Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (4 μέλη και 39 επισκέπτες)

anal-lytis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
159
Κριτικές
6
Like
261
Πόντοι
281
Περασμα πριν από λίγο απο τον paradise 1  στοχευμενα για να πρώτη την Αμαριλυς. Μόνο που έφυγα με την πουτσα στο χέρι. Πρέπει να τον παίζουν άγρια εκεί. Η αμαριλυς και καλά αδιαθετησε και την θέση αυτής είχε η Ελεωνόρα. Δεν μαρεσε φάτσα δεν πέρασα. Ασε που σύμφωνα με το πρόγραμμα δούλευε δίπλα οπότε μάλλον ήταν χώμα! Πάντως πέτυχα την Τζέσυ και την Μπεατρίς να αποχορουν. Η Μπεατρίς πρέπει να πήρε κάνα 2 κιλακια...η απλά ήταν τα ρούχα που φορούσε :p
Έφυγα άπραγος παρόλο που η τσατσά επέμενε να περάσω και το πόσο καλά είναι κτλ. Στο φεύγα πέτυχα ολόκληρο τσούρμο να μπαίνει στο 1 για Αμαριλυς... Και να φεύγει. Σκέφτηκα να επισκευτω το Κατερινακι στο ερωτικα...αλλά ήμουν τόσο ξενερωμενος που την έκανα
 

moikan3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2017
Μηνύματα
184
Like
42
Πόντοι
1
Περασμα πριν από λίγο απο τον paradise 1  στοχευμενα για να πρώτη την Αμαριλυς. Μόνο που έφυγα με την πουτσα στο χέρι. Πρέπει να τον παίζουν άγρια εκεί. Η αμαριλυς και καλά αδιαθετησε και την θέση αυτής είχε η Ελεωνόρα. Δεν μαρεσε φάτσα δεν πέρασα. Ασε που σύμφωνα με το πρόγραμμα δούλευε δίπλα οπότε μάλλον ήταν χώμα! Πάντως πέτυχα την Τζέσυ και την Μπεατρίς να αποχορουν. Η Μπεατρίς πρέπει να πήρε κάνα 2 κιλακια...η απλά ήταν τα ρούχα που φορούσε :p
Έφυγα άπραγος παρόλο που η τσατσά επέμενε να περάσω και το πόσο καλά είναι κτλ. Στο φεύγα πέτυχα ολόκληρο τσούρμο να μπαίνει στο 1 για Αμαριλυς... Και να φεύγει. Σκέφτηκα να επισκευτω το Κατερινακι στο ερωτικα...αλλά ήμουν τόσο ξενερωμενος που την έκανα
εχεις δοκιμασει κατερινακι;
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
εχεις δοκιμασει κατερινακι;
κλωνε μηπως εισαι αυτιστικο? :tooth: :tooth: Α! Τελικα χθες δοκιμασες Ραισα να μας πεις κι εσυ εντυπωσεις? ...Ρωτουσες και γι αυτην αν δεν κανω λαθος. :birdman:
 

moikan3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2017
Μηνύματα
184
Like
42
Πόντοι
1
κλωνε μηπως εισαι αυτιστικο? :tooth: :tooth: Α! Τελικα χθες δοκιμασες Ραισα να μας πεις κι εσυ εντυπωσεις? ...Ρωτουσες και γι αυτην αν δεν κανω λαθος. :birdman:
ποιος κλωνος βρε μαλακα
ο γαμαικανος ειμαι
αυτος που σε γαμουσε τον παοκ τον καριολη
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Λαρα - Γκαυλαρα...πια...
 

artemhss

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2014
Μηνύματα
64
Κριτικές
9
Like
31
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς τίποτα για το petros beach έξω από την Ασπροβάλτα?ακούγεται από παλιά ότι φέρνει ξένες πουτανες
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
504
Πόντοι
316
τύπε αν δεν είσαι ο ιδιοκτήτης του petros bitch και το κάνεις για αβάντα, τότε ψάξου αλλού για τάνες
 

Συνημμένα

  • petros.png
    petros.png
    121,9 KB · Εμφανίσεις: 24

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
917
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Αυτη η Ραισα στις Βιλλες ειναι η ιδια που ηταν μεχρι προσφατα στο VIS9?

Εκεινη η Ελενα φριξου 15 δε ξαναγυρισε ποτε; Εχει κανενας καμια αλλη προταση σε κατι δυνατο εμφανησιακα;
 

artemhss

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2014
Μηνύματα
64
Κριτικές
9
Like
31
Πόντοι
0
τύπε αν δεν είσαι ο ιδιοκτήτης του petros bitch και το κάνεις για αβάντα, τότε ψάξου αλλού για τάνες
. Δεν σε έπιασα φίλε...εγώ απλώς επειδή πάω στην Ασπροβάλτα τα καλοκαίρια και μένω εκεί κοντα ξέρω ότι κάτι παίζει/έπαιζε με αλλοδαπές που έφερνε ο Πέτρος.οποιον και να ρωτήσεις στην γύρω περιοχή θα σου πει πως έχει ακούσει διάφορες φημες,εγώ δεν τον ξέρω καν τον Πέτρο..
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
. Δεν σε έπιασα φίλε...εγώ απλώς επειδή πάω στην Ασπροβάλτα τα καλοκαίρια και μένω εκεί κοντα ξέρω ότι κάτι παίζει/έπαιζε με αλλοδαπές που έφερνε ο Πέτρος.οποιον και να ρωτήσεις στην γύρω περιοχή θα σου πει πως έχει ακούσει διάφορες φημες,εγώ δεν τον ξέρω καν τον Πέτρο..
Τον Πετρο τον πελεκανο τον ξέρεις? :2funny:
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
504
Πόντοι
316
5 φορές σερί τύπε την ίδια ερώτηση σε διάφορα νήματα που δεν είναι και σχετικά με ξενοδοχεία? η trivago στη διαφήμιση της λέει οτι  γνωρίζει τα πάντα όλα για τα ξενοδοχεία, ρώτα εκεί
 

notorius

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
120
Κριτικές
18
Like
165
Πόντοι
11
Απ'οτι βλέπω στον άλλο σαιτ την Αμαριλλύς την βγάλανε τελείως αυτη τη βδομάδα. Πρέπει να έχει συγκαεί το μουνί της απο το πολύ σπρώξιμο αυτες τι μέρες. Ορμίξατε όλοι..
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Απ'οτι βλέπω στον άλλο σαιτ την Αμαριλλύς την βγάλανε τελείως αυτη τη βδομάδα. Πρέπει να έχει συγκαεί το μουνί της απο το πολύ σπρώξιμο αυτες τι μέρες. Ορμίξατε όλοι..
αδιάθετη λέει...
 

moikan3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2017
Μηνύματα
184
Like
42
Πόντοι
1
ρε κανα ριβιου για κατερινακι απο βιλλες;
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
504
Πόντοι
316
απο 17/8 τύπε το ίδιο ρωτάς, λες να ξέρει κάποιος και να μην σου απαντάει?
και στην τελική αφού είσαι εκεί μπες και ρώτα.
 

artemhss

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2014
Μηνύματα
64
Κριτικές
9
Like
31
Πόντοι
0
5 φορές σερί τύπε την ίδια ερώτηση σε διάφορα νήματα που δεν είναι και σχετικά με ξενοδοχεία? η trivago στη διαφήμιση της λέει οτι  γνωρίζει τα πάντα όλα για τα ξενοδοχεία, ρώτα εκεί
.  Και εσένα τι σε νοιάζει σε πόσα νηματα έβαλα την ερωτηση,,κουραστηκες μήπως?ρώταω μήπως ξέρει κάποιος που σίγουρα θα υπάρχει κανένας.και εγώ πρώτον δεν σ κοροιδεψα.και στην τελική άμα δεν ξέρεις απλά μην λες παπαριές,παλιά ήταν ξενοδοχείο,τώρα δεν λειτουργεί κανονικά,και πίσω έχει κάτι σαν δωματια
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Καλησπέρα στην παρεα.....

Ρε συ βολκανο ελπιζω να μην σε πήρα στο λαιμο μου!!!!!
Το ειπα ρε φιλε οτι απο υπηρεσίες το κορίτσι ειναι το απολυτο 0!!!

Αλλα κακα τα ψεματα ειναι μουναρος σε σχέση με κατι αλλα παρταλια στα στουντιο!!

 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
504
Πόντοι
316
κάνε ρε τύπε ένα δικό σου νήμα σαν τον άλλον που ζητάει να του χαρίσουν παλιά παιχνίδια και ποστάρει συνέχεια το ίδιο κείμενο και μην σπαμάρεις απο δώ και απο κεί, είναι ενάντια και στους κανόνες του φόρουμ, εννοείται κούρασες αλλιώς όρεξη είχα να κάθομαι να γράφω  
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom