Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (5 μέλη και 39 επισκέπτες)

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Και σου ειπα ρε τζιμη ΑΣΕ ΤΟΝ ΘΕΙΟ Κ ΠΑΙΞΕ ΕΝΑ ΤΖΟΚΕΡ :2funny: :2funny: :2funny:
Αρε φιλε αυτο με φυμησες τωρα την διαφημιση!!!

Αστα φιλε εχεις δικιο..............παλι καλα που υπαρχουνε μερικες παλιες κ παμε κ ξεσκαμε!!
Θα παω τωρα μια βολτιτσα να δω αν πετυχω το μικρο που σας ελεγα γιατι μου αρεσε εμφανισιακα!!
Αν μου κατσει εχει καλως θα γραψω κ μια κρητικη!!
Σου ειπα εγω δυστιχως πλεον δεν εχω χρονο για βολτες αν διαβασω για καμια καινουρια τοτες παω καρφι!!
αν δεις βικυ στο ανδ.γ 52 ενημερωσε γιατι νομιζω χαθηκε αυτη!!η βολτα ειναι ιερη...το ειχα ξαναγραψει και θα το ξαναγραψω...δεν παμε στα μπουρδελα να γεμισουμε την αδεια μας ερωτικη ζωη...παμε η να ξεσκασουμε η να επιδωθουμε σε αθλημα..γιατι αθλημα ειναι και ετσι πρεπει να βλεπεται μονο!!!αααχ που ειναι ο βαρδαρακος μας!!
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.880
Κριτικές
28
Like
2.810
Πόντοι
6.265
γιατι εχω 2 στις 2 πορτες?ανοιχτα τα φωτα,κλειδωμενη η πορτα...χτυπαω χτυπαω χτυπαω και δεν ανοιξε ποτε κανεις...

Και εγω το εχω παθει το ιδιο
ειναι κ καλα κλειστο οπως εκεινα στο βαρδαρη γιατι ειναι πανω απο τις ραγες του τραινου αλλα τουλαχιστον στα αλλα ανοιγανε εδω τι παιζει δεν ξερω μηπως πρεπει να πεις το παρασυνθημα οπως λεγαμε στην σκοπια στον στρατο
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
αν δεις βικυ στο ανδ.γ 52 ενημερωσε γιατι νομιζω χαθηκε αυτη!!η βολτα ειναι ιερη...το ειχα ξαναγραψει και θα το ξαναγραψω...δεν παμε στα μπουρδελα να γεμισουμε την αδεια μας ερωτικη ζωη...παμε η να ξεσκασουμε η να επιδωθουμε σε αθλημα..γιατι αθλημα ειναι και ετσι πρεπει να βλεπεται μονο!!!αααχ που ειναι ο βαρδαρακος μας!!

φιλε τζιμη δεν πηγα φιλε απο το 52 δεν προλαβα να το διαβασω το θεμα σου!!

Λοιπον ιζαμπελα ρουμανικο πιπινακι......
Ειχες δικιο μπουχο τριδυμα στο τριτο!!

Ακυρο το μικρο κ εξηγουμε γιατι πραγματικα δεν εχω πολυ χρονο!!
Στο μπλαμπλα ειναι καλη αν κ δεν ξερει καλα ελληνικα........
Σε ολα τα υπολοιπα ΔΕΝ!! Δεν σε αφηνει χαδια,ΔΕΝ σε αφηνει φιλια,ΔΕΝ προσπαθει να καταλαβει τι θελεις κ σου αρεσει!!Καθε φορα που εβγενα εξω κοιτουσε αν τελειωσα......Τζαμπα το χαμογελο της κ οι καλες τιμες της!!!
Κριμα ειπα κ εγω να αλλαξω λιγο γουστα κ να παω σε κανα πιπινι αλλα χαλι μαυρο!!
Βυζι το εβλεπα οτι ειναι μικρο αλλα δεν το περιμενα ΤΟΣΟ ΣΤΑΦΙΔΑ απο ενα πιπινι σαν αυτο........
Κοινος τζαμπα τα 30............δεν πειραζει παμε γιαλλα..........

Οντως που ειναι ο βαρδαρακος μας......
Να μην αρχισω να λεω ονοματα κοριτσιων απο εποχες βαρδαρη για θα μας παρουνε τα κλαματα με την χαλια κατασταση που επικρατει τωρα εδω!!!!!!!!!!

 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Παντως δεν μπορω να καταλαβω κατι ρε παιδια......
Πως μερικοι κρινουν μια κοπελα σαν την ιζαμπελα καλη........??  Κ εξηγουμε....

Πηγα στην αρχη να δω αν ειναι η ιζαμπελα στα τριδυμα κ ητανε στο δωματιο πριν την δω!!
Βγενει απο το δωματιο την βλεπω ,την χαιρετω κ της λεω ερχομαι σε λιγο.........
Περιμενω τον τυπο εξω στην γωνια να τον ρωτησω αν ητανε καλη (ετσι απο περιεργεια μιας κ δεν ειχα διαβασει καμια κριτικη της)......
Βλεπω εναν τυπο μουσκεμα στον ιδρωτα βιαστικο να περπαταει τον ρωταω¨:φιλαρακι ησουνα στην ιζαμπελα??
Ναι μου απανταει.........ΚΑλη του λεω???........Μια χαρα μου λεει.........
Τον ρωτησα: σε αφηνει χαδια? γλωσσωφιλα κανει?? Ναι ναι μου φωναζει γιατι περπατουσε εκεινη την ωρα κ απομακρυνοτανε.....μια χαρα ειναι φιλε μου λεει τα κανει ολα!!!
Φευγω να βγαλω λεφτα παω πισω κ την τρωω την πατατα μου......

Βεβαια δεν λεω οτι φταει το παλικαρι να το ξεκαθαρησω γιατι μπορει να διαβαζει κ εδω.......
Κ σε καμια περιπτωση δεν θελω να παρεξηγηθω.............γιατι πολυ απλα οντως γιαυτον η κοπελα να ητανε μια χαρα κ να αξιζε γιαυτον τα λεφτα!!
Απλα βγαζω ενα συμπερασμα οτι ο καθενας το καλο το βλεπει κ διαφορετικα κ αναλογηα με τα γουστα του......
Το μονο που αναρωτιεμαι ειναι τι θα ελεγε ενας τυπος σαν αυτον αμα πηγενε π.χ. ειρηνη η νικολ η νατασσα η πολλες κοπελες που δεν θυμαμαι τωρα????
Που εκει ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ την ιδρωνουν την φανελα κ σε αφηνουν να κανει οτι θελεις χωρις μα κ μου!!!

αυτα τα ειπα κ ξαλαφρωσα!!!



 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.141
Κριτικές
166
Like
26.979
Πόντοι
34.538
Παντως δεν μπορω να καταλαβω κατι ρε παιδια......
Πως μερικοι κρινουν μια κοπελα σαν την ιζαμπελα καλη........??  Κ εξηγουμε....

Πηγα στην αρχη να δω αν ειναι η ιζαμπελα στα τριδυμα κ ητανε στο δωματιο πριν την δω!!
Βγενει απο το δωματιο την βλεπω ,την χαιρετω κ της λεω ερχομαι σε λιγο.........
Περιμενω τον τυπο εξω στην γωνια να τον ρωτησω αν ητανε καλη (ετσι απο περιεργεια μιας κ δεν ειχα διαβασει καμια κριτικη της)......
Βλεπω εναν τυπο μουσκεμα στον ιδρωτα βιαστικο να περπαταει τον ρωταω¨:φιλαρακι ησουνα στην ιζαμπελα??
Ναι μου απανταει.........ΚΑλη του λεω???........Μια χαρα μου λεει.........
Τον ρωτησα: σε αφηνει χαδια? γλωσσωφιλα κανει?? Ναι ναι μου φωναζει γιατι περπατουσε εκεινη την ωρα κ απομακρυνοτανε.....μια χαρα ειναι φιλε μου λεει τα κανει ολα!!!
Φευγω να βγαλω λεφτα παω πισω κ την τρωω την πατατα μου......

Βεβαια δεν λεω οτι φταει το παλικαρι να το ξεκαθαρησω γιατι μπορει να διαβαζει κ εδω.......
Κ σε καμια περιπτωση δεν θελω να παρεξηγηθω.............γιατι πολυ απλα οντως γιαυτον η κοπελα να ητανε μια χαρα κ να αξιζε γιαυτον τα λεφτα!!
Απλα βγαζω ενα συμπερασμα οτι ο καθενας το καλο το βλεπει κ διαφορετικα κ αναλογηα με τα γουστα του......
Το μονο που αναρωτιεμαι ειναι τι θα ελεγε ενας τυπος σαν αυτον αμα πηγενε π.χ. ειρηνη η νικολ η νατασσα η πολλες κοπελες που δεν θυμαμαι τωρα????
Που εκει ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ την ιδρωνουν την φανελα κ σε αφηνουν να κανει οτι θελεις χωρις μα κ μου!!!

αυτα τα ειπα κ ξαλαφρωσα!!!
Υπαρχει και το ενδεχομενο να τον γουσταρησε η γκομενα η επισης να πηρε πρόγραμμα
και να φερθηκε αλλιως το μωρο....
 

thessalos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
2.851
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Εγώ Ιζαμπέλα πηγαίνω γιατί με ένα 50ρικο πηδάω κώλο απ΄όλες τις στάσεις χωρίς μα και μου. Με έχει μάθει και περνάω καλά. Καταλαβαίνω ότι για κάποιους που ψάχνουν άλλα πράγματα δεν κάνει.
 

zironvenom

Μέγας
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
835
Κριτικές
10
Like
483
Πόντοι
4.445
Επισκεψη σημερα μεσημερακι σε ενα στουντιο το οποιο βρισκεται στην νικιφορου ουρανου διπλαν συο καλιγουλα στο οποιο ανεβαινεις με ασανσερ. Πολυ ωραιος χωρος και πολυ εξτπηρετικη τσατσά. Η κοπέλα ήταν η Τζεση και μου είπε πως σημερα ήρθε απο αθήνα (δουλευε σε στουντιο στην καλιθεα).
40 το αντιτιμο το οποιο πληρωσα και περασα. Στο δωματιο υπηρχε πετσετα και ντουζ/
Να μην μακρυγωρω η κοπέλα ηταν εξαιρετικη κσι καθησε 30 λεπτα μεσα χωρις καθολου βιασυνη.
Ειναι λεπτουλα κοντα τσα 30 με μικρο βυζακι και πεταχτη ρογα.
Να τονισω πως πηρα το απλο τους το 40€
 

Επισκέπτης
πηγα στεφη πολυ καλο μωρακι και ωραια βυζακια μικροκαμωμενο νικ ουρανου 28 το πρασινο πρωι οχι δε λεει σε τιποτα απλο πηρα 30 ευρο :tits:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Παντως δεν μπορω να καταλαβω κατι ρε παιδια......
Πως μερικοι κρινουν μια κοπελα σαν την ιζαμπελα καλη........??  Κ εξηγουμε....

Πηγα στην αρχη να δω αν ειναι η ιζαμπελα στα τριδυμα κ ητανε στο δωματιο πριν την δω!!
Βγενει απο το δωματιο την βλεπω ,την χαιρετω κ της λεω ερχομαι σε λιγο.........
Περιμενω τον τυπο εξω στην γωνια να τον ρωτησω αν ητανε καλη (ετσι απο περιεργεια μιας κ δεν ειχα διαβασει καμια κριτικη της)......
Βλεπω εναν τυπο μουσκεμα στον ιδρωτα βιαστικο να περπαταει τον ρωταω¨:φιλαρακι ησουνα στην ιζαμπελα??
Ναι μου απανταει.........ΚΑλη του λεω???........Μια χαρα μου λεει.........
Τον ρωτησα: σε αφηνει χαδια? γλωσσωφιλα κανει?? Ναι ναι μου φωναζει γιατι περπατουσε εκεινη την ωρα κ απομακρυνοτανε.....μια χαρα ειναι φιλε μου λεει τα κανει ολα!!!
Φευγω να βγαλω λεφτα παω πισω κ την τρωω την πατατα μου......

Βεβαια δεν λεω οτι φταει το παλικαρι να το ξεκαθαρησω γιατι μπορει να διαβαζει κ εδω.......
Κ σε καμια περιπτωση δεν θελω να παρεξηγηθω.............γιατι πολυ απλα οντως γιαυτον η κοπελα να ητανε μια χαρα κ να αξιζε γιαυτον τα λεφτα!!
Απλα βγαζω ενα συμπερασμα οτι ο καθενας το καλο το βλεπει κ διαφορετικα κ αναλογηα με τα γουστα του......
Το μονο που αναρωτιεμαι ειναι τι θα ελεγε ενας τυπος σαν αυτον αμα πηγενε π.χ. ειρηνη η νικολ η νατασσα η πολλες κοπελες που δεν θυμαμαι τωρα????
Που εκει ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ την ιδρωνουν την φανελα κ σε αφηνουν να κανει οτι θελεις χωρις μα κ μου!!!

αυτα τα ειπα κ ξαλαφρωσα!!!
σορρυ αλλα για μενα δεν παει ετσι....αλλο να περασεις καλα και να σου φτανουνε αυτα που εκανε η κοπελα και να γουσταρες...και αλλο να λες δινει φιλια και τα κανει ολα...μπορεις να πεις εγω περασα μια χαρα αλλα κανει αυτο κκ αυτο...και δεν κανει αυτο κ αυτο...!!!το τα κανει ολα...να διευκρινιζεται....
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
σορρυ αλλα για μενα δεν παει ετσι....αλλο να περασεις καλα και να σου φτανουνε αυτα που εκανε η κοπελα και να γουσταρες...και αλλο να λες δινει φιλια και τα κανει ολα...μπορεις να πεις εγω περασα μια χαρα αλλα κανει αυτο κκ αυτο...και δεν κανει αυτο κ αυτο...!!!το τα κανει ολα...να διευκρινιζεται....
Καλησπερα και απο εμενα,θα συμφωνησω και εγω εδω με τον φιλο Jimiadi γιατι οταν κανω και εγω βολτα.... και συναντω διαφορους.... και τυχαινει να με ρωτουν αλλα και να ρωταω καποιες φορες,τουλαχιστον απο μεριας μου φροντιζω να ειμαι λεπτομερεστατος αν ξερω κατι για καπια κοπελα την οποια με ρωτουν.
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
ειναι και πολλοι που ντρεπονται...στη περιπτωση πιο πανω σιγουρα αυτο ητανε γιατι περπατωντας να φυγεις λεγοντας ναι ναι τα κανει ολα..δειχνει αποφυγη!!!και εγω με λεπτομεριες τα λεω για να μην καψω κανενα!!!
Ετσι κανω και εγω γιατι ξερω τι θα πει πεταμενο μεροκαματο :headbang: :headbang: γιατι δεν βγαινουν σημερα ευκολα τα ρημαδια....
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Παντως δεν μπορω να καταλαβω κατι ρε παιδια......
Πως μερικοι κρινουν μια κοπελα σαν την ιζαμπελα καλη........??  Κ εξηγουμε....

Πηγα στην αρχη να δω αν ειναι η ιζαμπελα στα τριδυμα κ ητανε στο δωματιο πριν την δω!!
Βγενει απο το δωματιο την βλεπω ,την χαιρετω κ της λεω ερχομαι σε λιγο.........
Περιμενω τον τυπο εξω στην γωνια να τον ρωτησω αν ητανε καλη (ετσι απο περιεργεια μιας κ δεν ειχα διαβασει καμια κριτικη της)......
Βλεπω εναν τυπο μουσκεμα στον ιδρωτα βιαστικο να περπαταει τον ρωταω¨:φιλαρακι ησουνα στην ιζαμπελα??
Ναι μου απανταει.........ΚΑλη του λεω???........Μια χαρα μου λεει.........
Τον ρωτησα: σε αφηνει χαδια? γλωσσωφιλα κανει?? Ναι ναι μου φωναζει γιατι περπατουσε εκεινη την ωρα κ απομακρυνοτανε.....μια χαρα ειναι φιλε μου λεει τα κανει ολα!!!
Φευγω να βγαλω λεφτα παω πισω κ την τρωω την πατατα μου......

Βεβαια δεν λεω οτι φταει το παλικαρι να το ξεκαθαρησω γιατι μπορει να διαβαζει κ εδω.......
Κ σε καμια περιπτωση δεν θελω να παρεξηγηθω.............γιατι πολυ απλα οντως γιαυτον η κοπελα να ητανε μια χαρα κ να αξιζε γιαυτον τα λεφτα!!
Απλα βγαζω ενα συμπερασμα οτι ο καθενας το καλο το βλεπει κ διαφορετικα κ αναλογηα με τα γουστα του......
Το μονο που αναρωτιεμαι ειναι τι θα ελεγε ενας τυπος σαν αυτον αμα πηγενε π.χ. ειρηνη η νικολ η νατασσα η πολλες κοπελες που δεν θυμαμαι τωρα????
Που εκει ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ την ιδρωνουν την φανελα κ σε αφηνουν να κανει οτι θελεις χωρις μα κ μου!!!

αυτα τα ειπα κ ξαλαφρωσα!!!
Φίλε εγώ περνάω καλά μαζί της , γλωσσοφιλα δίνει ..... Και δεν ειμαι ο νταβας της  :hi:
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Καλησπερα και απο εμενα,θα συμφωνησω και εγω εδω με τον φιλο Jimiadi γιατι οταν κανω και εγω βολτα.... και συναντω διαφορους.... και τυχαινει να με ρωτουν αλλα και να ρωταω καποιες φορες,τουλαχιστον απο μεριας μου φροντιζω να ειμαι λεπτομερεστατος αν ξερω κατι για καπια κοπελα την οποια με ρωτουν.
Και εγώ είμαι λεπτομερέστατος αλλά είναι και ο παράγοντας χημεία και πολλά άλλα.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Καλησπερα και απο εμενα,θα συμφωνησω και εγω εδω με τον φιλο Jimiadi γιατι οταν κανω και εγω βολτα.... και συναντω διαφορους.... και τυχαινει να με ρωτουν αλλα και να ρωταω καποιες φορες,τουλαχιστον απο μεριας μου φροντιζω να ειμαι λεπτομερεστατος αν ξερω κατι για καπια κοπελα την οποια με ρωτουν.
ειναι και πολλοι που ντρεπονται...στη περιπτωση πιο πανω σιγουρα αυτο ητανε γιατι περπατωντας να φυγεις λεγοντας ναι ναι τα κανει ολα..δειχνει αποφυγη!!!και εγω με λεπτομεριες τα λεω για να μην καψω κανενα!!!
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Και εγώ είμαι λεπτομερέστατος αλλά είναι και ο παράγοντας χημεία και πολλά άλλα.
Δεν λεω οχι, παιζει τεραστιο ρολο και η χημεια και ολα τα συναφη, αλλιως δεν περνας καλα και πας αλλου.....
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Δεν λεω οχι, παιζει τεραστιο ρολο και η χημεια και ολα τα συναφη, αλλιως δεν περνας καλα και πας αλλου.....
Την προηγούμενη βδομάδα λοιπόν βγαίνοντας από ένα επικό γαμησι, στο σαλόνι με ρωτάει ένας χοντρός παππούς που βρωμούσε τσίπουρο πως ήταν η κοπέλα. Του είπα πως ήταν τέλεια...... Αυτός λες να πέρασε καλά ?
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Την προηγούμενη βδομάδα λοιπόν βγαίνοντας από ένα επικό γαμησι, στο σαλόνι με ρωτάει ένας χοντρός παππούς που βρωμούσε τσίπουρο πως ήταν η κοπέλα. Του είπα πως ήταν τέλεια...... Αυτός λες να πέρασε καλά ?
Θες και απαντησει????? ενταξει οταν κατεβαινεις για καταθεση γενικα, φροντιζεις να εισαι πενα και οχι ρεμπελος,οσο ποιο περιποιημενος τοσο ποιο καλα...........αλλα τι ειμαστε εμεις για να το κρινουμε αυτο????? ο καθενεας οπως γουσταρει παει.
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Θες και απαντησει????? ενταξει οταν κατεβαινεις για καταθεση γενικα, φροντιζεις να εισαι πενα και οχι ρεμπελος,οσο ποιο περιποιημενος τοσο ποιο καλα...........αλλα τι ειμαστε εμεις για να το κρινουμε αυτο????? ο καθενεας οπως γουσταρει παει.
Άμα πάει όπως να ναι , παίρνει και τα ανάλογα  :humpleg:  :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom