Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

crespo

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2009
Μηνύματα
498
Like
1
Πόντοι
1
ευχαριστώ φίλε οπότε εγώ λέω να πάω μία φορά και να μην ξαναπάω αξίζει το 40αρι
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
κι εγω δυο φορες που την ειχα παρει ηταν πυραυλος εφαμιλλη μπορω να πω κοριτσιων της κωλετη...τωρα τριτη επισκεψη δεν υπηρξε και δεν ξερω αν ειναι ετσι οπως λεει ο φιλος παραπανω...εμφανιση μετρια... ;)
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
εκανα μια βολτα πριν λιγο και κατεθεσα στη γνωστη Μαρινα στην Τανταλου.τις ριχνω ενα ακυρο απο σημερα.δεν ηταν η γνωστη Μαρινα αυτη.αποτομη,κρυοκωλη και βαρεμενη.στο επομενο ακυρο την διαγραφω οριστικα.υπενθυμιζω οτι ενα ακυρο εχει και η Μαιρουλα απο την προηγουμενη βδομαδα.μηπως τις παινεψαμε πολυ και αρχισαν την κοροιδια???στα υπολοιπα
-Προμηθεως τερμα πανω η γνωστη Δαναη στα 30ε ελαφρως αδυνατισμενη.πλεον εχει καλες αναλογιες
-Προμηθεως μπλε σπιτι η Μαιρη στα 30ε και 50ε γυμνο τσιμπουκι
-Προμηθεως απεναντι μια ξανθια Ελενα ωραια πεταχτα βυζακια αλλα σκυλοφατσα στα 30ε
-Σαπφους πρωτο διδυμο η ομορφη Ηρα στα 30ε πλεον.δοκιμαστε την.στο ιδιο σπιτι θα ειναι βραδυνη η ψηλη ξανθια Λαουρα
-Σαπφους διπλα ακριβως η γνωστη και ομορφη Μιρελλα στα 40ε
-Σαπφους ανορθογραφο η ξανθια και πολυ δυνατη milf Ελενα στα 30ε
-Τανταλου πρασινο σπιτι,η γνωστη και ομορφη Αλεξανδρα στα 30ε.εχουν πεσει οι αποδοσεις της
-Τανταλου μαρινοσπιτο η Μαρινα απο 35ε
-Τανταλου αλουμινατο η Χριστινα.ωραιο εκφυλο ξανθο μωρο με καταπληκτικο κωλο!απο 30ε και ανεβαινουμε
-Τανταλου Ερως.μια ομορφη ψηλη μελαχρινη με ωραια ποδια και σηκωμενο κωλο στα 30ε και αυτη
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
οχι ,εσυ; διαβαζω πολυ καλες κριτικες ομως... ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
σημερα περασα απο τρικαλα και εκανα κι εκει καταθεση..εγραψα και post στο forum επαρχια...κανονικος ανταποκριτης...καλα ειχα δουλεια και πηγα και ειμαι ακομη δηλαδη δεν το κανα για πλακα... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
σημερα περασα απο τρικαλα και εκανα κι εκει καταθεση..εγραψα και post στο forum επαρχια...κανονικος ανταποκριτης...καλα ειχα δουλεια και πηγα και ειμαι ακομη δηλαδη δεν το κανα για πλακα... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
το διαβασα
αλλου επαρχια εχεις καταθεσει
το καλυτερο γαμησι σου σε επαρχια που ητανε;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
οχι δεν ετυχε μονο athens....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
καλα γαμησια σε επαρχια....μπα δεν νομιζω να παιζει γενικως κατι τετοιο.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:οι χωροι ειναι αθλιοι δεν σε προδιαθετουν και τα κοριτσια μετρια συνηθως...χωρις εξτρα που θελω εγω για αναμμα ...
 

rexs_4

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
439
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
εκανα μια βολτα πριν λιγο και κατεθεσα στη γνωστη Μαρινα στην Τανταλου.τις ριχνω ενα ακυρο απο σημερα.δεν ηταν η γνωστη Μαρινα αυτη.αποτομη,κρυοκωλη και βαρεμενη.
Η Μαρινα φιλε?  :think: δεν το πιστευω.. τελευταια που πηγα ηταν πολυ οκ  :idiot:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
το διαβασα
αλλου επαρχια εχεις καταθεσει
το καλυτερο γαμησι σου σε επαρχια που ητανε;
βεβαια για να αναθεωρησω σε πολεις κοντινες της σαλονικης εχουν κανει εμφανιση και καλα μωρα που ηταν στην πολη μας,πχ τανια στα γιαννιτσα νομιζω απο οτι μου ελεγε η τσατσα...μια νικολ βυζαρου στην χαλκηδονα,τις θυμαται κανεις;...αρα κατι τρων και επαρχια μερες μερες...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
σημερα περασα απο τρικαλα και εκανα κι εκει καταθεση..εγραψα και post στο forum επαρχια...κανονικος ανταποκριτης...καλα ειχα δουλεια και πηγα και ειμαι ακομη δηλαδη δεν το κανα για πλακα... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
φιλε gl παντως επειδη τυχαινει να ειμαι απο καρδιτσα ( διπλα απο τρικαλα),μην διανοηθεις να πας στα δικα μας τα μπουρδελα ( ειναι 2 κεντρικα),θα ξερασεις αν δεις τις <<δικες>> μας <<μεγαλοκοπελες>>...αν τυχει να βρεθεις ποτε στην καρδιτσα μακρια απο τα μπουρδελα,θα παθεις ζημια κανονικη.... :P :P
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
φιλε gl παντως επειδη τυχαινει να ειμαι απο καρδιτσα ( διπλα απο τρικαλα),μην διανοηθεις να πας στα δικα μας τα μπουρδελα ( ειναι 2 κεντρικα),θα ξερασεις αν δεις τις <<δικες>> μας <<μεγαλοκοπελες>>...αν τυχει να βρεθεις ποτε στην καρδιτσα μακρια απο τα μπουρδελα,θα παθεις ζημια κανονικη.... :P :P
και εσεις που γαματε ντιμιτς
στην λιμνη πλαστηρα;;; ;) ;) ;) ;)
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
και εσεις που γαματε ντιμιτς
στην λιμνη πλαστηρα;;; ;) ;) ;) ;)
:2funny: :2funny:...γαμησε τα φιλε...πικραμενη ιστορια...εγω ευτυχως διακινουμε συνεχως λογω δουλειας,οι αλλοι που μενουν μονιμα τραβαν μεγαλο ζορι... :jerking: :jerking:...παντως προς τα εξω απο καρδιτσα παιζει ενα μπαρ-κωλαδικο αφρος λεγεται οποτε εκει πρεπει να γινεται παιχνιδι...anyway,χαλια κατασταση... >:(
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
:2funny: :2funny:...γαμησε τα φιλε...πικραμενη ιστορια...εγω ευτυχως διακινουμε συνεχως λογω δουλειας,οι αλλοι που μενουν μονιμα τραβαν μεγαλο ζορι... :jerking: :jerking:...παντως προς τα εξω απο καρδιτσα παιζει ενα μπαρ-κωλαδικο αφρος λεγεται οποτε εκει πρεπει να γινεται παιχνιδι...anyway,χαλια κατασταση... >:(
παντως φιλε η λιμνη γαμαει..... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
ειχα παει με  κοπελιτσα τριμερο
σουπερ
εφανταζομαι εχεις παει
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
ναι βρε...πως δεν εχω παει...αφου το πατρικο μου ειναι στην εξοδο προς λιμνη πλαστηρα..μαλιστα πιτσιρικας κολυμπουσα κιολας πανω...το κακο ειναι οτι πανω ψιλοκωλοπιανουν σε τιμες ( ταβερνες,ξενωνες )κτλ...τεσπα,για να μην ειμαστε κ off topic....αυτη η μιχαελα με τις βυζαρες που παιζει μπαλα?μηπως ξερει κανεις να βοηθησει??

 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
οπου αστερισκος ειναι αθενσλειντι μια λεξη κολλητα..
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
φιλε gl παντως επειδη τυχαινει να ειμαι απο καρδιτσα ( διπλα απο τρικαλα),μην διανοηθεις να πας στα δικα μας τα μπουρδελα ( ειναι 2 κεντρικα),θα ξερασεις αν δεις τις <<δικες>> μας <<μεγαλοκοπελες>>...αν τυχει να βρεθεις ποτε στην καρδιτσα μακρια απο τα μπουρδελα,θα παθεις ζημια κανονικη.... :P :P
ευχαριστω για την ενημερωση αλλα μπορει να παω για χαβαλε και κριτικες.θα γινω πανελληνιος ρεπορτερ... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
δωσε διευθυνσεις οσο ειμαι ακομη .....κατω χαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom