Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (8 μέλη και 42 επισκέπτες)

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
Παντα ξεχναω το ονομα αυτης της οδου,ειναι αναμεσα απο Τανταλου και Προμηθεως λεγεται η παραλληλη?? βασικα που ειναι το παρκινγκ ολο ευθεια στο δεξι σου χερι που εχει 3 μπουρδελα στο στενακι αυτο. Το πρωτο δεξια απο την μερια της καφετεριας που ειναι στην γωνια! Η κοπελα ελληνιδα ηταν, Ξανθια με ωραιο στηθος, ηταν και χωρις σουτιεν! και καλη γενικα εμφανιση απλα εμενα ο κωλος της με χαλασε ηταν καπως ο κωλος της για 19χρονη. κατα τα αλλα αμα δν ηταν η χριστινα εκει θα καταθεταμε.

Μια ειρήνη ελληνίδα λες με ένα τατουάζ πλειμπου στον κώλο και βγαίνει με φωνή νταλικιέρη στο σαλόνι και λέει ειρηνούλα παιδιά ειρηνούλα χα χα απίστευτο σκηνικό ακόμα το θυμάμαι και γελάω.Δεν μοιάζει για τόσο μικρή πάντως.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ και θελω αποψεις. Η γκομενα ρε παιδια με φιλησε με γλωσσα κανονικα!!! και εχω παθει ενα ψιλοσοκ.....λετε να το κανει με ολους? ο φιλος μου που μπηκε μετα απο μενα δν τον φιλησε.
[/quote]
Στο θεμα αυτο μου χει προκυψει γλωσσοφιλο με την χριστινα την ρουμανα παλιοτερα σε φαση ομως που πηγαινα αρκετα συχνα,το ψιλοεπιδιωξα κι εγω,την ειχα ικανοποιησει με μαλακια πριν την γαμησω(γενικα η γκομενα μιλφ αλλα εργαλειο στο γαμησι,με λιγα ευρω παραπανω την εκανα οτι ηθελα),μου ειπε οτι ειχε καιρο να χυσει  και δηθεν θελησε να μ ευχαριστησει κλπ ισως τριχες να μασαει κανα 20ευρω τεσπα.υπηρχε ομως μια χημεια εκεινη την περιοδο...φανταζομαι και η δικια σου ή σε λιγουρευτηκε ή ηταν σε φαση...μπορει και λιγο φτιαγμενη...δεν πιστευω να το κανει και με ολους..επειτα το οτι ειναι πουτανες δεν σημαινει οτι λειτουργουν με τον ιδιο τροπο με τον καθε πελατη..θα κανε το ιδιο με εναν παππου ή βρωμιαρη πχ... βγαζουν κι αυτες κανα γουστο ποτε ποτε..εγω πολλες φορες δοκιμαζω να δω ως που με παιρνει σε πολλα πραγματα και δεν μου βγηκε παντα σε κακο...και κωλοδακτυλο στην χριστινα εβαζα χωρις χρεωση,και δαχτυλα σε πολλες στο μουνι και φιλακια στον λαιμο σε πολλες...gfe περιπτωσεις..δεν ειναι ολες επαγγελματικα ...ψυγεια αλλα παιζει ρολο να τις εμπνεει ο πελατης...
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Παντα ξεχναω το ονομα αυτης της οδου,ειναι αναμεσα απο Τανταλου και Προμηθεως λεγεται η παραλληλη?? βασικα που ειναι το παρκινγκ ολο ευθεια στο δεξι σου χερι που εχει 3 μπουρδελα στο στενακι αυτο. Το πρωτο δεξια απο την μερια της καφετεριας που ειναι στην γωνια! Η κοπελα ελληνιδα ηταν, Ξανθια με ωραιο στηθος, ηταν και χωρις σουτιεν! και καλη γενικα εμφανιση απλα εμενα ο κωλος της με χαλασε ηταν καπως ο κωλος της για 19χρονη. κατα τα αλλα αμα δν ηταν η χριστινα εκει θα καταθεταμε.
ρε τσακαλε τωρα με μπερδεψες
μηπως θυμασαι κανα ονομα
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
καλησπερα σε ολους
στο θεμα γλωσσοφιλο απο δικιες μου εμπηριες εαν πηγαινεις συχνα σε καποια οποια και να ειναι καποια στιγμη θα γινει και αυτο γιατι και αυτες κοιτανε να κρατανε πελατες σταθερους .εμενα δεν με εκπληζει το θεμα το κανουν πολλες αυτο
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
Πάντως δεν είναι να το επιδιώκεις.Αν σκεφτείς τι πρόγραμμα μπορεί να έκανε πριν δεν θέλει πολύ μυαλό το γιατί.Τώρα πάνω στην κάβλα όλα γίνονται αλλά μετά θα έφτυνα μία ώρα.
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Πάντως δεν είναι να το επιδιώκεις.Αν σκεφτείς τι πρόγραμμα μπορεί να έκανε πριν δεν θέλει πολύ μυαλό το γιατί.Τώρα πάνω στην κάβλα όλα γίνονται αλλά μετά θα έφτυνα μία ώρα.
αμα το επιδιωξεις καλο ειναι εκεινη την ωρα να μην σκεφτεις τιποτα :2funny:
γιατι αμα ειναι σαν μερικες που μολις βγαινουν απ το ενα δωματιο παιρνουν την καποτα και μπαινουν στο αλλο αυτο συμαινει οτι δεν πλενεται καθολου! :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
καλησπερα σε ολους
στο θεμα γλωσσοφιλο απο δικιες μου εμπηριες εαν πηγαινεις συχνα σε καποια οποια και να ειναι καποια στιγμη θα γινει και αυτο γιατι και αυτες κοιτανε να κρατανε πελατες σταθερους .εμενα δεν με εκπληζει το θεμα το κανουν πολλες αυτο
καλησπερα! ειναι περιπτωσεις και περιπτωσεις...και ουτε φανταζομαι και ολους τους συναγωνιστες ενθουσιαζει και η ιδεα..του γλωσσοφιλου απο πουτανα γιατι μερικοι αποφευγουν στενες επαφες και θελουν μονο ενα καλο πηδημα...απο την αλλη ειναι καποιες που περιουσιες να καταθεσεις επειδη γουσταρες μαζι τους δεν προκειται να ξεφυγουν απο τα τυπικα βλ αννα μαρια απο προσωπικη πειρα- με το ζορι να φιλησω λιγο ρώγα...οχι να βαλω χερακι ή τιποτα δακτυλα.κι αλλες με 2 επισκεψεις ειναι ανοιχτες για τα παντα...τι να πεις..αβυσσος η ψυχη τους και το μ.....τους που χε γραψει κι ενας αλλος..το θεμα ειναι τι ψαχνουμε κι εμεις...και αν το βρισκουμε και μας αρεσει ολα οk.παντως γλωσσοφιλο προσωπικα σε 9 χρονια καριερα και καμια κατοσταρα κοριτσια εδω και αθηνα δυο φορες εκατσε...ειναι σαν απαραβιαστο οχυρο για τις περισσοτερες...κατι πιο προσωπικο
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
επειδη ελειπα κανα 2 μερες και τωρα διαβασα πιο πισω,ποιος ηταν παλι αυτος που πηγε με στρινγκ σε μπουρδελο και ετρωγε δαχτυλα??? :P
οσο για την εκπληξη που τον περιμενει την επομενη φορα σιγουρα θα τον καρφοσει δονητη η κανα μπουκαλι! :2funny:
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
επειδη ελειπα κανα 2 μερες και τωρα διαβασα πιο πισω,ποιος ηταν παλι αυτος που πηγε με στρινγκ σε μπουρδελο και ετρωγε δαχτυλα??? :P
οσο για την εκπληξη που τον περιμενει την επομενη φορα σιγουρα θα τον καρφοσει δονητη η κανα μπουκαλι! :2funny:
τωρα το ειδεςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
και πλερουα και ξεκολιαρ
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
καλησπερα! ειναι περιπτωσεις και περιπτωσεις...και ουτε φανταζομαι και ολους τους συναγωνιστες ενθουσιαζει και η ιδεα..του γλωσσοφιλου απο πουτανα γιατι μερικοι αποφευγουν στενες επαφες και θελουν μονο ενα καλο πηδημα...απο την αλλη ειναι καποιες που περιουσιες να καταθεσεις επειδη γουσταρες μαζι τους δεν προκειται να ξεφυγουν απο τα τυπικα βλ αννα μαρια απο προσωπικη πειρα- με το ζορι να φιλησω λιγο ρώγα...οχι να βαλω χερακι ή τιποτα δακτυλα.κι αλλες με 2 επισκεψεις ειναι ανοιχτες για τα παντα...τι να πεις..αβυσσος η ψυχη τους και το μ.....τους που χε γραψει κι ενας αλλος..το θεμα ειναι τι ψαχνουμε κι εμεις...και αν το βρισκουμε και μας αρεσει ολα οk.παντως γλωσσοφιλο προσωπικα σε 9 χρονια καριερα και καμια κατοσταρα κοριτσια εδω και αθηνα δυο φορες εκατσε...ειναι σαν απαραβιαστο οχυρο για τις περισσοτερες...κατι πιο προσωπικο
τωρα και εσυ εβαλες για παραδειγμα την αννα-μαρια?αυτη η καριολα και μονο που την γαμας εχει την εντυπωση οτι σου κανει και χαρη! :grin:
αλλα ενταξει μην το λες εχει κοπελες που το κανουν,καλο ειναι εσυ να τραβιεσαι μην πιασουμε και κανενα ερπη στα καλα καθουμενα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Και βεβαια επειδη τωρα τα ειδα τα μηνυματα η υγιεινη ειναι πολυ σημαντικη...αλλα τι να πω ειναι και προσωπικη υποθεση της κοπελας αλλα και δικια μας...αλιμονο αν πεσεις σε βρωμιαρα...γενικως
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
τωρα το ειδεςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
και πλερουα και ξεκολιαρ
κατι τετοια ρε παιδια τα εχω ξανα ακουσει εχει αρκετους που πανε και δεν γαμανε κανουν αλλα τρελλα πραγματα,κατι σαν την λουγκρα αυτη
 

vdgle

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Η γκομενα ρε παιδια με φιλησε με γλωσσα κανονικα!!! και εχω παθει ενα ψιλοσοκ.....λετε να το κανει με ολους?

Εχει ξανα αναφερθεί ότι κανει γλωσοφυλλα  η Κριστιν αλλα από ότι φαίνετε οποτε εχει κεφια…
Και η αδερφή της Μαντυ κανει ..
Το λεω επειδή μου χει κανει…
Α δεν πιστευω προηγουμένως να πιπωνε κάποιον από εσας…
Θα θυμώσω…
:2funny: :2funny:
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
[quote author=gl .ειναι σαν απαραβιαστο οχυρο για τις περισσοτερες...κατι πιο προσωπικο
[/quote]

Το μόνο απαραβίαστο οχυρό τους φίλε gl είναι οι τρύπες των αυτιών τους και αυτό παίζει  :2funny:
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Εχει ξανα αναφερθεί ότι κανει γλωσοφυλλα  η Κριστιν αλλα από ότι φαίνετε οποτε εχει κεφια…
Και η αδερφή της Μαντυ κανει ..
Το λεω επειδή μου χει κανει…
Α δεν πιστευω προηγουμένως να πιπωνε κάποιον από εσας…
Θα θυμώσω…
:2funny: :2funny:
η πολη μικρη
τα κωλοχανεια μετρημενα
εχουμε γινει μαλια κουβαρια
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
[quote author=gl .ειναι σαν απαραβιαστο οχυρο για τις περισσοτερες...κατι πιο προσωπικο


Το μόνο απαραβίαστο οχυρό τους φίλε gl είναι οι τρύπες των αυτιών τους και αυτό παίζει  :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :thumbsup:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
τωρα και εσυ εβαλες για παραδειγμα την αννα-μαρια?αυτη η καριολα και μονο που την γαμας εχει την εντυπωση οτι σου κανει και χαρη! :grin:
αλλα ενταξει μην το λες εχει κοπελες που το κανουν,καλο ειναι εσυ να τραβιεσαι μην πιασουμε και κανενα ερπη στα καλα καθουμενα.
καλα την συγκεκριμενη μερικες φορες παλιοτερα θα την μπουκετωνα και ευχαριστως μπορω να σου πω φιλε τοσο πολυ τα ειχα παρει..ας οψεται που τρωω κολλημα με την καυλοφατσα της και το κορμι της...αλλα τελευταια θες εμαθα τα χουγια της θες αυτη τα δικα μου,βελτιωθηκε και λιγο νομιζω γενικα και καναμε φοβερα ξεσκισματα!τεσπα περι ορεξεως...
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
καλα την συγκεκριμενη μερικες φορες παλιοτερα θα την μπουκετωνα και ευχαριστως μπορω να σου πω φιλε τοσο πολυ τα ειχα παρει..ας οψεται που τρωω κολλημα με την καυλοφατσα της και το κορμι της...αλλα τελευταια θες εμαθα τα χουγια της θες αυτη τα δικα μου,βελτιωθηκε και λιγο νομιζω γενικα και καναμε φοβερα ξεσκισματα!τεσπα περι ορεξεως...
εγω την πηρα 3-4 φορες και καταλαβα ειναι αναλογα με τα κεφια της και με το ποσο κοσμο εχει
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ασχετο αλλα το ψιλογαμησαμε...ξεσκιστηκα να γελαω με αυτα που γραψατε παιδες...ειδικα για τα αυτια ...και που μπλεξαμε τα μπουτια μας στα λιγα μπουρδελα της πολης...χαχαχα
Αυτο που λες michael k ετσι ειναι...και ενα τελευταιο οφ τοπικ αν θελετε εστω και απο αυριο πειτε την αποψη σας για την καλυτερη και χειροτερη πουτανοεμπειρια σας βασει χώρας καταγωγης...και ψηφιστε αγαπημενο γουστο ή φετιχ σας σε 2 θρεντ που ανοιξα(ιεροδουλες και fetish)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom