Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (5 μέλη και 31 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.904
Κριτικές
384
Like
5.722
Πόντοι
11.585
Τι εγινε κανενας δεν πηδηξε Βυκη.??  :think:

Ελα μην ντρεπεστε...  :2funny:
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
Τι εγινε κανενας δεν πηδηξε Βυκη.??  :think:

Ελα μην ντρεπεστε...  :2funny:
ο al πρεπει να παει και να μας δωσει μια ζωντανη περιγραφη οπως μονο αυτος γνωριζει  :rockon: :rockon: :rockon:(θα γραφει για πουτσοτρυψιματα στο πρωιν παπαρι)
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

stravadi

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2014
Μηνύματα
33
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Οτι και να λετε η βικυ εχει τις καλυτερες κρητικες στην Αθηνα, οποτε δεν μπορει να συγκριθει με καμια Μιραμπελα που βαριεται που ζει, αλλα ουτε με καμια Ειρηνη κωλοαλβανιδα που δεν βλεπεται και ζηταει 80αρια το μπαζο.
 

daemonr

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
83
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Άγριο πράμα μουσιού . . . πρέπει να φυλάς τα νότα σου με δαύτη. . . οι λοιπές κορασίδες εντυπωσιάστηκαν με τη δουλειά της ράφτρας. . . εντυπωσιακότατη λένε . . . θέλει κάποιον μερακλή κασκαντέρο η κοπελιά για να δώσει και τα φώτα του.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Άγριο πράμα μουσιού . . . πρέπει να φυλάς τα νότα σου με δαύτη. . . οι λοιπές κορασίδες εντυπωσιάστηκαν με τη δουλειά της ράφτρας. . . εντυπωσιακότατη λένε . . . θέλει κάποιον μερακλή κασκαντέρο η κοπελιά για να δώσει και τα φώτα του.
θα παω εγω ρε αλητες :grin:
 

daemonr

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
83
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Καλά σ' έκοψα μουσιού . . . γουστάρεις βαρύ χαρμάνι . . . έτσι . . . είσαι δυναμίτης . . .
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
φιλοι θελω μια χαρη κ δε τρολλαρω..
εδω κ καποιο διαστημα ειμαι Λονδινο, σκοπευω να ερθω Ελλαδα για κανα τριημερο....

ειμαι παλιος κ καλος πελατης της Εφης κ θα προτιμουσα οταν ερθω να την πετυχω. Σκοπευω να κλεισω εισιτηριο η για αυτη η την αλλη Παρασκευη. Μπορει καποιος να παρει ενα τηλεφωνο στο Φριξου 15 να ρωτησει αν θα δουλευει η Εφη αυτο το Σαβ/κο κ μετα να μου στειλει πμ.....?

θα του ειμαι υποχρεος...
δυστυχως δεν εχουν μεηλ ακομα να επικοινωνησω μαζι τους...

αλλα παρακαλω να μη με δουλεψει...γιατι σκοπευω να παω σερι τριημερο με την Εφη...κατα 50% ερχομαι για αυτην...

ευχαριστω
Γιαννης
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
Εχω μια ερωτηση και μια προταση τυπε.
Ερωτηση.
Γιατι δεν παιρνεις τηλεφωνο ο ιδιος να ρωτησεις?
Προταση.
Μιας και εισαι London θα μπορουσες το 50% της αγοραιας καταναλωσης να το κανεις στον παραδεισο του Αμστερνταμ και μετα να επιστρεψεις στην Griekenland για το υπολοιπο 50% των υποχρεωσεων σου.
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
Εχω μια ερωτηση και μια προταση τυπε.
Ερωτηση.
Γιατι δεν παιρνεις τηλεφωνο ο ιδιος να ρωτησεις?
Προταση.
Μιας και εισαι London θα μπορουσες το 50% της αγοραιας καταναλωσης να το κανεις στον παραδεισο του Αμστερνταμ και μετα να επιστρεψεις στην Griekenland για το υπολοιπο 50% των υποχρεωσεων σου.

φιλε απλα απ το να δωσω 3-4 ευρω για 10 δευτερα θεωρησα αυτο καλυτερο...
τωρα αν θες σε κερναω καφε παραλια...χαχα....

τωρα για Αμστερνταμ κτλ...κοιτα...εχω παει...κ εδω στο Λονδινο που κ που πηδαω κανα πουτανακι (κανονικο οχι επαγγελματια...χωρις πληρωμη...)
απλα με την Εφη ειναι αλλη η φαση......κ οποτε ερχομαι Ελλαδα θελω να τα ...λεμε...!!!!
 

torrente

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2010
Μηνύματα
158
Κριτικές
9
Like
345
Πόντοι
281
Τι εγινε κανενας δεν πηδηξε Βυκη.??  :think:

Ελα μην ντρεπεστε...  :2funny:

Tην πηδηξα εγω οπως και παρα πολλοι αλλοι μιας τα δωματια και Σαββατο και σήμερα που εκανα αποπειρα ηταν γεματα με προγραμματα. Η αναμονη εφτανε κατα μέσο όρο το 40λεπτο.

Οι εντυπώσεις μου παρα πολυ καλες ισως η καλυτερη εμπειρια σε στουντιο. Για μένα καλύτερη από Κάντυ και Αντριαννα σε εμφάνιση και συμπεριφορα. Βεβαια και εγώ της συμπεριφέρθηκα καλά στο δωματιο. Εν΄ολιγης τιμα στο επακρο τα λεφτά και ενδιαφέρεται να περάσει καλά ο πελατης. Δεν βιαζεται, πιπα και ισπανικο στις βυζαρες της αριστο και η θεα της κορμαρας της σε ολες τις στάσεις ολα τα λεφτά. Αν βγάλεις απο το μυαλό σου οτι ειναι πρώην άντρας περνάς πολύ καλύτερα ακομα και απο γυναικα ιεροδουλη.
 

aristos238

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Tην πηδηξα εγω οπως και παρα πολλοι αλλοι μιας τα δωματια και Σαββατο και σήμερα που εκανα αποπειρα ηταν γεματα με προγραμματα. Η αναμονη εφτανε κατα μέσο όρο το 40λεπτο.

Οι εντυπώσεις μου παρα πολυ καλες ισως η καλυτερη εμπειρια σε στουντιο. Για μένα καλύτερη από Κάντυ και Αντριαννα σε εμφάνιση και συμπεριφορα. Βεβαια και εγώ της συμπεριφέρθηκα καλά στο δωματιο. Εν΄ολιγης τιμα στο επακρο τα λεφτά και ενδιαφέρεται να περάσει καλά ο πελατης. Δεν βιαζεται, πιπα και ισπανικο στις βυζαρες της αριστο και η θεα της κορμαρας της σε ολες τις στάσεις ολα τα λεφτά. Αν βγάλεις απο το μυαλό σου οτι ειναι πρώην άντρας περνάς πολύ καλύτερα ακομα και απο γυναικα ιεροδουλη.
για δωστε τα φωτα σας γιατι μπερδευτικα: 

http://www.*****.com/index.php/ladies/ladies/783
αυτη η ΒΙΚΗ;;;;; :helpplea:
 

torrente

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2010
Μηνύματα
158
Κριτικές
9
Like
345
Πόντοι
281

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom