Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (5 μέλη και 24 επισκέπτες)

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
εμ,αφου εμπλεξα με ξενερωτη,ψαχνω και αλλου,,,σιγα μη σκασω....να δω αν οντως αξιζει η πατριωτησα μου :2funny:
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Και γω που μιλάω πάρα πολύ καλά γερμανικά να πάω και γω?
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
Και γω που μιλάω πάρα πολύ καλά γερμανικά να πάω και γω?

πιστευω οτι εχεις πλεονεκτηματα απο ολες τις αποψεις οταν μπορεισ να μιλας με τη κοπελα στη γλωσσα της.παμε παρεα να κανουμε δυο
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Δεν μπορώ να αποδώσω όταν με βλέπουν άλλοι.

Προτιμώ μόνος
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Κορίτσια,ενα έχω να σας πω..,η Ντιανα με ξέσκισε!! Εφόσον είχα ακούσει από έναν φιλαράκι μου ότι δεν έχει κόλλημα με τούς “besexual”,σκέφτηκα να την επισκεφτώ.Πήγα σήμερα πρωί κατά της 04:00,η μοναξιά στο σπίτι μου με έπνιγε. Έτσι αποφάσισα να πάω. Πράγματι εμφανίστηκε το ζουζουνακι μου που από το χαμόγελο της ένιωσα ότι θα περάσω καλά. Η Ντιανα ήταν πολύ φιλική και άνετη και με ώθησε να ξεπεράσω τον αχός που είχα. Πήρα ένα πρόγραμμα τον 70 ευρώ αφού συνεννοήθηκα μαζί της. Η ξανθούλα δεν ήθελε πολύ να καταλάβει τη έψαχνα γιατί μόλις είδε και το στριγκάκι μου όταν ξάπλωσα, ξεκίνησε μονή της ... Ομόλογο ότι το ζήλεψε το στρινγ μου γιατί πράγματι είναι πολύ σέξι. Δεν άργησε πολύ να νιώθω τα δάκτυλα της μέσα μου και με το αλο χέρι να πεζή το πουλάκι μου... .Ακόμα και τώρα που το περιγραφώ νιώθω την ξεχωριστή βραδιά που πέρασα μαζί της γεια αυτά τα λίγα λεπτά....... Η μολδαβεζα είναι απίστευτη φιλότιμη και χαμογελαστή πράγμα που σε κάνει να νιώθεις ότι γνωριζόμαστε από καιρό και ομολογώ ήτανε η πρώτη φορά έκτες που την είδα.Πριν φηγό μου υποσχέθηκε ότι την επόμενη φόρα θα μου κάνει κατή αλο ποιο φοβερό από την φαντασία της. Μην χάνετε τον χρόνο σάς φιλενάδεςJ γυρεύοντας μαλακες. Το άρωμα της μυρίζω ακόμα και καβλονω ,και δεν μου το ίππε αφού την ρώτησα και όλας γαμωτό μου. Οκ, δεν την μαλώνω γιατί θα είναι το κολλητό μου ζουζουνακι .Θα σου έρθω σύντομα γλυκιά μου και θέλω πολύ να δω αυτά που μου υποσχέθηκες........
Πληροφορίες Επίσκεψης
ρε παιδια τι γινετε;;;
φιλαρακο
τι ακριβως προγγραμα πηρες
αυταρχικο; :think: :think: :think: :think:
δεν την πηδηξες καθολου;

Ρε παιδιά σορυ άλλα η κριτική φαίνεται ότι γράφηκε από γυναίκα, το μόνο που με μπερδεύει είναι ότι λέει ότι έπαιζε το πουλάκι της..
Τώρα ή λέει πουλάκι το γατάκι της, ή πρόκειται για τραβεστί..!
Πάντως άντρας δεν την έγραψε...
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.432
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
Αντε να πω και ενα καλο νεο που εμαθα σημερα. Πηρα τηλ κωλετη, ρωτησα για αφρο και εφη, αφρο θα δουλευει απο δευτερα και εφαρα απο τελος του μηνα περιπου. Αυτα!!
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
Αντε να πω και ενα καλο νεο που εμαθα σημερα. Πηρα τηλ κωλετη, ρωτησα για αφρο και εφη, αφρο θα δουλευει απο δευτερα και εφαρα απο τελος του μηνα περιπου. Αυτα!!
τωρα πες μας και για τα ωραρια :2funny:
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Μαλλον με το φιλο το sxoinobati εχουμε ακριβως τα ιδια γουστα....Πρεπει να ειναι και αυτος ειδικευμενος σε μεγαλομαστα θυληκα,και βυζοειλωτας με γουστο...Μας αρεσει μαλλον το ιδιο στυλ...Το στυλ Αφρουλας,Μαιρουλας,ΧριστιναςΜαντυ και έως τα όρια της Σαρας.....Αν και εχω παθει πλακα με το σωμα και τα τεραστια βυζια της Βικυς,απο τη Μαντζαρου,η οποια όμως είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ.....Μια φορά την πηρα,και δεν ξαναπηγα.Προτιμότερη η δεξιά ή η αριστερη για άλλους χειρα...
Ελπιζω σε ανανεωση του βυχοστολου γιατι :1.Βαριεσαι να πηγαινεις και να πληρωνεις συνεχεια την ιδια
                                         2. Προσωπικα ξενερωνω να τρωω την ίδια γκόμενα μαζι με όλη τη Θεσσαλονικη εις στην ν-ιοστη...

Ναι φίλε είναι αλήθεια πως έχω ένα κόλλημα με το στήθος, αν κι είμαι νέος στο χώρο κ δεν ξέρω πολλά για τα κορίτσια της πόλης, οπότε μπορεί να μου ξεφεύγουν κι άλλα καλά κομάτια..! Ας πούμε γι' αυτή τη Βίκυ πρώτη φορά ακούω.. Έχεις περισσότερες πληροφορίες;
Σε ποιό της Μαντζάρου, κ πότε δουλεύει..; Αν ξέρει κάποιος ας βοηθήσει..! Thanks!
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Ρε κόλλημα αυτός ο άνθρωπος με τα ωράρια.

:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
το σιτε δν το εχεις να δεις τηλεφωνακι να παρεις να μαθεις?? εγω δν μπορω να ξερω τα προγραμματα καθε κοπελας.
ΦΡΙΞΟΥ 9
ΑΡΙΘΜΟΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ 6934 917169

στο σιτε λεει πρωινα ολη την εβδομαδα θα ειναι η Χριστινα και βραδυ Μαντυ.
το επιβεβαιωνω η μαντυ μετα τις 7,τωρα κριστιν
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
και επιτελους γυρισε η σαμπρινα στο 26ης οκτωβριου αυριο θα καταθεσω μαζικα!! μιας και θα ρθω για μια μερα απο τας διακοπας...το μωρο φυσαει... :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
παρτε και λιγο μαντυ ακομα απο το σαιτ που δεν μπορεσατε να βρειτε... :priest: :priest:
 

Συνημμένα

  • tpic_1021335lathen.jpg
    tpic_1021335lathen.jpg
    14,5 KB · Εμφανίσεις: 20

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
φιλε gl, μονο εσυ με καταλαβαινεις :2funny:  η μαντυ κανει  :s&m_2:?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
φιλε gl, μονο εσυ με καταλαβαινεις :2funny:  η μαντυ κανει  :s&m_2:?
ε ειπαμε τα παντα ολα...και οι γερμανιδες ειναι συνηθως και καλες και αφου ηταν και αθηνα στο μεγαλο σχολειο...εδω ειναι επαρχια ακομα, πιο πισω τα πουτανακια μας,αγραμματα τα καημενα,θελουν φροντιστηρια.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:δυστυχως εγω θα ρθω πρωι για λιγο απο το εξοχικο ενος φιλου χαλκιδικη και δεν παιζει να την φαω..λετε να παω χριστινα να δοκιμασω;ή θα τα κλαψω... :uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom