Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 67 άτομα (6 μέλη και 61 επισκέπτες)

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Ειχα επισκεφθει προσφατα την Σαρα την λεπτουλα η οποια με εμαθε πλεον. Την εχω παρει 6-7 φορες γιατι με γκαβλωνει το teeny στυλακι που βγαζει. Γενικα ειναι πολυ καλη εργατρια-πουτανα και δεν διαμαρτυρεται, ουτε βιαζεται. Στηνεται καλα στα τεσσερα. Στην πιπα ομως θα πρεπει να μην σου γυριζει την πλατουλα της αλλα να σε τσιμπουκωνει ετσι ωστε να βλεπεις τα χειλιακια της να σε πιπωνουν. Ειναι απο τις λιγες κοπελες ποτ τιμουν το 40ευρω που δινεις.
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Ειχα επισκεφθει προσφατα την Σαρα την λεπτουλα η οποια με εμαθε πλεον. Την εχω παρει 6-7 φορες γιατι με γκαβλωνει το teeny στυλακι που βγαζει. Γενικα ειναι πολυ καλη εργατρια-πουτανα και δεν διαμαρτυρεται, ουτε βιαζεται. Στηνεται καλα στα τεσσερα. Στην πιπα ομως θα πρεπει να μην σου γυριζει την πλατουλα της αλλα να σε τσιμπουκωνει ετσι ωστε να βλεπεις τα χειλιακια της να σε πιπωνουν. Ειναι απο τις λιγες κοπελες ποτ τιμουν το 40ευρω που δινεις.
στην κωλετη λες;
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
σημερινη νυχτερινη  βολτα σημερα και πετυχα μια καινουργια ξανθια ελληνιδα σαπφους 7 απεναντι απο το ανορθογραφο η οποια δινει και κωλο ξερει καποιος κατι για αυτην 
την ειρηνη λες, ωραια γυναικα, τη πηρα στο προγραμμα των 80 ολα μεσα δλδ
τη γουσταρα πολυ, αλλα τη πηρε ενας δικος μου στο απλο με 40 και με ειπε πως βιαζοταν
ισως να εκτιμαει το 80αρι τι να πω παντως ειναι ωραια γυναικα
 

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
Κορίτσια,ενα έχω να σας πω..,η Ντιανα με ξέσκισε!! Εφόσον είχα ακούσει από έναν φιλαράκι μου ότι δεν έχει κόλλημα με τούς “besexual”,σκέφτηκα να την επισκεφτώ.Πήγα σήμερα πρωί κατά της 04:00,η μοναξιά στο σπίτι μου με έπνιγε. Έτσι αποφάσισα να πάω. Πράγματι εμφανίστηκε το ζουζουνακι μου που από το χαμόγελο της ένιωσα ότι θα περάσω καλά. Η Ντιανα ήταν πολύ φιλική και άνετη και με ώθησε να ξεπεράσω τον αχός που είχα. Πήρα ένα πρόγραμμα τον 70 ευρώ αφού συνεννοήθηκα μαζί της. Η ξανθούλα δεν ήθελε πολύ να καταλάβει τη έψαχνα γιατί μόλις είδε και το στριγκάκι μου όταν ξάπλωσα, ξεκίνησε μονή της ... Ομόλογο ότι το ζήλεψε το στρινγ μου γιατί πράγματι είναι πολύ σέξι. Δεν άργησε πολύ να νιώθω τα δάκτυλα της μέσα μου και με το αλο χέρι να πεζή το πουλάκι μου... .Ακόμα και τώρα που το περιγραφώ νιώθω την ξεχωριστή βραδιά που πέρασα μαζί της γεια αυτά τα λίγα λεπτά....... Η μολδαβεζα είναι απίστευτη φιλότιμη και χαμογελαστή πράγμα που σε κάνει να νιώθεις ότι γνωριζόμαστε από καιρό και ομολογώ ήτανε η πρώτη φορά έκτες που την είδα.Πριν φηγό μου υποσχέθηκε ότι την επόμενη φόρα θα μου κάνει κατή αλο ποιο φοβερό από την φαντασία της. Μην χάνετε τον χρόνο σάς φιλενάδεςJ γυρεύοντας μαλακες. Το άρωμα της μυρίζω ακόμα και καβλονω ,και δεν μου το ίππε αφού την ρώτησα και όλας γαμωτό μου. Οκ, δεν την μαλώνω γιατί θα είναι το κολλητό μου ζουζουνακι .Θα σου έρθω σύντομα γλυκιά μου και θέλω πολύ να δω αυτά που μου υποσχέθηκες........
Πληροφορίες Επίσκεψης
ρε παιδια τι γινετε;;;
φιλαρακο
τι ακριβως προγγραμα πηρες
αυταρχικο; :think: :think: :think: :think:
δεν την πηδηξες καθολου;

Τί είναι αυτό ρε?
Εβαλε ο άλλος string και πήγε σε μπουρδέλο να τον γαμήσουν?
Τί αλλο θα δούμε
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Τί είναι αυτό ρε?
Εβαλε ο άλλος string και πήγε σε μπουρδέλο να τον γαμήσουν?
Τί αλλο θα δούμε
ειπα να μην κρινω γουστα...εξαλλου προς ενημερωση εβαλα σχετικο θρεντ με ψηφοφορια για γουστα και φετιχ..εμενα αλλο μου εκανε εντυπωση...τον ειδε με το στρινγκ και του βαλε δαχτυλο αμεσως;αυτος δεν ζητησε τιποτα;τι αλλο θα ακουσουμε ;;στην τελικη ποια τα κανει αυτα χωρις μετρα προφυλαξης ή χωρις να πληρωθει;θα προτιμουσα να πει πηγα ,ζητησα αυτο,το κανα ηταν μια χαρα τελος οχι να το φερνει πλαγιως λες και του κανε εκπληξη...εκτος αν η κριτικη ηταν βαλτη να διαφημισει οτι η συγκεκριμενη κανει και αυταρχικο για πιο εκφυλα γουστα..
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
ειπα να μην κρινω γουστα...εξαλλου προς ενημερωση εβαλα σχετικο θρεντ με ψηφοφορια για γουστα και φετιχ..εμενα αλλο μου εκανε εντυπωση...τον ειδε με το στρινγκ και του βαλε δαχτυλο αμεσως;αυτος δεν ζητησε τιποτα;τι αλλο θα ακουσουμε ;;στην τελικη ποια τα κανει αυτα χωρις μετρα προφυλαξης ή χωρις να πληρωθει;θα προτιμουσα να πει πηγα ,ζητησα αυτο,το κανα ηταν μια χαρα τελος οχι να το φερνει πλαγιως λες και του κανε εκπληξη...εκτος αν η κριτικη ηταν βαλτη να διαφημισει οτι η συγκεκριμενη κανει και αυταρχικο για πιο εκφυλα γουστα..
μετρα προφυλαξης
πρεπει να παιρνει αυτος
αφου του ανασκαλευουν την σουφρα του
οχι η πουτανα
ετσι νιμιζω δηλαδη;
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
μετρα προφυλαξης
πρεπει να παιρνει αυτος
αφου του ανασκαλευουν την σουφρα του
οχι η πουτανα
ετσι νιμιζω δηλαδη;

Ελπίζω η πουτάνα τουλάχιστον να τα έπλυνε τα χέρια της μετά  :headbang:.Να πληρώσεις την Ντιάνα και να μην την γαμήσεις είναι πίκρα αλλά να την πληρώσεις και να φύγεις πηδηγμενος ειναι ...τι να πω....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Και εμενα μου ειπαν οτι η Σαρα η βυζαρου θα φυγει για διακοπες στην Ρωσσια αλλα θσ επιστρεψει. Πηρα τηλ τις προαλλες στην Κωλεττη και μου ειπαν οτι δεν ξερουν ποτε θα γυρισει η Εφη η Πολωνιδα και μου ειπαν για μια καινουργια που ηρθε λεει αλλα δεν περασα τελικα να δω.
καποιοι γραψαν κριτικες μαλλον μαπα τα καινουρια καρπουζια της κωλετη απο οτι καταλαβα...
 

lostson

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2006
Μηνύματα
98
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Για Κυριακή πρωί για προτείνεται ποθ να πάω και να μην κλαίω τα λεφτά μου
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Καποιες λιγες πληροφοριες που συνελλεξα για περιοχη μυλου
λα φαμ  η σαμπρινα βραδι σημερα
,η λουνα ρεπο η ντονα μαλλον σταματα οριστικα..
Κεφαλληνιας αννα μαρια βραδινη και σημερα και αυριο.απο σεπτεμβρη σταματα οριστικα..
Φριξου 9 χριστινα βραδι
Ερως16 μονικα μετα τις 4 αυριο απογευμα και ολη μερα οπως και σημερα(μια βαρδια) πολυ πρωι κλειστο
Μαντζαρου1 λαουρα τωρα βραδι Ναντια αυριο πρωινη ,απο βδομαδας εναλλαξ
  Ρουλια βραδι κλειστο,πρωινη η τζουλια
Και αμορε μια αντριαννα αγνωστη αν κανεις εχει τιποτα υποψιν...ας πει η τζενη εχει αδεια..τωρα για αυριο πρωι για τον φιλο που ρωτησε χλομα τα πραγματα ,εγω θα πηγαινα για κανα μπανιο και το βραδακι σαρα κωλετη....δυσκολο το καλοκαιρι..αλλα ας πει και κανενας πιο ειδημων της περιοχης καμια ιδεα για βαρδαρη...πχ μαιρη,δαναη,μαρινα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Η δε μαρθα για οσους την ξερουν ειναι ερημιτου βραδι αποψε και απο δευτερα βραδινη στην ν.  ουρανου 26 οπου σημερα τραγουδαει μια καινουρια μικρη..το ρεπορταζ εδω ειναι ατελες..
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
Καποιες λιγες πληροφοριες που συνελλεξα για περιοχη μυλου
λα φαμ  η σαμπρινα βραδι σημερα
,η λουνα ρεπο η ντονα μαλλον σταματα οριστικα..
Κεφαλληνιας αννα μαρια βραδινη και σημερα και αυριο.απο σεπτεμβρη σταματα οριστικα..
Φριξου 9 χριστινα βραδι
Ερως16 μονικα μετα τις 4 αυριο απογευμα και ολη μερα οπως και σημερα(μια βαρδια) πολυ πρωι κλειστο
Μαντζαρου1 λαουρα τωρα βραδι Ναντια αυριο πρωινη ,απο βδομαδας εναλλαξ
  Ρουλια βραδι κλειστο,πρωινη η τζουλια
Και αμορε μια αντριαννα αγνωστη αν κανεις εχει τιποτα υποψιν...ας πει η τζενη εχει αδεια..τωρα για αυριο πρωι για τον φιλο που ρωτησε χλομα τα πραγματα ,εγω θα πηγαινα για κανα μπανιο και το βραδακι σαρα κωλετη....δυσκολο το καλοκαιρι..αλλα ας πει και κανενας πιο ειδημων της περιοχης καμια ιδεα για βαρδαρη...πχ μαιρη,δαναη,μαρινα

να σαι καλά για την ενημέρωση φίλε αυτή η σαμρπίνα τι λέει στο λα φαμ?
 

hamster

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
μετα το ξενοδοχειο porto palace εχει ενα σπιτακι. το ειδα καθως πηγαινα στα κτελ. κλειστο φαινονταν να ειναι. το εχει προσεξει κανεις αλλος?
 

vdgle

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Από την παρακάτω ενημέρωση φαίνεται πως η Μιλανα την κοπάνισε για διακοπες ( ε βεβαια μεχρι να κουνηθώ )
Η αντικαταστάτρια της μηπως είναι η ίδια Μόνικα από την Φρίξου;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Από την παρακάτω ενημέρωση φαίνεται πως η Μιλανα την κοπάνισε για διακοπες ( ε βεβαια μεχρι να κουνηθώ )
Η αντικαταστάτρια της μηπως είναι η ίδια Μόνικα από την Φρίξου;
να σου πω σε αυτο το σημειο το ρεπορταζ ηταν περισσοτερο τηλεφωνικο γιατι βαρεθηκα να μπω και σημερα ξαναφυγα...και ελπιζω να συγκρατησα καλα το ονομα κιολας...αν παει κανενας καμια βολτα αργοτερα ας μας το διασταυρωσει λιγο τι παιζει μ αυτην.η χριστινα απο κεφαλληνιας επισης μας την εκανε...
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
αυτη η μονικα που ειναι στο ερως δεν ειναι αυτη που δουλευε στο της φριξου
καμια σχεση
αυτη που λεει οτι πηδησε στην κριτικη ο συναγωνιστης την ειδα
τιποτα το ιδιαιτερο
το χα γραψει και παλιοτερα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
αυτη η μονικα που ειναι στο ερως δεν ειναι αυτη που δουλευε στο της φριξου
καμια σχεση
αυτη που λεει οτι πηδησε στην κριτικη ο συναγωνιστης την ειδα
τιποτα το ιδιαιτερο
το χα γραψει και παλιοτερα
οk ευχαριστουμε για την διευκρινιση..τωρα δα ειδα και την σχετικη κριτικη...καλη ακουγεται στο σεξουαλικο κομματι αλλα ρε παιδια γραψτε και καμια καυλωτικη λεπτομερεια για τα σωματικα χαρακτηριστικα..χαχαχα...θα την προσθεσω στα πουτανοβραβεια...να την ψηφιζετε κιολας
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
Την έχω δει και εγώ.Αν θυμάμαι καλά με λίγα κιλά παραπάνω ξανθιά φυσικό βυζάκι καλουτσικο μέγεθοςόχι όμως και τίποτα τρομερό και κώλο ψιλοντεκαβλέ αφράτο αλλά ψιλοπεσμένο.Μέτρια εμφάνιση γενικά τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom