Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 59 άτομα (2 μέλη και 57 επισκέπτες)

beeroas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2015
Μηνύματα
198
Κριτικές
26
Like
1.050
Πόντοι
371
Mήπως η επιστροφή που λέγατε μερικές σελίδες πιο πίσω είναι της Τζεσσυ στο Paradise 1? Αν δεν είναι αυτή ποια θα μπορούσε να είναι ? Πέρα από την Εφάρα.
 

asimenio_alogo

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2013
Μηνύματα
54
Like
140
Πόντοι
0
Γεια σας συναγωνιστες,στην πολυ ωραια αναφορα του μπουξου ηθελα να διεκρινησω το σπιτακι στην γωνια μινωταυρου με ουρανου το λευκο διυλευει η κορασιδα αγγελικη.εμφανιση που δεν ελκυει να περασεις.στα του αγωνα σου κανει γυμνο στο απλο προγραμμα δεχεται αγριο σφυροκοπημα και εαν θες χυσιμο στο στομα μιλαμε πολυ δυνατη
 

doggifuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
69
Κριτικές
34
Like
468
Πόντοι
290
Γεια σας συναγωνιστες,στην πολυ ωραια αναφορα του μπουξου ηθελα να διεκρινησω το σπιτακι στην γωνια μινωταυρου με ουρανου το λευκο διυλευει η κορασιδα αγγελικη.εμφανιση που δεν ελκυει να περασεις.στα του αγωνα σου κανει γυμνο στο απλο προγραμμα δεχεται αγριο σφυροκοπημα και εαν θες χυσιμο στο στομα μιλαμε πολυ δυνατη
                                                                      CIM με το απλό?
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Πολλά στούντιο που ανοίξαν τελευταία Θεσσαλονίκη λείπουν από την λίστα του Bou, ποιος αναλαμβάνει την προσθήκη τους; Γιατί πολλές κριτικές δεν έχουν γραφτεί εξαιτίας της απουσίας τους και η μόνη καλή ενημέρωση πλέον έχει γίνει αυτό το thread. Paradise 1, Paradise 2 και Bella Donna απουσιάζουν.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.141
Κριτικές
166
Like
26.979
Πόντοι
34.538
GUEST εμφανιση του ΦΑΚΙΡΗ στα σπιτακια..

Συναντηση με το Ουκρανικο τσουβαλακι ΕΛΕΝΑ..στο καινουργιο..BELLA DONA νομιζω?
Το μωρο εχει ναζι,χαμογελο...κανει αυστηρα αυτο που εχεις πληρωσει,
αλλα τα κανει ομορφα και σωστα..
Καλη πιπα,προκαταρκτικα κλπ..

Η τσατσα για τα πανηγυρια..
Δεν ηξερε πως ανοιγει το ντουζ..
Ρωτα τη κοπελα λεει...
Ο χωρος πολυτελειας..αψογος..
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Η Αντριάννα η Ισπανίδα ήρθε, είδε και απήλθε, έκανε τη μπάζα της (αν την έκανε κι αυτή) και φύγε. Και τώρα οι villes θα λένε κοιτάξτε φέρνουμε κάπου κάπου καινουριες κοπέλες :grin:, άντε γεια χαρά
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
10
Like
467
Πόντοι
3.245
Παντως εχουμε πολύ πλακα εδώ στο bou .Όταν η Αντριαννα ηταν εδώ μονιμα ,τον ένα του ξυνιζε και τον άλλο του πικριζε.Και τοτε ηταν και πιο ομορφη.Διαβαζες εδώ μεσα ολο αντικρουόμενα σχολια.Τωρα που δεν είναι διαθεσιμη στο πιατο,ειναι "θεα" είναι "αψογη όπως παντα",ειναι "μουναρα" κλπ κλπ.Και δεν τα βαζω με την Αντριαννα,αυτη ότι κανει το κανει καλα, φαινεται εκ του αποτελέσματος .Πηγα την τριτη, κοσμοσυρροή .Εφυγα.Πηγα την πεμπτη,λαοθαλασσα.Εφυγα.Πηγα το σαββατο αποφασισμένος,την πηδηξα μετα από 1,5 ωρα.Πολυ ωραια ηταν,κατα την γνωμη μου όμως εσπασε πια.παντως επειδη ετσι όπως εγινε μοιαζει παρα πολύ την Παολα την τραγουδιστρια,θα χω στο μυαλο μου ότι γαμησα την Παολα,της εριξα και μπατσακια στον κωλο,την εχυσα και στα βυζια.Την αποχαιρετισα κι ολας.
Να ναι καλα εκει που παει,εδω εγραψε μια σημαντικη πορεια.Goodbye Adrianna   :hi:
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Παντως εχουμε πολύ πλακα εδώ στο bou .Όταν η Αντριαννα ηταν εδώ μονιμα ,τον ένα του ξυνιζε και τον άλλο του πικριζε.Και τοτε ηταν και πιο ομορφη.Διαβαζες εδώ μεσα ολο αντικρουόμενα σχολια.Τωρα που δεν είναι διαθεσιμη στο πιατο,ειναι "θεα" είναι "αψογη όπως παντα",ειναι "μουναρα" κλπ κλπ.Και δεν τα βαζω με την Αντριαννα,αυτη ότι κανει το κανει καλα, φαινεται εκ του αποτελέσματος .Πηγα την τριτη, κοσμοσυρροή .Εφυγα.Πηγα την πεμπτη,λαοθαλασσα.Εφυγα.Πηγα το σαββατο αποφασισμένος,την πηδηξα μετα από 1,5 ωρα.Πολυ ωραια ηταν,κατα την γνωμη μου όμως εσπασε πια.παντως επειδη ετσι όπως εγινε μοιαζει παρα πολύ την Παολα την τραγουδιστρια,θα χω στο μυαλο μου ότι γαμησα την Παολα,της εριξα και μπατσακια στον κωλο,την εχυσα και στα βυζια.Την αποχαιρετισα κι ολας.
Να ναι καλα εκει που παει,εδω εγραψε μια σημαντικη πορεια.Goodbye Adrianna   :hi:
Πλεον ειναι πρωην τουμπανιεθ χαλασε παρα πολλη σε σχεση με οταν ηταν μονιμα εδω εμενα προσωπικα ενω την επισκεπτομουν τακτικα οταν ηταν εδω πλεον οταν ηρθε την προηγουμενη φορα πηγα μια φορα και ενω στο δωματιο τα εσπαγε ειδα πως χαλασε εμφανησιακα και αυτο ηταν δε μου κανει αισθηση πλεον να ξαναπαω
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.367
Κριτικές
3
Like
516
Πόντοι
36
Πλεον ειναι πρωην τουμπανιεθ χαλασε παρα πολλη σε σχεση με οταν ηταν μονιμα εδω εμενα προσωπικα ενω την επισκεπτομουν τακτικα οταν ηταν εδω πλεον οταν ηρθε την προηγουμενη φορα πηγα μια φορα και ενω στο δωματιο τα εσπαγε ειδα πως χαλασε εμφανησιακα και αυτο ηταν δε μου κανει αισθηση πλεον να ξαναπαω
Rapman δουλευει η τουμπανιεθ αυτές τις μερες;;;
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.367
Κριτικές
3
Like
516
Πόντοι
36
Παντως εχουμε πολύ πλακα εδώ στο bou .Όταν η Αντριαννα ηταν εδώ μονιμα ,τον ένα του ξυνιζε και τον άλλο του πικριζε.Και τοτε ηταν και πιο ομορφη.Διαβαζες εδώ μεσα ολο αντικρουόμενα σχολια.Τωρα που δεν είναι διαθεσιμη στο πιατο,ειναι "θεα" είναι "αψογη όπως παντα",ειναι "μουναρα" κλπ κλπ.Και δεν τα βαζω με την Αντριαννα,αυτη ότι κανει το κανει καλα, φαινεται εκ του αποτελέσματος .Πηγα την τριτη, κοσμοσυρροή .Εφυγα.Πηγα την πεμπτη,λαοθαλασσα.Εφυγα.Πηγα το σαββατο αποφασισμένος,την πηδηξα μετα από 1,5 ωρα.Πολυ ωραια ηταν,κατα την γνωμη μου όμως εσπασε πια.παντως επειδη ετσι όπως εγινε μοιαζει παρα πολύ την Παολα την τραγουδιστρια,θα χω στο μυαλο μου ότι γαμησα την Παολα,της εριξα και μπατσακια στον κωλο,την εχυσα και στα βυζια.Την αποχαιρετισα κι ολας.
Να ναι καλα εκει που παει,εδω εγραψε μια σημαντικη πορεια.Goodbye Adrianna  :hi:
Είναι Θεσσαλονίκη τωρα;πότε ηρθε;
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Έφυγε η αντριαννα φίλος έκανε guest εμφάνιση μιας εβδομαδας και φυγε
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Πλεον ειναι πρωην τουμπανιεθ χαλασε παρα πολλη σε σχεση με οταν ηταν μονιμα εδω εμενα προσωπικα ενω την επισκεπτομουν τακτικα οταν ηταν εδω πλεον οταν ηρθε την προηγουμενη φορα πηγα μια φορα και ενω στο δωματιο τα εσπαγε ειδα πως χαλασε εμφανησιακα και αυτο ηταν δε μου κανει αισθηση πλεον να ξαναπαω
:thumbsup: συμφωνώ μαζί σου πήγα την είδα και γω και δε με κάνε αίσθηση να μπω
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.367
Κριτικές
3
Like
516
Πόντοι
36
Γμτ.δεν κατάφερα να πάω.αν μάθετε κανένα νεότερο ενημερώστε
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
:thumbsup: συμφωνώ μαζί σου πήγα την είδα και γω και δε με κάνε αίσθηση να μπω
Πως να σου εκανε αισθηση να μπεις αφου σε σχεση με πριν ειναι χαλι μαυρο που να την επεξεργαζοσουν και στο δωμα μεσα
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Γεια σας συναγωνιστες,στην πολυ ωραια αναφορα του μπουξου ηθελα να διεκρινησω το σπιτακι στην γωνια μινωταυρου με ουρανου το λευκο διυλευει η κορασιδα αγγελικη.εμφανιση που δεν ελκυει να περασεις.στα του αγωνα σου κανει γυμνο στο απλο προγραμμα δεχεται αγριο σφυροκοπημα και εαν θες χυσιμο στο στομα μιλαμε πολυ δυνατη
Συγνωμη που θα στο χαλασω συναδελφε,αλλα στο απλο αν δεν εισαι συχνως πελατης δεν κανει τιποτε απο αυτα και αν την πεις να σου κανει κατι εξτρα σου τι λεει κι ολας..ας εδινες κανενα δεκαρικο παραπανω ετσι μου ειπε εμενα.Στα του αγωνα μετρια οπως και η εμφανιση της..μαλιστα αν δεν σου σηκωθει αμεσως με μηδεν προκαταρτικα απο μερια τις, αρχιζει να σου λεει και μαλακιες. Παιδια δεν θα την συνιστουσα σε κανενα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom