Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (4 μέλη και 43 επισκέπτες)

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Λοιπον για να μην πει κανεις οτι μονο σχολιαζω κ δεν γραφω κανα νεο στην αγορα......

Διαβαζω τις αναφορες των μπαγιωκων εδω κ να προσθεσω κατι κ εγω στην πρωινη αναφορα του φιλτατου σκορπιου στελιου.....
Στο αν.γεωρ.24 που ηταν κλειστο ειχε ερθει η καινουρια κοπελια πηγα σημερα πριν λιγο κ την πετυχα!!
Δεν ξερω αν ειναι καινουργια κατι κατι μου θυμιζει......την μπερδευω με αλλη :hmm:.....αυτο το πιπινοιδες νομιζω το εχω ξαναδει!! :hmm: :hmm:
Μικρο ξανθουλι πιπινι αντζελα........(παιδια νομιζω αντζελα γαμω το αλτχαιμερ μου γαμω)
Ομορφο κορμι αδυνατουλι,λιγο ποιο ψυλο απο την λαρα αλλα θα ελεγα στο ιδιο καλουπι!! βυζακι μικρο,φατσουλα γλυκια,
ομιλιτικη!!Φατσουλα ομορφη λιγο παραξενα δοντακια ειχε!! Εμενα μου αρεσε Παντως!! Οταν ηρθε η τσατσα ρωτησα για κολαρακι: η μικρη ειπε 60(με ανετο υφος) κ η καριολα η τσατσα ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ειπε 70 κ το διορθωσε αμεσως λεγοντας"θα στο αφησουμε στα 60 ενταξει"
Δεν το ξερω το μικρο μπορει να ειναι μεγαλη φολα........ΑΛΛΑ.............
Μωρη καριολα τσατσα τι σκατα σε κοφτει εσενα κ μαθατε στα χοντρα!! Μου αρεσε κιολας που με εκανε την αχαρη κ με εκανε παζαρια......
Αντε να μην σας γ.... παρει ο Διααα....:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
Δεν εκανα φασαρια το καταπια γιατι το μικρο χαμογελασε κ εφυγα........αφου το σκεφτικα λιγο μπηκα ξαναρωτησα αν θα δουλευει αυριο κ με ειπε στα τριδυμα(παλι καλα που δεν εκανα φασαρια με την κολωτσατσα κ κρατιθηκα γιατι δεν θα ξαναμπενα να ρωτησω)
Μπορει να παω αυριο θα παρω το απλο στα 30 κ θα την κανω παζαρι στο δωματιο ποσο θελει για κωλαρακι!!
Παιδια αν την ξερει κανεις ας πει....εγω παντως πρωτη φορα την ειδα!!
Δεν ξερω αν ειναι φολα το μικρο!!

Τωρα στην βραδινη βαρδια εχθες πεταχτικα μονο στο ανρ.γεωργιου 16 κ εκει εχουμε ενα πιπινι γεματουλικο με  :tits2: :tits:!
Σαφως πρεπει να ειναι Ρουμανακι λιγο γεματουλι ψυλο αλλα φανικε να εχει ωραιες  :tits2: :kissass: φορουσε ενα σουτιεν ξεχυλιζανε!!
Αυτες ειναι ΒΥΖΑΡΕΣ γιατι μερικοι εδω εχουνε μπερδεψει τα μεγεθη μικρο μεγαλο!! Ελπιζο βεβαια να μην βγω ψευτης γιατι μπορει να με γελασε κ το σουτιεν αλλα δεν νομιζω!!
Καινουριο μου φανικε κ αυτο δεν το εχω ξαναδει......

αυτα παιδες!
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Προχθεσινή βραδυνή βόλτα μαζί με τον Μέσσι του μπου yorkie, είχε 2-3 καινούργιες περιπτώσεις που είχαν κάποιο ενδιαφέρον, ας γράψουμε λοιπόν:

-Ν. Ουρανού 28. Έμμα.
-Ν. Ουρανού 26. Η Ντανιέλα με τα τατού, βγαίνει πλέον με κέφι στο σαλόνι αλλά έχει χάσει αρκετά σε εμφάνιση πιστεύω.
-Las Vegas 1. Μπάαρμπορα.
-Las Vegas 2. Εύα. Από τις περιπτώσεις που δε θέλω να με δει στο σαλόνι και να φεύγω.
-Las Vegas 3. Φλωρίτα, με σπαστά μαλλιά αυτή τη φορά. Μέση διάθεση στο σαλόνι, δε ψήθηκα να ξαναμπώ.
-Π. Ερημίτη 2. Αλεξάνδρα.
-Μινωταύρου. Ανδριάνα με τα βυζόμπαλα παγίδες. Κάνει μπαμ ότι σιχαίνεται αυτό που κάνει με το ύφος που έχει στο σαλόνι, δεν θα έμπαινα.
-Τρίδυμο 1. Το Χριστινάκι το όποιο είχα να τιμήσω από τον Δεκέμβριο.
-Τρίδυμο 2. Εβελίνα. Την είχα πάρει πριν χρόνια με άσχημες εντυπώσεις, ήθελα να την ξαναδώ μπας και άξιζε να την πάρω από τον κώλο ή τίποτα τέτοιο αυτή τη φορά. Δεν με έφτιαξε στο σαλόνι, δεν είναι ο τύπος μου, τι να κάνουμε.
-Τρίδυμο 3. Ιζαμπέλα. Φούντωσα όταν την είδα, προσωπική μου επιλογή για "γκωνλικόν" έρωτα.
-Ν. Ουρανού 8. Βιολέτα, ξανθιά ρουμάνα με καλό κορμί, δεν την είχα ξαναδεί. Η μόνη ίσως κοπέλα που εντυπωσίασε τον yorkie λόγω προσώπου. Εγώ πάλι δεν τρελάθηκα, ενδιαφέρουσα περίπτωση πάντως και πείτε τίποτα αν ξέρετε.
-Ν. Ουρανού 6. Βέρα.
-Ν. Ουρανού 1. Βαλεντίνα, έχει ωραίο μινιόν κορμάκι παρά τις ζάρες (από εγκυμοσύνη μάλλον). Πρόσωπο έτσι και έτσι. Πρόσχαρη στο σαλόνι και ξανθιά πλέον. Κάποια στιγμή θα την ξαναδοκιμάσω.
-Κοροβάγκου 5. Μισέλ, καινούργια στην αλυσίδα. Κοντή μελαχρινή ρουμάνα ( ; ), χαμογελαστή και συμπαθητική. Αστείο σκηνικό με τον yorkie να ρωτάει casually αν κάνει η κοπέλα πρωκτικό και τον γνωστό τσάτσο με τα γυαλιά να του κάνει διάλεξη για το πόσο δύσκολο είναι, λέγοντας του στο τέλος "πίστεψε με, ξέρω το θέμα πολύ καλά". Τον πιστεύουμε (ότι ξέρει).
-Κοροβάγκου 5-2. Αλίσα. Εντυπωσιακή! Πολύ ψηλή μελαχρινή ουκρανή. Από τις νέες και αυτή της αλυσίδας. Σλαβική φυσιογνωμία, ανοιχτή επιδερμίδα, λεπτό δυνατό κορμί. Είμαι σίγουρος ότι θα τη συζητήσουμε.
-Κεφαλληνίας 8. Πάολα, πολύ λεπτή ξανθιά με διάσπαρτα τατού και υποτίθεται ελληνίδα, πόδια κλαράκια. Δεν μου φαίνεται σόι άτομο (τι σας λέω τώρα)  :grin: .
-Α. Γεωργίου 50. Η βολλεϋμπολίστρια Βερόνικα με τις αρνητικές κριτικές.
-Α. Γεωργίου 21. Τζούλια η ξανθούλα.
-Α. Γεωργίου 19. Ντόνα. Όμορφη και περιποιημένη, κατάλληλη κατά τη γνώμη μου γι αυτούς που ψάχνουν μια πιο thick κατασκευή. Το συγκεκριμένο μαγαζί έχει στο μεγάλο του δωμάτιο ένα άθλιο κρεβάτι που είναι εντελώς ακατάλληλο για σεξ, να αποφύγετε να μπείτε σ΄αυτό εάν διαλέξετε ποτέ κοπέλα εκεί.
-Α. Γεωργίου 38. Καρίνα.
-Α. Γεωργίου 32. Νικόλ, όχι η μιλφ. Τίποτα το ιδιαίτερο για να το πούμε ευγενικά. Στην τηλεόραση στο σαλόνι έπαιζε η εκπομπή του Θέμου με τη Δούκισσα Νομικού και η σύγκριση της μιας με την άλλη δεν ήταν καθόλου κολακευτική.
-Α. Γεωργίου 24. Μιρέλλα.
-Α. Γεωργίου 16. Τζένιφερ. Βαμμένη κοκκινομάλα με θετική διάθεση στο σαλόνι, μου έβγαλε κάτι..βρώμικο με την καλή έννοια. Η τσατσά (η παλιά της Βερόνικας την οποία εμπιστεύομαι) μου είπε ότι είναι δυνατή μέσα και αξίζει να ξαναέρθω για τη δοκιμή.

Δεν πήγαμε σε όλα λοιπόν και κάποια μπορεί να τα ξεχνάω. Ο yorkie (που κατά τ΄άλλα γουστάρει την τσάρκα) ερχόταν από επικό weekend στην Ελβετία με Timea Bella και Linda Sweet και δικαιολογημένα δεν είχε την παραμικρή διάθεση να ψωνίσει από το τοπικό fleamarket, το μυαλό του ήταν πιο πολύ στη μάσα θα έλεγα  :grin: Οι δικές μου επιλογές ήταν η Ιζαμπέλα (μου σηκώθηκε που την είδα) και το Χριστινάκι. Προτιμώ Ιζαμπέλα, αλλά η τελευταία φορά ήταν σχετικά πρόσφατα, ενώ με το Χριστινάκι ήταν από το Δεκέμβριο. Έριξα κορώνα-γράμματα, κέρδισε το Χριστινάκι. Πέμπτη φορά μαζί της, όλες από τον κώλο φυσικά. Πρώτη φορά πάντως που δεν άντεξε το πρωκτικό σφυροκόπημα, σαν κύριος εγώ άλλαξα σε μουνάκι για να τελειώσω. Αν και είχε κάποιες καινούργιες, μελλοντικούς στόχους για μένα δεν είδα, μόνο κάποιες εκκρεμότητες με κοπέλες που έχω ήδη πάρει (Έμμα και Βαλεντίνα από τον κώλο).

:rockon: Φοβερή μπουρδελοενημέρωση
Apollo64 για τιμημένος  :thumbsup:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
:rockon: Φοβερή μπουρδελοενημέρωση
Apollo64 για τιμημένος  :thumbsup:

Και από μένα προτείνεται  ο Apollo64 για τιμημένος  :rockon:  πανάξιο μέλος της μπουρδελοπαρέας μας από τα πιο παλιά εδώ μέσα  :rockon:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Βραδυνή Τσαρκα μαζί με τους Υπερ-Μπακαγιοκους: Jamaican- Spiler- Jimiadis  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

La case direne: Νίκη. Ελληνίδα Ξανθία με τις  :tits: :tits: Ρες να ξεχειλίζουν! :erection:
Ανδρ.19: Αντζελλα. Πολωνέζα ξανθιά με την κωλαρα να φτανει στην οροφή. :erection:
Ανδρ.21: Τζούλια. Το μαυριδερό κωλαροπουτανο! Την κάνουμε και μας λέει η τσατσά " που να βλεπατε και καμια ΜΠΑΜΠΩ"! :2funny: :2funny:
Ανδρ.38: Έλενα. Μελαχροινη Ρουμάνα με  :kissass2: για φίλημα! :grin:
Ανδρ.34: Λάρα.  :kissass:......... :tits2:!  :grin:
Ανδρ.32: Αλεξάνδρα. Κοκκινομαλα απο Μολδαβία με καλουτσικο κωλαρακι! :grin:
Ανδρ.24: Μιρέλλα. I love mirella Φούρναρη! :rockon:  :kissass2: :kissass2:... :kissass2:
Ανδρ.16: Κορίνα. Μινιόν κοκκινομαλλα με καλουτσικο κωλαρακι!
Ανδρ.50: Βερόνικα. Η Βολλευ μπολιστρια! :grin: εδώ ρε Μπακαγιοκε spiler πήγες να ριξεις τα τσιμέντα. Ναουμε. :2funny:  :birdman:
Ανδρ.52: Σιμονα. Η μελαχροινη Ρουμάνα με ωραία  :boobies: και ταττου ενα όπλο στο μπροστινό μπουτι! :grin:
Κεφαλληνίας: Πάολα. Η ξανθιά ελληνίδα πολύ λεπτή!  :grin:
Villa prive: Κατερίνα. Το μαυριδερό γκαβλοπουτανο ... :kissass:!
Νικ.1β ( Εκκλησιά): Βερόνικα. Ρουμάνα με κάστανο μαλλί Μινιόν άλλα ωραίο κωλα :fuck2: ρακί! :grin:
Νικ.8: Βιολέττα. Ξανθιά στα χαμένα λίγο ! Φούρναρη Εχεις Μήνυμα  :orchestra: και το Φέρες το μωρο στα ισια του! :grin:
Φρίξου 13: Γωγώ. Κορμαρα η καριολα άλλα  :s&m_1:! :grin:
Φρίξου 13Α: Αναστασία. Μαυρομαλλα Ουκρανίδα Μιλφαρα με  :tits: :tits:!
Φρίξου 14: Νίκολ. Ξανθιά Μιλφαρα με.... :tits:
Φρίξου 15: Τάνια. Ισπανίδα για δυνατά  :fuck2: :fuck2: ! :grin:
Τρίδυμο Νο1: Χριστίνα. Μινιόν ξανθυνε και το μαλλάκι! :grin:
Τρίδυμο Νο2: Εβελίνα.  :boobies: :boobies:........ :kissass2: θα σου ρθω ! :wanker: :wanker: λόγω πλησιασμας Μερέντας αναβλήθηκε η Μάχη! :grin:
Τρίδυμο Νο3: Ιζαμπελλα. Στα 50€ το κουλουρακι ! Ρε Μαλέα jamaican μην κανεις τον αδιάφορο! :birdman:
Νικ.26: Αλινα. Πρόταση μας εγίνε για παρτουζα 4 άδας! :rockon: εγώ ήμουν ψημμενος! :grin:
Νικ.28: Εμμα. :pipa2: :pipa2:..... :tits2:!
Venus angels:  Χριστίνα. Ουγγαρεζα πληθωρική γυναικα με  :kissass2: και βυζαρες αλλά... :s&m_1:! :grin:
Las vegas: Μπάρμπαρα.   :kissass2: :kissass2:.... Αδιαφορω τι λένε για εσένα ! :rockon: :orchestra:
Πέτρου ερημίτη 1: Γκαμπριέλα. Ξανθία με φόρα παρτίδα  :boobies: :boobies: ! :erection:
Πέτρου ερημίτη 2: Αλεξάνδρα. Με την σκουρόχρωμη Κ :kissass: ωλαρα  :fuck1: της! Με 25€ ξεκινάει το μωρο!  :grin:

Υ.γ.1: 1η Συνάντηση: 17/11/2014...........................6η Συνάντηση: 10/05/2015.!
:rockon:

Υ.γ.2: Τα Πορνοενσημα και τα χιλιομετρα δεν σταματάνε με Τίποτα! :rockon:

Μετα Τίμης απο τον Φερεντινο της Παρέας!!! Stade bordelais Μπακαγιοκοι τα Καλυτερα ΞαναΕρχονται!
:rockon:
 

Επισκέπτης
Νικ.26: Αλινα. Πρόταση μας εγίνε για παρτουζα 4 άδας! :rockon: εγώ ήμουν ψημμενος! :grin:
Ρε το αλινακι 30 ευρα η παρτουζα με ακα  :o δεν θυμαμαι πια ηταν η αλλη που μας ειπε για παρτουζα αλλα δυο,δυο και με 40  :think:


ΥΓ. ΜΠΟΥΧΟΣ ΓΙΑ ΤΙΜΗΜΕΝΟΣ!  :rockon: :rockon:
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Βραδυνή Τσαρκα μαζί με τους Υπερ-Μπακαγιοκους: Jamaican- Spiler- Jimiadis  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

La case direne: Νίκη. Ελληνίδα Ξανθία με τις  :tits: :tits: Ρες να ξεχειλίζουν! :erection:
Ανδρ.19: Αντζελλα. Πολωνέζα ξανθιά με την κωλαρα να φτανει στην οροφή. :erection:
Ανδρ.21: Τζούλια. Το μαυριδερό κωλαροπουτανο! Την κάνουμε και μας λέει η τσατσά " που να βλεπατε και καμια ΜΠΑΜΠΩ"! :2funny: :2funny:
Ανδρ.38: Έλενα. Μελαχροινη Ρουμάνα με  :kissass2: για φίλημα! :grin:
Ανδρ.34: Λάρα.  :kissass:......... :tits2:!  :grin:
Ανδρ.32: Αλεξάνδρα. Κοκκινομαλα απο Μολδαβία με καλουτσικο κωλαρακι! :grin:
Ανδρ.24: Μιρέλλα. I love mirella Φούρναρη! :rockon:  :kissass2: :kissass2:... :kissass2:
Ανδρ.16: Κορίνα. Μινιόν κοκκινομαλλα με καλουτσικο κωλαρακι!
Ανδρ.50: Βερόνικα. Η Βολλευ μπολιστρια! :grin: εδώ ρε Μπακαγιοκε spiler πήγες να ριξεις τα τσιμέντα. Ναουμε. :2funny:  :birdman:
Ανδρ.52: Σιμονα. Η μελαχροινη Ρουμάνα με ωραία  :boobies: και ταττου ενα όπλο στο μπροστινό μπουτι! :grin:
Κεφαλληνίας: Πάολα. Η ξανθιά ελληνίδα πολύ λεπτή!  :grin:
Villa prive: Κατερίνα. Το μαυριδερό γκαβλοπουτανο ... :kissass:!
Νικ.1β ( Εκκλησιά): Βερόνικα. Ρουμάνα με κάστανο μαλλί Μινιόν άλλα ωραίο κωλα :fuck2: ρακί! :grin:
Νικ.8: Βιολέττα. Ξανθιά στα χαμένα λίγο ! Φούρναρη Εχεις Μήνυμα  :orchestra: και το Φέρες το μωρο στα ισια του! :grin:
Φρίξου 13: Γωγώ. Κορμαρα η καριολα άλλα  :s&m_1:! :grin:
Φρίξου 13Α: Αναστασία. Μαυρομαλλα Ουκρανίδα Μιλφαρα με  :tits: :tits:!
Φρίξου 14: Νίκολ. Ξανθιά Μιλφαρα με.... :tits:
Φρίξου 15: Τάνια. Ισπανίδα για δυνατά  :fuck2: :fuck2: ! :grin:
Τρίδυμο Νο1: Χριστίνα. Μινιόν ξανθυνε και το μαλλάκι! :grin:
Τρίδυμο Νο2: Εβελίνα.  :boobies: :boobies:........ :kissass2: θα σου ρθω ! :wanker: :wanker: λόγω πλησιασμας Μερέντας αναβλήθηκε η Μάχη! :grin:
Τρίδυμο Νο3: Ιζαμπελλα. Στα 50€ το κουλουρακι ! Ρε Μαλέα jamaican μην κανεις τον αδιάφορο! :birdman:
Νικ.26: Αλινα. Πρόταση μας εγίνε για παρτουζα 4 άδας! :rockon: εγώ ήμουν ψημμενος! :grin:
Νικ.28: Εμμα. :pipa2: :pipa2:..... :tits2:!
Venus angels:  Χριστίνα. Ουγγαρεζα πληθωρική γυναικα με  :kissass2: και βυζαρες αλλά... :s&m_1:! :grin:
Las vegas: Μπάρμπαρα.   :kissass2: :kissass2:.... Αδιαφορω τι λένε για εσένα ! :rockon: :orchestra:
Πέτρου ερημίτη 1: Γκαμπριέλα. Ξανθία με φόρα παρτίδα  :boobies: :boobies: ! :erection:
Πέτρου ερημίτη 2: Αλεξάνδρα. Με την σκουρόχρωμη Κ :kissass: ωλαρα  :fuck1: της! Με 25€ ξεκινάει το μωρο!  :grin:

Υ.γ.1: 1η Συνάντηση: 17/11/2014...........................6η Συνάντηση: 10/05/2015.!
:rockon:

Υ.γ.2: Τα Πορνοενσημα και τα χιλιομετρα δεν σταματάνε με Τίποτα! :rockon:

Μετα Τίμης απο τον Φερεντινο της Παρέας!!! Stade bordelais Μπακαγιοκοι τα Καλυτερα ΞαναΕρχονται!
:rockon:
Μπράβο παληκαρια . Ωραία κρητική. Καμια κατάθεση είχαμε ?  :orchestra:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Ρε το αλινακι 30 ευρα η παρτουζα με ακα  :o δεν θυμαμαι πια ηταν η αλλη που μας ειπε για παρτουζα αλλα δυο,δυο και με 40  :think:


ΥΓ. ΜΠΟΥΧΟΣ ΓΙΑ ΤΙΜΗΜΕΝΟΣ!  :rockon: :rockon:

Με την καμια,ειναι κανονας του σαιτ που λεει οτι οποιος εχει κλωνο,εδω μεσα παιρνει μονο  :shit:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Βραδυνή Τσαρκα μαζί με τους Υπερ-Μπακαγιοκους: Jamaican- Spiler- Jimiadis  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

La case direne: Νίκη. Ελληνίδα Ξανθία με τις  :tits: :tits: Ρες να ξεχειλίζουν! :erection:
Ανδρ.19: Αντζελλα. Πολωνέζα ξανθιά με την κωλαρα να φτανει στην οροφή. :erection:
Ανδρ.21: Τζούλια. Το μαυριδερό κωλαροπουτανο! Την κάνουμε και μας λέει η τσατσά " που να βλεπατε και καμια ΜΠΑΜΠΩ"! :2funny: :2funny:
Ανδρ.38: Έλενα. Μελαχροινη Ρουμάνα με  :kissass2: για φίλημα! :grin:
Ανδρ.34: Λάρα.  :kissass:......... :tits2:!  :grin:
Ανδρ.32: Αλεξάνδρα. Κοκκινομαλα απο Μολδαβία με καλουτσικο κωλαρακι! :grin:
Ανδρ.24: Μιρέλλα. I love mirella Φούρναρη! :rockon:  :kissass2: :kissass2:... :kissass2:
Ανδρ.16: Κορίνα. Μινιόν κοκκινομαλλα με καλουτσικο κωλαρακι!
Ανδρ.50: Βερόνικα. Η Βολλευ μπολιστρια! :grin: εδώ ρε Μπακαγιοκε spiler πήγες να ριξεις τα τσιμέντα. Ναουμε. :2funny:  :birdman:
Ανδρ.52: Σιμονα. Η μελαχροινη Ρουμάνα με ωραία  :boobies: και ταττου ενα όπλο στο μπροστινό μπουτι! :grin:
Κεφαλληνίας: Πάολα. Η ξανθιά ελληνίδα πολύ λεπτή!  :grin:
Villa prive: Κατερίνα. Το μαυριδερό γκαβλοπουτανο ... :kissass:!
Νικ.1β ( Εκκλησιά): Βερόνικα. Ρουμάνα με κάστανο μαλλί Μινιόν άλλα ωραίο κωλα :fuck2: ρακί! :grin:
Νικ.8: Βιολέττα. Ξανθιά στα χαμένα λίγο ! Φούρναρη Εχεις Μήνυμα  :orchestra: και το Φέρες το μωρο στα ισια του! :grin:
Φρίξου 13: Γωγώ. Κορμαρα η καριολα άλλα  :s&m_1:! :grin:
Φρίξου 13Α: Αναστασία. Μαυρομαλλα Ουκρανίδα Μιλφαρα με  :tits: :tits:!
Φρίξου 14: Νίκολ. Ξανθιά Μιλφαρα με.... :tits:
Φρίξου 15: Τάνια. Ισπανίδα για δυνατά  :fuck2: :fuck2: ! :grin:
Τρίδυμο Νο1: Χριστίνα. Μινιόν ξανθυνε και το μαλλάκι! :grin:
Τρίδυμο Νο2: Εβελίνα.  :boobies: :boobies:........ :kissass2: θα σου ρθω ! :wanker: :wanker: λόγω πλησιασμας Μερέντας αναβλήθηκε η Μάχη! :grin:
Τρίδυμο Νο3: Ιζαμπελλα. Στα 50€ το κουλουρακι ! Ρε Μαλέα jamaican μην κανεις τον αδιάφορο! :birdman:
Νικ.26: Αλινα. Πρόταση μας εγίνε για παρτουζα 4 άδας! :rockon: εγώ ήμουν ψημμενος! :grin:
Νικ.28: Εμμα. :pipa2: :pipa2:..... :tits2:!
Venus angels:  Χριστίνα. Ουγγαρεζα πληθωρική γυναικα με  :kissass2: και βυζαρες αλλά... :s&m_1:! :grin:
Las vegas: Μπάρμπαρα.   :kissass2: :kissass2:.... Αδιαφορω τι λένε για εσένα ! :rockon: :orchestra:
Πέτρου ερημίτη 1: Γκαμπριέλα. Ξανθία με φόρα παρτίδα  :boobies: :boobies: ! :erection:
Πέτρου ερημίτη 2: Αλεξάνδρα. Με την σκουρόχρωμη Κ :kissass: ωλαρα  :fuck1: της! Με 25€ ξεκινάει το μωρο!  :grin:

Υ.γ.1: 1η Συνάντηση: 17/11/2014...........................6η Συνάντηση: 10/05/2015.!
:rockon:

Υ.γ.2: Τα Πορνοενσημα και τα χιλιομετρα δεν σταματάνε με Τίποτα! :rockon:

Μετα Τίμης απο τον Φερεντινο της Παρέας!!! Stade bordelais Μπακαγιοκοι τα Καλυτερα ΞαναΕρχονται!
:rockon:
η καταθεση εγινε στην γκαμπριελα...πετρου ερημιτη μετα απο παροτρυνση μπουχου....του ειπα: διαλεξε που να παω και με εστειλε εκει....ΜΠΟΥΧΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ;αυτα που ειπανε για το μικρο πανεμορφο ξανθο μωρο δεν ισχυουυυν!!!απιστευτο σεξ!!ακολουθει κριτικη!!!
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
η καταθεση εγινε στην γκαμπριελα...πετρου ερημιτη μετα απο παροτρυνση μπουχου....του ειπα: διαλεξε που να παω και με εστειλε εκει....ΜΠΟΥΧΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ;αυτα που ειπανε για το μικρο πανεμορφο ξανθο μωρο δεν ισχυουυυν!!!απιστευτο σεξ!!ακολουθει κριτικη!!!
Ε! Ναι ρε φιλέ  :wanker: :wanker: :wanker: αφού ήσουν αναμεσα σε βελούδο και μπαζακι ! :grin:
:rockon: ΞΕΡΟΕΧΥΣΑ!!!! :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: Νεο στανταρακι μαλεαααα μου? :2funny:
 

Επισκέπτης
Δεν μας ειπε ομως αν την πηρε με το απλο, εχει σημασια.  ;) Παντως εχει το καλυτερο βυζι στην πολη, ακομα και απ την εβελινα  :rockon:
 

Επισκέπτης
οχι εκατσα κανα πενταλεπτο απ εξω, το σκεφτηκα πολυ και τελικα εφυγα.  :grin:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326

Επισκέπτης
Τελικα μονο ο φουρναρης κατεθεσε, εκτος και αν εκανε την εκπληξη ο εφοριακος!  :rolleyes:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.290
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Ρε το αλινακι 30 ευρα η παρτουζα με ακα  :o δεν θυμαμαι πια ηταν η αλλη που μας ειπε για παρτουζα αλλα δυο,δυο και με 40  :think:


ΥΓ. ΜΠΟΥΧΟΣ ΓΙΑ ΤΙΜΗΜΕΝΟΣ!  :rockon: :rockon:
Παρτούζα 4αδας? Gangbang δλδ? Βρε κάνει τέτοια το Αλινάκι κοριτσάκι  :think:  :2on1: :2on1:
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Παιδες αυτη η βερονικα στην εκκλησια ειναι η βαλεντινα?? οποτε εχς παει βραδυ εχω πετυχει βαλεντινα συνηθωσ(ταιριαζει και η περιγραφη που δινετε με της βαλεντινας).Η'  ειναι μια μικρουλα βαλεντινα που δουλευε καπου στην ανδρεου γεωργιου παλιοτερα? με μικρο βυζακι λεπτη μινιον
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom