Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (2 μέλη και 30 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Θυμησε μου λίγο σε ποια σπιτια ειναι αυτες οι 2...
Κ συνηθως τι βαρδια δουλευουν...?
η χριστινα ηταν ανδρ. γεωργιου 4 πρωινη την περσμενη βδομαδα,παρε τηλ αν ειναι...η αλλη θα σε γελασω νομιζω νικ. ουρανου 26 βραδυ...;;;
 

Nick-Thess

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2008
Μηνύματα
454
Κριτικές
3
Like
307
Πόντοι
21
Ευχαριστω πολυ gl και Γαμαικανε, θα τα ''εξετασω'' τα θεματακια ;) ;)
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Για μιλφ πολυ καλη ειναι η Χριστινα η ρουμανα που επισης δουλευει ανετα και χωρις παραπονο την πισω τρυπουλα της. Επιβεβαιωνω αυτα που γραφει ο συναδελφος στην αναφορα. Πολυ καλη γκομενα. Μετα ειναι και η Τζορτζια η Ιταλιδα πουτανα αλλα δεν ξερω αν δουλευει πουθενα αυτο το διαστημα. Την ειχα παρει στο τελευταιο της Νικηφορου Ουρανου πριν αρκετους μηνες με καλες εντυπωσεις. Θυμαμαι η κλασσικη τσατσα που διαφημιζε και εκπτωσεις στις τιμες. Καλα στο γαμησι ηταν ετσι και ετσι. Αλλαζε στασεις χωρις παραπονο. Το μουνι της ομως ηταν αρκετα ξεχειλωμενο και ξεσκισμενο με τοσα γκαβλια που το εχουν γαμησει τοσα χρονια. Αλλα ρε παιδια στο τσιμπουκι η γκομενα δεν παιζεται. Τετοιο ρουφηγμα η καριολα στο πουτσοκεφαλο. Σας λεω τρομερο ρουφηγμα! Τσιμπουκι για οσκαρ η πουτανα! Αυτη η γκομενα στα νιατα της πρεπει να ηταν πολυ μουνι παντως. Στα πλην οτι δεν αφηνε μουνοδακτυλιασμα η' κωλοδακτυλιασμα την ωρα την πιπας. Στα συν οι θεσπεσιες βυζαρες της, τα γαλαζια ματακια της, το γεγονος οτι στηνοταν καλα στο γαμησι και οτι ειχε πολυ καλη συμμετοχη στο πηδημα. Θα την επαιρνα σιγουρα καμια φορα παντως αν την ξαναπετυχαινα.
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Δωσε καμια συντομη περιγραφη για Λαουρα? Υπηρεσιες και τιμες? Ευχαριστω.
Εγω την μονη Λαουρα που ξερω ειναι το Ουκρανικο μοντελακι απο το Βαρδαρη. Εχουν γραφτει για αυτη πριν.
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Παιδια ποιες πουτανες τωρα το καλοκαιρι ειχαν τελειο μαυρισμα απο τα μπανια? Το θεωρω πολυ καυλωτικο. Μονο την Μαντυ ξερω. Τις προαλλες πηγα μονο σε δυο σπιτια και πετυχα μονο την Σαρα την λεπτουλα και την Σαρα την βυζαρου και δεν εψαξα παραπανω γιατι τις πηρα και τις δυο :fuck2:
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Παιζει να γυρισει η Εφη συντομα? Εχετε καμια πληροφορια?
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Ωστε αυτη η Μιλανα ειναι τοσο καλη, ε? Τι προγραμματα και σε τι τιμες τα προσφερει? Εμφανισιακα πως ειναι? Μπορειτε να δωσετε πιο αναλυτικη περιγραφη? Ευχαριστω.
 

vdgle

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Παιδια ποιες πουτανες τωρα το καλοκαιρι ειχαν τελειο μαυρισμα απο τα μπανια? Το θεωρω πολυ καυλωτικο. Μονο την Μαντυ ξερω.

Καλά η Mandy και το χειμώνα ετσι θα είναι, αφου κάθε μερα χτυπιέται στο γυμναστήριο και μετα πάει για σολαριουμ..
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Για μιλφ πολυ καλη ειναι η Χριστινα η ρουμανα που επισης δουλευει ανετα και χωρις παραπονο την πισω τρυπουλα της. Επιβεβαιωνω αυτα που γραφει ο συναδελφος στην αναφορα. Πολυ καλη γκομενα. Μετα ειναι και η Τζορτζια η Ιταλιδα πουτανα αλλα δεν ξερω αν δουλευει πουθενα αυτο το διαστημα. Την ειχα παρει στο τελευταιο της Νικηφορου Ουρανου πριν αρκετους μηνες με καλες εντυπωσεις. Θυμαμαι η κλασσικη τσατσα που διαφημιζε και εκπτωσεις στις τιμες. Καλα στο γαμησι ηταν ετσι και ετσι. Αλλαζε στασεις χωρις παραπονο. Το μουνι της ομως ηταν αρκετα ξεχειλωμενο και ξεσκισμενο με τοσα γκαβλια που το εχουν γαμησει τοσα χρονια. Αλλα ρε παιδια στο τσιμπουκι η γκομενα δεν παιζεται. Τετοιο ρουφηγμα η καριολα στο πουτσοκεφαλο. Σας λεω τρομερο ρουφηγμα! Τσιμπουκι για οσκαρ η πουτανα! Αυτη η γκομενα στα νιατα της πρεπει να ηταν πολυ μουνι παντως. Στα πλην οτι δεν αφηνε μουνοδακτυλιασμα η' κωλοδακτυλιασμα την ωρα την πιπας. Στα συν οι θεσπεσιες βυζαρες της, τα γαλαζια ματακια της, το γεγονος οτι στηνοταν καλα στο γαμησι και οτι ειχε πολυ καλη συμμετοχη στο πηδημα. Θα την επαιρνα σιγουρα καμια φορα παντως αν την ξαναπετυχαινα.
την τζωρτζια την εχω παρει κι εγω...καλο τσιμπουκι,γαμησι για γελια και για κλαματα...παλια στην Ιταλια μου ειπε ασχολουνταν με bodyfitness εξου και γραμμωμενη αλλα και γερασμενη μαζι...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Δωσε καμια συντομη περιγραφη για Λαουρα? Υπηρεσιες και τιμες? Ευχαριστω.
Εγω την μονη Λαουρα που ξερω ειναι το Ουκρανικο μοντελακι απο το Βαρδαρη. Εχουν γραφτει για αυτη πριν.
ξανθο,μελι μαλλι ,λατιν σωμα ,ψηλουλα φαινοταν,λιγο τραχεια,χωριατικη φατσα μου εβγαζε,μεσαιο βυζι αλλα σφιχτη...επιδοσεις αγνωστο,σου ειπα δεν την πηρα...και οταν ηθελα ελειπε...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Παιδια ποιες πουτανες τωρα το καλοκαιρι ειχαν τελειο μαυρισμα απο τα μπανια? Το θεωρω πολυ καυλωτικο. Μονο την Μαντυ ξερω. Τις προαλλες πηγα μονο σε δυο σπιτια και πετυχα μονο την Σαρα την λεπτουλα και την Σαρα την βυζαρου και δεν εψαξα παραπανω γιατι τις πηρα και τις δυο :fuck2:
αννα μαρια γουσταρεις;λατιν σωμα εχει,χωρις βυζι βεβαια και οταν την γαμησα προ 2 εβδομαδων ειχε υπεροχο μαυρισμα....κεφαλληνιας..αυτη και τον χειμωνα πρεπει να κανε σολαριουμ αλλα τωρα ειχε γινει γυφτακι αφου γελουσε κι  αυτη πως εγινε ετσι απο τον ηλιο....
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ρε φιλε,εκεινη ηταν θεοχοντρη,δεν ειχε καμπυλες απλα,ηταν σαν βαρελι.....
οχι και θεοχοντρη ρε φιλε deker!απλα το κοριτσι εχει λιγα πιασηματα! :2funny:
παντως κανε τεστ ντραιβ δεν θα χασεις εγω εχω παει ηδη 3 φορες και εμεινα ευχαριστιμενος.
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Οποτε πηγαινα βραδυ Κοροβαγκου δουλευε παντα η Χριστινα η Πολωνιδουλα. Καποιο παιδι που περιμεναμε στο σαλονι μπηκε και ρωτησε αν δουλευει η Αννα Μαρια, η τσατσα ειπε πως λειπει για λιγο καιρο και το παιδι εφυγε. Δηλαδη ο τυπας ειχε ερθει μονο για την παρτυ της Αννα Μαριας! Πρεπει να αξιζει η γκομενα συμφωνα με τις περιγραφες σας. Γκαβλωνω αφανταστα με το να πηδαω μαυρισμενες πουτανες(που 'σαι Μαντυ ξεκωλιαρα γκαβλα μου?) που λατινοφερνουν. Φανταζομαι οι τιμες και τα προγραμμα θα ειναι ιδια με της Χριστινας που ειχα παρει πριν λιγο καιρο.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ιδια ειναι...διαβασε και κριτικες για κεφαλληνιας.η λαουρα δεν δουλευει νομιζω αυτην την περιοδο...στην μαντζαρου1 πρωι η μαρινα και βραδυ η ναντια ειναι
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Οκ πιστευω να επανελθει συντομα για να την γνωρισω :fuck2:  Τετοιες διαφωνιες ως προς την εμφανιση μιας κοπελας ισως αποφευγονταν αν υπηρχε κανενα σαιτ στουντιο με φωτο και με τα προγραμματα. Η μαλακια το καλοκαιρι ειναι οτι πολλες κοπελες φευγουν με αδεια και αντι να ερθουν καποιες νεες κοπελες να τις αντικαταστησουν, καποιες αναγκαζονται να κανουν διπλοβαρδιες οποτε μειωνεται η αποδοση τους αναγκαστικα. Δικαιολογημενα θελουν και οι κοπελες να πανε διακοπες αλλα και πολυ πελατες εχουν περισσοτερο χρονο το καλοκαιρι. Υποτιθεται οτι η Θεσσαλονικη με τις τιμες που εχει επρεπε να προσελκυει τις καλυτερες πουτανες.
 

crespo

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2009
Μηνύματα
498
Like
1
Πόντοι
1
αυτή η Μιλάνα είναι μια ξανθιά που δουλεύει στο ερως 16 στο μύλο βράδυ?
 

crespo

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2009
Μηνύματα
498
Like
1
Πόντοι
1
Αυτή η Μαρίνα στην Μαντζάρου τι λέει απο εμφάνιση μου άρεσε αλλα μεσα δεν ξέρω τι παίζει καμιά γνώμη?
 

Επισκέπτης
Αυτή η Μαρίνα στην Μαντζάρου τι λέει απο εμφάνιση μου άρεσε αλλα μεσα δεν ξέρω τι παίζει καμιά γνώμη?

Την πρώτη φορά που πήρα την Μαρίνα έπαθα πλάκα απο την συμμετοχή της, ηφαίστειο. Την δεύτερη φορά που πήγα η οποία ήταν την επόμενη μέρα η συμμετοχή της ήταν πιο πεσμένη, έκανε λιγότερα πράγματα από πριν κ όχι με πάθος όπως την πρώτη φορά αλλά μηχανικά πράγμα που είτε οφείλεται σε κούραση, είτε στην αντίληψη του "κερδίσαμε πελάτη με τον τύπο στα αρχίδια μας τώρα". Μαντεύω ότι βρισκόμαστε στην 2η περίπτωση κ δεν νομίζω να ξαναπάω στην κοπελίτσα προσωπικα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom