Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (5 μέλη και 21 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.432
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
Εγω λεω πανε Χριστινα και πες της εχεις φιλακια απο το Αστερι. ΛοΛ. θα καταλαβει αυτη. Αυταρχικο = μπενεις μεσα και μετα φευγεις κρατωντας τον πισινο σου?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ξανθιά με πολύ μέτρια φάτσα πάρα πολύ ωραία λεπτά πόδια, κοντούλικο με ωραία μεγάλα φυσικά βυζιά ο κώλος στο όρθιος φαίνεται πιο ωραίος απ ότι στα 4 αλλά πάλι είναι καλός. Τι άλλο θέλει κανείς λοιπόν?
Μπήκα να την δοκιμάσω.
Η γκομενίτσα μηδέν προκαταρτικά μόνο τρόμπαρε το πουλί μου. Επίσης παίρνει το βραβείο της χειρότερης πίπας... έβαζε 2 πόντους μέσα στο στόμα της κ κουνούσε το χέρι της στον κορμό της πούτσας, όλα αυτά σε υπερβολικό αργό τέμπο. Δοκιμάζω να της πάρω το χεράκι από εκεί πέρα κ το βάζω στα αρχίδια μου, τσουυυυυυπ αμέσως ξανανεβαίνει το χεράκι εκεί που ήτανε.
Δεν γαμιέσαι λέω? Την βάζω να την γαμήσω, ξεκινάω μπροστά κ μετά της λέω να γαμηθούμε στα όρθια, δέχεται με μια απάθεια κ αφού τη γαμάω λίγο στα όρθια της ξαναλέω να πάμε στο κρεβάτι, αρχίζει να μου λέει "time time" με 40 Ε βλέπεις παίρνεις πολύ λίγο time. Το καλό της γκομενίτσας είναι ότι αφού έχυσα έμεινα αρκετή ώρα μέσα της κ ούτε έκανε αχ και βαχ. Το δερματάκι της ωραίο στην πλατούλα και ψηλά στα χέρια κάτω στα πόδια πάλι την χαίδευα και μπιμπίκιαζε όπως η άλλη η γκόμενα τι σκατά ο iceman ο Raikkonen είμαι? Δεν ξαναπάω στο γκομενάκι λογικά επείδη είναι πολύ πατ κιούτ φάση κ εφόσον από εμφάνιση είναι καλούλα αλλά όχι και κάτι συνταρακτικό.
Πληροφορίες Επίσκεψης
Όνομα κοπέλας: Σαμπρίνα


1)ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΗ ΣΑΜΠΡΙΝΑ....ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΛΕΩ ΣΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
2)Ειδατε που τα λεγα για τα αγραμματα ...πουτανακια της πολης...αντε αυτες τωρα να κρατησουν πελατη...
3)ανοιξα απο χθες θρεντ για να ριχνετε μαυρο σε οποια πουτανα θεωρειτε απαραδεκτη κατα καιρους με αιτιολογηση/// και ψηφοφορια σχετικου περιεχομενου...

 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
γαμαικανε φτιαχνεσαι να ακουσεις μου φαινεται;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: καθε μερα τα ιδια ... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
οχι αλλα τωρα καταλαβα
αυτος που το ζηταει ειναι πουστακος και ετσι εξηγειτε
η μεγαλη του μωαμεθανικη σουφρα
κατι δικα μου λεω
μην δινεις σημασια
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
οχι αλλα τωρα καταλαβα
αυτος που το ζηταει ειναι πουστακος και ετσι εξηγειτε
η μεγαλη του μωαμεθανικη σουφρα
κατι δικα μου λεω
μην δινεις σημασια
ελα ρε μην  κρινεις τον αλλον ετσι...
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Εγω λεω πανε Χριστινα και πες της εχεις φιλακια απο το Αστερι. ΛοΛ. θα καταλαβει αυτη. Αυταρχικο = μπενεις μεσα και μετα φευγεις κρατωντας τον πισινο σου?
οκ αν μπω θα της δωσω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: λες να πεσει γλωσσοφιλο; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
το αρχισα σε αλλο θεμα...οχι εδω!!!!και καλα θα κανεις να το ληξεις μην εχουμε αλλα..ενταξει?αντε μπραβω
με απειλεις;
μην τολμησεις θα την πατησεις
και  τελος.
για να κρατησουμε το θρετν καθαριο
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
δεν απειλω ρε φιλε,αλλα εμεις εκει δυτικα τα παταμε τα ερ...α..τες παντων...στο θεμα...θα πας να γαμησεις?
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
δεν απειλω ρε φιλε,αλλα εμεις εκει δυτικα τα παταμε τα ερ...α..τες παντων...στο θεμα...θα πας να γαμησεις?
και εμεις στα αντολικα και σε κατι καλαμαριες και φοινικες τους το..υς :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
σορυ για το ανωθεν ποστ
στο παρων θρεντ ειμεθα ολοι φιλοι
σκεφτομαι να παω αυτη την εβδομαδα αλλα προβληματιζομαι μεταξυ σαρας απο κωλετη,βερονικα και εκεινο το καινουργιο το μονικακι
την μαντυ την εχω φαει στον βαρδαρη
πολυ καλο
αν θες αυταρχικο κανει και η ντιανα στο αλουμινατο
εγραψε ενας μια κριτικη και ειπε οτι ηταν θεσπεσια
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
και εμεις στα αντολικα και σε κατι καλαμαριες και φοινικες τους το..υς :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
σορυ για το ανωθεν ποστ
στο παρων θρεντ ειμεθα ολοι φιλοι
σκεφτομαι να παω αυτη την εβδομαδα αλλα προβληματιζομαι μεταξυ σαρας απο κωλετη,βερονικα και εκεινο το καινουργιο το μονικακι
την μαντυ την εχω φαει στον βαρδαρι
πολυ καλο
αν θες αυταρχικο κανει και η ντιανα στο αλουμινατο

θα γινουμαι και φιλοι στο τελος...καλα λενε το μουνι σερνει καραβι!!!  εγω θα  παω στη μαντυ,θελω οντος να δω αν αξιζει οπως λενε πολυ εδω
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
θα γινουμαι και φιλοι στο τελος...καλα λενε το μουνι σερνει καραβι!!!  εγω θα  παω στη μαντυ,θελω οντος να δω αν αξιζει οπως λενε πολυ εδω
ναι αξιζει
αν εχεις και ρευστο παραπανω παρε και κατι εξτρα
τα τιμαει τα λεφτα της
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
αν θες αυταρχικο κανει και η ντιανα στο αλουμινατο
εγραψε ενας μια κριτικη και ειπε οτι ηταν θεσπεσια
ε οσο γιαυτην  το εμπεδωσαμε πια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εγω λεω μονη της την εγραψε την κριτικη παντως για να την δουν καποιοι...μην τρελαθουμε
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
δεν απειλω ρε φιλε,αλλα εμεις εκει δυτικα τα παταμε τα ερ...α..τες παντων...στο θεμα...θα πας να γαμησεις?

Αμέ τα πάτε καλά στο 40 εναντίον ενός.Αλλιώς η σούφρα σας μέσα σε 10 λεπτάκια πιο ανοιχτή και από ότι ιερόδουλος GILF 50 -αρα που κάνει πρωκτικό  στο πρόγραμμα απο τα 18 της.
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
Αμέ τα πάτε καλά στο 40 εναντίον ενός.Αλλιώς η σούφρα σας μέσα σε 10 λεπτάκια πιο ανοιχτή και από ότι ιερόδουλος GILF 50 -αρα που κάνει πρωκτικό  στο πρόγραμμα απο τα 18 της.
ενταξει ηρεμησε..δεν μιλαμε οπαδικα για ομαδες αλλα οπαδικα για πορνες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom