Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 67 άτομα (3 μέλη και 64 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
302
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Μόνο για βυζομανείς!Πριν μια εβδομάδα περίπου πρωινή βάρδια στο Ερημίτη 2 το αριστερά μια μελαχρινή με σούπερ στήθος!!!Πέρασα πολύ ωραία χουφτώνοντας και πιπιλώντας τα τεράστια στήθη της και κουρασμένος δεν πρόλαβα παρα μόνο μια στάση.Αυτή από πάνω μου κι εγω να χάνομαι στα στήθη της.....μια χαρά!!!Όνομα δεν ξέρω,μελαχρινή,συμπαθητική και γελαστή!
 
Εγγρ.
16 Αυγ 2017
Μηνύματα
19
Like
6
Πόντοι
0
εγω τσεκαρα βανεσσα,εμμα και χριστινα δηλαδη οσες εχουν ωραιο κολο(ποτε πρωκτικο απλα θελω να πιανω κολομερια),ελπιζω ολες αυτες να δεχονται ελευθερα πιασιματα,κολοδαχτυλο βυζογλυψιμο..
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Μόνο για βυζομανείς!Πριν μια εβδομάδα περίπου πρωινή βάρδια στο Ερημίτη 2 το αριστερά μια μελαχρινή με σούπερ στήθος!!!Πέρασα πολύ ωραία χουφτώνοντας και πιπιλώντας τα τεράστια στήθη της και κουρασμένος δεν πρόλαβα παρα μόνο μια στάση.Αυτή από πάνω μου κι εγω να χάνομαι στα στήθη της.....μια χαρά!!!Όνομα δεν ξέρω,μελαχρινή,συμπαθητική και γελαστή!

Πως το γαμησες αυτο το γυφτοτσουβαλο ρε τυπε?  :think:
ΑΞΙΟΣ!!!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Υπαρχει κανεις που να γνωριζει αν η Βερονικα δουλευει ακομα Γιαννιτσα.??
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Χθες αφου κατακαβλωσα με τα μωρα που κυκλοφορουσαν εξω και κανενας απο την παρεα δεν ψηνοταν να παμε για καμακι κατεληξα στους οικους...σκετη απογοητευση ειλικρινα βαριεμαι να γραψω αναφορα. Ετσι χοντρικα, Φριξου 14Α μια Σαντρα ψηλη καλη μου φανηκε αλλα ηθελα να τσαρκαρω και λιγο, διπλα η Βιολετα κατακουρασμενη μια καινουργια αβυζη με χαλια προσωπο στο τριδυμο 2, καινουργιο αδυνατο ντροπαλο μωρο στο venus , τα ιδια και στο Ουρανου 24. Αυτη που λεει ο Καραμαν στην Ερημιτη μου εκανε κλικ γιατι ηταν και ευγενικο μωρο αλλα τελικα δεν μπηκα. Καλυτερα να πονταρω το 30αρι σε κανα μωρο εκτος οικων.
Γυρισα αχυστος...пиздец  :headbang:

Το μωρο στην Ερημιτη οντως μου εκανε εντυπωση, αλλα σαν κυριως λογος δεν μπηκα γιατι δεν μου αρεσαν τα ποδαρακια της, ηταν σκουρα και ειχαν κατι σημαδια, που με ψιλοξενερωσαν, αλλα σαν προσωπακι ηταν οτι καλυτερο εκεινη την βραδυα, σκοπευω μεχρι την δευτερα που λιγουν οι πορνοδιακοπες μου, θα την εχω θωπευσει.!!  :grin:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
οποιος μου βρει ποιο πρωην callgirlακι ειναι η αμαριλης η οποια ητανε πριν κανενα μηνα στα 120 στη πολη και outcall & incall και τωρα επιασε δουλεια στο paradise,του κερναω free fuck!!
 

moikan3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2017
Μηνύματα
184
Like
42
Πόντοι
1
οποιος μου βρει ποιο πρωην callgirlακι ειναι η αμαριλης η οποια ητανε πριν κανενα μηνα στα 120 στη πολη και outcall & incall και τωρα επιασε δουλεια στο paradise,του κερναω free fuck!!
ε αντε πες
μςα εσκασες
 
Εγγρ.
16 Αυγ 2017
Μηνύματα
19
Like
6
Πόντοι
0
οποιος μου βρει ποιο πρωην callgirlακι ειναι η αμαριλης η οποια ητανε πριν κανενα μηνα στα 120 στη πολη και outcall & incall και τωρα επιασε δουλεια στο paradise,του κερναω free fuck!!

σιγα την γκομενα ρε συ,ουτε βυζι εχει ουτε κολο..ηθελε και 120€ τι να πω..
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Δηλαδη με 40€ γαμισαμε ευκαιρια.!!  :rockon: Σαν τις διαφημισεις στο μακεδονια τv απο 120, προσφορα τωρα στα 40. :2funny:
 

gioulis

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
100
Like
22
Πόντοι
1
Παιδιά σε κανένα σπίτι παίζει καμία κοπέλα πολύ μικροκαμωμένη .να??
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
οποιος μου βρει ποιο πρωην callgirlακι ειναι η αμαριλης η οποια ητανε πριν κανενα μηνα στα 120 στη πολη και outcall & incall και τωρα επιασε δουλεια στο paradise,του κερναω free fuck!!
ναι ρε φιλε και εσκασα , καποια μοιαζει , καποια μοιαζει..... Η σουζανα του club ...και την ειχα παρει....ρε δες αλλαγη....εκει εμφανιζοταν ως ισπανιδα ...και την ρωτησα ρε εσυ λατινα μοιαζεις...και με κοιταξε λιγο παραξενα
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Το μωρο στην Ερημιτη οντως μου εκανε εντυπωση, αλλα σαν κυριως λογος δεν μπηκα γιατι δεν μου αρεσαν τα ποδαρακια της, ηταν σκουρα και ειχαν κατι σημαδια, που με ψιλοξενερωσαν, αλλα σαν προσωπακι ηταν οτι καλυτερο εκεινη την βραδυα, σκοπευω μεχρι την δευτερα που λιγουν οι πορνοδιακοπες μου, θα την εχω θωπευσει.!!  :grin:
ρε εσεις η Χριστινα η Τσιγγανα ειναι ...εδω και καρο αλλαζε στουντιο , τωρα ειναι εκει, πια...παντως μετρια πραγματα μαγκες...
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom