Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 66 άτομα (6 μέλη και 60 επισκέπτες)
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Την έχω δει και εγώ.Αν θυμάμαι καλά με λίγα κιλά παραπάνω ξανθιά φυσικό βυζάκι καλουτσικο μέγεθοςόχι όμως και τίποτα τρομερό και κώλο ψιλοντεκαβλέ αφράτο αλλά ψιλοπεσμένο.Μέτρια εμφάνιση γενικά τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα.
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
απο βδομαδα η καταθεση
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.435
Κριτικές
96
Like
12.064
Πόντοι
25.015
Για σημερα ξερει κανεις τι παιζει απογευμα και βραδυ? Να δω που θα εκτοξευσω.
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
Καποιες λιγες πληροφοριες που συνελλεξα για περιοχη μυλου
λα φαμ  η σαμπρινα βραδι σημερα
η λουνα ρεπο η ντονα μαλλον σταματα οριστικα..

Αυτές και οι δύο κάτι κοντοπούτανες δεν είναι.Μοιάζει και το όνομα. Για την Λούνα έχω ακούσει καλά λόγια απο γνωστό την έχει πάρει ίσως την τιμήσω κάποια στιγμή όταν τα οικονομικά το επιτρέψουν.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Αυτές και οι δύο κάτι κοντοπούτανες δεν είναι.Μοιάζει και το όνομα. Για την Λούνα έχω ακούσει καλά λόγια απο γνωστό την έχει πάρει ίσως την τιμήσω κάποια στιγμή όταν τα οικονομικά το επιτρέψουν.
ναι ρουμανες κοντοπουτανα οχι τιποτα φοβερο.για ντονα ειχα γραψει κριτικη..η λουνα καλη ειναι,βυζαρες εχει και πολυ δεκτικη σε foreplay...ενταξει δεν πετας τα λεφτα σου μαζι της,μικρουλα ειναι αλλα δεν θα συγκλονιστεις κιολας... Ειμαστε και σε θερινη ξηρασία...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Για σημερα ξερει κανεις τι παιζει απογευμα και βραδυ? Να δω που θα εκτοξευσω.
λιγο πολυ φιλε τα ιδια με χθες για μυλο μερια...δες πιο πισω...εγω θα λεγα καμια σαρα,σαμπρινα,αννα-μαρια να παιξω τοπ τριαδα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Την έχω δει και εγώ.Αν θυμάμαι καλά με λίγα κιλά παραπάνω ξανθιά φυσικό βυζάκι καλουτσικο μέγεθοςόχι όμως και τίποτα τρομερό και κώλο ψιλοντεκαβλέ αφράτο αλλά ψιλοπεσμένο.Μέτρια εμφάνιση γενικά τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα.
α μπραβο τωρα μαλιστα να ξερουμε τι μας περιμενει!
 

Trelo Agori

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
410
Like
8
Πόντοι
1
Τρία αξιομνημόνευτα από τα σπιτάκια της πόλης

1) Μαντζάρου 14 παίζει ασιάτισσα!!! Σπάνιο για τα σπίτια της πόλης! Σχιτομάτικο με πιασίματα και μεγάλο πάτο! Την πέτυχα την περασμένη Πέμτη στις 19:30. Ψήνωμαι να την δοκιμάσω λόγω εμφάνισης. Αρνητικό το ότι βγηκε και ξαναμπήκε πολύ γρήγορα στην κουζίνα όπου κουβέντιαζε με φίλο/η. Αυτό σημαίνει γρήγορη ξεπέτα για όποιον την πάρει εκείνη τη στιγμή

2) Μόνικα στο έρως της 26ης Οκτ. Πολύ καλό μωρό, φιλικό gfe με σχιστά μάτια μεγάλο πάτο, μακρια καστανόξανθα μαλλιά. Γλύφει και τα μπαλάκια ακόμη και στο απλό πρόγραμμα. την πήρα γύρω στις 17:30

3) Αντριάνα στην εκκλησία της Νικ. Ουρανού. Βουλγάρικο καλικατζαρακι με εμφάνιση ''γαμώ το στανιό μου'' Μου έβγαλε μια γκάβλα όταν την πρωτοείδα και από τότε την έχω πάρει 3 φορές (ετοιμάζω το 4ο χτύπημα απόψε). Κοντή με ανύπαρκτο βυζί καλικατζαρε φάτσα (σαν μετωπική με νταλίκα είναι) της λείπουν και κάτι δόντια αλλά ... έχει καλή συμμετοχή, χαβαλέ, αφήνει να της πιάσεις το μουνί και στήνεται Α-Π-Ι-Θ-Α-Ν-Α στο πισωκολλητό! Έχει πολύ πλάκα όπως μιλάει τα ελληνικά με βουλγάρικη προφορά! Μ'αρεσει να είναι λίγο χαζούλα η γκόμενα! με ανάβει!!! Από αύριο θα είναι πρωινή (12:00 - 20:00)
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.435
Κριτικές
96
Like
12.064
Πόντοι
25.015
Ωπα Ωπα... εχω κολημα με τις ασιατισες φιλε... Το ψευδωνυμο μου τα λεει ολα. Για πες για την ασιατισα και αλλες λεπτομερειες, μοιαζει σαν κατι ασχημουλες ταιβανεζες η σαν Κορεατισα - Ιαπωνεζα. Σημερα θα δουλευει αραγε?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Τρία αξιομνημόνευτα από τα σπιτάκια της πόλης

1) Μαντζάρου 14 παίζει ασιάτισσα!!! Σπάνιο για τα σπίτια της πόλης! Σχιτομάτικο με πιασίματα και μεγάλο πάτο! Την πέτυχα την περασμένη Πέμτη στις 19:30. Ψήνωμαι να την δοκιμάσω λόγω εμφάνισης. Αρνητικό το ότι βγηκε και ξαναμπήκε πολύ γρήγορα στην κουζίνα όπου κουβέντιαζε με φίλο/η. Αυτό σημαίνει γρήγορη ξεπέτα για όποιον την πάρει εκείνη τη στιγμή

2) Μόνικα στο έρως της 26ης Οκτ. Πολύ καλό μωρό, φιλικό gfe με σχιστά μάτια μεγάλο πάτο, μακρια καστανόξανθα μαλλιά. Γλύφει και τα μπαλάκια ακόμη και στο απλό πρόγραμμα. την πήρα γύρω στις 17:30

3) Αντριάνα στην εκκλησία της Νικ. Ουρανού. Βουλγάρικο καλικατζαρακι με εμφάνιση ''γαμώ το στανιό μου'' Μου έβγαλε μια γκάβλα όταν την πρωτοείδα και από τότε την έχω πάρει 3 φορές (ετοιμάζω το 4ο χτύπημα απόψε). Κοντή με ανύπαρκτο βυζί καλικατζαρε φάτσα (σαν μετωπική με νταλίκα είναι) της λείπουν και κάτι δόντια αλλά ... έχει καλή συμμετοχή, χαβαλέ, αφήνει να της πιάσεις το μουνί και στήνεται Α-Π-Ι-Θ-Α-Ν-Α στο πισωκολλητό! Έχει πολύ πλάκα όπως μιλάει τα ελληνικά με βουλγάρικη προφορά! Μ'αρεσει να είναι λίγο χαζούλα η γκόμενα! με ανάβει!!! Από αύριο θα είναι πρωινή (12:00 - 20:00)
μπραβο ρε ποτε τα δοκιμασες ολα τα καινουρια τεμαχια κιολας;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.435
Κριτικές
96
Like
12.064
Πόντοι
25.015
Εφυγα να δω τι παιζει. επιστρεφω να πω εντυπωσεις.Βασικα ακυρο εψησα ενα φιλαρακι να παμε να τσεκαρουμε αν παιζει η ασιατισα,και γυρναει 11 η ωρα απο χαλκιδικη. Αμα παει καποιος πιο μπροστα ας ενημερωσει αν παιζει αποψε η ασιατισα.
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
Φίλε είσαι σίγουρος ότι είνα ασιάτισσα.Διότι στην Μαντζάρου έχει μια Βραζιλιάνα ονόματι Λάουρα που παλιά την είχα πάρει στο Έρως του Μύλου 2 φορές και τότε την παρουσίαζαν με το όνομα Αλίνα.Το λέω γιατί μιάζει πολύ για ασιάτισσα λόγω σχιστών ματιών και αν και είναι βραζιλιάνα είναι σχετικά ανοιχτόχρωμη.Είναι αρκετά νταρντάνα με κωλάρα βυζάκι μικρό κ ψιλοπεσμένο αν και με το σουτιέν φαίνεται μπόμπα.Δεν έχω παράπονο ήταν πολύ καλή στο κρεβάτι.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.435
Κριτικές
96
Like
12.064
Πόντοι
25.015
O trelo agori το ειπε... δν ξερω... Αλινα παιζει και κωλετη τωρα νομιζω...περιεργο
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Φίλε είσαι σίγουρος ότι είνα ασιάτισσα.Διότι στην Μαντζάρου έχει μια Βραζιλιάνα ονόματι Λάουρα που παλιά την είχα πάρει στο Έρως του Μύλου 2 φορές και τότε την παρουσίαζαν με το όνομα Αλίνα.Το λέω γιατί μιάζει πολύ για ασιάτισσα λόγω σχιστών ματιών και αν και είναι βραζιλιάνα είναι σχετικά ανοιχτόχρωμη.Είναι αρκετά νταρντάνα με κωλάρα βυζάκι μικρό κ ψιλοπεσμένο αν και με το σουτιέν φαίνεται μπόμπα.Δεν έχω παράπονο ήταν πολύ καλή στο κρεβάτι.
αυτη η λαουρα ειναι μαντζαρου1 μην μπερδευεστε λεγαμε για το 14 ή10 που ηταν η σαρα βραδια
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.435
Κριτικές
96
Like
12.064
Πόντοι
25.015
gl Σωστα τα ειπε ο oso_nixtonei εσκασα μυτι Μαντζαρου 14 και ηταν η Λαουρα μια βραζιλιανα με σχιστα ματια που δν μου αρεσε καθολου.

Προμηθεως και γενικα Βαρδαρη δν επεζε τπτ το ιδιαιτερο. Μονο στο στενακι διπλα απο το πρασινο σπιτακι επαιζε ενα καλο ξανθο, ελληνιδα, του 90 γεννημενη ειπε η τσατσα. Ωραιο κομματι. Κωλεττη δν μαρεσε η καινουρια, πετρου ερημιτη κλειστο. ολα τα αλλα κομματια αδιαφορα παντου.

Η καταθεση εγινε στο βιλλα ερωτικα στην Φριξου απεναντι απο καλιγκουλα.
Δουλευε η γερμανιδα η Χριστινα. Μου φανηκε σαν να ειχε πιει κανα ποτηρι ουισκι.
ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ και θελω αποψεις. Η γκομενα ρε παιδια με φιλησε με γλωσσα κανονικα!!! και εχω παθει ενα ψιλοσοκ.....λετε να το κανει με ολους? ο φιλος μου που μπηκε μετα απο μενα δν τον φιλησε. Ενταξει αξιογαμητο κοματι στο γαμησι ετσι και ετσι...δν τρελαθηκα κιολας. ο φιλος μου μου ειπε του αρεσε η πιπα της επειδη κανει και deep throat αλλα εμενα ακομα τοπ πιπα εχουν αλλες. Αυτα απο μενα, παω για υπνο!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Καληνυχτα!την περιμεναμε την αναφορα σου για να την πεσουμε..για την λαουρα ισως μπερδευτηκα κι εγω αλλα σιγουρα παιζουν αλλαξόκωλιες και στα μαγαζια γιατι την ειχα πετυχει και στο αλλο...τεσπα εκτος αν ειναι αλλη λαουρα αλλα η περιγραφη ταιριαζει..
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.435
Κριτικές
96
Like
12.064
Πόντοι
25.015
αυτο που ειπα για χριστινα πως σου φανηκε. καπως περιεργο να σε φιλαει πουτανα ετσι????
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
το 90 γεννηθεις;;;; :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
για δωσε λεπτμερειες
που ακριβως δουλευει;
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
gl Σωστα τα ειπε ο oso_nixtonei εσκασα μυτι Μαντζαρου 14 και ηταν η Λαουρα μια βραζιλιανα με σχιστα ματια που δν μου αρεσε καθολου.

Προμηθεως και γενικα Βαρδαρη δν επεζε τπτ το ιδιαιτερο. Μονο στο στενακι διπλα απο το πρασινο σπιτακι επαιζε ενα καλο ξανθο, ελληνιδα, του 90 γεννημενη ειπε η τσατσα. Ωραιο κομματι. Κωλεττη δν μαρεσε η καινουρια, πετρου ερημιτη κλειστο. ολα τα αλλα κομματια αδιαφορα παντου.

Η καταθεση εγινε στο βιλλα ερωτικα στην Φριξου απεναντι απο καλιγκουλα.
Δουλευε η γερμανιδα η Χριστινα. Μου φανηκε σαν να ειχε πιει κανα ποτηρι ουισκι.
ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ και θελω αποψεις. Η γκομενα ρε παιδια με φιλησε με γλωσσα κανονικα!!! και εχω παθει ενα ψιλοσοκ.....λετε να το κανει με ολους? ο φιλος μου που μπηκε μετα απο μενα δν τον φιλησε. Ενταξει αξιογαμητο κοματι στο γαμησι ετσι και ετσι...δν τρελαθηκα κιολας. ο φιλος μου μου ειπε του αρεσε η πιπα της επειδη κανει και deep throat αλλα εμενα ακομα τοπ πιπα εχουν αλλες. Αυτα απο μενα, παω για υπνο!

Λες να συναντηθήκαμε ρε φίλε και εγώ σήμερα ήμουν στο ίδιο μαγαζί Μαντζάρου πήρε την Λάουρα ένας φίλος μου το απλό πρόγραμμα.Πολύ ικανοποιημένος μου είπε.

Στο Βίλα Ερώτικα η Χριστίνα ρώτησα την τσατσά και μου είπε αύριο το βράδυ θα δουλεύει η Μάντυ.

Ανδρέου Γεωργίου γωνία με κάτι δίπλα απο το μύλο δούλευε η Άννα Μαρία.

Νικηφόρου Ουρανού ένα καλό ξανθό σχετικά νεαρής ηλικίας.Παλιά την είχε πάρει ο φίλος μου Βαρδάρη.

Απέναντι απο το Σιτυ Γκειτ μια χοντρούλα 30 ευρώ το απλό.Η τσατσά κατάλαβε απο το βλέμμα μας μόλις την είδαμε και μας είπε απο Τρίτη θα έχω νέο και μικρό μωρό.

Στο Λα Φαμ μια ξανθιά με τατουάζ στο κώλο.Καλούτσικη σχετικά εμφάνιση όχι τίποτα το ιδιαίτερο δεν θα έμπενα προσωπικά.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.435
Κριτικές
96
Like
12.064
Πόντοι
25.015
το 90 γεννηθεις;;;; :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
για δωσε λεπτμερειες
που ακριβως δουλευει;

Παντα ξεχναω το ονομα αυτης της οδου,ειναι αναμεσα απο Τανταλου και Προμηθεως λεγεται η παραλληλη?? βασικα που ειναι το παρκινγκ ολο ευθεια στο δεξι σου χερι που εχει 3 μπουρδελα στο στενακι αυτο. Το πρωτο δεξια απο την μερια της καφετεριας που ειναι στην γωνια! Η κοπελα ελληνιδα ηταν, Ξανθια με ωραιο στηθος, ηταν και χωρις σουτιεν! και καλη γενικα εμφανιση απλα εμενα ο κωλος της με χαλασε ηταν καπως ο κωλος της για 19χρονη. κατα τα αλλα αμα δν ηταν η χριστινα εκει θα καταθεταμε.
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Παντα ξεχναω το ονομα αυτης της οδου,ειναι αναμεσα απο Τανταλου και Προμηθεως λεγεται η παραλληλη?? βασικα που ειναι το παρκινγκ ολο ευθεια στο δεξι σου χερι που εχει 3 μπουρδελα στο στενακι αυτο. Το πρωτο δεξια απο την μερια της καφετεριας που ειναι στην γωνια! Η κοπελα ελληνιδα ηταν, Ξανθια με ωραιο στηθος, ηταν και χωρις σουτιεν! και καλη γενικα εμφανιση απλα εμενα ο κωλος της με χαλασε ηταν καπως ο κωλος της για 19χρονη. κατα τα αλλα αμα δν ηταν η χριστινα εκει θα καταθεταμε.
βραδυνη βαρδια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom