Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (7 μέλη και 45 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
για μενα ηταν και καλυτερη παλια...αλλα παντα στην τριαδα... ;)must
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.435
Κριτικές
96
Like
12.068
Πόντοι
25.015
Και για μενα ηταν στην Τριαδα, Εφη,Αφρουλα,Χριστινα και Μαρινα μαζι και μετα Σαρα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Και για μενα ηταν στην Τριαδα, Εφη,Αφρουλα,Χριστινα και Μαρινα μαζι και μετα Σαρα.
οπως ο αλεφαντος...μια τριαδα απο 4-5 κοριτσια.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  nik-thess ωραια η κριτικη αλλα μου κλεψες τον τιτλο που ειχα κλεψει πριν κι εγω απο αλλον... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:βλ. κριτικη για σαμπρινα...copyright...
 

vdgle

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
η τελευταια παντως εχει ωραιο σωμα.ελπιζω η φωτογραφια να μην ειναι προ 5ετιας! :grin:

Η φωτογραφία της Μονικα είναι πολύ κοντά στην πραγματικότητα…
Τα βυζιά της είναι εξαιρετικά αλλα  δεν θα την πρότεινα για προχωρημένο πρόγραμμα…
Με των 40,  πιστεύω πως θα παρεις ότι είναι να πάρεις..
Τα παραπάνω χρήματα που ζητά για επιπλέον υπηρεσίες  το πιθανότερο είναι να τα κλάψεις…
Σε σύγκριση με την Μαντυ που δουλεύει στο ιδιο στούντιο η διαφορα στις υπηρεσίες σε πιο ακριβό πρόγραμμα είναι μεγάλες ( για να μην πω χαοτικές και φανω υπερβολικός)
Σε αυτό το λινκ υπάρχουν κριτικές…

Από την άλλη η Κριστιν που δουλεύει παλι στο ιδιο στούντιο ισως τελικα να είναι από τις πιο αμφιλεγόμενες …
Πραγματικά εχω μπερδευτεί με αυτά που διαβάζω για αυτην  γιατι ενώ την μια τα σχόλια είναι θετικά, την άλλη από καποιον αλλον είναι αρνητικά
Μάλλον πρόκειται για άτομο με κυκλοθυμική διάθεση που συμπεριφέρεται ανάλογα όχι μονο με την μερα, αλλα και την ωρα…
Παντως η  αδερφη της η Μαντυ λιγο πριν φυγει για διακοπές μου την διαφήμισε λέγοντας μου πως και αυτή πολύ καλη στον ρολο της...
Ε ναι…
:sunglasses:
 

vdgle

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Προσωπικα και οι 2 δν μαρεσουν καθολου. ΛΟΛ! τεσπα, αρχισατε τις επιδρομες στην Αφρουλα πρωι πρωι ?
Να δω ποτε θα αξιωθώ να δοκιμάσω και γω Αφρουλα…
Με τοσα που διαβάζω τοσο καιρο ειμαι περίεργος…
Αν θυμαμαι καλα κάποιοι την εβαζαν πανω και από την Ευη  που προσωπικά για service των 40 ευρω την θεωρώ διαμαντι…
Αν είναι παραπάνω η Αφρουλα  θα μεινω καγκελο ( όχι όμως για πολύ – δυστυχώς) ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
vdgl μιλανα δοκιμασες τελικα που ελεγες ή δεν προλαβες;
 

vdgle

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
vdgl μιλανα δοκιμασες τελικα που ελεγες ή δεν προλαβες;

Όχι ακομα…
Ειπα να κανω λιγο οικονομία γιατι το ψιλο-ξεφτίλισα τον τελευταίο ενάμιση μηνα…
Μου ρθε και η πιστωτική χτες ( ωχχχ…)

Αλλα δεν την γλιτώνω  θα την κανω σύντομα την παλικαριά… :dancing:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Όχι ακομα…
Ειπα να κανω λιγο οικονομία γιατι το ψιλο-ξεφτίλισα τον τελευταίο ενάμιση μηνα…
Μου ρθε και η πιστωτική χτες ( ωχχχ…)

Αλλα δεν την γλιτώνω  θα την κανω σύντομα την παλικαριά… :dancing:
κι εγω φευγω διακοπες.οικονομια.... σπερματος.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: αν πας θελουμε κριτικη....με λεπτομερειες...ασχετο δεχονται και πιστωτικες; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
παιδια μιαν ερωτηση για οσους εχουν παρει προγραμα με τζακουζι:
αξιζει;
η ειναι τρικ και πεταμενα λεφτα;
η μιλανα ξερεις κανεις τι προγραμα κανει;
ευχαριστω
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Τρελο μουνι η Χριστινα η Πολωνιδα! Με φτιαχνει πολυ η λεπτη φωνουλα της εκτος βεβαια απο την σωματαρα της!
Εγω ειχα παρει προγραμμα με ντουζ και αλληλοτριψιμο με την Σαρα την βυζαρου. Ετριβε τις βυζαρες της πανω μου! γκαβλα!
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Τρελο μουνι η Χριστινα η Πολωνιδα! Με φτιαχνει πολυ η λεπτη φωνουλα της εκτος βεβαια απο την σωματαρα της!
Εγω ειχα παρει προγραμμα με ντουζ και αλληλοτριψιμο με την Σαρα την βυζαρου. Ετριβε τις βυζαρες της πανω μου! γκαβλα!
ρε φιλε σε ποια με προτινεις να παω;
μιλανα αξιζει;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
παιδια μιαν ερωτηση για οσους εχουν παρει προγραμα με τζακουζι:
αξιζει;
η ειναι τρικ και πεταμενα λεφτα;
η μιλανα ξερεις κανεις τι προγραμα κανει;
ευχαριστω
εχω παρει και εγραψα καπου και μια κριτικη με αννα-μαρια...αναλογα την κοπελα παιζει...παντως γενικα ψιλομουφα ειναι εκτος αν διαθετεις το χρημα και θες χαλαρωση,κουβεντουλα κλπ και περισσοτερο χρονο με την κοπελα να την χαζευεις γενικα και κανα χαδκι παραπανω,κανα αγγιγμα,κανα χουφτωμα σε μπουτια και βυζακια,μασαζ σε ποδια τετοια... γιατι σεξ περιπου  ιδιο χρονο βγαινει...η διαδικασια εχει την πλακα της...προσωπικα συνιστω σαρα...ή και χριστινα...καμια λουνα,μιλανα επισης παιζουν αναλογα ποια σ αρεσει...
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
ρε φιλε σε ποια με προτινεις να παω;
μιλανα αξιζει;


Την Μιλανα δεν την εχω γαμησει και δεν ξερω. Η Σαρα εμενα μου αρεσει πολυ και στην προτεινω, αν σου αρεσουν οι βυζαρουδες. Με εμανα οσες φορες πηγα ειχε πολυ καλη συμμετοχη. Και μουνακι λαχταριστο για γλυψιμο. Εξαιρετικο πουτανακι η Σαρα!

Ντουζ ειχα παρει και μια φορα στον Βαρδαρη αλλα δεν ενθουσιατικα.
Τζακουζι δεν εχω παρει και δεν ξερω.
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Παντως η Μιλανα εχει πολυ καλες κριτικες. Αν την πετυχω θα την δοκιμασω παλι. Ειναι και μικρουλι πουτανακι οποτε θα εχει πλακα. Οταν πετυχαινω 20χρονα πουτανακια με καλουλα διαθεση τα παιρνω καθε φορα. Τετοια teeny φαση βγαζει η Σαρα η λεπτουλα. Νεανικο γκαβλακι! Βεβαια υπαρχει περιπτωση και να ειναι εντελως ξενερωτα τετοια πουτανακια οποτε ξενερωνεις και εσυ.
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
gl μηπως εχεις το νουμερο απο το ερως στον μυλο;
με πμ
να παρω να δω αν δουλευει η μιλανα
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Γεια σας παιδιά!
Μόλις τώρα γύρισα από μια γύρα κι είπα να γράψω δυο κουβέντες..!
Ήμουν στο Μύλο κι είπα ν απάω κ μια γύρα στα μαγαζιά γύρω που δεν έχω ξαναπάει..!
Πρώτα πέρασα απ' το Έρως Α.Γεωργίου 16 και δούλευε μια Μιλένα νομίζω, πολύ μέτρια κατά τη γνώμη μου.. Ρώτησα για τη Σάρα, αλλά μου 'πε ότι δε δουλεύει εκεί..! Καλά λέω μπερδεύτηκα..! Τότε που δουλεύει η Σάρα..; Ήμουν σίγουρος ότι οι κριτικές της ήταν στο Έρως.. θα ξαναρίξω μια ματιά..
Στο Λα Φαμ δεν μπήκα γιατί απ' ότι έχω διαβάσει δεν έχει τίποτα καλό..
Μετά πήγα στο Κεφαλληνίας για τη Χριστίνα.. Καλά μιλάμε είναι μουνάρα! Όμορφη κ με πολύ ωραίο σώμα..! Στήθος σιλικονάτο, αλλά όχι τόσο μεγάλο όσο της Αφρούλας..! Αυτό είναι και το μόνο σημείο που η Αφρούλα υπερτερεί κατά τη γνώμη μου, καθώς παρ' ότι μεγάλο το στήθος της φαίνεται κι έχει την αίσθηση σα να'ναι φυσικό..! Ενώ της Χριστίνας φαίνεται για πλαστικό κι υποθέτω ότι θα 'ναι κ πιο σκληρό..
Δεν μπήκα μέσα γιατί βιαζόμουνα, όποτε δεν ξέρω πως είναι μέσα, αλλά το σκέφτομαι γι' αύριο... Πάντως δεν είχε αναμονή στο σαλόνι κι αυτό είναι θετικό..!
Η Χριστίνα δουλεύει βράδια μετά τις 9, μέχρι τις 25 που παίρνει άδεια..!
Πήγα κ στο Φρίξου 9 για να ρωτήσω για Μόνικα κυρίως, η οποία ξεκινάει την Παρασκευή το βράδυ.. Εκεί ήταν είδα κ μια άλλη Χριστίνα, μελαχροινή με κοντό μαλλί, δροσερό προσωπάκι.. Ωραία ήταν δεν μπορώ να πω, αλλά μου φάνηκε ότι είχε μικρό στήθος, αν κ δεν είδα κ καλά γιατί φορούσε κάτι σα φόρεμα..
Αργότερα πέρασα κ μια στα γρήγορα από Προμηθέως 14,16,25 , αλλα τζάμπα κόπος για ακόμα μια φορά... Πολύ μέτρια πράματα.. Θέλω να πετύχω τη Μαίρη στο μπλε μια φορά, αλλά απ' ότι ξέρω δουλευεί πρωινά.. Πού θα πάει θα την πετύχω..!
Αυτά, ελπίζω να 'χω νεότερα αύριο...!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Γεια σας παιδιά!
Μόλις τώρα γύρισα από μια γύρα κι είπα να γράψω δυο κουβέντες..!
Ήμουν στο Μύλο κι είπα ν απάω κ μια γύρα στα μαγαζιά γύρω που δεν έχω ξαναπάει..!
Πρώτα πέρασα απ' το Έρως Α.Γεωργίου 16 και δούλευε μια Μιλένα νομίζω, πολύ μέτρια κατά τη γνώμη μου.. Ρώτησα για τη Σάρα, αλλά μου 'πε ότι δε δουλεύει εκεί..! Καλά λέω μπερδεύτηκα..! Τότε που δουλεύει η Σάρα..; Ήμουν σίγουρος ότι οι κριτικές της ήταν στο Έρως.. θα ξαναρίξω μια ματιά..
Στο Λα Φαμ δεν μπήκα γιατί απ' ότι έχω διαβάσει δεν έχει τίποτα καλό..
Μετά πήγα στο Κεφαλληνίας για τη Χριστίνα.. Καλά μιλάμε είναι μουνάρα! Όμορφη κ με πολύ ωραίο σώμα..! Στήθος σιλικονάτο, αλλά όχι τόσο μεγάλο όσο της Αφρούλας..! Αυτό είναι και το μόνο σημείο που η Αφρούλα υπερτερεί κατά τη γνώμη μου, καθώς παρ' ότι μεγάλο το στήθος της φαίνεται κι έχει την αίσθηση σα να'ναι φυσικό..! Ενώ της Χριστίνας φαίνεται για πλαστικό κι υποθέτω ότι θα 'ναι κ πιο σκληρό..
Δεν μπήκα μέσα γιατί βιαζόμουνα, όποτε δεν ξέρω πως είναι μέσα, αλλά το σκέφτομαι γι' αύριο... Πάντως δεν είχε αναμονή στο σαλόνι κι αυτό είναι θετικό..!
Η Χριστίνα δουλεύει βράδια μετά τις 9, μέχρι τις 25 που παίρνει άδεια..!
Πήγα κ στο Φρίξου 9 για να ρωτήσω για Μόνικα κυρίως, η οποία ξεκινάει την Παρασκευή το βράδυ.. Εκεί ήταν είδα κ μια άλλη Χριστίνα, μελαχροινή με κοντό μαλλί, δροσερό προσωπάκι.. Ωραία ήταν δεν μπορώ να πω, αλλά μου φάνηκε ότι είχε μικρό στήθος, αν κ δεν είδα κ καλά γιατί φορούσε κάτι σα φόρεμα..
Αργότερα πέρασα κ μια στα γρήγορα από Προμηθέως 14,16,25 , αλλα τζάμπα κόπος για ακόμα μια φορά... Πολύ μέτρια πράματα.. Θέλω να πετύχω τη Μαίρη στο μπλε μια φορά, αλλά απ' ότι ξέρω δουλευεί πρωινά.. Πού θα πάει θα την πετύχω..!
Αυτά, ελπίζω να 'χω νεότερα αύριο...!
η σαρα αυτη ειναι στην  ματζαρου 10..η λατρεια μου...βραδι συνηθως...οντως το στηθος τησ χριστινας λιγο ψευτικο ειναι στην αφη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom