Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (2 μέλη και 54 επισκέπτες)

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Προχθες, οσο γαμουσε ο μποτας την Αννα στο δωματιο επιχειρησα να την πεσω στην τσατσα. Φορουσε κι αυτη μποτεεεεεεες αλλα φανηκε να κομπλαρει, κοκκινισε τελειως και αποσυρθηκε δειλα δειλα στο κουζινακι.  :sunglasses:
Αυτή είναι, μαύρες μπότες φορούσε και έκφυλα ρούχα, λες να μην κάνω το βήμα ? Με το παρουσιαστικό της μου έκανε για παλιά πουτανα που έγινε τσατσα
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Αυτή είναι, μαύρες μπότες φορούσε και έκφυλα ρούχα, λες να μην κάνω το βήμα ? Με το παρουσιαστικό της μου έκανε για παλιά πουτανα που έγινε τσατσα
...κι εμενα κατι μου θυμισε, σαν αν την εχω δει παλιοτερα σε οικο αλλα δεν μπορω να πορνοσυνδιασω που :huh: κανε μια πορνοδοκιμη γιατι οχι, προχθες φορουσε ροζ μποτουλες. Λες να ειναι μποτοτσατσα? Αν και δεν ειδα τον μποτομυστη μας να ενδιαφερεται  :2funny:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
τζεση δοκιμαστηκε με πολυ καλες εντυπωσεις..ακολουθει αντικειμενικη κριτικη και απο δω και περα ετσι θα ειναι ο τιτλος καθε μιας κριτικης μου!!!
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
τζιμη ελπιζω να μην φταιω εγω για τις αντικειμενικες κριτικες σου εεεεεεε :grin: :grin: :grin:
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Η Τσαρινα δεν θα επιστρεψει ειναι οριστικο  ??? γνωριζει κανεις ??
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
...κι εμενα κατι μου θυμισε, σαν αν την εχω δει παλιοτερα σε οικο αλλα δεν μπορω να πορνοσυνδιασω που :huh: κανε μια πορνοδοκιμη γιατι οχι, προχθες φορουσε ροζ μποτουλες. Λες να ειναι μποτοτσατσα? Αν και δεν ειδα τον μποτομυστη μας να ενδιαφερεται  :2funny:
Θα μάθω και θα σου πω , αν δεν την ψήσω δεν θα ησυχάσω  :headbang:
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
για αγεωργιου 19 ξερει κανεις ποια δουλεύει τώρα?
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16

baxed

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2015
Μηνύματα
9
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Η επιτυχία με την τζέση συνεχίζεται. Μετα το χθεσινό ηφαιστιακό γαμησι έπαθα καβλίτιδα και ξαναπήγα. λόγω της "γνωριμίας" μας, μόλις με είδε στο σαλόνι είχαμε αγκαλιές και φιλάκια. Είναι πρόσχαρη κοπέλα και έξυπνη επαγγελματίας. Σήμερα στην πίπα είχαμε και φοβερό dt. Κατα τα άλλα ο ίδιος πύραυλος. Δεν νοιάζεται για τον χρόνο (στο σαλόνι περίμενε συναγωνιστής)παρά μόνο για την καύλα σου.
δυστυχώς όμως θα μας φύγει μάγκες.θα κάτσει μια βδομάδα και μετα θα πάει ουκρανία (κλαψ)τι να πω...σκέφτομαι να πάω και αύριο.θα μου φάει όλα τα λεφτά η άτιμη
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Βραδυνή Τσαρκα με τον Υπερ-Guest Star: travestolagno
Και στην μέση της Τσάρκας στα στενά της Φρίξου μας βρήκαν και οι Μπακαγιοκοι: Azazel - ΦΑΚΙΡΗΣ  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra:

La case direne: Νική. Ελληνίδα ξανθιά με  :tits: :tits:!
Ανδρ.21: Τζούλια. Το μαυριδερό κωλαροπουτανο! :grin:
Ανδρ.19: Αντζελλα. Ξανθιά απο την Πολωνια για τρέλα  :fuck2: :fuck2: απο πίσω! :grin:
Ανδρ.38: Έλενα. Μαυρομαλλα Ρουμάνα με την μαυριδερη κωλαρα της! :erection:
Ανδρ.34: Λάρα. Ρε Μαλέα Λαγνε απο την Πάολα ήρθες! :orchestra:
Ανδρ.32: Αλεξάνδρα. Κοκκινομαλα με καλουτσικο κωλαρακι! Έκανε κάτι ναζια οτάν φευγαμε! Ρε Μαλέα μήπως το μωρο ήθελε παρτουζιτσα! :2funny:
Ανδρ.24: Βαλεντίνα. Μινιόν καρέ μαλλάκι σε καστανό χρωμα απο την Ρουμανία! :grin:
Ανδρ.50: Βερόνικα. Η Βολλευμπολιστρια! :lheel: :lheel:
Ανδρ.52: Σιμονα.  :tits: αγνοφενοτουσαν  οι κρεμαστές που ήθελα να τις γλειψω! :grin:
Νικ.1β( Εκκλησιά): Ξενία. Ελληνίδα ξανθιά με τα  :boobies: εξω!
Και Καπού εδώ ενώθηκαν τα τρελοκομεια!
Φρίξου 13: Γωγώ. Μαυρομαλλα με ωραία  :boobies: και ωραίο  :kissass: αλλά ! :s&m_1:
Φρίξου 13Α: Αναστασία. Ουκρανίδα Μιλφαρα με  :tits: :tits: κόλαση! :grin:
Φρίξου 15: Τάνια. Ισπανίδα με την  :kissass2: να θέλω παλι να την ιπευσω! :grin:
Φρίξου 14: Νίκολ. Ξανθιά Μιλφ.... :tits:
Τρίδυμο Νο1: Χριστίνα. Ρουμάνα Μινιόν με ξανθό μαλλάκι πλεον.
Τρίδυμο Νο2: Εβελίνα.  :boobies: :boobies:..... :kissass:!
Venus angels: Χριστινα . Ουγγαρέζα ξανθιά με την κωλαρα της και τις Β :tits: υζαρες τις φορά παρτίδα! :erection:
Μινώταυρου 14: Αννα. Ρουμάνα μελαμψο κοριτσάκι προς το ξανθό το μαλλί και Μίκρα  :boobies:!
Πέτρου ερημιτη1: Γκαμπριέλα. Η καινούργια αγάπη του Φούρναρη! :smitten:
Πέτρου ερημιτη2: Αλεξάνδρα. Μεξικάνα Ξανθία με την σκουρόχρωμη κωλαρα της! :grin:
Las vegas: Μπάρμπαρα.  :kissass2: :kissass2: :fuck2: :fuck2: :rockon: :rockon: έχασα το φως μου παλι! :erection:
Las vegas: Φλωριτα. Το ταυλανδεζικο πιπινακι!
Las vegas: Εύα. Μιλφοτζιλφ Ξανθία του Μαλέα του Λαγνου του άρεσε! :grin:


Το Μενού είχε TS 14!!! Κάλα το σόου της Ιωάννας δεν παίζεται! :rockon: :rockon: :rockon:
Καθώς επινα το βρωμοουισκακι αισθάνομαι στα χείλια μου κάτι! Και τι βλέπω μια πνιγμένη αράχνη! :2funny: :2funny: :2funny:

Υ.γ.: Ρε Μπακαγιοκοι είστε ΚΙΝΗΜΑ!!!


Stade bordelais Μπακαγιοκοι Τα Μελέ!!!!
:rockon: :rockon: :rockon:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
τζιμη ελπιζω να μην φταιω εγω για τις αντικειμενικες κριτικες σου εεεεεεε :grin: :grin: :grin:
εχεις συμβαλει και εσυ ..απλα εγω απο δω και περα θα κριτικαρω παντα αντικειμενικα για να ξερει ο καθενας που θα παει τι τον περιμενει!!!
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Η επιτυχία με την τζέση συνεχίζεται. Μετα το χθεσινό ηφαιστιακό γαμησι έπαθα καβλίτιδα και ξαναπήγα. λόγω της "γνωριμίας" μας, μόλις με είδε στο σαλόνι είχαμε αγκαλιές και φιλάκια. Είναι πρόσχαρη κοπέλα και έξυπνη επαγγελματίας. Σήμερα στην πίπα είχαμε και φοβερό dt. Κατα τα άλλα ο ίδιος πύραυλος. Δεν νοιάζεται για τον χρόνο (στο σαλόνι περίμενε συναγωνιστής)παρά μόνο για την καύλα σου.
δυστυχώς όμως θα μας φύγει μάγκες.θα κάτσει μια βδομάδα και μετα θα πάει ουκρανία (κλαψ)τι να πω...σκέφτομαι να πάω και αύριο.θα μου φάει όλα τα λεφτά η άτιμη
ειναι πολυ καλη τελικα χθες την δοκιμασα!!!δεν ειναι σιγουρο οτι θα φυγει..το σκεφτεται αρκετα να μεινει και κλεινει προς τα εκει...μου εδωσε την αισθηση να καταλαβω οτι αν εχει πελατια θα μεινει...βεβαια της ειπα ειμαστε χωριο και στην σαλονικη θα παρει ακριβως αυτο που της αξιζει...αν συνεχισει ετσι θα εχει σιγουρα πελατια!!
 

baxed

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2015
Μηνύματα
9
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
ειναι πολυ καλη τελικα χθες την δοκιμασα!!!δεν ειναι σιγουρο οτι θα φυγει..το σκεφτεται αρκετα να μεινει και κλεινει προς τα εκει...μου εδωσε την αισθηση να καταλαβω οτι αν εχει πελατια θα μεινει...βεβαια της ειπα ειμαστε χωριο και στην σαλονικη θα παρει ακριβως αυτο που της αξιζει...αν συνεχισει ετσι θα εχει σιγουρα πελατια!!

Φίλε τζιμ χαιρομαι που συμφωνείς με την κριτική μου και πιστεύω ότι είναι προς το συμφέρον όλων των μερακλίδων να μείνει στην πόλη τέτοιο κομμάτι που συνδυάζει υψηλού επιπέδου ομορφιά μαζί με τέτοιο ζωηρό ταπεραμέντο στο δωμάτιο. Ποιά άλλη υπάρχει που συνδυάζει και τα δυό; οι ωραίες στην πιάτσα είναι συνήθως κομοδίνα (δεν χρειάζεται να αναφέρω ονόματα τις ξέρουμε όλοι)και τα καλά γαμήσια τα κάνουν κάποιες εμφανισιακά μέτριες.Η τζεση προσφερει όλο το πακέτο και αν μεινει μπορεί να ανεβάσει το επίπεδο του ανταγωνισμου συνολικά.
Ήδη με τις νέες αφίξεις στην αλυσίδα φαίνεται ότι κάτι πάει να αλλάξει. Μακάρι να αποδειχθουν καλές και στο δωμάτιο
 

brujack

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Ψαχνω για παλιο μπουρδελιαρη που να ξεκινησε το αθλημα απο 1998-2000.Οποιος ειναι ας μου στειλει μυνημα.
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
881
Κριτικές
3
Like
647
Πόντοι
366
Βραδυνή Τσαρκα με τον Υπερ-Guest Star: travestolagno
Και στην μέση της Τσάρκας στα στενά της Φρίξου μας βρήκαν και οι Μπακαγιοκοι: Azazel - ΦΑΚΙΡΗΣ  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra:

La case direne: Νική. Ελληνίδα ξανθιά με  :tits: :tits:!
Ανδρ.21: Τζούλια. Το μαυριδερό κωλαροπουτανο! :grin:
Ανδρ.19: Αντζελλα. Ξανθιά απο την Πολωνια για τρέλα  :fuck2: :fuck2: απο πίσω! :grin:
Ανδρ.38: Έλενα. Μαυρομαλλα Ρουμάνα με την μαυριδερη κωλαρα της! :erection:
Ανδρ.34: Λάρα. Ρε Μαλέα Λαγνε απο την Πάολα ήρθες! :orchestra:
Ανδρ.32: Αλεξάνδρα. Κοκκινομαλα με καλουτσικο κωλαρακι! Έκανε κάτι ναζια οτάν φευγαμε! Ρε Μαλέα μήπως το μωρο ήθελε παρτουζιτσα! :2funny:
Ανδρ.24: Βαλεντίνα. Μινιόν καρέ μαλλάκι σε καστανό χρωμα απο την Ρουμανία! :grin:
Ανδρ.50: Βερόνικα. Η Βολλευμπολιστρια! :lheel: :lheel:
Ανδρ.52: Σιμονα.  :tits: αγνοφενοτουσαν  οι κρεμαστές που ήθελα να τις γλειψω! :grin:
Νικ.1β( Εκκλησιά): Ξενία. Ελληνίδα ξανθιά με τα  :boobies: εξω!
Και Καπού εδώ ενώθηκαν τα τρελοκομεια!
Φρίξου 13: Γωγώ. Μαυρομαλλα με ωραία  :boobies: και ωραίο  :kissass: αλλά ! :s&m_1:
Φρίξου 13Α: Αναστασία. Ουκρανίδα Μιλφαρα με  :tits: :tits: κόλαση! :grin:
Φρίξου 15: Τάνια. Ισπανίδα με την  :kissass2: να θέλω παλι να την ιπευσω! :grin:
Φρίξου 14: Νίκολ. Ξανθιά Μιλφ.... :tits:
Τρίδυμο Νο1: Χριστίνα. Ρουμάνα Μινιόν με ξανθό μαλλάκι πλεον.
Τρίδυμο Νο2: Εβελίνα.  :boobies: :boobies:..... :kissass:!
Venus angels: Χριστινα . Ουγγαρέζα ξανθιά με την κωλαρα της και τις Β :tits: υζαρες τις φορά παρτίδα! :erection:
Μινώταυρου 14: Αννα. Ρουμάνα μελαμψο κοριτσάκι προς το ξανθό το μαλλί και Μίκρα  :boobies:!
Πέτρου ερημιτη1: Γκαμπριέλα. Η καινούργια αγάπη του Φούρναρη! :smitten:
Πέτρου ερημιτη2: Αλεξάνδρα. Μεξικάνα Ξανθία με την σκουρόχρωμη κωλαρα της! :grin:
Las vegas: Μπάρμπαρα.  :kissass2: :kissass2: :fuck2: :fuck2: :rockon: :rockon: έχασα το φως μου παλι! :erection:
Las vegas: Φλωριτα. Το ταυλανδεζικο πιπινακι!
Las vegas: Εύα. Μιλφοτζιλφ Ξανθία του Μαλέα του Λαγνου του άρεσε! :grin:


Το Μενού είχε TS 14!!! Κάλα το σόου της Ιωάννας δεν παίζεται! :rockon: :rockon: :rockon:
Καθώς επινα το βρωμοουισκακι αισθάνομαι στα χείλια μου κάτι! Και τι βλέπω μια πνιγμένη αράχνη! :2funny: :2funny: :2funny:

Υ.γ.: Ρε Μπακαγιοκοι είστε ΚΙΝΗΜΑ!!!


Stade bordelais Μπακαγιοκοι Τα Μελέ!!!!
:rockon: :rockon: :rockon:

mipos sto an. georg. 24 den itan i balentina???? dioti simera douleue proini sto n. ouranou 1  :kissass2:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Ρε την ιουλια  :) απο τι διαβαζω εδω τα εχει ολα,μικρουλα,ελληνιδα,ομορφουλα μεγαλα φυσικα βυζια και αν δεν ειναι και κομοδινο μεσα να αρχισουμε απο τωρα την σειρα που θα φτανει μεχρι τα κουλουρια απεναντι.  :grin:


ποια ιουλια ρε...ξεκολατε...ουτε τον σεπτεβρη τη πηδαμε αυτην....δες τι μας εχουνε κανει...να βαφτιζουμε τις μετριοτητες αστερια για να κρυβουμε την ανυπαρξια τους!!!

Κι η κριτικη απ' τη σημερινη συναντηση:

Τελικα μετα απο αρκετες προσπαθειες την πετυχα σημερα την Ιουλια απ' την Καβαλα..!

Λοιπόν έκανα ένα πέρασμα κι εγώ απ΄ την Ιουλία, το κορίτσι πάντως έχει πέραση, γεμάτα δωμάτια με κόσμο να πηγαινοέρχεται και να μπαίνει, όμορφο κορίτσι και κορμοστασιά λυγερή, βυζάρες ναι όντως σαν της Μαιρούλας, μισό νούμερο παρακάτω, αλλά τρελοκομείο μιλάμε, πολύ μπλα μπλα σε βαθμό να σε αποσυντονίζει,  της αρέσει το πήδημα αλλά θέλει να έχει το πάνω χέρι και να κάνει αυτή ότι γουστάρει, και σε μένα δεν αρέσει αυτό, ίσως και σε κάποιους άλλους, σπαταλά πολύ χρόνο στο δωμάτιο σε απίστευτο βαθμό, πάντως δεν βιάζεται και δείχνει να το γουστάρει, και λέω δείχνει γιατί πραγματικά δεν μπόρεσα να καταλάβω αν υποκρίνεται, πολύ φωνή μιλάμε σε βογγυτά, στην τελική πέρασα καλά αλλά με πολύ κοπό, παράξενο κορίτσι ίσως μια δεύτερη επίσκεψη να μου έλυνε κάποια ερωτήματα που μου δημιουργήθηκαν, ίσως να θέλει και το χρόνο της για να μπει στο πετσί της δουλειάς και να μην σπαταλά άσκοπα τον χρόνο της μέσα στο δωμάτιο με τον πελάτη, σίγουρα έφυγα σοφότερος από το δωμάτιο μετά από αυτή τη συνάντηση, όποιος θέλει δοκιμάζει, θα γράψω και κάτι παραπάνω να σας κατατοπίσω και καλή σας τύχη, εξωτερικά πάντως έχει εμφάνιση που δύσκολα θα αντισταθείς…….. :grin:

Προσωπικά δεν δίνω δεκάρα, αλλά το γράφω έτσι για την ενημέρωση, μπορεί να μιλά καλά Ελληνικά αλλά την άκουσα να μιλά και κάτι στα σλάβικα, δεν με ενδιαφέρει εμένα προσωπικά αν είναι ελληνίδα ή όχι και μεταξύ μας καλύτερα να μην είναι  :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom