Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (2 μέλη και 37 επισκέπτες)

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Άλλη μια υπερπετυχημενη κατάθεση σήμερα το πρωί στη Τζούλια στο Α.γ. 38 . Κριτική δεν θα γράψω , έγραψα πριν μια βδομάδα, τα ίδια γίνανε  :knockinb: . Την προτείνω σε όλους, η κοπέλα τα τιμάει τα λεφτά που παίρνει και σε συζήτηση που είχαμε μου είπε πώς έχει καλους και σταθερούς πελάτες οι οποίοι βαρέθηκαν τα κομοδίνα. Μπορεί να μην είναι μουναρος αλλά στο  :knockinb: κάνει θαύματα  :erection:  :orchestra:
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Προφανως, οπως βλεπεις κ στην κριτικη μου...
Πάντως να ξέρεις ότι η Νατάσσα πάντα χαμηλώνει το φως όταν μπαίνει στο δωμάτιο.Την έχω πάρει καμια 15αρια φορές κ το κάνει πάντα αυτό αλλά δε με χαλάει.Τωρα στην πίπα που είπες ότι ένιωσες δόντι παράξενο μου φαίνεται γιατί για μένα κάνει καλή πίπα κ ποτε δεν έβαλε δόντι.Εξάλλου κ ο μέγας pacino έχει γράψει τα καλύτερα για αυτήν!
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Πάντως να ξέρεις ότι η Νατάσσα πάντα χαμηλώνει το φως όταν μπαίνει στο δωμάτιο.Την έχω πάρει καμια 15αρια φορές κ το κάνει πάντα αυτό αλλά δε με χαλάει.Τωρα στην πίπα που είπες ότι ένιωσες δόντι παράξενο μου φαίνεται γιατί για μένα κάνει καλή πίπα κ ποτε δεν έβαλε δόντι.Εξάλλου κ ο μέγας pacino έχει γράψει τα καλύτερα για αυτήν!
Έχει σημασία και το μέγεθος του εργαλείου, μπορεί ο φίλος να έχει μπουρι .
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Πάντως να ξέρεις ότι η Νατάσσα πάντα χαμηλώνει το φως όταν μπαίνει στο δωμάτιο.Την έχω πάρει καμια 15αρια φορές κ το κάνει πάντα αυτό αλλά δε με χαλάει.Τωρα στην πίπα που είπες ότι ένιωσες δόντι παράξενο μου φαίνεται γιατί για μένα κάνει καλή πίπα κ ποτε δεν έβαλε δόντι.Εξάλλου κ ο μέγας pacino έχει γράψει τα καλύτερα για αυτήν!

Αρα εχει καποια ανασφαλεια για την εμφανιση της, δηλ... Να το καταλαβω για καποια που πλησιαζει τα 40, αλλα για τη Νατασα που ολοι γραφετε τα καλυτερα κ για την εξωτερικη της εμφανιση, δεν καταλαβαινω το λογο να θελει μισοσκοταδο..
Δεν ειπα κι οτι μ' εγδαρε στην πιπα, αλλα απλα ηταν η μονη απ' τις 4 που πηρα αυτο το διαστημα, που ενιωσα να με γρατσουναει λιγο.. Βασικα μαλλον φταιει κι ο ρυθμος.. Η Νατασα μου κανε πιο γρηγορη κ δυναμικη πιπα, εγω προτιμω αργο κι αισθησιακο γλυψιμο.. Ειναι προφανες οτι δεν ταιριαζουν τα χνωτα μας..
Κ καταλαβαινω οτι για αλλους ισως να 'ναι η κορυφαια.. !

 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Αν και το πρωί με ξεζουμισε η Τζούλια ο πορνοοργανισμος μου ξαναγέμισε πορνοορμονες και με ώθησε να κάνω μια βόλτα.....
Α.γ. 24 : Μιρελλα μοντελισια Ρουμάνα κλώνος της Βανδή.
Α.γ. 32 : Νικόλ Ρουμάνα μαυρομάλλα νταρντάνα.
Α.γ. 38 : Έλενα Ρουμάνα μιλφ με καλές κριτικές.
Α.γ. 19 : Αντζελα Πολωνέζα ξανθιά μιλφ καλή στο  :fuck2:
Α.γ. 52 : Σιμονα Ρουμάνα μαυρομάλλα πολύ όμορφη αλλά με κακες κριτικές
Ν.ουρανου 1β : Ελένη ξανθιά νταρντάνα καινούρια.
Ν.ουρανου 8 : Βιολέτα Ρουμάνα ξανθιά, ωραίο πιπινακι.
Φριξου 13 : Γωγώ  :s&m_2:
Φριξου 13α : Αναστασία Ουκρανεζα μιλφ.
Φριξου 14 : Νικόλ μιλφ .
Τρίδυμα 1 : Καρίνα Ρουμάνα μαυρομάλλα νταρντάνα, κομοδίνο.
Τρίδυμα 2 : Εβελίνα Ρουμάνα ξανθιά με ωραία βυζα  :tits: Και καλές κριτικές.
Τρίδυμα 3 : Χριστίνα Ρουμάνα αδιάφορο πιπίνι, κομοδίνο. Η Κάρλα πήγε διακοπές μια βδομάδα στην πατρίδα της γιατί πιάστηκε η μέση της να είναι αραχτη και να κοιτάει το ταβάνι , το λέω πληροφοριακά για τους κομοδινογαμιαδες για να μην την ψαχνουνε :grin:
Μινώταυρος ξύλινος : Άννα Ρουμάνα μαυρομάλλα αδύνατη καινούρια, μπήκε στη μελλοντική λίστα.
Λας Βέγκας 1 : Φλωριτα Ρουμάνα μινιον.
Λας Βέγκας 3 : Μπάρμπαρα.
Ερημίτη 1 : Γκαμπριέλα Ρουμάνα ξανθιά αδύνατη.
Ερημίτη 2 : Αλεξάνδρα Μεξικάνα.
Η κατάθεση έγινε στην Γκαμπριέλα στην Ερημίτη, ωραία πράματα, δυνατό το μωρο είχε πολυ διάθεση της φέρθηκα και εγώ σαν κύριος  :kissass: και η ατμόσφαιρα έγινε πολύ ρομαντική  :knockinb:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Αρα εχει καποια ανασφαλεια για την εμφανιση της, δηλ... Να το καταλαβω για καποια που πλησιαζει τα 40, αλλα για τη Νατασα που ολοι γραφετε τα καλυτερα κ για την εξωτερικη της εμφανιση, δεν καταλαβαινω το λογο να θελει μισοσκοταδο..
Δεν ειπα κι οτι μ' εγδαρε στην πιπα, αλλα απλα ηταν η μονη απ' τις 4 που πηρα αυτο το διαστημα, που ενιωσα να με γρατσουναει λιγο.. Βασικα μαλλον φταιει κι ο ρυθμος.. Η Νατασα μου κανε πιο γρηγορη κ δυναμικη πιπα, εγω προτιμω αργο κι αισθησιακο γλυψιμο.. Ειναι προφανες οτι δεν ταιριαζουν τα χνωτα μας..
Κ καταλαβαινω οτι για αλλους ισως να 'ναι η κορυφαια.. !

Λιγες γυναικες "γενικα" θελουν φως,οι περισσοτερες εχουν τα κολληματα τους  :S
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Η κατάθεση έγινε στην Γκαμπριέλα στην Ερημίτη, ωραία πράματα, δυνατό το μωρο είχε πολυ διάθεση της φέρθηκα και εγώ σαν κύριος  :kissass: και η ατμόσφαιρα έγινε πολύ ρομαντική  :knockinb:

Θα σε παρεξηγήσουν.. :grin:
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
ΑΜΠΕ ΑΛΕ..!

Η Ιουλια στο Ερως σημερα! ΣΤΟΠ
 

tasos3

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
117
Like
0
Πόντοι
1
Επειδη εχω πολυ καιρο να μπω στο σαϊτ , τι προτεινετε  στο στυλ της αφροδιτης που ηταν στην κωλετη ????????
 

kalamia

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Επειδη εχω πολυ καιρο να μπω στο σαϊτ , τι προτεινετε  στο στυλ της αφροδιτης που ηταν στην κωλετη ????????
η Αφροδιτη ειναι κανονικα στο ποστο της στην Κωλεττη..πρωινη επιτυχης καταθεση προ 2-ωρου  :)
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
Επειδη εχω πολυ καιρο να μπω στο σαϊτ , τι προτεινετε  στο στυλ της αφροδιτης που ηταν στην κωλετη ????????
Μια ειναι η αφροδιτη.. καλυτερα μαζι της παρα να ψαχνεις αλλη.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Παιδες,αυτη τη Γκαμπριελα απο τις βιλες τη δοκιμασε κανεις?
Ειναι η παλια Γκαμπριελα που ξαφνικα αλλαξε χωρα προελευσης η ειναι νεα?
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Σοβαρα μιλας η παλι τρολλαρεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom