Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (3 μέλη και 37 επισκέπτες)

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Σοβαρα μιλας η παλι τρολλαρεις?
ωχ μωρέ μαλακά δεν βαρεθηκες να λες αυτήν την μαλάκια? :grin: Έλεος γαμω το φελεκι μου άντε τραβά αύριο που δουλεύει να δεις την ίδια! :birdman:
 

baster2

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2008
Μηνύματα
247
Like
105
Πόντοι
1
η Αφροδιτη ειναι κανονικα στο ποστο της στην Κωλεττη..πρωινη επιτυχης καταθεση προ 2-ωρου   :)

γιατι εχω 2 στις 2 πορτες?ανοιχτα τα φωτα,κλειδωμενη η πορτα...χτυπαω χτυπαω χτυπαω και δεν ανοιξε ποτε κανεις...
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
ΑΜΠΕ ΑΛΕ..!

Η Ιουλια στο Ερως σημερα! ΣΤΟΠ

Κι η κριτικη απ' τη σημερινη συναντηση:

Τελικα μετα απο αρκετες προσπαθειες την πετυχα σημερα την Ιουλια απ' την Καβαλα..!
Την ειχα πρωτοπετυχει τυχαια ενα πρωινο μετα τις διακοπες του Πασχα, αλλα ηταν αμεσως μετα την επισκεψη στη Γαληνη κ δεν τη δοκιμασα.. Μετα χαθηκε, επεστρεψε πριν κανα δεκαημερο κ την ξαναπετυχα την προηγουμενη Δευτερα τ' απογευμα, αλλα ημουν κουρασμενος κι ουτως η αλλως προτιμω να πηγαινω στην αρχη της βαρδιας, εφοσον μπορω...
Θεωρω οτι κ τα κοριτσια ειναι πιο ξεκουραστα στην αρχη της βαρδιας, οποτε προσπαθησα να την ξαναπετυχω καποιο πρωινο..
Τελικα ελειψε ξανα για μια βδομαδα κι επεστρεψε σημερα..!

Να μην τα πολυλογω, πηγα σημερα το μεσημερι κ πηρα το απλο των 30, οπως παντα στην πρωτη φορα...
Δεν ειχε δουλεια εκεινη την ωρα που πηγα κ δεν αντιληφθηκα κ καποιον αλλον συναγωνιστη να μπαινοβγαινει απ' το ερως, οση ωρα ημουν εκει.. Παραξενο, γιατι η Ιουλια μου φαινεται κελεπουρι για τα στουντιο της πολης μας, αλλα υποθετω οτι δεν την ξερουν ακομα οι συναγωνιστες...

Ας κανω κ μια συντομη περιγραφη της, καθως ειμαι αυτος που γραφει την παρθενικη της κριτικη νομιζω..
Ειναι ελληνιδα απ' την εξωτικη Καβαλα, 22 ή 23 ετων απ' οτι μου 'πε (δε θυμαμαι ακριβως) κ προφανως σχετικα νεα στην πολη μας κ το κουρμπετι.. Μελαχροινη, σχετικα ψηλη (πρεπει να 'ναι λιγο κατω απο 1,70), συμπαθητικο, νεανικο προσωπο, ωραιο σωμα κ δυο φοβερες μεγαλες, φυσικες βυζαρες..!

Δε θελω να κανω αναλυτικη περιγραφη της συναντησης με λεπτομερειες.. Θα πω οτι μονο οτι αρχισαμε με μια καλη πιπα κ μετα καναμε μονο μια σταση, μ' αυτην απο πανω.. Αλλα μειναμε πολλη ωρα σ' αυτην τη σταση κ τα εδωσε ολα με πολυ παθος..! Βασικα δεν ξερω, μου δωσε την εντυπωση οτι πραγματικα το απολαμβανε, ισως πιο πολυ κι απο μενα..!
Γιατι για να πω την αληθεια, ειχε υγραθει τοσο πολυ το μουνι της, που δεν πολυενιωθα εγω την τριβη κατα τη διαρκεια... Γενικα, ειναι οτι πιο κοντινο στο να πηγαινεις με τη γκομενα σου νομιζω, η φαση με την Ιουλια..!
Κ μενα μου φερε στο μυαλο τη Μαιρουλα..! Κ λογω στηθους κ λογω παθους κ συμπεριφορας..
Αν κ δεν την πολυπρολαβα εγω, μολις δυο φορες ειχα παει μαζι της, αλλα θεωρω οτι ηταν η κορυφαια στα μπουρδελα..!
Μακαρι να βρει μια αξια διαδοχο στην Ιουλια..!
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Κι η κριτικη απ' τη σημερινη συναντηση:

Τελικα μετα απο αρκετες προσπαθειες την πετυχα σημερα την Ιουλια απ' την Καβαλα..!
Την ειχα πρωτοπετυχει τυχαια ενα πρωινο μετα τις διακοπες του Πασχα, αλλα ηταν αμεσως μετα την επισκεψη στη Γαληνη κ δεν τη δοκιμασα.. Μετα χαθηκε, επεστρεψε πριν κανα δεκαημερο κ την ξαναπετυχα την προηγουμενη Δευτερα τ' απογευμα, αλλα ημουν κουρασμενος κι ουτως η αλλως προτιμω να πηγαινω στην αρχη της βαρδιας, εφοσον μπορω...
Θεωρω οτι κ τα κοριτσια ειναι πιο ξεκουραστα στην αρχη της βαρδιας, οποτε προσπαθησα να την ξαναπετυχω καποιο πρωινο..
Τελικα ελειψε ξανα για μια βδομαδα κι επεστρεψε σημερα..!

Να μην τα πολυλογω, πηγα σημερα το μεσημερι κ πηρα το απλο των 30, οπως παντα στην πρωτη φορα...
Δεν ειχε δουλεια εκεινη την ωρα που πηγα κ δεν αντιληφθηκα κ καποιον αλλον συναγωνιστη να μπαινοβγαινει απ' το ερως, οση ωρα ημουν εκει.. Παραξενο, γιατι η Ιουλια μου φαινεται κελεπουρι για τα στουντιο της πολης μας, αλλα υποθετω οτι δεν την ξερουν ακομα οι συναγωνιστες...

Ας κανω κ μια συντομη περιγραφη της, καθως ειμαι αυτος που γραφει την παρθενικη της κριτικη νομιζω..
Ειναι ελληνιδα απ' την εξωτικη Καβαλα, 22 ή 23 ετων απ' οτι μου 'πε (δε θυμαμαι ακριβως) κ προφανως σχετικα νεα στην πολη μας κ το κουρμπετι.. Μελαχροινη, σχετικα ψηλη (πρεπει να 'ναι λιγο κατω απο 1,70), συμπαθητικο, νεανικο προσωπο, ωραιο σωμα κ δυο φοβερες μεγαλες, φυσικες βυζαρες..!

Δε θελω να κανω αναλυτικη περιγραφη της συναντησης με λεπτομερειες.. Θα πω οτι μονο οτι αρχισαμε με μια καλη πιπα κ μετα καναμε μονο μια σταση, μ' αυτην απο πανω.. Αλλα μειναμε πολλη ωρα σ' αυτην τη σταση κ τα εδωσε ολα με πολυ παθος..! Βασικα δεν ξερω, μου δωσε την εντυπωση οτι πραγματικα το απολαμβανε, ισως πιο πολυ κι απο μενα..!
Γιατι για να πω την αληθεια, ειχε υγραθει τοσο πολυ το μουνι της, που δεν πολυενιωθα εγω την τριβη κατα τη διαρκεια... Γενικα, ειναι οτι πιο κοντινο στο να πηγαινεις με τη γκομενα σου νομιζω, η φαση με την Ιουλια..!
Κ μενα μου φερε στο μυαλο τη Μαιρουλα..! Κ λογω στηθους κ λογω παθους κ συμπεριφορας..
Αν κ δεν την πολυπρολαβα εγω, μολις δυο φορες ειχα παει μαζι της, αλλα θεωρω οτι ηταν η κορυφαια στα μπουρδελα..!
Μακαρι να βρει μια αξια διαδοχο στην Ιουλια..!
Ωραίος φίλε, εγώ ψήθηκα  :knockinb:
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Περασα κ εγω εχθες κατα τις 4 να δω την ιουλια αλλα το βρηκα κλειστο το μαγαζι......

Τι το εκανες βρε το κοριτσι σκοινοβατη κ εφυγε νωρις :cheesy: :cheesy:????
Κριμα που δεν την πετυχα!!

Ρε παιδια προσπαθω να βρω το πιπινι που ειχα πετυχει πριν 3 μερες στο 24 αλλα ητανε κλειστο εχθες!!
Κανεις??
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Περασα κ εγω εχθες κατα τις 4 να δω την ιουλια αλλα το βρηκα κλειστο το μαγαζι......

Τι το εκανες βρε το κοριτσι σκοινοβατη κ εφυγε νωρις :cheesy: :cheesy:????
Κριμα που δεν την πετυχα!!

Ρε παιδια προσπαθω να βρω το πιπινι που ειχα πετυχει πριν 3 μερες στο 24 αλλα ητανε κλειστο εχθες!!
Κανεις??
Το πετιτ Ρουμανακι την Ιζαμπελλα λες ?
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Περασα κ εγω εχθες κατα τις 4 να δω την ιουλια αλλα το βρηκα κλειστο το μαγαζι......

Τι το εκανες βρε το κοριτσι σκοινοβατη κ εφυγε νωρις :cheesy: :cheesy:????
Κριμα που δεν την πετυχα!!

Ρε παιδια προσπαθω να βρω το πιπινι που ειχα πετυχει πριν 3 μερες στο 24 αλλα ητανε κλειστο εχθες!!
Κανεις??

Τι να σου πω, κανονικα θα πρεπε να 'ταν μεχρι τις 8.. Μηπως ετυχε κατι τη συγκεκριμενη ωρα που περασες..; Δοκιμασες να ξαναπερασεις μετα απο λιγο..;
Εκτος αυτου, ειχε κ καποιο προβλημα με τα φωτακια χθες.. Κ μενα απο μακρια σαν κλειστο μου φανηκε, γιατι μονο ενα φαινοταν αναμενο.. Μηπως ειδες αυτο κ μπερδευτηκες..;

Ειναι καινουρια κι ερασιτεχνης ουσιαστικα... Μεχρι τωρα δουλευε 2-3 μερες κ μετα εξαφανιζοταν για κανα δεκαημερο..! Απο δω κ περα μου 'πε οτι θα 'ναι πιο σταθερη στις βαρδιες της, αλλα για να δουμε...
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Περασα κ εγω εχθες κατα τις 4 να δω την ιουλια αλλα το βρηκα κλειστο το μαγαζι......

Τι το εκανες βρε το κοριτσι σκοινοβατη κ εφυγε νωρις :cheesy: :cheesy:????
Κριμα που δεν την πετυχα!!

Ρε παιδια προσπαθω να βρω το πιπινι που ειχα πετυχει πριν 3 μερες στο 24 αλλα ητανε κλειστο εχθες!!
Κανεις??
Ανοιχτό ηταν φίλε bizoholik και την είδα την Ιουλία! :orchestra:
Το πιπινακι που λες θα το βρεις στα Τρίδυμα! :orchestra:
 

Επισκέπτης
Ρε την ιουλια  :) απο τι διαβαζω εδω τα εχει ολα,μικρουλα,ελληνιδα,ομορφουλα μεγαλα φυσικα βυζια και αν δεν ειναι και κομοδινο μεσα να αρχισουμε απο τωρα την σειρα που θα φτανει μεχρι τα κουλουρια απεναντι.  :grin:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Ρε την ιουλια  :) απο τι διαβαζω εδω τα εχει ολα,μικρουλα,ελληνιδα,ομορφουλα μεγαλα φυσικα βυζια και αν δεν ειναι και κομοδινο μεσα να αρχισουμε απο τωρα την σειρα που θα φτανει μεχρι τα κουλουρια απεναντι.  :grin:
Είμαστε Μπουγατσες!!! :2funny: Ελληνίδα μας φέρανε και θα κάνουμε ουρά για να  :wanker: :wanker:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Είμαστε Μπουγατσες!!! :2funny: Ελληνίδα μας φέρανε και θα κάνουμε ουρά για να  :wanker: :wanker:
ποια ιουλια ρε...ξεκολατε...ουτε τον σεπτεβρη τη πηδαμε αυτην....δες τι μας εχουνε κανει...να βαφτιζουμε τις μετριοτητες αστερια για να κρυβουμε την ανυπαρξια τους!!!
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Ανοιχτό ηταν φίλε bizoholik και την είδα την Ιουλία! :orchestra:
Το πιπινακι που λες θα το βρεις στα Τρίδυμα! :orchestra:

μπουχο λεω ψεματα στην γυναικα μου.........
Σε σας ρε φιλε γιατι να πω ψεματα μου λες βρε........ :grin:
Εχθες κατα τις 4 παρα κ ηταν κλειστη η πορτα.....τοσο να με γελασανε τα ματια μου ρε φιλε απο μπροστα περασα!!
Τορα το πιπινακι που λες δεν ξερω αν ειναι η ιζαμπελα παιδια με τα ονοματα ειμαι χαλιας γαμω το αλτχαιμερ μου γαμω!!! :headbang: :headbang:
Αν ειναι η ιζαμπελα στα τριδυμα οπως λες αξιζει?? Γιατι τα εχω μπερδεψει λιγο!!
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Τι να σου πω, κανονικα θα πρεπε να 'ταν μεχρι τις 8.. Μηπως ετυχε κατι τη συγκεκριμενη ωρα που περασες..; Δοκιμασες να ξαναπερασεις μετα απο λιγο..;
Εκτος αυτου, ειχε κ καποιο προβλημα με τα φωτακια χθες.. Κ μενα απο μακρια σαν κλειστο μου φανηκε, γιατι μονο ενα φαινοταν αναμενο.. Μηπως ειδες αυτο κ μπερδευτηκες..;

Ειναι καινουρια κι ερασιτεχνης ουσιαστικα... Μεχρι τωρα δουλευε 2-3 μερες κ μετα εξαφανιζοταν για κανα δεκαημερο..! Απο δω κ περα μου 'πε οτι θα 'ναι πιο σταθερη στις βαρδιες της, αλλα για να δουμε...

πηγα σχεδον διπλα με τα φωτα κλειστα κ πορτα κλειστη!!
Δεν πειραζει θα πεταχτω σημερα μια βολτα κ βλεπουμε.........αλλα με εχει κολλησει το ρουμανακι ρε γαμωτο!!
Θελλω να το  :zfuck: :zfuck:
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
ποια ιουλια ρε...ξεκολατε...ουτε τον σεπτεβρη τη πηδαμε αυτην....δες τι μας εχουνε κανει...να βαφτιζουμε τις μετριοτητες αστερια για να κρυβουμε την ανυπαρξια τους!!!

τζιμιαδη για πες ρε φιλε........
Γιατι το γραφεις ετσι???
δεν αξιζει?
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
τζιμιαδη για πες ρε φιλε........
Γιατι το γραφεις ετσι???
δεν αξιζει?
προσδιορισε το (αξιζει)..απλα λεω οτι σχεδον ολα τα καλα κομματια φυγανε και μεινανε 2-3 καλες και μερικες μετριοτητες!!και εμεις απλα το μονο που κανουμε ειναι να δοκιμαζουμε τα κομοδινα γιατι θελαμε εκεινη την μερα να κομοδονιασουμε!!ψαχνουμε μεσα στα μπαζα να βρουμε ενα ιχνος καλου σερβις και επειδη υπαρχει ελλειψη βαφτιζουμε τις χαλια σε μετριες...τις μετριες σε καλες..και τις καλες σε μουναρες.!!οπως στο στρατο δεις μια γκομενα λοχια ...μεσα σε τοσες πουτσες κι ας ειναι μπαζο παλι ικανοποιημενος εισαι...δεν μας αξιζει καμια ιουλια και καθε ιουλια.....μας αξιζει καντυ-βερονικα κτλ κτλ...παω στοιχημα αν ητανε αυτες και καποιες σαν αυτες με τετοιες υπηρεσιες κανεις δεν θα ασχολουνται με το οποιοδηποτε κομοδινο...πες μου εσυ τωρα,αν εγω ερθω σαν ξενος και σου πω σημερα το βραδυ εγινα θεος και θα μου σηκωνεται μεχρι το πρωι.πες μου 8 πουτανες να αξιζουνε να τις ξεσκισω;..ποση ωρα θα σκεφτεσαι για να μου βρεις;ερωτηση προς ολους αυτη!!!
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
τζιμη δεν εχεις αδικο ρε φιλε......
Κ εγω τα λεω αυτα κ συμφωνω μαζι σου....αλλα κ τι να κανεις ντε?????
Αυτα εχουμε αυτα εκμεταλευομαστε.......
Κ εγω χαθηκα φιλε γιατι πραγματικα δεν μπορω το δουλεμα που μας ριχνουνε....
Διαβαζω εδω τους μπαγιοκους κ αν βγει κατι καινουριο κ μου αρεσει μπενω κ γραφω κριτικη
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
τζιμη δεν εχεις αδικο ρε φιλε......
Κ εγω τα λεω αυτα κ συμφωνω μαζι σου....αλλα κ τι να κανεις ντε?????
Αυτα εχουμε αυτα εκμεταλευομαστε.......
Κ εγω χαθηκα φιλε γιατι πραγματικα δεν μπορω το δουλεμα που μας ριχνουνε....
Διαβαζω εδω τους μπαγιοκους κ αν βγει κατι καινουριο κ μου αρεσει μπενω κ γραφω κριτικη
ρε εδω εβαλα τον μπουχο να μου κανει κληρωση αναμεσα σε 3 για να παρουμε μια γνωμη..ασχετα αν μου βγηκε καλο το γαμησι...αλλα επεξα τζοκερ...ποτε αλλοτε παιζαμε τζοκερ στα μπουρδελα;
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Και σου ειπα ρε τζιμη ΑΣΕ ΤΟΝ ΘΕΙΟ Κ ΠΑΙΞΕ ΕΝΑ ΤΖΟΚΕΡ :2funny: :2funny: :2funny:
Αρε φιλε αυτο με φυμησες τωρα την διαφημιση!!!

Αστα φιλε εχεις δικιο..............παλι καλα που υπαρχουνε μερικες παλιες κ παμε κ ξεσκαμε!!
Θα παω τωρα μια βολτιτσα να δω αν πετυχω το μικρο που σας ελεγα γιατι μου αρεσε εμφανισιακα!!
Αν μου κατσει εχει καλως θα γραψω κ μια κρητικη!!
Σου ειπα εγω δυστιχως πλεον δεν εχω χρονο για βολτες αν διαβασω για καμια καινουρια τοτες παω καρφι!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom