Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Εγω ειχα πει σε ανυποπτο χρονο την θετικη μου γνωμη για την σαμπρινα απο 26 οκτωβριου...απο τις καινουριες...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
μπλαςμπιτ
δεν νομιζω να υπαρχει κατι καινουργιο που να αξιζει
αλλιως θα καταγραφονταν σιγουρα
το μονο θετικο
οτι απο 'βδομαδα η αφρουλα :boobies: :boobies: :boobies:
Σιγα ρε φιλε εψαξες ολα τα σπιτια και δε βρηκες κατι καλο??μαθατε ολοι 2-3 ονοματα και τις λετε συνεχεια.δε το λεω μονο για σενα πολλοι το κανουν.κανετε βολτες δοκιμαστε και κατι καινουργιο.πηγαινετε ολο στις ιδιες και λετε ολο γι'αυτες.τη προηγουμενη βδομαδα εγραψα για τη Μαρθα.την δοκιμασε κανεις απο τοτε??καθεστε ολη μερα και γραφετε για το αγγουρι την Χριστινα και λετε δεν εχει τιποτα καινουριο.παρε τη Μαρθα και ελα μετα να μου πεις.οι τελευταιες 6 σελιδες ειναι γεματες παπαριες.ειπαμε και λιγο μετρο...
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Σιγα ρε φιλε εψαξες ολα τα σπιτια και δε βρηκες κατι καλο??μαθατε ολοι 2-3 ονοματα και τις λετε συνεχεια.δε το λεω μονο για σενα πολλοι το κανουν.κανετε βολτες δοκιμαστε και κατι καινουργιο.πηγαινετε ολο στις ιδιες και λετε ολο γι'αυτες.τη προηγουμενη βδομαδα εγραψα για τη Μαρθα.την δοκιμασε κανεις απο τοτε??καθεστε ολη μερα και γραφετε για το αγγουρι την Χριστινα και λετε δεν εχει τιποτα καινουριο.παρε τη Μαρθα και ελα μετα να μου πεις.οι τελευταιες 6 σελιδες ειναι γεματες παπαριες.ειπαμε και λιγο μετρο...
αλ πατσινε την μαρθα την εχω φαει στο αλουμινατο με 30
μαπα
μονο αν σκασεις πιο πολλα ισως να αξιζει
οταν σου λεω δεν εχει
δεν εχει
εκτος αν θες απλα να εσπερματωσεις και να πεταξεις τα λεφτα
οκ τοτε,αλλα κατι σε στυλ βερονικα,αφρουλα,εφη,μαντυ
δεν υπαρχει αυτη την στιγμη.
ειχα κανει και ενα ποστ με ενα ακυρο που ειχα φαει στον βαρδαρη
εγω δεν καθομαι μονο στα κομπιουτερα,
βουρ για μιλανα αυριο
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
λιστα θελετε; σαμπρινα,γελενα απο το ιδιο μαγαζι,ναντια,μιλανα ολες δοκιμασμενες πλην τελευταιας γιατι δεν προλαβα...αλλα ακουω καλα λογια.τωρα για το ποιος γραφει παπαριες δηλ χαζο ειναι το 90%του σαιτ που ειναι φαν καποιων κοριτσιων;η χριστινα ειναι αγγουρι και ειναι καλο το μιλφακι η μαρθα που την πηρα μια φορα και απο τοτε να με πληρωσει αυτη δεν ξαναπαω;στην τελικη ας δοκιμασει και κανενας αλλος να μας πει την γνωμη του για τις καινουριες...τωρα οσον αφορα την θεση του καθενος εδω μεσα το οτι ειμαστε νεοι στο σαιτ δεν σημαινει πως δεν ειμαστε παλιοι στο σπορ ουτε 25 χρονα παιδακια...εχουμε εμπειρια οποιος θελει ρωταει και μαθαινει και κατι..ειπα να μην ξεσπαθωσω αλλα...και δεν ειναι προσωπικο το θεμα με κανεναν και σορι αλλα επρεπε να τα πω
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Σιγα ρε φιλε εψαξες ολα τα σπιτια και δε βρηκες κατι καλο??μαθατε ολοι 2-3 ονοματα και τις λετε συνεχεια.δε το λεω μονο για σενα πολλοι το κανουν.κανετε βολτες δοκιμαστε και κατι καινουργιο.πηγαινετε ολο στις ιδιες και λετε ολο γι'αυτες.τη προηγουμενη βδομαδα εγραψα για τη Μαρθα.την δοκιμασε κανεις απο τοτε??καθεστε ολη μερα και γραφετε για το αγγουρι την Χριστινα και λετε δεν εχει τιποτα καινουριο.παρε τη Μαρθα και ελα μετα να μου πεις.οι τελευταιες 6 σελιδες ειναι γεματες παπαριες.ειπαμε και λιγο μετρο...
κατα τα αλλα συμφωνω να μην κολλαμε με τις ιδιες και τις ιδιες...αλλα μερικοι φοβουνται να παρουν ρισκα...για μερικους ειναι και οικονομικο ακομη το θεμα εγω προσπαθω να δοκιμαζω...γιατι το αντεχει η τσεπη μου και εχω πεταξει 40αρια και 50αρια....τελοσπαντων.σεβαστο ομως οτι ολοι δεν εχουν και λεφτα για πεταμα και πανε στα σιγουρα...κατα τα αλλα αυτη ειναι κι η χρησιμοτητα του σαιτ οδιαλογος και η ενημερωση νομιζω αλλιως να σταματησουμε να ανταλλασσουμε αποψεις
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Σωστος Αλ.Εννοειται πως υπαρχουν πολλες καλες περιπτωσεις στη Θεσσαλονικη.Για τη Βανεσσα απο τερμα πανω Προμηθεως? Τη Ντιανα στο αλουμινατο? Ποτε θα δουμε σχολια και εξελιξεις?
Μονο το τρελο αγορι εκανε μια λιστα τις προαλλες.
Για να συνεχισουν οι Θεσσαλονικεις παρακαλω... Χωρις Αφρουλες και Πετρουλες.... ;)
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Σωστος Αλ.Εννοειται πως υπαρχουν πολλες καλες περιπτωσεις στη Θεσσαλονικη.Για τη Βανεσσα απο τερμα πανω Προμηθεως? Τη Ντιανα στο αλουμινατο? Ποτε θα δουμε σχολια και εξελιξεις?
Μονο το τρελο αγορι εκανε μια λιστα τις προαλλες.
Για να συνεχισουν οι Θεσσαλονικεις παρακαλω? Χωρις Αφρουλες και Πετρουλες.... ;)
ειπες μεγαλη κουβεντα τωρα!!Η ΒΑΝΕΣΣΑ!!!Δυναμιτης!!και καθονται και μου λενε τις ιδιες και τις ιδιες.και για τη Μιραμπελλα ακουω καλα σχολια απο το ιδιο σπιτι.και κατι για τον κυριο gl....αυτο που σου λεω για το μετρο μη το παιρνεις στραβα.με το να στελνεις 100 μηνυματα μεσα σε 5 μερες,αλλα και με την ψηφοφορια,ειναι σιγουρο οτι θα κουρασεις καποιους.ειλικρινα μη με παρεξηγεις μ'αυτο που λεω.γραψε ενημερωση και σχολια απο προσωπικες καταθεσεις και θα εχεις προσφερει τα μεγιστα στο thread.τα υπολοιπα ειναι περιττα
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
ενταξει ρε παιδια,η βανεσα δεν ειναι εξωτερικα κ τιποτα το ιδιαιτερο οποτε καποιος μπορει να θελει να πηδηξει μια πιο ομορφη γκομενα.δεν μετραει μονο το τι κανει μεσα στο δωματιο αλλα να σου βγαζει κ κατι οταν την βλεπεις
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ειπες μεγαλη κουβεντα τωρα!!Η ΒΑΝΕΣΣΑ!!!Δυναμιτης!!και καθονται και μου λενε τις ιδιες και τις ιδιες.και για τη Μιραμπελλα ακουω καλα σχολια απο το ιδιο σπιτι.και κατι για τον κυριο gl....αυτο που σου λεω για το μετρο μη το παιρνεις στραβα.με το να στελνεις 100 μηνυματα μεσα σε 5 μερες,αλλα και με την ψηφοφορια,ειναι σιγουρο οτι θα κουρασεις καποιους.ειλικρινα μη με παρεξηγεις μ'αυτο που λεω.γραψε ενημερωση και σχολια απο προσωπικες καταθεσεις και θα εχεις προσφερει τα μεγιστα στο thread.τα υπολοιπα ειναι περιττα
ok ληξαν το θεμα και σορι αν παρεκτραπηκα ή στεναχωρησα καποιους,καμια παρεξηγηση...δεν θα ξανακουρασω...με πολυλογιες
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
απλα αυτο που θελει να πει ο al ειναι οτι δεν χρειαζεται να γραφουμε μονο για να γραφουμε κατι,αλλα να εχει κ ουσια.αν θυμασαι σου ειχα πει για την ψηφοφορια φιλε gl αλλα εσυ επεμεινες να την ξανακανεις για να περναει η ωρα.μερικοι δεν το βλεπουν ετσι γιατι μπαινουν μια στο τοσο κ οταν βλεπουν 10 νεες σελιδες περιμενουν στο λιγο χρονο που εχουν να διαβασουν καποιο νεο κ οχι αερολογιες
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
ρε συναδελφοι,αυτη η Βανεσσα πως ειναι εμφανησιακα?Ακουω καιρο και ποτε δεν την εχω πετυχει..
Προχθες βραδυ,πηρα μετα απο καιρο ξανα την Κελλυ.Ενω την πρωτη φορα μου ειχε κανει τρελη εντυπωση,πρχθες δεν τρελαθηκα.Τελικα, ειναι αναλογα την μερα και την ωρα που θα πετυχεις καποια.Μοναδικη εξαιρεση,η Αφρουλα και επισης οσες φορες την πηρα,η Χριστινα απο Κοροβαγκου.....Και πλεον μπαινει δυνατα και η Μαντυ ως κατι πολυ καλο...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
μπαινουν μια στο τοσο κ οταν βλεπουν 10 νεες σελιδες περιμενουν στο λιγο χρονο που εχουν να διαβασουν καποιο νεο κ οχι αερολογιες
αυτο ηταν το νοημα.ελλειψα δυομιση μερες και οταν γυρισα βρηκα 6 νεες σελιδες.τι αποκομισα εγω που εκατσα και τις διαβασα??για την Βανεσσα τωρα..εμφανισιακα ειναι στο πολυ εκφυλο στυλ αλλα κανει κατι γαμησια!!!
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
αυτο ηταν το νοημα.ελλειψα δυομιση μερες και οταν γυρισα βρηκα 6 νεες σελιδες.τι αποκομισα εγω που εκατσα και τις διαβασα??για την Βανεσσα τωρα..εμφανισιακα ειναι στο πολυ εκφυλο στυλ αλλα κανει κατι γαμησια!!!
δεν την εχω παρει γιατι δεν μου αρεσει εξωτερικα.την ειχατε ξανααναφερει αλλα εμενα δεν μου κανει το κλικ
 

Greek30

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
91
Κριτικές
9
Like
61
Πόντοι
0
δεν την εχω παρει γιατι δεν μου αρεσει εξωτερικα.την ειχατε ξανααναφερει αλλα εμενα δεν μου κανει το κλικ
Έμπα στο Δωμάτιο και θα στο κάνει !!! :)
Δυναμίτης είναι !!! ...
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
απο βυζια πως ειναι? και τι ωρες δουλευει και που?
 

vdgle

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1

Η Μιλανα είναι στα σχέδια μου μετα από οσα διαβασα..
Παρόμοια φαση μου μοιάζει και η Μαρθα που αναφέρθηκε παραπανω …
Τα συμπεράσματα μου από αυτά που εχω διαβάσει μεχρι τωρα από τους συναγωνιστές…

οκ τοτε,αλλα κατι σε στυλ βερονικα,αφρουλα,εφη,μαντυ
δεν υπαρχει αυτη την στιγμη.

εγω δεν καθομαι μονο στα κομπιουτερα,
βουρ για μιλανα αυριο
Έχω και γω την πεποίθηση  τουλαχιστον για την Μιλανα πως θα συναντήσω συμπεριφορά και υπηρεσίες τυπου Μαντυ…
Κοντος ψαλμός…
Θα πηγαινα σημερα αλλα τωρα τελείωσα  με την δουλεια στο σπιτι…
Αυριο όμως με βλεπω …
 

Greek30

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
91
Κριτικές
9
Like
61
Πόντοι
0
Ρε συντροφοι ... που παιζουν Μιλανα και Μάντυ ????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom