Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (6 μέλη και 42 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
thanks ρε φιλε...θα παω σιγουρα..αν κανει και αυταρχικο ταμαμ!ποτε γυριζει?ο χωρος  φαινεται γαματος και καθαρος σε φωτοσ.δεν κανω λαθος?
ε καινουριος ειναι ο χωρος αν μη τι αλλο;παιδια κανα νεο απο κοροβαγκου κανεις;θα ξανανοιξει;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ε,αφου δεν με ικανοποιουνε πλεον?μετα απο αυτο στην μοναστηριου να μη με αφηνει να την χουφτωσω,ας δοκιμασω κατι αλλο..ευχομαι να μη το μετανιωσω
εγω σου ειπα οταν γυρισει να πας χριστινα κεφαλληνισς και θα με θυμηθεις....αν δεν ειναι τελεια θα στο πληρωσω εγω... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: μην ψαχνεστε στα μασατζιδικα...
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
ρε τι σας εχει πιασει ολους με το αυταρχικο καλοκαιριατικα
βεβαια γουστα ειναι αυτα
αλλα τι το ιδιαιτερο εχει ρε γαμωτο

Για όσους δεν το γνωρίζουν σας δέρνει και σας μαμάει η γκόμενα. Δεν δέρνετε εσείς στο αυταρχικό.Αν γουστάρετε ξύλο πλακωθείτε έξω τόσα αρχίδια κυκλοφορούν στους δρόμους (και πολλά απο αυτά δυστυχώς οδηγούν) αλλά όχι ρε παιδιά να πληρώνουμε να μας δέρνουν !!!! Τώρα τι να πω γούστα είναι αυτά εγώ πάντως να με πλήρωναν δεν καθόμουν να με δείρει γκόμενα.Και να με έδερνε μικρό το πρόβλημα γιατί η μαντυ δεν ειναι ο τάισον σαν να σου κάνει δυνατό μασαζ θα είναι αλλά απα κάτι άλλα περίεργα που έχω ακούσει γίνονται στο αυταρχικό ΟΥΤΕ ΜΕ ΣΦΑΙΡΕΣ 
 

miden

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ και θελω αποψεις. Η γκομενα ρε παιδια με φιλησε με γλωσσα κανονικα!!! και εχω παθει ενα ψιλοσοκ.....λετε να το κανει με ολους? ο φιλος μου που μπηκε μετα απο μενα δν τον φιλησε. Ενταξει αξιογαμητο κοματι στο γαμησι ετσι και ετσι...δν τρελαθηκα κιολας. ο φιλος μου μου ειπε του αρεσε η πιπα της επειδη κανει και deep throat αλλα εμενα ακομα τοπ πιπα εχουν αλλες. Αυτα απο μενα, παω για υπνο!

Ναι τα κάνει αυτά η συγκεκριμένη, όπως και άλλα δωράκια εννοίοτε στα οπόια ομολογώ οτι έχω ενδώσει. μαλακία ίσως αλλα και απ την άλλη αν δεν ενδίδεις μήπως τελικά γίνεσε εσύ το κομοδίνο? γιατι προφανώς η γκόμενα για να τα κάνει είναι σε φάση που γουστάρει
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
γαμαικανε ποτε την ειδες να εχει επιστρεψει ...εγω που ρωτησα την τσατσα μου ειχε πει για τον αλλο μηνα
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
Παιδιά στο μπουρδέλο απέναντι απο το τζάμπο που είχε κλείσει και ξαναάνοιξε ξέρετε τι παίζει.Πέρσυ καλοκαίρι εκεί πριν κλείσει και ξανανοίξει είχα πάρει μια ελληνίδα MILF ξανθιά.Είχε ωραίο κώλο και βυζιά αλλά και μπυροκοιλιά άστα να παν.Φάτσα σπασπμένη πολύ σαν να δούλευε στα καπνά.Την είχα παφ πουφ σε πισωκόλλητο δεν έχυνα μου λέει έλα απο μπροστά και μόλις την βλέπω να κάνει κάτι γκριμάτσες αμαν λέω ξαναγύρνα την στα τέσσερα.Μου είχε πει ο φίλος μου αν μπεις σε αυτήν δίνω τα μισά και είχα μπει με 20 ευρώ.Και την άλλη μέρα θυμάμαι με τα 30 που μου περίσεψαν πήρα άλλα 10 και είχα πάει σε μια στο λα φαμ τούμπανο ξανθιά με βυζιά ΤΟΥΜΠΑΝΟΟΟΟ τα οποία όταν τα έπιασα ήταν σαν και έπιανα τσιμέντο.Αφού την γαμούσα απο μπροστά και στηριζόμουν στα βυζιά της σε μια φάση και δεν ένιωθε τίποτα λέω τι γίνετε εδώ αυτή πρέπει να κατέβει στο K1 και στο UFC αδικείται εδώ ως πουτάνα.

Τώρα που ξανάνοιξε αυτό στο τζάμπο απέναντι όποτε περάσα με φιλαράκια βόλτα δυο τρεις φορές δεν είχε τίποτα το αξιόλογο.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Παιδιά στο μπουρδέλο απέναντι απο το τζάμπο που είχε κλείσει και ξαναάνοιξε ξέρετε τι παίζει.Πέρσυ καλοκαίρι εκεί πριν κλείσει και ξανανοίξει είχα πάρει μια ελληνίδα MILF ξανθιά.Είχε ωραίο κώλο και βυζιά αλλά και μπυροκοιλιά άστα να παν.Φάτσα σπασπμένη πολύ σαν να δούλευε στα καπνά.Την είχα παφ πουφ σε πισωκόλλητο δεν έχυνα μου λέει έλα απο μπροστά και μόλις την βλέπω να κάνει κάτι γκριμάτσες αμαν λέω ξαναγύρνα την στα τέσσερα.Μου είχε πει ο φίλος μου αν μπεις σε αυτήν δίνω τα μισά και είχα μπει με 20 ευρώ.Και την άλλη μέρα θυμάμαι με τα 30 που μου περίσεψαν πήρα άλλα 10 και είχα πάει σε μια στο λα φαμ τούμπανο ξανθιά με βυζιά ΤΟΥΜΠΑΝΟΟΟΟ τα οποία όταν τα έπιασα ήταν σαν και έπιανα τσιμέντο.Αφού την γαμούσα απο μπροστά και στηριζόμουν στα βυζιά της σε μια φάση και δεν ένιωθε τίποτα λέω τι γίνετε εδώ αυτή πρέπει να κατέβει στο K1 και στο UFC αδικείται εδώ ως πουτάνα.

Τώρα που ξανάνοιξε αυτό στο τζάμπο απέναντι όποτε περάσα με φιλαράκια βόλτα δυο τρεις φορές δεν είχε τίποτα το αξιόλογο.
αυτη στο  lafamme ηταν η γιαννα, η αλλη που λες σκιαχτρο φιλε...για τωρα δεν ξερω τι παιζει αλλα πριν καμποσο καιρο ηταν μια ρουμανιτσα ελενα καλα την πηδηξα...και 19 χρονο 20 χρονο,gfe,βραδυ ηταν εγραψα και κριτικη...καπου ψαξτην
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
παιδιά, η μάντυ στη φρίξου γνωρίζετε πότε επιστρέφει?τώρα ποιά είναι>?
 

Kostikas_

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2007
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
0
στο site της βιλλα εροτικα γραφεται οτι καθημερινες απο τις 7 το απογευμα μεχρι τις 4 τα ξημερωματα, απο σημερα, ειναι η μαντυ...
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
Σήμερα κατά το απογευματάκι νωρίς κατάθεση στη Μόνικα έγραψα και κριτική. Στο Λα Φαμ έπαιζε μια μοντέλο ξανθιά λεπτή με ωραίο πάτο.Έχω την αίσθηση ότι ήταν η Μαρία που δούλευε παλιά στο γωνιακό ανδρέου γεωργίου.Στο Casa Amare η όπως διαόλο το λένε μια σαβουρό φατσα με καλούτσικο σώμα και κώλο.30 το απλό η τσατσά την παρουσίασε ως Ισπανίδα εμένα για βουλγάρα μου έκανε.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Στο Casa Amare η όπως διαόλο το λένε μια σαβουρό φατσα με καλούτσικο σώμα και κώλο.30 το απλό η τσατσά την παρουσίασε ως Ισπανίδα εμένα για βουλγάρα μου έκανε.
την εχω παρει φατσα σαβουρα οπως το πες αλλα στο  γαμησι ελεγε οπως ολα τα ξεκωλα 20χρονα..ειχε παθος και συμμετοχη..καλα απο κουβεντες συνεννοηση μπουζουκι...δινει και κωλο..κατα τα αλλα πιπα πολυ μετρια λειπει κι ενα δοντι νομιζω παρακμη εντελως που τις βρισκουν; :priest:...αλλα με την ξηρασια που χε πεσει τοτε πριν καιρο με ποτισε λιγο..ή μαλλον την ποτισα.. :cum:
 

crespo

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2009
Μηνύματα
498
Like
1
Πόντοι
1
Εχθες κατα τις 2 το βραδυ στο ενα απο τα διδυμα στο βαρδαρη(οχι στο γωνιακο το διπλα)ητανε ενα ξανθο με ωραιο σωματακι και ο ωραιο προσωπο καβλιαρικο πια ειναι την χερει καποιος συναγωνιστης?

Επισης απεναντι στο ανορθογραφο υπαρχε μια τζινα λεπτη ξανθια ομορφουλα
 

vdgle

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
αυτη στο φωτο ειναι?
Φιλαράκι αν ξερεις Γερμανικά θα καλοπεράσεις για έναν ακομα λογο…
Εχεις πλεονέκτημα λογο γλώσσας…
Βεβαια πρεπει να περιμενεις να γυρίσει από τις διακοπές της  ( οπου ναναι φανταζομαι)
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
την εχω παρει φατσα σαβουρα οπως το πες αλλα στο  γαμησι ελεγε οπως ολα τα ξεκωλα 20χρονα..ειχε παθος και συμμετοχη..καλα απο κουβεντες συνεννοηση μπουζουκι...δινει και κωλο..κατα τα αλλα πιπα πολυ μετρια λειπει κι ενα δοντι νομιζω παρακμη εντελως που τις βρισκουν; :priest:...αλλα με την ξηρασια που χε πεσει τοτε πριν καιρο με ποτισε λιγο..ή μαλλον την ποτισα.. :cum:
την συγκεκριμενη την πηρα και εγω οταν δουλευε στην νικηφορου ουρανου(εκκλησια).συνενοηση οντως για τον πουτσο,τιγκα μαστουρωμενη,χαλια μαπα αλλα εχει ωραιο σωμα και οντως κανει γκαυλιαρικο γαμιση.
τοτε οντως ειχε πεσει ξυρασια στην πολη αλλα ενταξει την βγαλαμε.
δεν την προτεινω αλλα για τεστ ντραιβ κανεις δεν χανει!
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
στο site της βιλλα εροτικα γραφεται οτι καθημερινες απο τις 7 το απογευμα μεχρι τις 4 τα ξημερωματα, απο σημερα, ειναι η μαντυ...

εχει site?γιατι δεν το βρηκα?..τελικα επεστρεψε η οχι?και ποτε τη βρισκουμε στο μαγαζι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom