Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (4 μέλη και 39 επισκέπτες)

GAMALILEOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
346
Κριτικές
10
Like
366
Πόντοι
311
Περασαν 8 μηνες και δεν την εχω ξαναδει,τελικα τιποτα δεν ειναι τυχαιο και θεμα συμπτωσης!!!
[/quoteΘέλει προσοχή φίλε.  Γιάυτό βάζουμε προφυλακτικό για να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο (εκτός βέβαια απο  κονδυλώματα)
 

asimenio_alogo

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2013
Μηνύματα
54
Like
140
Πόντοι
0
Φιλε μου εγω δεν ειμαι συχνος πελατης παω μια φορα τον μηνα παντα καθαρος παντα κυριος.μονη της με ρωτησε θες γυμνο και φυσικα απαντηση θελω και εκει που την ειχα στα τεσσερα παλι απο μονη της με ειπε εαν θα χυσω τα παιρνω στο στομα και ετσι εγινε.ουτε παιρνω μιζα ουτε την προωθω την κοντοπουτανη απλα καταθετω την εμπειρια μου
Συγνωμη που θα στο χαλασω συναδελφε,αλλα στο απλο αν δεν εισαι συχνως πελατης δεν κανει τιποτε απο αυτα και αν την πεις να σου κανει κατι εξτρα σου τι λεει κι ολας..ας εδινες κανενα δεκαρικο παραπανω ετσι μου ειπε εμενα.Στα του αγωνα μετρια οπως και η εμφανιση της..μαλιστα αν δεν σου σηκωθει αμεσως με μηδεν προκαταρτικα απο μερια τις, αρχιζει να σου λεει και μαλακιες. Παιδια δεν θα την συνιστουσα σε κανενα.
[/quote]
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
Ε και μια φορά τον μήνα αν πηγαίνεις πχ τους τελευταίους 6 μήνες , η έστω και η δεύτερη φορά σου να ήτανε , έχει διαφορά απο κάποιον που θα πάει για πρώτη φορά νομίζω.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Χτες βραδυ ξεκινησα να παω στην Σοφια, εκανα λαθος και μπηκα στο Ν.Ουρανου 11, οπου νωμιζα οτι δουλευε η Σοφια, και βγηκε η Λορενα, την ειδα με κοτσιδακια και ....αναψα.!! 40€ απλο προγραμμα, τα γουστα απο 60€ και πανω.
Η Λορενα ειναι ενα μικροκαμομενο τουμπανακι, κωλαρακι θεσπεσιο, προσωπακι σχετικα ομορφο κατι σαν να εχει πειραξει στα χιλη της, βυζακι φυσικο μικρο, γενικα φιλοτιμο κοριτσακι στα 40€ που το πληρωσα, τα δουλεψε ολα μεχρι τελευταιο λεπτο, χαμογελαστο, ομιλιτικο με πρωτοβουλια στασεων, γενικα καλη εμπειρια ηταν...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Ξεκίνησα σήμερα μεσημέρι προς απόγευμα φουλ καυλωμενος,όπως πάντα δηλαδή,να πάω να γαμήσω χωρίς να έχω στόχο διότι διάβασα ότι η Νταϊάνα επιστρέφει Πέμπτη...

Τελοσπαντων είχε και αστυνομία στην περιοχή και τα περισσότερα σπίτια ήταν κλειστά... Γιατί άραγε ? :rolleyes:

Στα τριδυμα ήταν η μιλφ Κλαουντια,που τη ξεθαψαν αυτή ρε... Και στο βάθος Αννα τσεχακι
Τα Λας Βέγκας αναμμένα φώτα αλλά δεν ανοιγανε....
Στου ερημιτη 2μια χοντρή γυφτισσα πατσαβουρα,μπορεί να ήταν η Ρωξανη κιόλας. Την έχω γαμησει τη Ρωξανη αλλά δε τη θυμάμαι καθόλου.
Νικ.ουρανου όλα κλειστά, free house κλειστό, Φριξου κλειστά και οι τσατσαδες στο δρόμο....

Βλέπω godiva ανοιχτό και λέω ας μπω και ήταν η Νταϊάνα.
Η υπέροχη Νταϊάνα,ένας μύθος των μπουρδελων,η βασίλισσα των κριτικών,μια γυναίκα που άφησε πολύ έντονο το στίγμα της με τις επιδόσεις της στο δωμάτιο και που επέστρεψε μετά από δύο χρόνια για να μας θυμήσει τα παλιά.
Εντάξει με είχε κάνα 40λεπτο στα πούπουλα,είναι αξιαγαπητη γυναίκα και έχουμε πέρασει πολύ όμορφες στιγμές μαζί  :smitten: :smitten:
 

johnnyfive23

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
6
Like
63
Πόντοι
1
Ξεκίνησα σήμερα μεσημέρι προς απόγευμα φουλ καυλωμενος,όπως πάντα δηλαδή,να πάω να γαμήσω χωρίς να έχω στόχο διότι διάβασα ότι η Νταϊάνα επιστρέφει Πέμπτη...

Τελοσπαντων είχε και αστυνομία στην περιοχή και τα περισσότερα σπίτια ήταν κλειστά... Γιατί άραγε ? :rolleyes:

Στα τριδυμα ήταν η μιλφ Κλαουντια,που τη ξεθαψαν αυτή ρε... Και στο βάθος Αννα τσεχακι
Τα Λας Βέγκας αναμμένα φώτα αλλά δεν ανοιγανε....
Στου ερημιτη 2μια χοντρή γυφτισσα πατσαβουρα,μπορεί να ήταν η Ρωξανη κιόλας. Την έχω γαμησει τη Ρωξανη αλλά δε τη θυμάμαι καθόλου.
Νικ.ουρανου όλα κλειστά, free house κλειστό, Φριξου κλειστά και οι τσατσαδες στο δρόμο....

Βλέπω godiva ανοιχτό και λέω ας μπω και ήταν η Νταϊάνα.
Η υπέροχη Νταϊάνα,ένας μύθος των μπουρδελων,η βασίλισσα των κριτικών,μια γυναίκα που άφησε πολύ έντονο το στίγμα της με τις επιδόσεις της στο δωμάτιο και που επέστρεψε μετά από δύο χρόνια για να μας θυμήσει τα παλιά.
Εντάξει με είχε κάνα 40λεπτο στα πούπουλα,είναι αξιαγαπητη γυναίκα και έχουμε πέρασει πολύ όμορφες στιγμές μαζί  :smitten: :smitten:

πολυ προβολη αυτη η νταινα!ειναι τοσο καλη?απο εμφανιση τι λεει?μονο πρωινα δουλευει?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
πολυ προβολη αυτη η νταινα!ειναι τοσο καλη?απο εμφανιση τι λεει?μονο πρωινα δουλευει?
η Νταϊάνα είναι παλιά φίρμα από Βαρδαρη για χρόνια και στη συνέχεια στο Godiva...
Ξανθιά όμορφη στο πρόσωπο,νταρντανουλα με βυζάρες και κωλάρα,πολύ μυαλό και προσωπικότητα και ευτυχώς δεν άλλαξε τίποτε στη συμπεριφορά της. Ίσα ίσα μου φάνηκε και πιο λυσσαρα σήμερα, φουλ προγράμματα και για τους μερακλήδες εξειδικευμένα προγράμματα αυταρχικού σοδομισμού.
Πάντα πρωινή και σχολαει στις 6το απόγευμα
 

johnnyfive23

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
6
Like
63
Πόντοι
1
η Νταϊάνα είναι παλιά φίρμα από Βαρδαρη για χρόνια και στη συνέχεια στο Godiva...
Ξανθιά όμορφη στο πρόσωπο,νταρντανουλα με βυζάρες και κωλάρα,πολύ μυαλό και προσωπικότητα και ευτυχώς δεν άλλαξε τίποτε στη συμπεριφορά της. Ίσα ίσα μου φάνηκε και πιο λυσσαρα σήμερα, φουλ προγράμματα και για τους μερακλήδες εξειδικευμένα προγράμματα αυταρχικού σοδομισμού.
Πάντα πρωινή και σχολαει στις 6το απόγευμα

χμμ ευχαριστω για την απαντηση.μοιαζει καθολου με την νατασσα την τσαρινα?!οταν λες νταρντανα?χμμμ...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
χμμ ευχαριστω για την απαντηση.μοιαζει καθολου με την νατασσα την τσαρινα?!οταν λες νταρντανα?χμμμ...
ναι μοιάζει...στις πιπες  :grin: δυσκολεύομαι να καταλήξω ποια τον καταπινει πιο άνετα
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
917
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
χμμ ευχαριστω για την απαντηση.μοιαζει καθολου με την νατασσα την τσαρινα?!οταν λες νταρντανα?χμμμ...

Η τσαρινα ειναι πιο στεγνη και απο παξιμαδι, και η νταιανα ειναι χοντρουλα, τι να μοιαζουν.
Δε μετραει εμφανησιακα εκτος κι αν σου αρεσουν οι γεματες
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.687
Κριτικές
183
Like
43.765
Πόντοι
21.896
ντιανα νατασσα εφη αφροδιτη αντριανα-ισπανιδα  και ειρηνη τα βαρια χαρτια της θεσσαλονικης κατι σαν σαραφης κουδας χατζηπαναγης κουης ιωσηφιδης γουναρης
 

Dr.Socrates

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2017
Μηνύματα
120
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
Η τσαρινα ειναι πιο στεγνη και απο παξιμαδι, και η νταιανα ειναι χοντρουλα, τι να μοιαζουν.
Δε μετραει εμφανησιακα εκτος κι αν σου αρεσουν οι γεματες

Τσαρίνα άλλο στυλ,Νταϊάνα σούπερ αν θέλει κάποιος να χορτάσει κωλάρες,μπουτάρες,βυζάρες και σφαλιάρες επάνω τους! :s&m_1:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
ντιανα νατασσα εφη αφροδιτη αντριανα-ισπανιδα  και ειρηνη τα βαρια χαρτια της θεσσαλονικης κατι σαν σαραφης κουδας χατζηπαναγης κουης ιωσηφιδης γουναρης
και Μονικα εεε  :knuppel: :knuppel:

η μεγαλη πλακα θα ειναι οταν θα δουλευουν ολες μαζι συγχρονως τα πρωινα  :grin:
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
αυτα ειναι γουστα του καθενος παιδια.την νταιανα την θυμαμαι απο τον βαρδαρη που ηταν αδυνατη με μικρο στηθος αλλα πολυ καλη μεσα.μετα εξαφανιστηκε γεια λιγο και επανηλθε με τεσσαρια βυζια και κιλα παραπανω αλλα σωστα κατανεμημενα.σημερα την ειδα και παλι γυρω στις τεσερις ημουν εκει αφου πρωτα πηρα τηλ γειατι την δευτερα ειχε ρεπο.περασα υπεροχα οπως παλια γειατι εχει παραμεινει η ιδια στην συμετοχη γεια να μην πω και καλυτερη.οπιος λοιπον γουσταρει μοντελε θα παει τσαρινα .οπιος παλι οπως ειπε ο φιλος θελει κωλαρες μπουταρες θα παει νταιανα η σε καποια αλλη κοπελα.διαλεγουμε και παιρνουμε.
 

ZORO1

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
60
Like
8
Πόντοι
0
Μπορεις να μου στειλεις το τηλ εκει που δουλευει η Νταιανα και τη ωρα ανοιγει το στουντιο το πρωι;
 

Gkargkas

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα
17
Like
2
Πόντοι
0
Εκανα και πριν λιγο καιρο αυτη την ερωτηση,αλλα απαντηση δεν πηρα...
Μπορει καποιος να μου δωσει καποιες πληροφοριες για το τι φαση ειναι τα studio και ποια η διαφορα με τα μπουρδελα?
Οκ,το μασαζ καταλαβαινω.. Αλλα τα studio το ακριβως ειναι?

Αν δεν θελετε να δωσετε ενημερωση εδω,στειλτε μου pm,ευχαριστω πολυ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom