Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (2 μέλη και 19 επισκέπτες)

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Η Μαντυ εχει πολλα ριβιου απο οταν ηταν στην Αθηνα. Τα πιο πολλα ειναι πολυ θετικα. Η Μαντυ ηρθε Θεσ/κη και εγινε πρωτη φιρμα. Ειναι πολυ καλη μουνα αλλα αυτο δειχνει την χιλιοειπωμενη χαωδη διαφορα μεταξυ της πολης μας και της Αθηνας.
Απο τις κοπελες που δεν ακουγονται και πολυ ειναι και η μαρια(?) η τσεχα/σλοβακα/γερμανιδα(?) στο στουντιο διπλα απο το βενζιναδικο του μυλου. Την εχω γαμησει αρκετες φορες. Πολυ φιλικη και προσχαρη κοπελα. Ωραιο σωμα και σοκολατενιο δερμα. Ειχα παρει προγραμμα με μασαζακι και ευχαριστηθηκα. Τσιμπουκακι ετσι και ετσι αλλα ολες οι στασεις αδιαμαρτυρητα. Ειδικα στα τεσσερα αντεξε σφυροκοπημα.  Η ροδελιτσα της φαινοταν αρκετα ξεσκισμενη αλλα μου ειπε δεν την δινει. Στα συν η ευγενικη τσατσα. Αν καποιος πηρε το προγραμμα με τζαγκουζι ας ενημερωσει.
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Παιδια στην Θεσσαλονικη δεν υπαρχει πολυ ποικιλια στις πουτανες. Εννοω οτι δεν εχω πετυχει καμια Λατινα πουτανα με κωλαρα και βυζαρες και γενικα σωματαρα που να τα κανει ολα η' καμια ασιατισα πουτανα. Αν ερχοταν καμια τετοια στην Θεσσαλονικη θα γινοταν χαμος! Δεν μπορω να πω ομως εχει και ωραια μουνια η πολη μας. Πολλα απο τα στουντιο παντως κλεινουν κατα τις 3-4. Πιστευω οτι θα πρεπει τωρα το καλοκαιρι να ειναι μεχρι πιο αργα ανοιχτα για να εξυπηρετουν τις γκαβλες μας. Οι τιμες παντως στα στουντιο ειναι οι ιδιες ρε γαμωτο. 
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
το γνωστο παοκι Ναουμε απο την εκπομπη μαρμιτα ειχε πει οτι γουσταρει να πηγαινει μονο με πουτανες επειδη ειχε τραυματικη εμπειρια με μια γκομενα στα νιατα του. Λετε ως τηλεοπτικη περσονα της πολης οι κοπελες να του κανουν σπεσιαλ κολπα?  :)
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
το γνωστο παοκι Ναουμε απο την εκπομπη μαρμιτα ειχε πει οτι γουσταρει να πηγαινει μονο με πουτανες επειδη ειχε τραυματικη εμπειρια με μια γκομενα στα νιατα του. Λετε ως τηλεοπτικη περσονα της πολης οι κοπελες να του κανουν σπεσιαλ κολπα?  :)
ρε τελευταια φορα ελεγε οτι του τα χε φαει μια ρωσιδουλα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Παιδια στην Θεσσαλονικη δεν υπαρχει πολυ ποικιλια στις πουτανες. Εννοω οτι δεν εχω πετυχει καμια Λατινα πουτανα με κωλαρα και βυζαρες και γενικα σωματαρα που να τα κανει ολα η' καμια ασιατισα πουτανα. Αν ερχοταν καμια τετοια στην Θεσσαλονικη θα γινοταν χαμος! Δεν μπορω να πω ομως εχει και ωραια μουνια η πολη μας. Πολλα απο τα στουντιο παντως κλεινουν κατα τις 3-4. Πιστευω οτι θα πρεπει τωρα το καλοκαιρι να ειναι μεχρι πιο αργα ανοιχτα για να εξυπηρετουν τις γκαβλες μας. Οι τιμες παντως στα στουντιο ειναι οι ιδιες ρε γαμωτο.  
ειχε μια τετοια ενα φεγγαρι η κοροβαγκου φιλε οταν ειχε φυγει η αννα-μαρια ,βραζιλιανα  ελεγαν,πληθωρικη,μελαχρινη,βυζαρες,κωλαρα δουλευε πρωινα εκει και στη νικ.ουρανου 26  τελη του 2008 μεχρι αρχες  του ετους...μετα εξαφανιστηκε και δεν την εχω ξαναπετυχει...εκανε full προγραματα αλλα οχι anal αλλα με μετριες επιδοσεις.ονομα μου διαφευγει...ισως την θυμαται καποιος αλλος...για μαρια τσεχα συμφωνω καλο κομματι,παλια...πολλες καταθεσεις και τελευταια δεν την αναφερει κανεις...
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ειχε μια τετοια ενα φεγγαρι η κοροβαγκου φιλε οταν ειχε φυγει η αννα-μαρια ,βραζιλιανα  ελεγαν,πληθωρικη,μελαχρινη,βυζαρες,κωλαρα δουλευε πρωινα εκει και στη νικ.ουρανου 26  τελη του 2008 μεχρι αρχες  του ετους...μετα εξαφανιστηκε και δεν την εχω ξαναπετυχει...εκανε full προγραματα αλλα οχι anal αλλα με μετριες επιδοσεις.ονομα μου διαφευγει...ισως την θυμαται καποιος αλλος...για μαρια τσεχα συμφωνω καλο κομματι,παλια...πολλες καταθεσεις και τελευταια δεν την αναφερει κανεις...
η βραζιλιανα που λετε ειναι η λαουρα για την οποια ειχα γραψει οτι ειχα μεινει πολυ ευχαριστιμενος και την ειχα προτεινει για οντισιον για οποιον ηθελε να δοκιμασει.
μαλλον πηρε μεταγραφη σε καποιο καινουριο,απο οτι θυμαμαι καποιος συναγωνιστης ειχε πει για Φριξου,δεν ειμαι σιγουρος.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
η βραζιλιανα που λετε ειναι η λαουρα για την οποια ειχα γραψει οτι ειχα μεινει πολυ ευχαριστιμενος και την ειχα προτεινει για οντισιον για οποιον ηθελε να δοκιμασει.
μαλλον πηρε μεταγραφη σε καποιο καινουριο,απο οτι θυμαμαι καποιος συναγωνιστης ειχε πει για Φριξου,δεν ειμαι σιγουρος.
μπα δεν μιλαμε για την ιδια αυτη που λες ειναι καλη...αλλιως την λεγαν...θα θυμηθω...
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
η βραζιλιανα που λετε ειναι η λαουρα για την οποια ειχα γραψει οτι ειχα μεινει πολυ ευχαριστιμενος και την ειχα προτεινει για οντισιον για οποιον ηθελε να δοκιμασει.
μαλλον πηρε μεταγραφη σε καποιο καινουριο,απο οτι θυμαμαι καποιος συναγωνιστης ειχε πει για Φριξου,δεν ειμαι σιγουρος.
ρε φιλε,εκεινη ηταν θεοχοντρη,δεν ειχε καμπυλες απλα,ηταν σαν βαρελι.....
 

Επισκέπτης
Είχα πετύχει την Λάουρα στην Μαντζάρου 10 πρωινή πριν λίγες μέρες, μάλιστα έλεγα στην τσατσά μια γεματούλα και αυτή ήθελε ντε και καλά να με πείσει ότι η Λάουρα είναι λεπτή. Δεν την λες και θεόχοντρη πάντως.. έχει κιλά αλλά ο σωματότυπος φέρνει στο νταρντανέ απλά παρ'όλα αυτά τα κιλά της φαίνονται μοιρασμένα και το σώμα της σφίχτο χώρις όμως να παίρνω και όρκο αφού δεν την έχω δοκιμάσει. Πιστεύω πως θα αρέσει σε άτομα που γουστάρουν τέτοιο τύπο γυναικείου σώματος.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ναι ρε σφιχτη ειναι ειπα κι εγω να μπω,μαλλον για την ιδια περιοδο μιλαμε αλλα τελοσπαντων δεν μπηκα και μια αλλη μερα που πηγα δεν ηταν...ο αλλος φιλος εννοει πιο νταρντανα απο οτι καταλαβα οτι θελει...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
μπα δεν μιλαμε για την ιδια αυτη που λες ειναι καλη...αλλιως την λεγαν...θα θυμηθω...
τζουλια την λεγαν αλλα μετρια πραγματα οπως ειπα,μονο που ηταν νταρντανα... :tits: :tits: :tits:
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Ευχαριστω συναγωνιστες για την συζητηση. Οταν λεω Λατινα πουτανα με κωλαρα και βυζαρες εννοω οπως καταλαβαινεται το κλασσικο σωματοτυπο Λατινας με λεπτη μεση και κωλαρα και ωραια βυζια (συνηθως πλαστικα αλλα δεν πειραζει). Απο την μικρη εμπειρια μου στην Αθηνα και στο εξωτερικο οι Λατινες πουτανες ειναι πολυ απελευθερωμενες και συνηθως τα κανουν ολα στο γαμησι. Στην Θεσ/κη δυσκολο να πετυχεις τετοιο κομματι. Τουλαχιστον να βρεθει καμια που να μοιαζει με Λατινα, θα ηταν καλα. Μου ειπαν για αυτη την Γελενα την ξαδελφη του Φ.Σαντος του Μπλε αλλα δεν μπορεσα να παω να την δω. Παρακαλω ενημερωστε αν εντοπισετε καμια.
 

Nick-Thess

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2008
Μηνύματα
454
Κριτικές
3
Like
307
Πόντοι
21
Μαγκες εχετε κανα καλο μιλφακι να μου προτεινετε? Μου χει καρφωθει στο μυαλο να χωσω μια 40-50 χρονων, αλλα στα στουντιο/μπουρδελα της πολης δεν εχω πετυχει καμια στισ βολτες μου...
Αν μπορειτε δωστε μου τα φωτα σας!
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Μαγκες εχετε κανα καλο μιλφακι να μου προτεινετε? Μου χει καρφωθει στο μυαλο να χωσω μια 40-50 χρονων, αλλα στα στουντιο/μπουρδελα της πολης δεν εχω πετυχει καμια στισ βολτες μου...
Αν μπορειτε δωστε μου τα φωτα σας!
βρε ασε τα 40 και 50
και βουρ και μιλανα τον ερως στον μυλο
 

Nick-Thess

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2008
Μηνύματα
454
Κριτικές
3
Like
307
Πόντοι
21
Λες φιλε μ? Η αληθεια ειναι οτι ακουγεται πολυ το ονομα της τωρα τελευταια, αλλα δεν την εχω δει ποτε... Ριξε μια περιγραφη να ξερω με τι προκειται να ''παλεψω'' :knockinb:
Κ αληθεια, τι ηλικια την κοβεις? (με εχει πιασει η εμμονη με τα μιλφ  :) :) )
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ρε φιλε η χριστινα η ρουμανα εγραψα και κριτικη και η μαρθα ειναι δυο γνωστα μιλφ...40αρες σιγουρα...
 

Nick-Thess

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2008
Μηνύματα
454
Κριτικές
3
Like
307
Πόντοι
21
Θυμησε μου λίγο σε ποια σπιτια ειναι αυτες οι 2...
Κ συνηθως τι βαρδια δουλευουν...?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ευχαριστω συναγωνιστες για την συζητηση. Οταν λεω Λατινα πουτανα με κωλαρα και βυζαρες εννοω οπως καταλαβαινεται το κλασσικο σωματοτυπο Λατινας με λεπτη μεση και κωλαρα και ωραια βυζια (συνηθως πλαστικα αλλα δεν πειραζει). Απο την μικρη εμπειρια μου στην Αθηνα και στο εξωτερικο οι Λατινες πουτανες ειναι πολυ απελευθερωμενες και συνηθως τα κανουν ολα στο γαμησι. Στην Θεσ/κη δυσκολο να πετυχεις τετοιο κομματι. Τουλαχιστον να βρεθει καμια που να μοιαζει με Λατινα, θα ηταν καλα. Μου ειπαν για αυτη την Γελενα την ξαδελφη του Φ.Σαντος του Μπλε αλλα δεν μπορεσα να παω να την δω. Παρακαλω ενημερωστε αν εντοπισετε καμια.
ειχα γαμησει ενα τετοιο παλια στον βαρδαρη αλλα ουτε ονομα θυμαμαι...παντως η λαουρα ταιριαζει νομιζω σαυτο που ψαχνεις...
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Λες φιλε μ? Η αληθεια ειναι οτι ακουγεται πολυ το ονομα της τωρα τελευταια, αλλα δεν την εχω δει ποτε... Ριξε μια περιγραφη να ξερω με τι προκειται να ''παλεψω'' :knockinb:
Κ αληθεια, τι ηλικια την κοβεις? (με εχει πιασει η εμμονη με τα μιλφ  :) :) )
για την μιλανα αν λες
ειναι στα 22,καλο σωματακι
μετρια μαπα,μικρο βυζακι
αψογη κωλαθρα,αλλα ειναι σουπερ στο κρεβατι
κανει φουλ προγγραμα
φτανει μεχρι τα 100+ ευρω
με τζακουζια και δεν συμαζευετε
ειναι για gfe καταστασει
πολυ καλη επαναλανβανω στο δωματιο
απο εξωτερικης αποψεως δεν ειναι και κανα μοντελο
μετρια  ελεγα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom