Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (2 μέλη και 34 επισκέπτες)

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Παιδες αυτη η βερονικα στην εκκλησια ειναι η βαλεντινα?? οποτε εχς παει βραδυ εχω πετυχει βαλεντινα συνηθωσ(ταιριαζει και η περιγραφη που δινετε με της βαλεντινας).Η'  ειναι μια μικρουλα βαλεντινα που δουλευε καπου στην ανδρεου γεωργιου παλιοτερα? με μικρο βυζακι λεπτη μινιον
Άλλη η Βαλεντίνα, άλλη η Βερόνικα. Ρουμάνες και οι δυο .
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Παιδες αυτη η βερονικα στην εκκλησια ειναι η βαλεντινα?? οποτε εχς παει βραδυ εχω πετυχει βαλεντινα συνηθωσ(ταιριαζει και η περιγραφη που δινετε με της βαλεντινας).Η'  ειναι μια μικρουλα βαλεντινα που δουλευε καπου στην ανδρεου γεωργιου παλιοτερα? με μικρο βυζακι λεπτη μινιον
Ιδιες ειναι αυτες πανω,κατω συναδελφε και εχουν και η δυο ωραιο κωλαρακι.
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Περιμενοντας να ξαναπετυχω την Καβαλιωτισα Ιουλια απ' το Ερως (Α.Γεωργιου 16) για να κλεισει αυτος ο κυκλος μπουρδελοεξορμησεων, λεω σημερα να γραψω τις κριτικες που οφειλω μαζεμενες κ πιο συνοπτικες απο συνηθως...

Αν καποιος συναγωνιστης εχει νεοτερα απ' την Ιουλια, που παλι εξαφανιστηκε ας ενημερωσει...
Την πρωτη την πετυχα την Κυριακη του Θωμα, αλλα ημουν μετα την καταθεση στη Γαληνη κ την εκανα.. Μου 'παν οτι θα 'ναι κει τα πρωινα, αλλα μετα εξαφανιστηκε... Την ξαναπετυχα την προηγουμενη Δευτερα τ' απογευμα, αλλα ημουν κουρασμενος απ' το κολυμβητηριο κ δεν περασα.. Απο τοτε παιρνω τηλεφωνο καθε μερα, αλλα ειτε ειναι αλλη (χθες ηταν η Νατασα πχ), ειτε δεν το σηκωνουν...
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Πρωτη κριτικη η πιο προσφατη για τη Νατασα (26/4), τη βαζω κι εδω μεχρι ν' ανεβει:

Υπαρχουν πολλες κριτικες ηδη για τη Νατασα, που 'ναι ενα απ' τα πιο δυνατα, αν οχι το πιο δυνατο στανταρ στη Θεσ/νικη.. Στα της εμφανισης εχουν ηδη χιλιοειπωθει κ δεν εχω να προσθεσω κατι ιδιαιτερο.. Μικροσωμη σχετικα με ωραιες σιλικονατες βυζαρες κ τιποτα ιδιαιτερο στο προσωπο κατα τη γνωμη μου... Κ για τις υπηρεσεις της επισης, που 'ταν οντως αυτη που εκανε τα καλυτερα στησιματα σ' ολες τις στασεις, απ' οσες δοκιμασα αυτο το χρονικο διαστημα... Αν κι εμενα στην πιπα ηταν η μονη που με γρατσουνισε κατα τη διαρκεια της πιπας κ σα να ενιωθα δοντακι...

Αλλα στον τομεα της επικοινωνιας ηταν μια απ' τις χειροτερες εμπειριες μου... Υποθετω οτι δεν υπαρχει θεμα με τη γλωσσα, γιατι 6 χρονια εδω περα, σιγουρα θα 'χει μαθει πολυ καλα ελληνικα.. Αλλα με μενα ηταν απο ψυχρη ως αγενης..
Δεν ξερω αν την πετυχα σε κακη μερα, ή φταιει οτι δεν με ηξερε, ή οτι δε με γουσταρε..
Με το που μπηκε χαμηλωσε κατευθειαν τα φωτα σε σημειο να μαστε στο μισοσκοταδο... Της ειπα οτι θα προτιμουσα να βλεπω καλυτερα τα καλλη της, αλλα αυτη επεμενε, οτι ετσι της αρεσει... Τοσο ασχημο με βρηκε, ή φοβαται μην παρατηρουσα καποια δικη της ατελεια..; Αμεσως μετα τη ρωτησα αν την ενοχλουσε η μουσικη που εβαλα απ' το κινητο, κι αυτη μου 'πε ναι..! Πρωτη φορα μου συμβαινει αυτο..! Τη ρωτησα γιατι, κ μου 'πε οτι δε θελει... Της λεω: "καλα δε σ' αρεσει ο George Michael..;" Κι εκανε ενα νευμα σα να μην καταλαβε τι της ειπα..
Τελοσπαντων, την αγνοησα κι αφησα το κινητο μου να παιζει..
Γενικα, ολες οι απαντησεις της ηταν λακωνικες, κι αν ηταν καποια αλλη θα λεγα οτι δεν καταλαβαινει τη γλωσσα... Αλλα σιγουρα αυτο δεν ισχυει για τη Νατασα...
Παντως στο σεξ ειχε πολλη καλη συμμετοχη κι ηταν πολλη επαγγελματιας... Προφανως θελει να 'χει τον ελεγχο απ' οτι καταλαβα κ το στυλ της ειναι αποκλειστικα για PSE κι οχι για GFE που αρεσει σε μενα...
Προφανως οι πιο εμπειροι που θελουν πιο σκληρες καταστασεις θα παιρναν καλα μαζι της, εγω που 'μαι πιο απειρος κ θελω κ μια πιο ρομαντικη ατμοσφαιρα μαλλον δεν της ταιριαζω υποθετω...
Αυτα, κ δε νομιζω να την ξαναεπισκεφτω, καθως ουτε απο εμφανιση τρελαθηκα, εκτος απ' τις βυζαρες, αλλα βυζαρες εχουν κι αλλες...
 

Jamie Carpenter

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2014
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Χαίρετε παιδιά.
Είμαι αμύητος (ακόμα) συναγωνιστής και θέλω να μου προτείνετε μια γλυκιά και μικροκαμωμένη κοπέλα με μικρό κωλαράκι και ωραία πλατούλα.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων. :uzi:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Περιμενοντας να ξαναπετυχω την Καβαλιωτισα Ιουλια απ' το Ερως (Α.Γεωργιου 16) για να κλεισει αυτος ο κυκλος μπουρδελοεξορμησεων, λεω σημερα να γραψω τις κριτικες που οφειλω μαζεμενες κ πιο συνοπτικες απο συνηθως...

Αν καποιος συναγωνιστης εχει νεοτερα απ' την Ιουλια, που παλι εξαφανιστηκε ας ενημερωσει...
Την πρωτη την πετυχα την Κυριακη του Θωμα, αλλα ημουν μετα την καταθεση στη Γαληνη κ την εκανα.. Μου 'παν οτι θα 'ναι κει τα πρωινα, αλλα μετα εξαφανιστηκε... Την ξαναπετυχα την προηγουμενη Δευτερα τ' απογευμα, αλλα ημουν κουρασμενος απ' το κολυμβητηριο κ δεν περασα.. Απο τοτε παιρνω τηλεφωνο καθε μερα, αλλα ειτε ειναι αλλη (χθες ηταν η Νατασα πχ), ειτε δεν το σηκωνουν...
στα εξοχικά Σέρρας ηταν το μωρο! :grin:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Χαίρετε παιδιά.
Είμαι αμύητος (ακόμα) συναγωνιστής και θέλω να μου προτείνετε μια γλυκιά και μικροκαμωμένη κοπέλα με μικρό κωλαράκι και ωραία πλατούλα.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων. :uzi:
πήγαινε στην Λάρα του La femme μπας και την προλαβεις στα 30€! :hi:
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Δευτερη κριτικη για την Αντριαννα στο Βενους (23/4):

Την ημερα της γιορτης μου ειπα να κανω ενα δωρακι στον εαυτο μου κ να επισκεφτω τις βυζαρες της Αντριαννας που ζαχαρωνα τοσο καιρο..! Πρωτη μου επιλογη ηταν ειτε η Νατασα, ειτε η Ιουλια απ' το Ερως, αλλα δε δουλευαν εκεινη τη μερα, οποτε ο κληρος επεσε στη μουναρα την Αντριαννα..!
Ηξερα οτι η βαρδια της ξεκινουσε στις 8 το βραδυ, κι ετσι στις 8 κ κατι λεπτα ημουν εξω απ' το Βενους.. Γουσταρω να πηγαινω στην αρχη της βαρδιας κ να 'μαι ο πρωτος πελατης της βαρδιας, αλλα στη στροφη μ' ειχε προλαβει ενας αλλος συναγωνιστης που τον ειδα να μπαινει καθως πλησιαζα.. Κι οταν εφτασα στην πορτα ειδα να βγαινει μια ψηλη ξανθια μουναρα με βυζαρες κ να μπαινει στο αμαξι της με μια φιλη της.. Τη ρωτησα ποια ειναι κ μου 'πε οτι ηταν η Χριστινα η Ουγγαρεζα.. Την ειχα ξαναδει ξωβυζη, αλλα οπως την ειδα ντυμενη ειπα: "τι μουναρα κι αυτη..;"..

Τελοσπαντων, για να μην τα πολυλογω τελικα μπηκα κ πηρα το απλο προγραμμα των 30.. Η Αντριαννα ηρθε μετα απο κανα 10λεπτο το πολυ, οποτε μαλλον τον ξεπεταξε σχετικα γρηγορα τον προηγουμενο.. Με μενα παντως ηταν πολλη καλη σε ολα.. Κι απο θεμα εμφανισης, που εχει περιγραφει ξανα: Ψηλη, ξανθια με σιλικονατες βυζαρες, οπως κι η Χριστινα που προαναφερα, αλλα με πιο καλο σωμα κ μεγαλυτερες βυζαρες απ' τη Χριστινα κατα τη γνωμη μου.. Το προσωπο ειναι υποκειμενικο.. Κι οι δυο καλες ειναι..
Κι απο διαθεση στο σεξ κ στην κουβεντα που καναμε, οπου μου 'πε οτι θα φευγε για Ορεστιαδα στις αρχες Μαϊου, οποτε μαλλον τωρα την εχει ηδη κανει.. Ελπιζω παντως να γυρισει γιατι για μενα ειναι απ' τις καλυτερες επιλογες στην πολη..!

ΥΓ: Μπερδευτηκα, κ το γραψα λαθος κ στην κριτικη.. Η Αντριαννα δεν ειναι ξανθια, αλλα καστανη... Αλλα οποια εχει καπως πιο ανοιχτο χρωμα στο μαλλι εγω τη λεω ξανθια..
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Τριτη κριτικη για τη Χριστινα στο Βενους(24/4):

Οπως ανεφερα στην προηγουμενη κριτικη μου, η Χριστινα η Ουγγαρεζα μ' ειχε αναψει το προηγουμενο βραδυ με το που την ειδα να βγαινει απ' το στουντιο, οποτε το επομενο πρωι πηγα να σβησω τη φωτια που 'χε αναψει..!

Ψηλη ξανθια με βυζαρες οπως περιεγραψα κ προηγουμενως, κ μου 'πε οτι ειναι 27 ακομπλεξαριστα αν θυμαμαι καλα κι οτι ειναι ηδη 8 χρονια στο κουρμπετι σε διαφορα μερη στην Ελλαδα...
Απο κοντα που την ειδα, εχει μερικα πιασηματακια παραπανω σε σχεση με την Αντριαννα, αλλα γενικα ειναι στον ιδιο σωματοτυπο... Η Χριστινα παντως ειναι καπως πιο απομακρη στο social time  κ πιο τυπικη σε σχεση με την Αντριαννα..
Παντως στο σεξ ειναι καλη καλη με δυνατο σημειο της, την πολλη καλη πιπα κ το cowgirl.. Ουτως η αλλως δεν προλαβα να δοκιμασω αλλη σταση, καθως με ξεπεταξε πριν περασει το δεκαλεπτο..
Αλλα ηταν τοσο καλο το κουνημα της σ' αυτη τη σταση, καθως την ιδια ωρα εγω επαιζα κ πιπιλιζα τις βυζαρες της, που δεν μπορουσα να κρατηθω για πολλη ωρα ακομα..! Κι οι δυο τους, κι αυτη κι η Αντριαννα, εχουν το ιδανικο υψος γι' αυτην τη σταση (cowgirl), ωστε να γλυφεις παραλληλα τις βυζαρες..! Αν η γκομενα ειναι κοντουλα, ειναι καπως πιο αβολο, γιατι πρεπει να σκυβεις καπως...
Κατα τ'αλλα ο χωρος που δεν περιεγραψα στην προηγουμενη κριτικη, ειναι εφαμιλλος σχεδον μ' αυτον στις βιλλες.. Με τη διαφορα οτι εδω το απλο ειναι στα 30.. Με πετσετουλα κ παντουφλιτσες για ντουζακι (οχι σφραγισμενες απ' οσο θυμαμαι)..
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Τεταρτη κριτικη κ τελευταια για Θεσ/νικη για τη Γαληνη(19/4):

Επισκεψη πρωι Κυριακης γυρω στις 12 παρα, οπου μπηκα μολις με το που ανοιξε το μαγαζι κ πετυχα τη Γαληνη, μολις που 'χε μπει στο μαγαζι με τα ρουχαλακια της.. Εδωσα 40 για το απλο κ μπηκα στο δωματιο που 'χε ολα τα απαραιτητα κομφορ..! Πετσετουλες, παντοφλιτσες, ενυδατικες κρεμουλες κτλ...
Η Γαληνη ηρθε μετα απο κανα 10 λεπτο, καθως εκανε πρωτα ενα ντουζακι κι ετοιμαστηκε κι αυτη.. Μου 'πε οτι ο πρωτος πελατης ειναι πιο δυσκολος γι' αυτην, καθως δεν εχει ακομα ανοιξει η τρυπουλα της..
Γενικα ειναι πολλη ανετη κι ομιλιτικη κ σου βγαζει πολλη καλη διαθεση..!
Για την εμφανιση δε χρειαζεται να πω πολλα καθως περα απ' τις προηγουμενες περιγραφες, υπαρχουν πλεον κ νεες φωτο στο αλλο σαϊτ, που 'ναι ακριβεστατες κ πλεον φαινεται καθαροτατα κ το ομορφο προσωπακι της..!
Πολλη ομορφη γυναικα με φυσικες βυζαρες, σχετικα μικροκαμωμενη κ μερικα κιλακια παραπανω, κυριως στην κοιλιτσα... Αλλα αν τα χασει, θα μικρυνουν δυστυχως κι οι φυσικοτατες βυζαρες, οποτε καλα κανει κι εχει βαλει μερικα κιλακια παραπανω για μας τους βυζολαγνους..!

Γενικα, περασα παρα πολυ καλα μαζι της.. Καναμε σχεδον ολες τις στασεις αν θυμαμαι καλα, χωρις πιεση χρονου, καθως εκεινη την ωρα επικρατουσε κ νεκρα απο κινηση στα στουντιο.. Αν κ νομιζω οτι ουτως η αλλως η Γαληνη ειναι χαλαρη απο χρονο.. Πολλη καλη επιλογη, με μονο μειονεκτημα τα 10 ευρω παραπανω σε σχεση με τα αλλα στουντιο της πολης..
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Έχει πάρει κανεις παρτούζα Αλίνα? Εντυπώσεις?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Έχει πάρει κανεις παρτούζα Αλίνα? Εντυπώσεις?
Νυχτα Σαββατου ειχα μια αναλαμπη και εψαχνα να γαμησω την Ντανιελα...μπηκα λοιπον και στο 26 που εχω μηνες να μπω και ηταν η Αλινα ξανθια πλεον...με γραπωσε στο σαλονι και με φιλουσε στο στομα και δε μ'αφηνε να φυγω,Χουφτωσα καλα καλα και τελικα εφυγα αλλα παραλιγο να με πεισει  :grin:
Αν και ποτε δε μου εκανε κλικ αυτη η κοπελα νομιζω οτι πλεον την εχω στη λιστα μου
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Νυχτα Σαββατου ειχα μια αναλαμπη και εψαχνα να γαμησω την Ντανιελα...μπηκα λοιπον και στο 26 που εχω μηνες να μπω και ηταν η Αλινα ξανθια πλεον...με γραπωσε στο σαλονι και με φιλουσε στο στομα και δε μ'αφηνε να φυγω,Χουφτωσα καλα καλα και τελικα εφυγα αλλα παραλιγο να με πεισει  :grin:
Αν και ποτε δε μου εκανε κλικ αυτη η κοπελα νομιζω οτι πλεον την εχω στη λιστα μου

Την Αλίνα την δοκίμασα για πρώτη φορά πριν κανά δυό εβδομάδες, βαριόμουν να γράψω κριτική μετά ίσως γιατί δεν μου έμεινε τίποτα ιδιαίτερο από την όλη ιστορία. Είναι σούπερ στο σαλόνι και μέσα κρατάει την καλή διάθεση. Επαγγελματίας και θέλει να σε κάνει πελάτη της. Σέξυ και συμπαθητική κοπέλα μεν, κάτι όμως που δεν μπορώ να το προσδιορίσω έλειπε και δεν με βλέπω να ξαναπηγαίνω. Δεν με χάλασε πάντως που δοκίμασα.
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Πρωτη κριτικη η πιο προσφατη για τη Νατασα (26/4), τη βαζω κι εδω μεχρι ν' ανεβει:

Υπαρχουν πολλες κριτικες ηδη για τη Νατασα, που 'ναι ενα απ' τα πιο δυνατα, αν οχι το πιο δυνατο στανταρ στη Θεσ/νικη.. Στα της εμφανισης εχουν ηδη χιλιοειπωθει κ δεν εχω να προσθεσω κατι ιδιαιτερο.. Μικροσωμη σχετικα με ωραιες σιλικονατες βυζαρες κ τιποτα ιδιαιτερο στο προσωπο κατα τη γνωμη μου... Κ για τις υπηρεσεις της επισης, που 'ταν οντως αυτη που εκανε τα καλυτερα στησιματα σ' ολες τις στασεις, απ' οσες δοκιμασα αυτο το χρονικο διαστημα... Αν κι εμενα στην πιπα ηταν η μονη που με γρατσουνισε κατα τη διαρκεια της πιπας κ σα να ενιωθα δοντακι...

Αλλα στον τομεα της επικοινωνιας ηταν μια απ' τις χειροτερες εμπειριες μου... Υποθετω οτι δεν υπαρχει θεμα με τη γλωσσα, γιατι 6 χρονια εδω περα, σιγουρα θα 'χει μαθει πολυ καλα ελληνικα.. Αλλα με μενα ηταν απο ψυχρη ως αγενης..
Δεν ξερω αν την πετυχα σε κακη μερα, ή φταιει οτι δεν με ηξερε, ή οτι δε με γουσταρε..
Με το που μπηκε χαμηλωσε κατευθειαν τα φωτα σε σημειο να μαστε στο μισοσκοταδο... Της ειπα οτι θα προτιμουσα να βλεπω καλυτερα τα καλλη της, αλλα αυτη επεμενε, οτι ετσι της αρεσει... Τοσο ασχημο με βρηκε, ή φοβαται μην παρατηρουσα καποια δικη της ατελεια..; Αμεσως μετα τη ρωτησα αν την ενοχλουσε η μουσικη που εβαλα απ' το κινητο, κι αυτη μου 'πε ναι..! Πρωτη φορα μου συμβαινει αυτο..! Τη ρωτησα γιατι, κ μου 'πε οτι δε θελει... Της λεω: "καλα δε σ' αρεσει ο George Michael..;" Κι εκανε ενα νευμα σα να μην καταλαβε τι της ειπα..
Τελοσπαντων, την αγνοησα κι αφησα το κινητο μου να παιζει..
Γενικα, ολες οι απαντησεις της ηταν λακωνικες, κι αν ηταν καποια αλλη θα λεγα οτι δεν καταλαβαινει τη γλωσσα... Αλλα σιγουρα αυτο δεν ισχυει για τη Νατασα...
Παντως στο σεξ ειχε πολλη καλη συμμετοχη κι ηταν πολλη επαγγελματιας... Προφανως θελει να 'χει τον ελεγχο απ' οτι καταλαβα κ το στυλ της ειναι αποκλειστικα για PSE κι οχι για GFE που αρεσει σε μενα...
Προφανως οι πιο εμπειροι που θελουν πιο σκληρες καταστασεις θα παιρναν καλα μαζι της, εγω που 'μαι πιο απειρος κ θελω κ μια πιο ρομαντικη ατμοσφαιρα μαλλον δεν της ταιριαζω υποθετω...
Αυτα, κ δε νομιζω να την ξαναεπισκεφτω, καθως ουτε απο εμφανιση τρελαθηκα, εκτος απ' τις βυζαρες, αλλα βυζαρες εχουν κι αλλες...
Ρε Sxoino  όταν πας να γαμησεις στο μπουρδελο βάζεις να παίζει μουσική από το κινητό σου για να κανεις ατμόσφαιρα; :think:
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Γρήγορη βόλτα με τον yorkie προ ολίγου, όπου είχαμε ένα ενδιαφέρον εύρημα στο ξύλινο της Μινωταύρου. Πρώτα περάσαμε για να δούμε την Γκαμπριέλα στο Π. Ερημίτη 1, ομορφούλα ξανθιά κοπέλα αλλά δεν ψήθηκα να μπω. Απέναντι στο Π. Ερημίτη 2 ήταν η Αλεξάνδρα, κεφάτη σήμερα. Δίνει κώλο στα 80ε κανονικά (και έχει ένα κώλο..), αλλά μπορείς να το κατεβάσεις στα 60ε. Μετά μπήκαμε στο ξύλινο της Μινωταύρου όπου είχε μια καινούργια κοπέλα, Άννα. Καστανόξανθη, μαυρισμένη, ωραίο κορμί, 24 χρονών, τσιγγανορουμάνα κατά πάσα πιθανότητα και ταμάμ για όποιους είναι fans της συγκεκριμένης κατηγορίας. Το ένστικτό μου είπε ότι χρήζει δοκιμής, μπήκα και έριξα ένα παλαβό γαμήσι σαν λιμασμένος φαντάρος που μόλις πήρε άδεια. Η κοπέλα αξίζει, λεπτομέρειες στην κριτική.

Μετά πήγαμε από Βαρδαράκο να δούμε μπας και παίζει τίποτα ακόμα, αλλά τα πάντα ήταν κλειστά γύρω στις δύο παρά. Άδειοι δρόμοι και ένα πολύ ήσυχο σκηνικό.  
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Γρήγορη βόλτα με τον yorkie προ ολίγου, όπου είχαμε ένα ενδιαφέρον εύρημα στο ξύλινο της Μινωταύρου. Πρώτα περάσαμε για να δούμε την Γκαμπριέλα στο Π. Ερημίτη 1, ομορφούλα ξανθιά κοπέλα αλλά δεν ψήθηκα να μπω. Απέναντι στο Π. Ερημίτη 2 ήταν η Αλεξάνδρα, κεφάτη σήμερα. Δίνει κώλο στα 80ε κανονικά (και έχει ένα κώλο..), αλλά μπορείς να το κατεβάσεις στα 60ε. Μετά μπήκαμε στο ξύλινο της Μινωταύρου όπου είχε μια καινούργια κοπέλα, Άννα. Καστανόξανθη, μαυρισμένη, ωραίο κορμί, 24 χρονών, τσιγγανορουμάνα κατά πάσα πιθανότητα και ταμάμ για όποιους είναι fans της συγκεκριμένης κατηγορίας. Το ένστικτό μου είπε ότι χρήζει δοκιμής, μπήκα και έριξα ένα παλαβό γαμήσι σαν λιμασμένος φαντάρος που μόλις πήρε άδεια. Η κοπέλα αξίζει, λεπτομέρειες στην κριτική.

Μετά πήγαμε από Βαρδαράκο να δούμε μπας και παίζει τίποτα ακόμα, αλλά τα πάντα ήταν κλειστά γύρω στις δύο παρά. Άδειοι δρόμοι και ένα πολύ ήσυχο σκηνικό.  
και εγω ετσι ημουνα αμφιλεγομενος μεχρι που δοκιμασα την γκαμπριελα...μια χαρα ειναι το πετιτ!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom