Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (12 μέλη και 40 επισκέπτες)
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Ειμαι απαραδεκτος  :headbang: :headbang: :headbang:
Αυγουστο με ειπε οτι θα παει διακοπες!!
Εχουμε αλλες 2-3 βδομαδες για κανα επαναληπτικο ματς!
ποιες μερες ειναι
το γνωστο τριτη- τεταρτη- πεμπτη;
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ξεκινησε νεα ψηφοφορια στο θεμα μπουρδελο-βραβεια θεσσαλονικης με θεμα τις τιμες της πολης μας.δωστε την γνωμη σας!
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
Την Σλοβάκα την Μόνικα αξίζει να την πάρει κάποιος  (έστω και αν δεν πιάνει υψηλές αποδόσεις) μόνο και μόνο για την τέλεια αίσθηση που σου δίνουν τα υπέροχα βυζιά της.  :tits: :cum:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Την Σλοβάκα την Μόνικα αξίζει να την πάρει κάποιος  (έστω και αν δεν πιάνει υψηλές αποδόσεις) μόνο και μόνο για την τέλεια αίσθηση που σου δίνουν τα υπέροχα βυζιά της.  :tits: :cum:
τσεχια-σλοβακια βγαζουν top μωρα...τι σε χαλασε απο επιδοσεις φιλε γιατι θελω να καταθεσω κι εγω συντομα,η συμμετοχη?γενικα γραψτε κριτικη,ειναι ωραιο .εγω σημερα ειδα και χαρηκα που μια παλια κριτικη μου βοηθησε εναν φιλο να περασει καλα ...
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
για θυμηστε μου που τραγουδαει η μονικα?
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
τσεχια-σλοβακια βγαζουν top μωρα...τι σε χαλασε απο επιδοσεις φιλε γιατι θελω να καταθεσω κι εγω συντομα,η συμμετοχη?γενικα γραψτε κριτικη,ειναι ωραιο .εγω σημερα ειδα και χαρηκα που μια παλια κριτικη μου βοηθησε εναν φιλο να περασει καλα ...

Δεν είπα ότι με χάλασε κάτι. Απλά στο δωμάτιο δεν είναι κάτι το εξαιρετικό.
Παρνάς καλά όμως μαζί της και το 50αρι πιάνει τόπο. Κριτικές της υπάρχουν αρκετές στα μαγαζια του ομίλου Συγγρου144/Τριγγέτα3 κτλ
 
για θυμηστε μου που τραγουδαει η μονικα?

Φρίξου 9 ΠΣΚ μετά τις 1900 λέει το πρόγραμμα.

 

clayman1983

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα κ απο μένα.
καινούριος στο χόμπυ και στο σάιτ.Θέλω να ρωτήσω το εξής παιδιά.
υπάρχει καμιά γυναίκα σε κάποιο σπιτάκι(βραδυνές ώρες) και να αφήνει να την χύσεις στο στόμα??? όσο κ αν έχω ψάξει στο forum δεν έχω βρει κάποια τέτοια πληροφορια.

επίσης παίζει καμιά γκόμενα να επιτρέπει το δάχτυλο?είχα ρωτήσει κ παλιότερα αλλά δεν με βοήθησε κάποιος...
φετιχ ειναι αυτα τι να κανουμε...!!!
 

Επισκέπτης
καλησπέρα κ απο μένα.
καινούριος στο χόμπυ και στο σάιτ.Θέλω να ρωτήσω το εξής παιδιά.
υπάρχει καμιά γυναίκα σε κάποιο σπιτάκι(βραδυνές ώρες) και να αφήνει να την χύσεις στο στόμα??? όσο κ αν έχω ψάξει στο forum δεν έχω βρει κάποια τέτοια πληροφορια.

επίσης παίζει καμιά γκόμενα να επιτρέπει το δάχτυλο?είχα ρωτήσει κ παλιότερα αλλά δεν με βοήθησε κάποιος...
φετιχ ειναι αυτα τι να κανουμε...!!!

Το όνομα είναι Βανέσσα κ ο κωδικός είναι παγωτό, για να σε προλάβω δεν ξέρω που δουλεύει αυτό το καιρό. Έχει έκφυλη φάτσα δεν είναι ιδιαίτερα ωραία εμφανισιακά.

Μάλλον δεν έψαξες αρκετά νέος.
 

aliakmwn

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
πήγα χθες Βαρδάρη πλευρά. πήγα σε μια Νιγηριανή στην ταντάλου απέναντι από το Έρως. Καλο σωματάκι μέτρια πράγματα. Όσο έκανα τσάρκα είδα να περιφέρεται πάνω κάτω στην ταντάλου μια άλλη μαύρη. Ξέρει κανείσ τι παίζει με αυτήν?
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
gl πηγες καμια βολτα αυτες τις μερες απο βαρδαρη?τι παιζει?με ενδιαφερει πιο πολυ πρωι
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Σορι ρε φιλε ειμαι διακοπες και μπαινω απο κινητο στο σαιτ σημερα δεν ειχα και σημα...γαμησε τα.προφανως δεν πηγα βόλτα..εσυ καλα? εκανες τιποτα σημερα ?παντως δεν βλεπω τιποτα να εχασα μαλλον ολοι λειπουν..
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Γραψε ακυρο διαβαζω αρκετες καινουριες κριτικες που γραφτηκαν σημερα ...μπραβο στους συναγωνιστες..
 

swta

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
38
Κριτικές
4
Like
254
Πόντοι
280
Μαγκεσ 2 ερωτησεις,γιατι ειχα καιρο να παω στα μπουρδελα να δω τι παιζει και εχω χασει επεισοδια
1)Μια ξανθια ουγγαρεζα αδυνατη που εμφανιζοταν παλια στη σαπφους,οχι σε εκεινο ακριβως απεναντι απο το ανορθόφραφο αλλα στο διπλα.Εμφανιζοταν βραδυνες ωρες.Δουλευει ακομα αυτη?
2)Η ευγενια που δουλευε επισης στο ιδιο σπιτι,δουλευει ακομα?
Thanks
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Μαγκεσ 2 ερωτησεις,γιατι ειχα καιρο να παω στα μπουρδελα να δω τι παιζει και εχω χασει επεισοδια
1)Μια ξανθια ουγγαρεζα αδυνατη που εμφανιζοταν παλια στη σαπφους,οχι σε εκεινο ακριβως απεναντι απο το ανορθόφραφο αλλα στο διπλα.Εμφανιζοταν βραδυνες ωρες.Δουλευει ακομα αυτη?
2)Η ευγενια που δουλευε επισης στο ιδιο σπιτι,δουλευει ακομα?
Thanks
δεν μας λες κ πριν ποσο καιρο δουλευε αυτη η ξανθια ρε φιλε κ πως την ελεγαν?
 

swta

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
38
Κριτικές
4
Like
254
Πόντοι
280
δεν μας λες κ πριν ποσο καιρο δουλευε αυτη η ξανθια ρε φιλε κ πως την ελεγαν?
δεν θυμαμαι ονομα,εχει αρκετους μηνες πριν που δουλευε,ειχα ξεκοψει και εγω για αρκετο καιρο!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
τι κανεις φιλε?ολα καλα?πως περνας στις διακοπες σου?που εισαι?
μια χαρα σας χαιρετω ολους!ειμαι λιμνη ευβοιας..δυστυχως για επαγγελματικους λογους θα φυγω απο θεσσαλονικη απο σεπτεμβρη οποτε οι παρεμβασεις μου θα ναι περιστασιακες αλλα θα σας παρακολουθω ( με αγαπη οπως και πριν με μαθετε )και θα μιλαω οταν ξερω κατι απο προσωπικη εμπειρια ή ερχομαι για καταθεση..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom