Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (10 μέλη και 42 επισκέπτες)

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
Την Αφρούλα πρέπει να την δοκιμάσω και εγώ έπειτα απο τα όσα άκουσα και τις προτροπές του συναγωνιστή και φίλου γαμαικανού!!Να ψηφιστεί ένας νόμος ΟΧΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΙΕΡΟΔΟΥΛΕΣ.Μάγκες κάποιο καλό ΜΙΛΦ παίζει γενικά,όταν λέω καλό και εμφανισιακά γυναικάρα και στο κρεβάτι καλή,σαν τα μιλφονια στις τσόντες ένα πράγμα.Τα ψιλοβαρέθηκα τα στούντιο και τα μπουρδέλα-στάβλους του βαρδάρη όπου δεν πάω πια εκεί,λέω ενα καλό μιλφ να πάρω και την αφρούλα και τέρμα.Ότι άλλο κάτσει καλοκαίρι δωρεάν και αν δεν κάτσει τίποτα καλό η είναι μπάζο και δεξί χέρι έχουμε δεν είμαστε ανάπηροι.
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
ειχε μια τετοια ενα φεγγαρι η κοροβαγκου φιλε οταν ειχε φυγει η αννα-μαρια ,βραζιλιανα  ελεγαν,πληθωρικη,μελαχρινη,βυζαρες,κωλαρα δουλευε πρωινα εκει και στη νικ.ουρανου 26  τελη του 2008 μεχρι αρχες  του ετους...μετα εξαφανιστηκε και δεν την εχω ξαναπετυχει...εκανε full προγραματα αλλα οχι anal αλλα με μετριες επιδοσεις.ονομα μου διαφευγει...ισως την θυμαται καποιος αλλος...για μαρια τσεχα συμφωνω καλο κομματι,παλια...πολλες καταθεσεις και τελευταια δεν την αναφερει κανεις...

Νέος στο φόρουμ μπήκα διαβάζω τις παλιότερες σελίδες και αν κατάλαβα καλά πια λες αυτή δεν ήταν ΠΛΗΘΩΡΙΚΗ αυτή ήταν ΠΑΛΑΙΣΤΗΣ.Είχα πάει πριν καιρό μήνες έχει με ένα φίλο να πάρει τιν Άννα-Μαρία και βγήκε ο γιαγκούλας !
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Αυτές τις μέρες έγραψα κ δυο νέες κριτικές..! Δε λέω πολλά πάντως πέρασα πολύ καλά και με το Χριστινάκι κ με τη Μαιρούλα..!
Θα θελα να ευχαριστήσω πάρα πολύ όλους τους συναγωνιστές που με τις πληροφορίες κ τις κριτικές τους μ' οδήγησαν σ' αυτές τις επιλογές..!
Το Χριστινάκι είναι σουπερ γκομενάκι, το στυλ που όλοι θα γούσταραν να πηδήξουν γιατί μοιάζει με τις γκόμενες που βλέπουμε στο δρόμο κ στα καφε της παραλίας, αλλά δεν τολμάμε να μιλήσουμε..!
Η Μαιρούλα απ' την άλλη μοιάζει αρκετά στο σωματότυπο με την Αφρούλα, κ μάλλον έχει ακόμα μεγαλύτερα βυζιά κ φυσικά απ' ότι μου 'πε..! Κ με πολλή καλή απόδοση κ μέσα, κ με μεγάλη φυσικότητα κι οικειότητα.. Δεν έδειχνε να προσποιείται..!
Αλλά εγώ είμαι μεγάλος βυζολάτρης απ' την άλλη κι απ' ότι φαίνεται ταιριάξαμε..!
Αυτή η τριάδα πάντως είναι πολύ δυνατή κ δύσκολα ξεχωρίζω κάποια, αν κ η Μαίρη είναι πιο οικονομική (30)... Κι απορώ γιατί ήταν τόσο χαμηλά στα βραβεία..!
Ίσως γιατί είναι παλιά κι ο κόσμος τη βαρέθηκε.. Μου' πε ότι δουλεύει εδώ κ 8 χρόνια..!
Αλήθεια υπάρχει καμιά παλιότερη..;
Επόμενος στόχος είναι η Μόνικα, στο τηλ μου παν ότι γυρίζει την επόμενη Τετάρτη..!
Μακάρι να τριτώσει το καλό..!
Δυστυχώς δεν πρόλαβα να διαβάσω κ πέρασα τζάμπα κι από Μαντζάρου για τη Σάρα..!
Απ' ότι διαβάζω αυτή πρέπει να' ναι λίγο πιο γεμάτη... Αν έχει 4-5 κιλά παραπάνω δεν με πειράζει, αλλά μην είναι κ φάλαινα..!
Άλλη μια που' χω στα υπόψη είναι η Μάντυ η Γερμανίδα, που γυρίζει σε λίγο αν θυμάμαι καλά..!
Ευχαριστώ παίδες! Keep up the good work!
 

chrismore

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2009
Μηνύματα
137
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
1
Με τέτοια ενημέρωση είναι σαν να τα γυρίσαμε οι ίδιοι τα μέρη μαζι σου.
Μπράβο συναγωνιστή :dancing: :dancing:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Νέος στο φόρουμ μπήκα διαβάζω τις παλιότερες σελίδες και αν κατάλαβα καλά πια λες αυτή δεν ήταν ΠΛΗΘΩΡΙΚΗ αυτή ήταν ΠΑΛΑΙΣΤΗΣ.Είχα πάει πριν καιρό μήνες έχει με ένα φίλο να πάρει τιν Άννα-Μαρία και βγήκε ο γιαγκούλας !
ε ειπα να μην την προσβαλλω...ετσι κι αλλιως δεν δουλευει πλεον οποτε δεν κινδυνευε κανενας συναγωνιστης...αλλα ηταν οπως λες.τωρα για την σαρα πχ εμενα ειναι ακριβως στα γουστα μου απο κιλα ,και δεν ειναι δα και θεοχοντρη για να μην αποθαρρυνεται καποιος αλλος που εγραψε και δεν την ξερει...ακομα και την ανναμαρια πλεον την λες γεματουλα,δεν ξερω αν τις εχεις παρει ή δει...
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36

Μαλλον με το φιλο το sxoinobati εχουμε ακριβως τα ιδια γουστα....Πρεπει να ειναι και αυτος ειδικευμενος σε μεγαλομαστα θυληκα,και βυζοειλωτας με γουστο...Μας αρεσει μαλλον το ιδιο στυλ...Το στυλ Αφρουλας,Μαιρουλας,ΧριστιναςΜαντυ και έως τα όρια της Σαρας.....Αν και εχω παθει πλακα με το σωμα και τα τεραστια βυζια της Βικυς,απο τη Μαντζαρου,η οποια όμως είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ.....Μια φορά την πηρα,και δεν ξαναπηγα.Προτιμότερη η δεξιά ή η αριστερη για άλλους χειρα...
Ελπιζω σε ανανεωση του βυχοστολου γιατι :1.Βαριεσαι να πηγαινεις και να πληρωνεις συνεχεια την ιδια
                                        2. Προσωπικα ξενερωνω να τρωω την ίδια γκόμενα μαζι με όλη τη Θεσσαλονικη εις στην ν-ιοστη...
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Σάρα)
Συνολική βαθμολογία
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
5.0
Πρόσβαση/Parking
8.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
6.0
Γυρω στις 02:30.Σαρα κορμαρα μοντελου με προστυχο προσωπο και ταυτοχρονα γλυκεια. Μεταξενιο δερμα βυζι μικρο αλλα σε αναλογια με το σωμα ιδανικο. Κωλαρακι που στα 4 σε κολαζει.Αρχικα χαδια ατελειωτα μετα ανεβηκε απο πανω.Στη συνεχεια στα τεσσερα και μετα την ξαπλωνω με θεα την κωλαρα της οπου κατεθεσα.

Να τονισω οτι μαλλον εγω βιαζομουν πιο πολυ παρα αυτη

Τη συνιστω ανεπιφυλακτα



φιλαρακο το βραδυ πηγες;
ξες μεχρι ποτε θα δουλευει η σαρα;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
διαβασα κι εγω τις κριτικες απο σαλονικη..αναπληρωσαν το πρωτοφανες κενο της μπουρδελοκαταστασης...κριμα για τον συναγωνιστη καραμαν7 με αυτην την μαρινα,το μαγαζι εχει και καλυτερα τεμαχια αλλα φαινεται λογω καλοκαιριου λειπουν....παντως μου αρεσει που δοκιμαζει και εκθετει αποψη.πολυ χρησιμο...οι αλλες δυο κοπελες γνωστες... :)
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
διαβασα κι εγω τις κριτικες απο σαλονικη..αναπληρωσαν το πρωτοφανες κενο της μπουρδελοκαταστασης...κριμα για τον συναγωνιστη καραμαν7 με αυτην την μαρινα,το μαγαζι εχει και καλυτερα τεμαχια αλλα φαινεται λογω καλοκαιριου λειπουν....παντως μου αρεσει που δοκιμαζει και εκθετει αποψη.πολυ χρησιμο...οι αλλες δυο κοπελες γνωστες... :)
αδελφε μηπως εχεις κανα τηλ απο κωλετη;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
αδελφε μηπως εχεις κανα τηλ απο κωλετη;
το ειχα και οπως ειπα και σε αλλον το διεγραψα μαλλον καταλαθος ,το καινουριο εννοω,επειδη ειμαι εκτος τωρα δυσκολο να το βρω...κανενας αλλος αν το εχει...αλλα και καπου πολυ πισω σαν να το ειχα δει παλιοτερα...αν δεν βαριεσαι να ψαχνεις...παντως νομιζψω βραδι ειναι η σαρα γιατι μεσημερι εγραψε συναγωνιστης για μια γιαννα καινουρια..
 

notorius

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
120
Κριτικές
18
Like
165
Πόντοι
11
Φιλε γαμαικανε το βραδυ η Σαρα. Δεν γνωριζω μεχρι ποτε θα ειναι αλλα μπορεις να ρωτησεις.
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Κορίτσια,ενα έχω να σας πω..,η Ντιανα με ξέσκισε!! Εφόσον είχα ακούσει από έναν φιλαράκι μου ότι δεν έχει κόλλημα με τούς “besexual”,σκέφτηκα να την επισκεφτώ.Πήγα σήμερα πρωί κατά της 04:00,η μοναξιά στο σπίτι μου με έπνιγε. Έτσι αποφάσισα να πάω. Πράγματι εμφανίστηκε το ζουζουνακι μου που από το χαμόγελο της ένιωσα ότι θα περάσω καλά. Η Ντιανα ήταν πολύ φιλική και άνετη και με ώθησε να ξεπεράσω τον αχός που είχα. Πήρα ένα πρόγραμμα τον 70 ευρώ αφού συνεννοήθηκα μαζί της. Η ξανθούλα δεν ήθελε πολύ να καταλάβει τη έψαχνα γιατί μόλις είδε και το στριγκάκι μου όταν ξάπλωσα, ξεκίνησε μονή της ... Ομόλογο ότι το ζήλεψε το στρινγ μου γιατί πράγματι είναι πολύ σέξι. Δεν άργησε πολύ να νιώθω τα δάκτυλα της μέσα μου και με το αλο χέρι να πεζή το πουλάκι μου... .Ακόμα και τώρα που το περιγραφώ νιώθω την ξεχωριστή βραδιά που πέρασα μαζί της γεια αυτά τα λίγα λεπτά....... Η μολδαβεζα είναι απίστευτη φιλότιμη και χαμογελαστή πράγμα που σε κάνει να νιώθεις ότι γνωριζόμαστε από καιρό και ομολογώ ήτανε η πρώτη φορά έκτες που την είδα.Πριν φηγό μου υποσχέθηκε ότι την επόμενη φόρα θα μου κάνει κατή αλο ποιο φοβερό από την φαντασία της. Μην χάνετε τον χρόνο σάς φιλενάδεςJ γυρεύοντας μαλακες. Το άρωμα της μυρίζω ακόμα και καβλονω ,και δεν μου το ίππε αφού την ρώτησα και όλας γαμωτό μου. Οκ, δεν την μαλώνω γιατί θα είναι το κολλητό μου ζουζουνακι .Θα σου έρθω σύντομα γλυκιά μου και θέλω πολύ να δω αυτά που μου υποσχέθηκες........
Πληροφορίες Επίσκεψης
ρε παιδια τι γινετε;;;
φιλαρακο
τι ακριβως προγγραμα πηρες
αυταρχικο; :think: :think: :think: :think:
δεν την πηδηξες καθολου;
 

wioul

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2008
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας παιδια, επειδη απεχω αρκετο καιρο απτο αθλημα, μπορειτε να ενημερωσετε για το ποιες απο τις γνωστες καλες λοιπουν???
αποτι διαβασα σε προηγουμενα ποστ, η Εφη κ η Αφρουλα ειναι διακοπες.
διορθωστε με αν καταλαβα λαθος. thanx :)
 

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
σημερινη νυχτερινη  βολτα σημερα και πετυχα μια καινουργια ξανθια ελληνιδα σαπφους 7 απεναντι απο το ανορθογραφο η οποια δινει και κωλο ξερει καποιος κατι για αυτην 
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
σημερινη νυχτερινη  βολτα σημερα και πετυχα μια καινουργια ξανθια ελληνιδα σαπφους 7 απεναντι απο το ανορθογραφο η οποια δινει και κωλο ξερει καποιος κατι για αυτην 

Λες μία που βγαίνει στο σαλόνι και ξερογλύφει τα χείλη της και φωνάζει με φωνή νταλικιέρη -ειρηνούλα παιδιά ειρηνούλα- με ένα τατουάζ πλειμπου στο κώλο? Αυτή είναι σαλεμένη φίλε σίγουρα χα χα. Λεει ότι είναι Ελληνίδα τώρα τι να σου πω δεν ξέρω αν λέμε την ίδια
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Και εμενα μου ειπαν οτι η Σαρα η βυζαρου θα φυγει για διακοπες στην Ρωσσια αλλα θσ επιστρεψει. Πηρα τηλ τις προαλλες στην Κωλεττη και μου ειπαν οτι δεν ξερουν ποτε θα γυρισει η Εφη η Πολωνιδα και μου ειπαν για μια καινουργια που ηρθε λεει αλλα δεν περασα τελικα να δω.
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
Παιδιά έχει πάρει κανείς στην ανδρέου γεωργίου σε αυτό που ανεβαίνεις σκαλιά και έχει μεγάλο πάρκινγκ υπόγειο μια Λούνα?Πώς είναι εμφανισιακά και αξίζει στο κρεάβατι
 

Επισκέπτης
Κορίτσια,ενα έχω να σας πω..,η Ντιανα με ξέσκισε!! Εφόσον είχα ακούσει από έναν φιλαράκι μου ότι δεν έχει κόλλημα με τούς “besexual”,σκέφτηκα να την επισκεφτώ.Πήγα σήμερα πρωί κατά της 04:00,η μοναξιά στο σπίτι μου με έπνιγε. Έτσι αποφάσισα να πάω. Πράγματι εμφανίστηκε το ζουζουνακι μου που από το χαμόγελο της ένιωσα ότι θα περάσω καλά. Η Ντιανα ήταν πολύ φιλική και άνετη και με ώθησε να ξεπεράσω τον αχός που είχα. Πήρα ένα πρόγραμμα τον 70 ευρώ αφού συνεννοήθηκα μαζί της. Η ξανθούλα δεν ήθελε πολύ να καταλάβει τη έψαχνα γιατί μόλις είδε και το στριγκάκι μου όταν ξάπλωσα, ξεκίνησε μονή της ... Ομόλογο ότι το ζήλεψε το στρινγ μου γιατί πράγματι είναι πολύ σέξι. Δεν άργησε πολύ να νιώθω τα δάκτυλα της μέσα μου και με το αλο χέρι να πεζή το πουλάκι μου... .Ακόμα και τώρα που το περιγραφώ νιώθω την ξεχωριστή βραδιά που πέρασα μαζί της γεια αυτά τα λίγα λεπτά....... Η μολδαβεζα είναι απίστευτη φιλότιμη και χαμογελαστή πράγμα που σε κάνει να νιώθεις ότι γνωριζόμαστε από καιρό και ομολογώ ήτανε η πρώτη φορά έκτες που την είδα.Πριν φηγό μου υποσχέθηκε ότι την επόμενη φόρα θα μου κάνει κατή αλο ποιο φοβερό από την φαντασία της. Μην χάνετε τον χρόνο σάς φιλενάδεςJ γυρεύοντας μαλακες. Το άρωμα της μυρίζω ακόμα και καβλονω ,και δεν μου το ίππε αφού την ρώτησα και όλας γαμωτό μου. Οκ, δεν την μαλώνω γιατί θα είναι το κολλητό μου ζουζουνακι .Θα σου έρθω σύντομα γλυκιά μου και θέλω πολύ να δω αυτά που μου υποσχέθηκες........
Πληροφορίες Επίσκεψης
ρε παιδια τι γινετε;;;
φιλαρακο
τι ακριβως προγγραμα πηρες
αυταρχικο; :think: :think: :think: :think:
δεν την πηδηξες καθολου;

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: μαλλον τον πηδηξε
 

Επισκέπτης
Παιδιά έχει πάρει κανείς στην ανδρέου γεωργίου σε αυτό που ανεβαίνεις σκαλιά και έχει μεγάλο πάρκινγκ υπόγειο μια Λούνα?Πώς είναι εμφανισιακά και αξίζει στο κρεάβατι

καλουτσικη ειναι μην φανταστεις καμια τρελη συμετοχη ρουμανακι μετρια πραγματα
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Η Λουνα εχει τρομερες σιλικονουχες βυζαρες. Με γκαβλωνει γιατι ειναι προστυχοφατσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom