Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (7 μέλη και 40 επισκέπτες)

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Εδω ρε παιδια παλιοτερα θυμαμαι σε πολλα στριπτιζαδικα της πολης που απλως πας για σοου και χουφτωμα που μερικες στριπτιζουδες αμα σε ηξεραν εδινα αβερτα γλωσσιδια. Εννοειται πως καποιες πουτανες αν θελουν να σε κρατησουν για πελατη θα σε γλωσσοφυλανε. Σε μπουρδελο βεβαια δεν μου εχει τυχει. Μονο φιλακια στα χειλακια μια δυο φορες. Πανω στην γκαβλα της στιγμης πολλοι απο μας ειναι επιρρεπης και υποκυπτουν. Ειδικα αν καποιος δεν εχει κοπελιτσα δικια του να την γλωσσοφιλαει ισως υποκυπτει πιο ευκολα.
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Παντως ρε παιδια εγω εξακολουθω να πιστευω το οτι οποια καλη επαγγελματιας-πουτανα ερθει στην πολη μας θα θησαυρισει. Μια μετρια πουτανα της Αθηνας, ειναι μια καλη πουτανα στην Θεσσαλονικη. Γιατι να καθεται μια μετρια πουτανα να γαμιεται για 20 ευρω στην Αθηνα οταν στην Θεσσαλονικη θα παιρνει 30 η' 40 ευρω. Μα ακομα και απο το εξωτερικο συμφερει μια πουτανα να ερθει στην Θεσσαλονικη. Για παραδειγμα σε ενα γερμανικο FKK η γκομενα παιρνει 50-60 για μιση ωρα αλλα παρεχει γλωσσοφυλα, ξεσκουφωτα τσιμπουκια, χυσιμο στην μαπα/βυζια και καθεται και μιση ωρα. Στην Θεσσαλονικη σε στουντιο για 10 αντε 15 λεπτα παιρνει 40 ευρω και σου παρεχει πιπα με καποτα και ενα απλο γαμησι χωρις πολλα πολλα εξτρα παρα μονο μερικα χαδακια και αυτα αν θελει. Ασε που στην Θεσσαλονικη ερχονται και πολλοι απο τις τριγυρω πολεις να γαμησουν. Δειτε για παραδειγμα την Μαντυ η οποια στην Αθηνα ηταν μια απλως καλη πουτανα σε εμφανιση και υπηρεσια. Στην Θεσσαλονικη θεωρειτε μια απο τις κορυφαιες πουτανες. Ειναι ισως η μοναδικη τουμπανιασμενη πουτανα που μοιαζει με πορνοσταρ, προσφερει και την κωλοτρυπιδα της. Σιγουρα πολλοι εχουν παθει πλακα μαζι της. Το ιδιο και με τις Κριστιν, Μονικα που δουλευουν στο ιδιο στουντιο. Ενω στην Αθηνα ηταν σχετικα καλες στην Θεσσαλονικη ειναι απο τις καλυτερες γκομενες που δουλευουν σε στουντιο. Και η Θεσσαλονικη ρε παιδια ειναι πολη 1.000.000 κατοικων σχεδον. Κριμα να ειναι τοσο υποαναπτυκτη στο θεμα του αγοραιου ερωτα. Και συνεχιζω να απορω γιατι δεν επιλεγουν να δουλευουν οι πουτανες την πολη μας, γιατι δεν αποτελει για τις πουτανες δηλαδη ελκυστικο προορισμο εργασιας.
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Το Εφακι ποτε θα γυρισει βρε παιδια? Οταν ειχα γαμησει τις προαλλες την Σαρα την λεπτουλα, η τσατσα δεν γνωριζε να μου πει. Και αυτη η ΕΦη  πολυ καλη επαγγελματιας που σεβεται το δυσκολα κερδισμενο την σημερον ημερα 40ευρω. Αχ, αυτα τα γαλαζια ματακια, το χαμογελο της, η deep throat πιπα της (που μονο η σολαριοποιημενη, ξανθια, Γερμανιδα Νικη στο 26ης Οκτωβριου(οχι η Γερμανιδα η ξανθια με τα σιλικονουχα βυζια που την φωναζατε γκεσταπο) και η Σαρα η βυζαρου μπορουν να ανταγωνιστουν), το απαλο δερματακι της, τα ωραια φυσικα βυζακια της, η ολιγολεπτη κουβεντουλα μετα, η μεγαλη υπομονη της στην αλλαγη στασεων. Αχ μου εχει λειψει αυτο το τρελο πολωνιδακι! Μου εχει πει οτι μπαινει και διαβαζει εδω μεσα. Αν ακους Εφη να ξερεις οτι οι θαυμαστες σου σε περιμενουν να τους χαλαρωσεις. Σε καμια περιπτωση δεν θελω να χαρακτηριστω αγαπουλης αλλα τετοια ειναι ακριβως η γκομενα που θα ηθελα να εχω οσον αφορα την εξωτερικη εμφανιση. Εννοω τετοιο στυλ γκομενας εμφανισιακα. Ελπιζω το Εφακι να ειναι σε καμια παραλια τωρα και να μας γυρισει ανανεωμενο! 
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.433
Κριτικές
96
Like
12.060
Πόντοι
25.015
ρε τσακαλε τωρα με μπερδεψες
μηπως θυμασαι κανα ονομα

Απαντηθηκε ηδη η Ερωτηση σου

Μια ειρήνη ελληνίδα λες με ένα τατουάζ πλειμπου στον κώλο και βγαίνει με φωνή νταλικιέρη στο σαλόνι και λέει ειρηνούλα παιδιά ειρηνούλα χα χα απίστευτο σκηνικό ακόμα το θυμάμαι και γελάω.Δεν μοιάζει για τόσο μικρή πάντως.

καλησπερα σε ολους
στο θεμα γλωσσοφιλο απο δικιες μου εμπηριες εαν πηγαινεις συχνα σε καποια οποια και να ειναι καποια στιγμη θα γινει και αυτο γιατι και αυτες κοιτανε να κρατανε πελατες σταθερους .εμενα δεν με εκπληζει το θεμα το κανουν πολλες αυτο

Η πλακα ειναι οτι πρωτη φορα την επερνα την Χριστινα και επισης πρωτη φορα κατεθετα σε αυτο το μπουρδελο.Και δν το επιδιωξα εγω, αυτη με ψιλοαρπαξε και εγινε.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.433
Κριτικές
96
Like
12.060
Πόντοι
25.015
Το Εφακι ποτε θα γυρισει βρε παιδια? Οταν ειχα γαμησει τις προαλλες την Σαρα την λεπτουλα, η τσατσα δεν γνωριζε να μου πει. Και αυτη η ΕΦη  πολυ καλη επαγγελματιας που σεβεται το δυσκολα κερδισμενο την σημερον ημερα 40ευρω. Αχ, αυτα τα γαλαζια ματακια, το χαμογελο της, η deep throat πιπα της (που μονο η σολαριοποιημενη, ξανθια, Γερμανιδα Νικη στο 26ης Οκτωβριου(οχι η Γερμανιδα η ξανθια με τα σιλικονουχα βυζια που την φωναζατε γκεσταπο) και η Σαρα η βυζαρου μπορουν να ανταγωνιστουν), το απαλο δερματακι της, τα ωραια φυσικα βυζακια της, η ολιγολεπτη κουβεντουλα μετα, η μεγαλη υπομονη της στην αλλαγη στασεων. Αχ μου εχει λειψει αυτο το τρελο πολωνιδακι! Μου εχει πει οτι μπαινει και διαβαζει εδω μεσα. Αν ακους Εφη να ξερεις οτι οι θαυμαστες σου σε περιμενουν να τους χαλαρωσεις. Σε καμια περιπτωση δεν θελω να χαρακτηριστω αγαπουλης αλλα τετοια ειναι ακριβως η γκομενα που θα ηθελα να εχω οσον αφορα την εξωτερικη εμφανιση. Εννοω τετοιο στυλ γκομενας εμφανισιακα. Ελπιζω το Εφακι να ειναι σε καμια παραλια τωρα και να μας γυρισει ανανεωμενο! 

Θα γυρισει οπου να ναι! πλακα πλακα ενα πραμα σαν το σινεμα εχει γινει η ολη φαση, καθε πεμπτη κοιταω να δω αν βγηκε αυτο που θελω να δω, ετσι και με την Εφη ανα βδομαδα θα ριχνω και ενα τηλεφωνο κωλετη να βλεπω τι παιζει.χαχαχα
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
εγω ειχα αρκετες εμπειρες με γλωσσοφιλα ...η πρωτη πριν 7-8 χρονια με την Τζουντι - Αυστριακο σουπερ αδυνατο πιπινη ξανθο (την θυματε κανεις?) ...με ειχε τρελανει ..αισχατως εχω αναπτυξει καλη χημεια με την Βερονικα ...βεβαια αν καποια δω οτι εχει προγραμμα με ακαποτα κλπ οχι ουτε καν μπαινω στο δωματιο
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
εγω ειχα αρκετες εμπειρες με γλωσσοφιλα ...η πρωτη πριν 7-8 χρονια με την Τζουντι - Αυστριακο σουπερ αδυνατο πιπινη ξανθο (την θυματε κανεις?) ...με ειχε τρελανει ..αισχατως εχω αναπτυξει καλη χημεια με την Βερονικα ...βεβαια αν καποια δω οτι εχει προγραμμα με ακαποτα κλπ οχι ουτε καν μπαινω στο δωματιο
δυστυχως παιζει με πολλες και αυτο..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
καλα βεβαια αν εισαι και πολυ σιχασιαρης γενικως, στα μπουρδελα μην πας καλυτερα(Δεν ειναι προσωπικη η υποδειξη,γενικα μιλαω) γιατι αν κατσουμε και σκεφτουμε πολλα πραγματα και τα επεξεργαστουμε...γαμησε τα...ειναι κατι σαν το βρωμικο φαγητο εξω...ολοι το απολαμβανουμε,αν ξεραμε και τι περιεχει ή πως το φτιαχνουν...
 

xsst26

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
119
Like
4
Πόντοι
1
παιδια η βερονικα δουλευει???γιατι κατι μου ειπε ενας φιλος οτι λειπει...ισχυει αυτο και αν ναι ξερουμε ποτε και αν επιστρεφει???
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
παιδεια,πειτε μου λιγο για την γερμανιδα μαντυ?εμφανισι και σερβισ?ειναι καυλιαρα?επειδη κατεχω τη γλωσσα θα ηθελα να παω και να με γαβλωσει με deutsch:-)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
παιδεια,πειτε μου λιγο για την γερμανιδα μαντυ?εμφανισι και σερβισ?ειναι καυλιαρα?επειδη κατεχω τη γλωσσα θα ηθελα να παω και να με γαβλωσει με deutsch:-)
δες πιο πισω φωτο και κριτικη ...εγω θα παω σιγουρα συντομα σιγουρα για γουστα... ;)
 

Συνημμένα

  • e.png
    e.png
    109,2 KB · Εμφανίσεις: 19

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
προφανως ετσι μας ειπαν οι συναγωνιστες θα τσεκαρουμε οταν γυρισει... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: φαινεται kinky μωρο

που θα την βρω?ωρες?ας μας πει καποιος καμια κριτικη,δεν βρηκα στις σελιδες πριν τιποτα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
που θα την βρω?ωρες?ας μας πει καποιος καμια κριτικη,δεν βρηκα στις σελιδες πριν τιποτα
αφου λειπει τωρα διακοπες...φριξου 9 ειναι...νομιζω εχει κριτικη εκει στο σαιτ των στουντιο...και τα κανει ολα ειδα... :2funny:ειναι πολυ πριν αυτα...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906

2 στους 12 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική

Κόλλημα…, Πέμπτη 25 Ιούν 2009, στις 23:35
Γράφτηκε από τον vdgle  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 1000 αξιολογητές

Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Mandy)

Συνολική βαθμολογία
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
7.0
Πρόσβαση/Parking
10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
7.0

Έλεγα να μην ξαναγράψω για την συγκεκριμένη αλλα όπως αναφέρει και ο συναγωνιστής παρακατω, η Μαντυ δεν είναι για μια φορα , και όταν η δεύτερη φορα είναι καλύτερη από την πρωτη… ε τοτε αξίζει να αφιερώσω λιγο χρονο για μια πιο λεπτομερή περιγραφή της δεύτερης επίσκεψης μου…

Βεβαια ένας επιπλέον λογος που πηγα για δεύτερη φορα τοσο σύντομα δεν ηταν μονο το γεγονος ότι πέρασα πολύ ωραια την πρωτη , αλλα γιατι ηξερα πως την Παρασκευή το κορίτσι μας θα την κοπανούσε για διακοπες στα ελληνικά νησιά…
Συνεπώς μια ακόμη δόση μεχρι να ξαναγυρίσει προς το τελος του Ιούλη επιβάλλεται…

Με το που μπηκα στο στούντιο ετυχε να την δω να ετοιμάζεται να μπει σε δωμάτιο και μολις με ειδε έδειξε να με θυμαται γνέφοντας μου ολο υπόσχεση για αργοτερα που θα ερχόταν η σειρα μου …
Επειδή ενιωθα αρκετα χαλαρός επιασα κουβεντουλα με την Τσατσά ( εκει που θα περιμενα μονος στο δωμάτιο) και με το κουτσομπολιό περασε γρήγορα η ωρα της αναμονής…
Για να πω την αμαρτία μου, την πρώτη φορα μου ειχε κανει αρνητική εντύπωση η εν λόγο κυρια με το υφος της, αλλα τελικα είναι οκ…
Μπαινω στο δωματιο , κανω ένα ντουζακι και αμέσως μπαινει και αυτή…
- Τωρα εχουμε χρονο αφου δεν περιμένει κανεις εξω, μου λέει και μπαίνει και αυτή στο ντους για να φρεσκαριστεί .
Ειλικρινά αν χωρούσε και δευτερο ατομο στην ντουζιέρα τύπου τηλεφωνικός θάλαμος ,θα εμπαινα και γω…
Με το που βγαινει ξαπλώνουμε και αρχίζουμε τις χαζομαρες…
Τελικα αν της πιάσεις κουβεντουλα εχει γέλιο και γενικα είναι πρόσχαρη και δεκτική στα πειράγματα…
Μασαζ αυτή την φορα μονο εγω και για αρκετή ωρα ωστε να την υποχρεώσω να δείξει περισσότερο ζηλο στην συνέχεια…
Η συνέχεια είναι και το δυνατο της σημείο…
Σε πρωτη φαση η υγρή βαθεια και ακαποτη πιπα δειχνει να την παθιαζει σε σημειο να σε πονάει όταν το παρακάνει…
Εκει αρκει να τις πεις να χαμηλώσει ρυθμο ( όπως μου αρέσει ) και μετα με πιο απαλές κινήσεις είναι ικανη να σε φτάσει μεχρι το τελος…

Το μουνακι της είναι πανέμορφο και μοσχοβολάει και είναι αδύνατον να αντισταθείς ώστε να μην το γευτείς…
Παντως αυτή την φορα δεν θα ελεγα πως ανταποκρίθηκε το ιδιο ευδιάθετα στο γλείψιμο όπως την πρωτη.
Ισως από κούραση…
Παρολα αυτά στην συνεχεια αλλάξαμε αρκετες στάσεις ξεκινώντας με αυτην από πανω να χτυπιέται δινοντας μου πανοραμικό οπτικο πεδιο του σιλικονάτου της στήθους…
Εχω παθει πλακα με τα βυζια της και προσωπικά δεν εχω κανενα πρόβλημα που δεν είναι φυσικο…
Ο καλλιτέχνης που της τα φιλοξένησε είναι κατηγορια Rembrandt , και από ότι μου ειπε το εκανε σε πλαστικό της Αθηνας ( μωρε μπραβο)

Θες πίσω-κολλητό, θες στο πλάι , θες ιεραποστολικό με ωραιο κλείδωμα των ποδιων γυρω από την μέση, θες τα πρόστυχα γλωσσό-φιλά της βγαλμένα από πορνοταινία … εεε τι τα θες… Ηρθε η ωρα της κρίσεις…

Χαλαρώνοντας λιγο πριν φυγει και ανταλλάσσοντας μερικες κουβέντες αποχαιρετιστήκαμε και δωσαμε ραντεβού για τα τελη Ιουλίου…
Καλες διακοπες Mandy και προσοχή στους καρχαρίες της ξηράς ,γιατι όπως σε φαντάζομαι με το μπικίνι σε καποια παραλία της Σαντορίνης, ειμαι σίγουρος πως κινδυνεύεις…

Υ.Γ.
Η αδερφης της Χριστίνα καλείται να καλύψει το κενο αλλα για αυτην δεν ξερω τιποτα…
Ισως ο συναγωνιστής deker που όπως διαβάζω εχει δοκιμάσει να μας έδινε καποια στοιχεία…
Πληροφορίες Επίσκεψης
Όνομα κοπέλας: Mandy
Ημερ/νια επίσκεψης: 24.06.2009
Σας βοήθησε αυτή η κριτική;        Αναφέρετε αυτή την κριτική στον διαχειριστή

3 στους 13 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική

Όχι για μια φορά, Δευτέρα 22 Ιούν 2009, στις 13:55
Γράφτηκε από τον boobssucker  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου  -

Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Mandy)

Συνολική βαθμολογία
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
6.0
Πρόσβαση/Parking
10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
7.0

Απιστευτα φιλικη και εκδηλωτική αναλογα με το τί έχει απεναντί της.....Ενιωσα ο΄τι είμαι με την σχεση μου και όχι με επαγγελματία.Είναι τόσο γλυκια,τρυφερη αλλα και με πολύ καλή συμμετοχή....Σίγουρα μεσα στα 2-3 κορυφαια γι αυτήν την περίοδο....Και ίσως κρίμα που τέτοιες κοπέλες(όπως και η Αφρουλα)δουλευουν σε σπιτια...Οι κοπελες είναι για άλλα επίπεδα.Η Mandy ξέρει 'τη δουλεια'..και το σημαντικότερο..Της αρεσει.Με μια προυποθεση: Να ταιριάξει η χημεια και μια-δυο λεπτομερειες που θελει η ιδια στον πελατη..
Πληροφορίες Επίσκεψης
Όνομα κοπέλας: Mandy
Ημερ/νια επίσκεψης: 21.06.2009
Σας βοήθησε αυτή η κριτική;        Αναφέρετε αυτή την κριτική στον διαχειριστή

3 στους 16 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική

Άλλο να στο λένε άλλο να το βιώνεις…, Κυριακή 21 Ιούν 2009, στις 02:06
Γράφτηκε από τον vdgle  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 1000 αξιολογητές

Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Mandy)

Συνολική βαθμολογία
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
5.0
Πρόσβαση/Parking
10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
7.0

Ημουν ολίγον σεληνιασμένος τις τελευταίες μερες και μπαίνοντας στο site διάβασα κάποιες θετικες αναφορές για την Μαντυ ( που προφέρεται Μεντυ) και ετσι χωρις πολλα πολλά, βουρ για το στουντιο της οδου Φρίξου…
Η εμπειρία μου σε τέτοιους χώρους είναι μηδενική ( αν και παλιός στην αναζήτηση) καθως πρώτη φορα πηγαινα σε στουντιο…
Δεν ξερω γιατι , αλλα ισως επηρεασμένος από τα αρνητικά σχόλια που γράφονται από την πλειοψηφία όσων εχουν δοκιμάσει σε στουντιο , αναφερόμενοι στην χαμηλή ποιότητα υπηρεσιών, δεν τολμούσα να δοκιμασω σε αυτους τους χωρους…

Σήμερα όμως που το εκανα δεν το μετάνιωσα…
Καταρχήν ο χωρος είναι αρκετα προσεγμένος δίνοντας από την αρχη την αίσθηση οργανωμένου εγκλήματος …( λεμε τωρα)
Με το που μπηκα αντίκρισα την τσατσα που όμως λιγο ασχολήθηκα μαζι της καθως διπλα της στεκόταν ορθιο το ψηλό μωρο…
Πέταξε και κατι ασχετο στα Γερμανικα και κατάλαβα πως ηταν αυτή που γυρευα …
Βεβαια καλου κακου ρώτησα πως την λενε και όταν μου απάντησε Μεντυ γυρισα προς την Τσατσα για τα οικονομο-φοροτεχνικά…
Επειδή όπως ειπα εξ αρχής ημους σεληνιασμένος πηρα των πρόγραμμα των 100 για να τα έχω όλα ( η τελος παντων οσα αντεχα και μπορούσα )
Και λεω οσο αντεχα γιατι αν εισαι ολίγον ετοιμόγκαβλος όπως ημουν εγω σήμερα δεν λεει να προτιμήσεις το συγκεκριμένο μωρο γιατι είναι αρκετά γκαβλωτικο τοσο στο γλυκο προσωπάκι της ( που αδικείται από καποιες φωτογραφίες που ειδα στο site του studio) οσο και στο γυμνασμένο κορμι της…

Για να μην τα πολυλογώ μπαινω κανω ένα ντουζακι και με το που βγαινω μπανει στο δωματιο…
Η πρωτη ερωτηση που μου κανει είναι αν ξερω αγγλικα πράγμα που όπως κατάλαβα στην συνεχεια την εξυπηρετεί καλυτερα στην επικοινωνία…
Ξερει μεν αρκετα καλα ελληνικά αλλα αν μιλας την γλώσσα που θελει αυτό σίγουρα θα βοηθησει .
Ευτυχώς για μενα ηταν μια καλη ευκαιρια να φρεσκάρω τα δικα μου και μια ελληνικα μια αγγλικά αρχισαμε την κουβεντούλα…
Η κοπελα οντως δεν βιάζεται και με κανενα δυο αστειάκια στην αρχη την εχεις κερδίσει ακομα περισσότερο…

Μετα το πρωτο μπλα μπλα αρχισε το μασαζ και μετα ανέλαβα να της κανω και εγω…
Οποιος το επιχειρήσει δεν θα το μετανιώσει…
Αλλωστε το κορμι της ενδείκνυται για χουφτωμα και το μασαζ είναι μιας πρωτης ταξεως ευκαιρία για ακομη περισσότερο χούφτωμα.

Το πρόγραμμα συνεχίστηκε με υγρη στριφογυριστή και ακαποτη πιπα που δεν τη σταματά ευκολα… Μετα 69 και μετα στο κυριως μενού…
Αρκετες εναλλαγές σε στάσεις και το σημαντικότερο χωρις να βιάζετε…
Το πρόβλημα είναι πως οσο και να άλλαζα στάσεις προσπαθώντας να κρατηθώ και να μην καταθέσω συντομα , ηταν αδύνατον… ( είπαμε ημουν σεληνιασμένος το τελευταίο καιρο)

Ετσι ηρθε το μοιραίο ….

Σίγουρα η κοπελα δεν είναι για μια φορα ( άραγε δεχονται δεύτερη και τρίτη ; δεν ρωτησα)
Σίγουρα όμως θα την ξανα επισκεφτώ και αυτή την φορα ελπίζω ποιος χαλαρός…
Στις βαθμολογίες στην κατηγορια Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας εβαλα αναγκαστικά 7 καθως δεν μου επιτρέπει η πλατφορμα προς το παρον μεγαλύτερη βαθμολογία ,αλλα για τα γουστα θα της έβαζα ανετα ένα 8ρακι…
Πληροφορίες Επίσκεψης
Υπηρεσίες κοπέλας: Στάση 69
Όνομα κοπέλας: Mandy
Ημερ/νια επίσκεψης: 21.06.2009
Σας βοήθησε αυτή η κριτική;        Αναφέρετε αυτή την κριτική στον διαχειριστή

3 στους 15 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική

Εγγύηση, Σάββατο 20 Ιούν 2009, στις 04:16
Γράφτηκε από τον pilot2005  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 500 αξιολογητές

Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Mandy)

Συνολική βαθμολογία
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
7.0
Πρόσβαση/Parking
10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
7.0

Καθότι καιρό είχα να γράψω και μιας και μία μεταγραφή από την Αθήνα και παλιά γνώριμη εμφανίσθηκε στη Θεσσαλονίκη, σας παραθέτω την σημερινή μου εμπειρία. Η γνωστή Γερμανίδα με το πολύ gfe στυλ, χαλαρή και χωρίς βιασύνες, social time καθώς κάνει τις πρώτες μαλάξεις στο εργαλείο. Πίπα με προφυλακτικό βαθιά με περιποίηση στα φρεσκοξυρισμένα μπαλάκια μου. Γλύψιμο στο στήθος μου και μετά καβάλημα. Εν συνεχεία με τη θέα της από κάτω μου και αρκετά καλή συμμετοχή όπου κατάθεση με αρκετό σφυροκόπημα αλλά χωρίς βιασύνη και μανούρες. Τιμή στα χρήματα του πελάτη και όρεξη για αυτό που κάνει. Πιστεύω καλή λύση.
Πληροφορίες Επίσκεψης
Όνομα κοπέλας: Mandy
Ημερ/νια επίσκεψης: 20.06.2009
Σας βοήθησε αυτή η κριτική;        Αναφέρετε αυτή την κριτική στον διαχειριστή

7 στους 26 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική

Δυναμική Γερμανίδα, Κυριακή 07 Ιούν 2009, στις 03:19
Γράφτηκε από τον vourvou  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 500 αξιολογητές

Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Mandy)

Συνολική βαθμολογία
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
5.0
Πρόσβαση/Parking
10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
7.0

Επισκέφτηκα το μέρος γύρω στις 3παρά το πρωί. Πεντακάθαρος και πολύ εντυπωσιακός χώρος. Καμία σχέση από ότι έχω δεί σε άλλα εν λόγω σπίτια. Πρόσχαρη κοπέλα, με συμπεριφορά GFE. Μιλήσαμε γύρω στα 5 λεπτά πριν αρχίσουμε. Κατά την διάρκεια με χάιδευε με φιλούσε σε διαφορα σημεία του σώματός μου. Είναι από την γερμανία. Η ιστορία της λέει ότι ήρθε για διακοπές στην Ελλάδα σε μια φίλη της που κάνει την ίδια δουλειά, έμαθε τα χρήματα που έπαιρνε η άλλη και δοκίμασε. Αφού δοκίμασε βγήκε και αυτή στο κουρμπέτι όπως φαίνεται. Δούλευε στην Αθήνα σε studios πριν έρθει στην όμορφη Σαλόνικά μας. Ξέρει και αγαπάει τη δουλειά της. Δεν βιάζεται. Αλλάξαμε στάσεις αρκετές με τις περισσότερες φορές να προτείνει αυτή. Ψηλή με μεγάλα βυζιά (σιλικόνη αλλά δεν μας χαλάει καθόλου.), μελαχρινή. Μιλάει αρκετά καλά ελληνικά, αλλά αμα γνωρίζεις Αγγλικά πιάστεις κουβέντα, Γερμανικά ακόμα καλύτερα.:) Επέλεξα το πρόγραμμα των 40 ευρώ για δοκιμή αλλά σίγουρα θα το κάνω μόνιμο στέκι. Ξανα ρώτησα την τσατσά τα άλλα προγράμματα αν δεν κάνω λάθος μέχρι και 100-150 ευρώ έχει προγράμματα δεν θυμάμαι όμως ακριβώς.
Πληροφορίες Επίσκεψης
Όνομα κοπέλας: Mandy
Ημερ/νια επίσκεψης: 07.06.2009
Σας βοήθησε αυτή η κριτική;        Αναφέρετε αυτή την κριτική στον διαχειριστή

8 στους 27 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική

To καλύτερο service ever, Παρασκευή 05 Ιούν 2009, στις 00:31
Γράφτηκε από τον kloptero  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 1000 αξιολογητές

Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Mandy)

Συνολική βαθμολογία
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
7.0
Πρόσβαση/Parking
10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
7.0

Περαστικόs λόγω δουλειάs από την Θεσσαλονίκη έκανα το καθιερωμένο μου προσκύνημα στουs ναούs του έρωτα.Αφού έκανα την βόλτα μου,έμαθα από συναγωνιστέs οτι παίζει καινούργιο μαγαζί στην πιάτσα.SITE,GPS και είμαι έξω από το ναό.Πάρκαρα το αμάξι και εισήλθα στα ενδότερα.Το μαγαζί με εξέπληξε θετικά.Μύριζε καινουργίλα όπωs θα λέγαμε.Στην Αθήνα απ΄όπου μένω δύσκολα θα βρεθεί τέτοιοs χώροs.Λόγω μπάσκετ δεν περίμενα να βρω πολύ κόσμο αλλά περίμεναν 5-6 άτομα στο σαλόνι.Μόλιs βγήκε η κοπέλα έπαθα ταράκουλο.Ψηλή, μελαχροινή, με κοντό μαλλάκι και τουυυυυυυυυυύμπανο.Τα λεφτά στο χέρι λοιπόν και αναμονή για να περάσω τιs πύλεs του παραδείσου πέρνονταs το ''βασικό πρόγραμμα''κρατώνταs μία πισινή γιατί από αγκάθι βγαίνει ρόδο κλπ κλπ κλπ.Η αναμονή άξιζε πάντωs.Μπήκε ο μούναροs στο δωμάτιο και σταμάτησε ο χρόνοs.Το τι επακολούθησε είναι ανομολόγητο.Χρόνια είχα να κανω τέτοιο Service.Xωρίs βιασύνη, με σεβασμό στον πελάτη και το χρήμα που διαθέτει καθέναs και πάνω απ΄όλα επαγγελματικά με έστειλε στον έβδομο ουρανό.Μου είπε ότι τη λενε Mandy ότι ειναι Γερμανίδα και ότι δούλευε Αθήνα.Έφυγα κατενθουσιασμένοs,με την υπόσχεση στον εαυτό μου να ξαναπεράσω την επόμενη μέρα το βράδυ έχονταs καταρρίψει όλουs tουs φόβουs μου για τιs παρεχόμενεs υπηρεσίεs τηs εν λόγω κοπέλαs.Tην επόμενη μέρα σαν το γαμπρό ξαναπήγα για να πάρω το ολοκληρωμένο πακέτο service .Τζακούζια λοκό 69 ισπανικό κλπ κλπ κλπ.Παιδιά ξανάνιωσα.Πήρα 10 χρόνια ζωήs,γύρισα στην Αθήνα με βαριά καρδιά και με τη σκέψη μου στη Θεσσαλονίκη.Πιστεύω ότι πρέπει να'' δημιουργήσω ΄΄κάποια ανάγκη στη δουλειά μου για να γυρίσω γρήγορα πισω.
Πληροφορίες Επίσκεψης
Υπηρεσίες κοπέλας: Πρωκτικό σεξ • Στάση 69 • «Ισπανικό» • Αυταρχικό • Sex show
Όνομα κοπέλας: Mandy
Ημερ/νια επίσκεψης: 04.06.2009
Σας βοήθησε αυτή η κριτική;        Αναφέρετε αυτή την κριτική στον διαχειριστή

ΘΑ ΜΕ ΣΚΟΤΩΣΟΥΝ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΣΟΥ
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
2 στους 12 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική

Κόλλημα…, Πέμπτη 25 Ιούν 2009, στις 23:35
Γράφτηκε από τον vdgle   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 1000 αξιολογητές

Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Mandy)

Συνολική βαθμολογία
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
7.0
Πρόσβαση/Parking
10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
7.0

Έλεγα να μην ξαναγράψω για την συγκεκριμένη αλλα όπως αναφέρει και ο συναγωνιστής παρακατω, η Μαντυ δεν είναι για μια φορα , και όταν η δεύτερη φορα είναι καλύτερη από την πρωτη… ε τοτε αξίζει να αφιερώσω λιγο χρονο για μια πιο λεπτομερή περιγραφή της δεύτερης επίσκεψης μου…

Βεβαια ένας επιπλέον λογος που πηγα για δεύτερη φορα τοσο σύντομα δεν ηταν μονο το γεγονος ότι πέρασα πολύ ωραια την πρωτη , αλλα γιατι ηξερα πως την Παρασκευή το κορίτσι μας θα την κοπανούσε για διακοπες στα ελληνικά νησιά…
Συνεπώς μια ακόμη δόση μεχρι να ξαναγυρίσει προς το τελος του Ιούλη επιβάλλεται…

Με το που μπηκα στο στούντιο ετυχε να την δω να ετοιμάζεται να μπει σε δωμάτιο και μολις με ειδε έδειξε να με θυμαται γνέφοντας μου ολο υπόσχεση για αργοτερα που θα ερχόταν η σειρα μου …
Επειδή ενιωθα αρκετα χαλαρός επιασα κουβεντουλα με την Τσατσά ( εκει που θα περιμενα μονος στο δωμάτιο) και με το κουτσομπολιό περασε γρήγορα η ωρα της αναμονής…
Για να πω την αμαρτία μου, την πρώτη φορα μου ειχε κανει αρνητική εντύπωση η εν λόγο κυρια με το υφος της, αλλα τελικα είναι οκ…
Μπαινω στο δωματιο , κανω ένα ντουζακι και αμέσως μπαινει και αυτή…
- Τωρα εχουμε χρονο αφου δεν περιμένει κανεις εξω, μου λέει και μπαίνει και αυτή στο ντους για να φρεσκαριστεί .
Ειλικρινά αν χωρούσε και δευτερο ατομο στην ντουζιέρα τύπου τηλεφωνικός θάλαμος ,θα εμπαινα και γω…
Με το που βγαινει ξαπλώνουμε και αρχίζουμε τις χαζομαρες…
Τελικα αν της πιάσεις κουβεντουλα εχει γέλιο και γενικα είναι πρόσχαρη και δεκτική στα πειράγματα…
Μασαζ αυτή την φορα μονο εγω και για αρκετή ωρα ωστε να την υποχρεώσω να δείξει περισσότερο ζηλο στην συνέχεια…
Η συνέχεια είναι και το δυνατο της σημείο…
Σε πρωτη φαση η υγρή βαθεια και ακαποτη πιπα δειχνει να την παθιαζει σε σημειο να σε πονάει όταν το παρακάνει…
Εκει αρκει να τις πεις να χαμηλώσει ρυθμο ( όπως μου αρέσει ) και μετα με πιο απαλές κινήσεις είναι ικανη να σε φτάσει μεχρι το τελος…

Το μουνακι της είναι πανέμορφο και μοσχοβολάει και είναι αδύνατον να αντισταθείς ώστε να μην το γευτείς…
Παντως αυτή την φορα δεν θα ελεγα πως ανταποκρίθηκε το ιδιο ευδιάθετα στο γλείψιμο όπως την πρωτη.
Ισως από κούραση…
Παρολα αυτά στην συνεχεια αλλάξαμε αρκετες στάσεις ξεκινώντας με αυτην από πανω να χτυπιέται δινοντας μου πανοραμικό οπτικο πεδιο του σιλικονάτου της στήθους…
Εχω παθει πλακα με τα βυζια της και προσωπικά δεν εχω κανενα πρόβλημα που δεν είναι φυσικο…
Ο καλλιτέχνης που της τα φιλοξένησε είναι κατηγορια Rembrandt , και από ότι μου ειπε το εκανε σε πλαστικό της Αθηνας ( μωρε μπραβο)

Θες πίσω-κολλητό, θες στο πλάι , θες ιεραποστολικό με ωραιο κλείδωμα των ποδιων γυρω από την μέση, θες τα πρόστυχα γλωσσό-φιλά της βγαλμένα από πορνοταινία … εεε τι τα θες… Ηρθε η ωρα της κρίσεις…

Χαλαρώνοντας λιγο πριν φυγει και ανταλλάσσοντας μερικες κουβέντες αποχαιρετιστήκαμε και δωσαμε ραντεβού για τα τελη Ιουλίου…
Καλες διακοπες Mandy και προσοχή στους καρχαρίες της ξηράς ,γιατι όπως σε φαντάζομαι με το μπικίνι σε καποια παραλία της Σαντορίνης, ειμαι σίγουρος πως κινδυνεύεις…

Υ.Γ.
Η αδερφης της Χριστίνα καλείται να καλύψει το κενο αλλα για αυτην δεν ξερω τιποτα…
Ισως ο συναγωνιστής deker που όπως διαβάζω εχει δοκιμάσει να μας έδινε καποια στοιχεία…
Πληροφορίες Επίσκεψης
Όνομα κοπέλας: Mandy
Ημερ/νια επίσκεψης: 24.06.2009
Σας βοήθησε αυτή η κριτική;        Αναφέρετε αυτή την κριτική στον διαχειριστή

3 στους 13 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική

Όχι για μια φορά, Δευτέρα 22 Ιούν 2009, στις 13:55
Γράφτηκε από τον boobssucker   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου  -

Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Mandy)

Συνολική βαθμολογία
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
6.0
Πρόσβαση/Parking
10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
7.0

Απιστευτα φιλικη και εκδηλωτική αναλογα με το τί έχει απεναντί της.....Ενιωσα ο΄τι είμαι με την σχεση μου και όχι με επαγγελματία.Είναι τόσο γλυκια,τρυφερη αλλα και με πολύ καλή συμμετοχή....Σίγουρα μεσα στα 2-3 κορυφαια γι αυτήν την περίοδο....Και ίσως κρίμα που τέτοιες κοπέλες(όπως και η Αφρουλα)δουλευουν σε σπιτια...Οι κοπελες είναι για άλλα επίπεδα.Η Mandy ξέρει 'τη δουλεια'..και το σημαντικότερο..Της αρεσει.Με μια προυποθεση: Να ταιριάξει η χημεια και μια-δυο λεπτομερειες που θελει η ιδια στον πελατη..
Πληροφορίες Επίσκεψης
Όνομα κοπέλας: Mandy
Ημερ/νια επίσκεψης: 21.06.2009
Σας βοήθησε αυτή η κριτική;        Αναφέρετε αυτή την κριτική στον διαχειριστή

3 στους 16 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική

Άλλο να στο λένε άλλο να το βιώνεις…, Κυριακή 21 Ιούν 2009, στις 02:06
Γράφτηκε από τον vdgle   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 1000 αξιολογητές

Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Mandy)

Συνολική βαθμολογία
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
5.0
Πρόσβαση/Parking
10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
7.0

Ημουν ολίγον σεληνιασμένος τις τελευταίες μερες και μπαίνοντας στο site διάβασα κάποιες θετικες αναφορές για την Μαντυ ( που προφέρεται Μεντυ) και ετσι χωρις πολλα πολλά, βουρ για το στουντιο της οδου Φρίξου…
Η εμπειρία μου σε τέτοιους χώρους είναι μηδενική ( αν και παλιός στην αναζήτηση) καθως πρώτη φορα πηγαινα σε στουντιο…
Δεν ξερω γιατι , αλλα ισως επηρεασμένος από τα αρνητικά σχόλια που γράφονται από την πλειοψηφία όσων εχουν δοκιμάσει σε στουντιο , αναφερόμενοι στην χαμηλή ποιότητα υπηρεσιών, δεν τολμούσα να δοκιμασω σε αυτους τους χωρους…

Σήμερα όμως που το εκανα δεν το μετάνιωσα…
Καταρχήν ο χωρος είναι αρκετα προσεγμένος δίνοντας από την αρχη την αίσθηση οργανωμένου εγκλήματος …( λεμε τωρα)
Με το που μπηκα αντίκρισα την τσατσα που όμως λιγο ασχολήθηκα μαζι της καθως διπλα της στεκόταν ορθιο το ψηλό μωρο…
Πέταξε και κατι ασχετο στα Γερμανικα και κατάλαβα πως ηταν αυτή που γυρευα …
Βεβαια καλου κακου ρώτησα πως την λενε και όταν μου απάντησε Μεντυ γυρισα προς την Τσατσα για τα οικονομο-φοροτεχνικά…
Επειδή όπως ειπα εξ αρχής ημους σεληνιασμένος πηρα των πρόγραμμα των 100 για να τα έχω όλα ( η τελος παντων οσα αντεχα και μπορούσα )
Και λεω οσο αντεχα γιατι αν εισαι ολίγον ετοιμόγκαβλος όπως ημουν εγω σήμερα δεν λεει να προτιμήσεις το συγκεκριμένο μωρο γιατι είναι αρκετά γκαβλωτικο τοσο στο γλυκο προσωπάκι της ( που αδικείται από καποιες φωτογραφίες που ειδα στο site του studio) οσο και στο γυμνασμένο κορμι της…

Για να μην τα πολυλογώ μπαινω κανω ένα ντουζακι και με το που βγαινω μπανει στο δωματιο…
Η πρωτη ερωτηση που μου κανει είναι αν ξερω αγγλικα πράγμα που όπως κατάλαβα στην συνεχεια την εξυπηρετεί καλυτερα στην επικοινωνία…
Ξερει μεν αρκετα καλα ελληνικά αλλα αν μιλας την γλώσσα που θελει αυτό σίγουρα θα βοηθησει .
Ευτυχώς για μενα ηταν μια καλη ευκαιρια να φρεσκάρω τα δικα μου και μια ελληνικα μια αγγλικά αρχισαμε την κουβεντούλα…
Η κοπελα οντως δεν βιάζεται και με κανενα δυο αστειάκια στην αρχη την εχεις κερδίσει ακομα περισσότερο…

Μετα το πρωτο μπλα μπλα αρχισε το μασαζ και μετα ανέλαβα να της κανω και εγω…
Οποιος το επιχειρήσει δεν θα το μετανιώσει…
Αλλωστε το κορμι της ενδείκνυται για χουφτωμα και το μασαζ είναι μιας πρωτης ταξεως ευκαιρία για ακομη περισσότερο χούφτωμα.

Το πρόγραμμα συνεχίστηκε με υγρη στριφογυριστή και ακαποτη πιπα που δεν τη σταματά ευκολα… Μετα 69 και μετα στο κυριως μενού…
Αρκετες εναλλαγές σε στάσεις και το σημαντικότερο χωρις να βιάζετε…
Το πρόβλημα είναι πως οσο και να άλλαζα στάσεις προσπαθώντας να κρατηθώ και να μην καταθέσω συντομα , ηταν αδύνατον… ( είπαμε ημουν σεληνιασμένος το τελευταίο καιρο)

Ετσι ηρθε το μοιραίο ….

Σίγουρα η κοπελα δεν είναι για μια φορα ( άραγε δεχονται δεύτερη και τρίτη ; δεν ρωτησα)
Σίγουρα όμως θα την ξανα επισκεφτώ και αυτή την φορα ελπίζω ποιος χαλαρός…
Στις βαθμολογίες στην κατηγορια Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας εβαλα αναγκαστικά 7 καθως δεν μου επιτρέπει η πλατφορμα προς το παρον μεγαλύτερη βαθμολογία ,αλλα για τα γουστα θα της έβαζα ανετα ένα 8ρακι…
Πληροφορίες Επίσκεψης
Υπηρεσίες κοπέλας: Στάση 69
Όνομα κοπέλας: Mandy
Ημερ/νια επίσκεψης: 21.06.2009
Σας βοήθησε αυτή η κριτική;        Αναφέρετε αυτή την κριτική στον διαχειριστή

3 στους 15 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική

Εγγύηση, Σάββατο 20 Ιούν 2009, στις 04:16
Γράφτηκε από τον pilot2005   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 500 αξιολογητές

Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Mandy)

Συνολική βαθμολογία
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
7.0
Πρόσβαση/Parking
10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
7.0

Καθότι καιρό είχα να γράψω και μιας και μία μεταγραφή από την Αθήνα και παλιά γνώριμη εμφανίσθηκε στη Θεσσαλονίκη, σας παραθέτω την σημερινή μου εμπειρία. Η γνωστή Γερμανίδα με το πολύ gfe στυλ, χαλαρή και χωρίς βιασύνες, social time καθώς κάνει τις πρώτες μαλάξεις στο εργαλείο. Πίπα με προφυλακτικό βαθιά με περιποίηση στα φρεσκοξυρισμένα μπαλάκια μου. Γλύψιμο στο στήθος μου και μετά καβάλημα. Εν συνεχεία με τη θέα της από κάτω μου και αρκετά καλή συμμετοχή όπου κατάθεση με αρκετό σφυροκόπημα αλλά χωρίς βιασύνη και μανούρες. Τιμή στα χρήματα του πελάτη και όρεξη για αυτό που κάνει. Πιστεύω καλή λύση.
Πληροφορίες Επίσκεψης
Όνομα κοπέλας: Mandy
Ημερ/νια επίσκεψης: 20.06.2009
Σας βοήθησε αυτή η κριτική;        Αναφέρετε αυτή την κριτική στον διαχειριστή

7 στους 26 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική

Δυναμική Γερμανίδα, Κυριακή 07 Ιούν 2009, στις 03:19
Γράφτηκε από τον vourvou   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 500 αξιολογητές

Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Mandy)

Συνολική βαθμολογία
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
5.0
Πρόσβαση/Parking
10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
7.0

Επισκέφτηκα το μέρος γύρω στις 3παρά το πρωί. Πεντακάθαρος και πολύ εντυπωσιακός χώρος. Καμία σχέση από ότι έχω δεί σε άλλα εν λόγω σπίτια. Πρόσχαρη κοπέλα, με συμπεριφορά GFE. Μιλήσαμε γύρω στα 5 λεπτά πριν αρχίσουμε. Κατά την διάρκεια με χάιδευε με φιλούσε σε διαφορα σημεία του σώματός μου. Είναι από την γερμανία. Η ιστορία της λέει ότι ήρθε για διακοπές στην Ελλάδα σε μια φίλη της που κάνει την ίδια δουλειά, έμαθε τα χρήματα που έπαιρνε η άλλη και δοκίμασε. Αφού δοκίμασε βγήκε και αυτή στο κουρμπέτι όπως φαίνεται. Δούλευε στην Αθήνα σε studios πριν έρθει στην όμορφη Σαλόνικά μας. Ξέρει και αγαπάει τη δουλειά της. Δεν βιάζεται. Αλλάξαμε στάσεις αρκετές με τις περισσότερες φορές να προτείνει αυτή. Ψηλή με μεγάλα βυζιά (σιλικόνη αλλά δεν μας χαλάει καθόλου.), μελαχρινή. Μιλάει αρκετά καλά ελληνικά, αλλά αμα γνωρίζεις Αγγλικά πιάστεις κουβέντα, Γερμανικά ακόμα καλύτερα.:) Επέλεξα το πρόγραμμα των 40 ευρώ για δοκιμή αλλά σίγουρα θα το κάνω μόνιμο στέκι. Ξανα ρώτησα την τσατσά τα άλλα προγράμματα αν δεν κάνω λάθος μέχρι και 100-150 ευρώ έχει προγράμματα δεν θυμάμαι όμως ακριβώς.
Πληροφορίες Επίσκεψης
Όνομα κοπέλας: Mandy
Ημερ/νια επίσκεψης: 07.06.2009
Σας βοήθησε αυτή η κριτική;        Αναφέρετε αυτή την κριτική στον διαχειριστή

8 στους 27 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική

To καλύτερο service ever, Παρασκευή 05 Ιούν 2009, στις 00:31
Γράφτηκε από τον kloptero   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 1000 αξιολογητές

Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Mandy)

Συνολική βαθμολογία
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
7.0
Πρόσβαση/Parking
10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
7.0

Περαστικόs λόγω δουλειάs από την Θεσσαλονίκη έκανα το καθιερωμένο μου προσκύνημα στουs ναούs του έρωτα.Αφού έκανα την βόλτα μου,έμαθα από συναγωνιστέs οτι παίζει καινούργιο μαγαζί στην πιάτσα.SITE,GPS και είμαι έξω από το ναό.Πάρκαρα το αμάξι και εισήλθα στα ενδότερα.Το μαγαζί με εξέπληξε θετικά.Μύριζε καινουργίλα όπωs θα λέγαμε.Στην Αθήνα απ΄όπου μένω δύσκολα θα βρεθεί τέτοιοs χώροs.Λόγω μπάσκετ δεν περίμενα να βρω πολύ κόσμο αλλά περίμεναν 5-6 άτομα στο σαλόνι.Μόλιs βγήκε η κοπέλα έπαθα ταράκουλο.Ψηλή, μελαχροινή, με κοντό μαλλάκι και τουυυυυυυυυυύμπανο.Τα λεφτά στο χέρι λοιπόν και αναμονή για να περάσω τιs πύλεs του παραδείσου πέρνονταs το ''βασικό πρόγραμμα''κρατώνταs μία πισινή γιατί από αγκάθι βγαίνει ρόδο κλπ κλπ κλπ.Η αναμονή άξιζε πάντωs.Μπήκε ο μούναροs στο δωμάτιο και σταμάτησε ο χρόνοs.Το τι επακολούθησε είναι ανομολόγητο.Χρόνια είχα να κανω τέτοιο Service.Xωρίs βιασύνη, με σεβασμό στον πελάτη και το χρήμα που διαθέτει καθέναs και πάνω απ΄όλα επαγγελματικά με έστειλε στον έβδομο ουρανό.Μου είπε ότι τη λενε Mandy ότι ειναι Γερμανίδα και ότι δούλευε Αθήνα.Έφυγα κατενθουσιασμένοs,με την υπόσχεση στον εαυτό μου να ξαναπεράσω την επόμενη μέρα το βράδυ έχονταs καταρρίψει όλουs tουs φόβουs μου για τιs παρεχόμενεs υπηρεσίεs τηs εν λόγω κοπέλαs.Tην επόμενη μέρα σαν το γαμπρό ξαναπήγα για να πάρω το ολοκληρωμένο πακέτο service .Τζακούζια λοκό 69 ισπανικό κλπ κλπ κλπ.Παιδιά ξανάνιωσα.Πήρα 10 χρόνια ζωήs,γύρισα στην Αθήνα με βαριά καρδιά και με τη σκέψη μου στη Θεσσαλονίκη.Πιστεύω ότι πρέπει να'' δημιουργήσω ΄΄κάποια ανάγκη στη δουλειά μου για να γυρίσω γρήγορα πισω.
Πληροφορίες Επίσκεψης
Υπηρεσίες κοπέλας: Πρωκτικό σεξ • Στάση 69 • «Ισπανικό» • Αυταρχικό • Sex show
Όνομα κοπέλας: Mandy
Ημερ/νια επίσκεψης: 04.06.2009
Σας βοήθησε αυτή η κριτική;        Αναφέρετε αυτή την κριτική στον διαχειριστή

ΘΑ ΜΕ ΣΚΟΤΩΣΟΥΝ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΣΟΥ

thanks ρε φιλε...θα παω σιγουρα..αν κανει και αυταρχικο ταμαμ!ποτε γυριζει?ο χωρος  φαινεται γαματος και καθαρος σε φωτοσ.δεν κανω λαθος?
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
ρε τι σας εχει πιασει ολους με το αυταρχικο καλοκαιριατικα
βεβαια γουστα ειναι αυτα
αλλα τι το ιδιαιτερο εχει ρε γαμωτο
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Kiri αφήσαμε τα μασατζίδικα και το γυρίσαμε στα μπουρδέλα?
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
Kiri αφήσαμε τα μασατζίδικα και το γυρίσαμε στα μπουρδέλα?

ε,αφου δεν με ικανοποιουνε πλεον?μετα απο αυτο στην μοναστηριου να μη με αφηνει να την χουφτωσω,ας δοκιμασω κατι αλλο..ευχομαι να μη το μετανιωσω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom