Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (5 μέλη και 55 επισκέπτες)

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Το έκανε 70€ Τώρα,το είπε μ'ένα παράπονο που ήμουν έτοιμος να κλάψω  :2funny: Όταν την είπα ότι δεν κάνει κάτι το ιδιαίτερο στην πίπα,Ούτε γλείφει τα αρχιδια,άρα ποιος ο λόγος για το +30€ από το άλλο?
Άσε που το μουνι της είναι πηγάδι και πρέπει να το δηλώσει γιατί θα έχει πρόβλημα
οταν την πηρα ως σουζανα δεν ηταν ετσι (πηγαδι) τωρα αν περναει κανα συνταγμα την ημερα απο εκει...ασε που εκει στις βιλλες , βαζουν ολη την παραγωγη της Ελαις στο νιμου τους...αλλη γνωστη πηγαδομουνοβα η μουναρα η Βανεσσα... αλλα μαλλον ειναι γενικο το προβλημα εκει...
Λιπαντικο-Βιλλες...προσοχη γλυστραει
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
παρεμπιπτοντως καλο τσιμπουκι η μιλφ πρωινη Ισαμπελλα στο Φρ. 14α ...και παπαρι
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Περασα να δω Νταιανα πως εχει γινει μετα απο αυτα τα χρονια που σταματησε και εφυγα με νευρα!!!
Λεει η τσατσα η κοπελα ειναι στο δωματιο..
Θα περιμενω..
Θα αργησει λιγο..
Ποσο ειναι το λιγο??
Ε καπου 20 λεπτα..
Κανενα προβλημα,θα περιμενω
Την ξερεις??(ναι αλλα ηθελα να δω που θα το παει)
Λεω οχι
Και μου λεει το θεεικο,α δεν μπορεις να περιμενεις..
Καλα λεω την ξερω τοτε..
Οχι λεει δεν μπορεις να περιμενεις..
Λεω δλδ με διωχνεις???
......δεν απαντησε ποτε......
Ακουσε κατι καντηλια το ζωο που ακομα θα ψαχνει να δει αν υπαρχουν αυτοι οι αγιοι!!!
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Καλησπερα συναδελφοι! πηγαινοντας απο κατερινη προς παραλια προσεξα καπου στα μισα τις διαδρομης απο δεξια οτι ανοιξε ενα καινουργιο στουντιο η στριπτιτζαδικο. νομιζω λα καμπαρε λεγεται.Γνωριζει καποιος απο την περιοχη να μας ενημερωση τι παιζει σε αυτο το μαγαζι?
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Φιλε μου εγω δεν ειμαι συχνος πελατης παω μια φορα τον μηνα παντα καθαρος παντα κυριος.μονη της με ρωτησε θες γυμνο και φυσικα απαντηση θελω και εκει που την ειχα στα τεσσερα παλι απο μονη της με ειπε εαν θα χυσω τα παιρνω στο στομα και ετσι εγινε.ουτε παιρνω μιζα ουτε την προωθω την κοντοπουτανη απλα καταθετω την εμπειρια μου
Δεν ειπα οτι παιρνεις μιζα η προωθης την κοπελα συναδελφε.Κι εγω παντα ειμαι καθαρος οταν παω σε μια κοπελα και αν τυχη να παω μετα απο δουλεια ζηταω να κανω ντους εκει.Η κοπελα μ'εμενα και τις δυο φορες που πηγα και την πηρα με το απλο δεν μου εκανε τιποτα απο αυτα που γραφεις.Μπορει μ'εσενα να τα εκανε.. καμια φορα γουσταρει η ιεροδουλη η ειναι στα καλα της εκεινη την μερα και προσφερει δωρακια, αλλα ετσι οπως το εγραψες δινεις την εντυπωση στους αλλους οτι τα κανει με ολους αυτα κατι που μ'εμενα δεν εγινε.
 

alladalla

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
336
Κριτικές
11
Like
618
Πόντοι
291
Καλησπερα συναδελφοι! πηγαινοντας απο κατερινη προς παραλια προσεξα καπου στα μισα τις διαδρομης απο δεξια οτι ανοιξε ενα καινουργιο στουντιο η στριπτιτζαδικο. νομιζω λα καμπαρε λεγεται.Γνωριζει καποιος απο την περιοχη να μας ενημερωση τι παιζει σε αυτο το μαγαζι?
Το λα καμπαρε στη Κατερινη το εχει ο ιδιος που εχει και στη Θεσσαλονικη.Λογικα θα δουλευει το ιδιο δηλαδη στριπτιτζαδικο κολομπαρο.

Το καινουργιο το sex studio Playboy ανοιξε;ξερεις κατι;
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Το λα καμπαρε στη Κατερινη το εχει ο ιδιος που εχει και στη Θεσσαλονικη.Λογικα θα δουλευει το ιδιο δηλαδη στριπτιτζαδικο κολομπαρο.

Το καινουργιο το sex studio Playboy ανοιξε;ξερεις κατι;
Οχι πρωτη φορα το ακουω αυτο το στουντιο,στην κατερινη ειναι?
 

alladalla

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
336
Κριτικές
11
Like
618
Πόντοι
291
Την επομενη φορα που θα ερθω στην πολη θα ριξω μια ματια..ξερεις που κοντα ειναι αυτο?
Ειναι στον παραδρομο της εθνικης οδου απο την κατω μερια στο υψος της εισοδου του τουνελ απο τη μερια της Λαρισας.
Ειδα ταμπελα αλλα ουτε ενα φως δεν ειδα,γιαυτο ρωτησα
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Ανεβασα κριτικη για Ραισα

Τι μουνακι ειναι αυτο ρεσυ μποτοφιλε.!!  :cum: Διαβασα την κριτικη σου και πηγα σημερα, τρελο μωρο οπως τα περιγραφεις.!!  :rockon: Εχουμε παρομοια γουστα στις γυναινες μαλλον.!  :grin:


Η Ραισα ειναι ενα μελαχρινο 19χρωνο κοριτσακι, ουκρανεζα μου ειπε.??? με φουντοτο μαλι, πολυ ομορφο προσωπακι, βυζακι μικρο, κωλαρακι αν ειχε λιγο ποιο μεγαλο θα ηταν το απολυτο ξεμουνο.!! Μαυρα εσωρουχα με ζαντιερες και καλτσον που εχει φυγει ο ποντος, μεικαπ  και μαυρα χιλια βαμενα, κολιε στο λαιμο και διαμαντακια σκουλαρικι στον αφαλο, το κοριτσι τα σπαει εμφανησιακα, σε καμια 10 χρονια.?? θα ειναι Το μουνι.!! στο κρεβατι ηταν καλη θα ελεγα, δεν εβγαλε γουστα, αλλα το 40αρι το αξιζε.
 

johnnyfive23

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
6
Like
63
Πόντοι
1
 

Η Αθηνά ήταν χθές που πέρασα το απόγευμα και την είδα... Και εγώ αν δεν την είχα πάρει και δοκιμασει θα έκανα ξανά την απόπειρα μη αντεχοντας στη θέα των βυζαρων της... Λίγο πιο πάνω είδα την Σάντα την Ρωσίδα και έκανα την καταδρομικη.... Κατα τα άλλα δεν θυμάμαι κάτι καινούριο και κάτι αξιόλογο..... Παπαριες.... Όσο για την Σάντρα είχε διάθεση αλλά λίγα πράγματα.... Δεν θα την θυμάμαι σε μερικές μέρες...

Ευχαριστώ φίλος.το σκέφτομαι να πάω!πωω τις προάλλες έφαγα μεγάλη ήττα που πήγα σε σάρα στις βίλες,ήταν ίσως η χειρότερη εβερ συνεύρεση μου με πουτανα!πολυ άσχημα,πολύ χάλια,πολλή αρνητική ενέργεια όλα όσα έγιναν μέσα στο δωμάτιο.για πιο πολλές πληροφορίες μόλις ανοιχτεί καινούργιο thread για το paradise 1/2.
 

moikan3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2017
Μηνύματα
184
Like
42
Πόντοι
1
Τι μουνακι ειναι αυτο ρεσυ μποτοφιλε.!!  :cum: Διαβασα την κριτικη σου και πηγα σημερα, τρελο μωρο οπως τα περιγραφεις.!!  :rockon: Εχουμε παρομοια γουστα στις γυναινες μαλλον.!  :grin:


Η Ραισα ειναι ενα μελαχρινο 19χρωνο κοριτσακι, ουκρανεζα μου ειπε.??? με φουντοτο μαλι, πολυ ομορφο προσωπακι, βυζακι μικρο, κωλαρακι αν ειχε λιγο ποιο μεγαλο θα ηταν το απολυτο ξεμουνο.!! Μαυρα εσωρουχα με ζαντιερες και καλτσον που εχει φυγει ο ποντος, μεικαπ  και μαυρα χιλια βαμενα, κολιε στο λαιμο και διαμαντακια σκουλαρικι στον αφαλο, το κοριτσι τα σπαει εμφανησιακα, σε καμια 10 χρονια.?? θα ειναι Το μουνι.!! στο κρεβατι ηταν καλη θα ελεγα, δεν εβγαλε γουστα, αλλα το 40αρι το αξιζε.
σε ποιο δουλευει;
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Αδερφέ δεν θέλω να σε απογοητεύσω, αλλά εγώ με την Αθηνά πέρασα σχετικά... Μέτρια δεν είχε μη και μα αλλά δεν θα τη θυμάμαι.... Όσο για τον φίλο που ρωτησε για Κατερίνη... Πέρασα από το  playboy που αναφέρει και ήταν μια κοπέλα κοντά στα 40με πιασηματα.... Όλα προς το χάλια... Τι να σου πω εγώ με τις καυλες που είχα δεν πέρασα.... Προτίμησα να ψαχτω γενικώς με γκομενακια καθώς δεν έπαιζε τίποτα στην περιοχή προς τα εκεί...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom