Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Μπραβο στους συναγωνιστες που αναφερουν ποιες κοπελες δινουν το κουλουρακι τους. Αν και απο οτι παρατηρω οι τιμες για κουλουρακι ειναι αρκετα τσιμπημενες αφου φθανουν και πανω απο εκατο ευρω πολλες φορες. Ας ελπισουμε να μειωθουν. Παντως συγκριτικα με πριν λιγο καιρο πιο πολλες κοπελες δουλευουν την σουφριτσα τους. Ελπιζω ολοενα και πιο πολλες να αρχιζουν να προσφερουν τις σουφριτσες τους που τοσο πολυ μας γκαβλωνουν.  Γουσταρω τρελα να παιρνω απο πισω μια γκομενα και ο κωλος της να ειναι μαυρισμενος απο τα μπανια. Οπως και να μου κανει ισπανικο με μαυρισμενες βυζαρες. Πολυ γκαβλα. Το αλλο που με γκαβλωνει τρελα ειναι να εχει η γκομενα σκουλαρικι στην γλωσσα της και να σε πιπωνει. Αν ξερει να το χρησιμοποιει τρομερη αισθηση. Δεν εχω βρει καμια ομως που να εχει piercing στην γλωσσα της στην Θεσσαλονικη τοσα χρονια. Μονο στην Αθηνα πετυχα κατι τετοια πουτανακια σπεσιαλ. Αν καποιος συναγωνιστης βρει καμια πουτανα με σκουλαρικογλωσσο παρακαλω πολυ ας ενημερωσει. 
Διαβασα και αυτο το περιστατικο που εγινε με την ληστεια του συναγωνιστη και προβληματιστηκα. Παω για τσαρκα μια φορα στους δυο μηνες, επισκεπτομαι τρια τεσσερα σπιτια και παιρνω συνηθως μερικα εξτρα προγραμμακια οποτε κουβαλαω καμια διακοσαρια ευρω μαζι μου. Οποτε ψιλοανησυχω λιγο. Ελπιζω ο νταβαδες να παρουν τα μετρα τους και να καθαρισουν την περιοχη απο μαλακισμενα με συριγγες κτλ. Μονο πληρωνονται και καθονται οι τεμπελχαναδες! Ας κανουν και κατι για τους πελατες τους! Μαλλον προκειται για μεμονομενο περιστατικο αλλα οσο να ειναι σε ξενερωνει. Εχω καιρο να παω τσαρκα αλλα αν επισκεφθω καποια απο τα μπουρδελαστουντιο σιγουρα θα ενημερωσω.     
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
καλησπερα...μπα piercing σε γλωσσα ουτε εγω εχω δει θεσσαλονικη.ψηφισες στην ψηφοφορια;περιμενουμε και ενημερωση...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
τι να σου κανουν οι νταβαδες για τους πελατες σιγα μην ασχοληθουν μ εμας;εγω απορω που δεν ειχαμε καμια ληστεια και σε σπιτι μεχρι τωρα με την εγκληματικοτητα που παιζει...και με τοσο χρημα που κινειται...σκεψου να γινει καμια φαση και νασαι μεσα...
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
τι να σου κανουν οι νταβαδες για τους πελατες σιγα μην ασχοληθουν μ εμας;εγω απορω που δεν ειχαμε καμια ληστεια και σε σπιτι μεχρι τωρα με την εγκληματικοτητα που παιζει...και με τοσο χρημα που κινειται...σκεψου να γινει καμια φαση και νασαι μεσα...
ειχε γινει μια παλια στο αλουμηνατο
αλλα ρε δεν περαιτερω πληροφοριες
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
λεω και για την περιοχη του μυλου που ειναι και πιο ευαλωτη απο  πλευρας ασφαλειας λογω  μεγαλυτερων δρομων διαφυγης,λιγοτερης κινησης,προσβασης στη εξοδο της πολης ...κλπ.εσυ φιλε γαμαικανε εριξες σημερα;.....ψηφο;
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
λεω και για την περιοχη του μυλου που ειναι και πιο ευαλωτη απο  πλευρας ασφαλειας λογω  μεγαλυτερων δρομων διαφυγης,λιγοτερης κινησης,προσβασης στη εξοδο της πολης ...κλπ.
ναι αλλα εκει εισαι με αμαξι
οποτε για να στην πεσουν πρεπει να ειναι κατι οργανωμενο
οχι τζνκιδες και συριγγες
πολυ δυσκολη περιοχη το σιτι γκειτ :- :- :- :-
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
οχι λεω για τα σπιτια...και σαφως κατι πιο οργανωμενο...αλλα ας μην δινουμε ιδεες...
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
οχι λεω για τα σπιτια...και σαφως κατι πιο οργανωμενο...αλλα ας μην δινουμε ιδεες...
παντως εγω που ειμαι στο αθλημα 2,5 χρονια
δεν μου ετυχε κατι
αλλα σχεδον παντα πηγαινω με φιλαρακο
εσυ εχεις δει κανα περιεργο σκηνικο;
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
τι να σου κανουν οι νταβαδες για τους πελατες σιγα μην ασχοληθουν μ εμας;εγω απορω που δεν ειχαμε καμια ληστεια και σε σπιτι μεχρι τωρα με την εγκληματικοτητα που παιζει...και με τοσο χρημα που κινειται...σκεψου να γινει καμια φαση και νασαι μεσα...
καλησπερα κ απο μενα,ληστεια ειχε γινει τον ιουνιο σε ενα απο τα διδυμα της σαπφους,μπηκανε κ αρπαξανε 300 ευρουλακια,μου το χε πει τοτε η τσατσα με παραπονο...οσο για τον βαρδαρη εμενα μου την εχουν πεσει ηδη δυο φορες ( βραδι),την μια κατι μαλακες ρωσοποντιοι κ την αλλη ενας πουστης με αυτοκινητο,ηθελε σον κ καλα να με παει βολτα.... :huh: :huh: :uglystupid: :uglystupid:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
καλησπερα κ απο μενα,ληστεια ειχε γινει τον ιουνιο σε ενα απο τα διδυμα της σαπφους,μπηκανε κ αρπαξανε 300 ευρουλακια,μου το χε πει τοτε η τσατσα με παραπονο...οσο για τον βαρδαρη εμενα μου την εχουν πεσει ηδη δυο φορες ( βραδι),την μια κατι μαλακες ρωσοποντιοι κ την αλλη ενας πουστης με αυτοκινητο,ηθελε σον κ καλα να με παει βολτα.... :huh: :huh: :uglystupid: :uglystupid:
ουστ την παλιοπουστρα ηθελε και βολτα... :pipa1: :pipa1: :pipa1:

μην ξεχνατε και την ψηφοφορια(στα πουτανοβραβεια) για την καλυτερη πουτανιτσα....θελουμε συμμετοχη!
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
επισης στη περιοχη του μυλου,δεν μου εχει τυχει ποτε τιποτε,ουτε βραδι,ουτε μερα...ο βαρδαρης νομιζω τραβαει περισσοτερο τους τελειωμενους...σε αμετρητες τσαρκες στην σαπφους ( διακινουμαι στα μπουρδελα απο το 2001)εχω πετυχει στο αδειο χωρο διπλα στα διδυμα ( νομιζω ειναι γκαραζ?),κατι τυπους που κανουν μπουρδελοτσαρκα κ μετα πανε κ την παιζουν εκει,χυνωντας με το παλαμαρι τους σε κοινη θεα...αν ειναι δυνατον.... :huh: :huh: :headbang:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
επισης στη περιοχη του μυλου,δεν μου εχει τυχει ποτε τιποτε,ουτε βραδι,ουτε μερα...ο βαρδαρης νομιζω τραβαει περισσοτερο τους τελειωμενους...σε αμετρητες τσαρκες στην σαπφους ( διακινουμαι στα μπουρδελα απο το 2001)εχω πετυχει στο αδειο χωρο διπλα στα διδυμα ( νομιζω ειναι γκαραζ?),κατι τυπους που κανουν μπουρδελοτσαρκα κ μετα πανε κ την παιζουν εκει,χυνωντας με το παλαμαρι τους σε κοινη θεα...αν ειναι δυνατον.... :huh: :huh: :headbang:
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: α ρε...μυλος και παλι μυλοςςςς....
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
ναι ο μυλος ειναι αισθητα σε ανωτερω επιπεδο...ευτηχως...παντως το γραφω κ στα πουτανοβραβεια,χρειαζεται να γινουν επιτελους τα αντιστοιχα site studio με φωτο κτλ,οπως των αθηνων,για να ξερουμε κ να μπορουμε να δοκιμαζουμε ολα τα μωρα...να ξερουμε π.χ.στο εκαστοτε studio την πιο βυζαρου,τι ωρες δουλευει,γιατι κακα τα ψεματα δεν εχουμε ολοι αυτοκινητακ o οασθ sucks.... :jerking:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
παντως εγω που ειμαι στο αθλημα 2,5 χρονια
δεν μου ετυχε κατι
αλλα σχεδον παντα πηγαινω με φιλαρακο
εσυ εχεις δει κανα περιεργο σκηνικο;
μπα κι εγω ευτυχως τιποτα σε ευρος περιπου πεντε ετων...δεν ετυχε...αλλα προσεχω και στο θεμα ωρων που παω...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
αν υπηρχε διαθεση και απο τα μαγαζια θα ηταν πιστευω προς οφελος τους αλλα τι να πεις...χωριο ακομη...εδω παιρνεις τηλεφωνο να ρωτησεις και πεφτεις σε καμια μαλακο τσατσα αγενη και δεν σου απαντα ποια δουλευει...ορεξη εχω να ερχομαι απο καλαμαρια να βλεπω οταν ξερω πχ τα σιγουρα....μαλακια νοοτροπια...λες και η καλη πουτανα θα παει χαμενη...απο δουλεια...
το παραθετω αυτουσιο απο τα πουτανοβραβεια για τον γαμαικανο και οποιον αλλον δεν το διαβασε και ειναι συνδεδεμενος...
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
το παραθετω αυτουσιο απο τα πουτανοβραβεια για τον γαμαικανο και οποιον αλλον δεν το διαβασε και ειναι συνδεδεμενος...
στης κωλςτης το μπουρδελο ειναι καλα παντως
αχ αφρουλαααααααααααααααααα
ρε παιδια ποτε γυρναει;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
στης κωλςτης το μπουρδελο ειναι καλα παντως
αχ αφρουλαααααααααααααααααα
ρε παιδια ποτε γυρναει;
αγνωστο... και γω φευγω για διακοπες απο βδομαδα και θα παρακολουθω το σαιτ και την ψηφοφορια απο μακρια...θα ενημερωθουμε οταν γυρισει....δαγκωτο το ριξες;
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
αγνωστο... και γω φευγω για διακοπες απο βδομαδα και θα παρακολουθω το σαιτ και την ψηφοφορια απο μακρια...θα ενημερωθουμε οταν γυρισει....δαγκωτο το ριξες;
εσυ τι λες;
να ψηφησα αλλη;;; :think:
με τιποτα δεν θα εχω ησυχη την συνειδηση μου
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
οταν ελεγα εγω για το μυλο  κ οτι δεν γουσταρω βαρδαρη με λεγατε ρατσιστη.τεσπα,γαμαικανος το ειδες το pm?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom