Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (4 μέλη και 36 επισκέπτες)

aristos238

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
ευχαριστω!!!! μπορει να κανω την καταδρομικη αυριο το πρωι!
αλλα διπλα υπαρχει η Καντυ.............. :dancing:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
16
Πήγα χτες στοχευμένη κατάθεση στην Μεξικάνα Αλεξάνδρα γτ δεν είχα χρόνο και μετά όπως έφευγα περνώντας από την Αλάνα της Αχελώου είδα να περιμένει στην απέναντι γωνία ένας ταρίφας και εκείνη την ώρα να βγαίνει από το στούντιο η αλλαγή της βάρδιας μια ξανθιά τάνα με βαλίτσα και να φωνάζει στον ταρίφα που ήταν καμια 20 μέτρα πιο πέρα, έ εσύ έλα να με βοηθήσεις να μεταφέρω τη βαλίτσα  :2funny: :2funny:. By the way ποιά ήταν αυτή η τάνα ξέρουμε  :think: Το γαμήσι με την μεξικάνα απλά τυπικό για αυτό και δε γράφω κριτική.. :rolleyes:
 

tomftomf

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2011
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
ευχαριστω!!!! μπορει να κανω την καταδρομικη αυριο το πρωι!
αλλα διπλα υπαρχει η Καντυ.............. :dancing:

τελικά βικη ή καντυ??? η βικη δεν δουλευει αυριο απ'οτι γραφει...μαλλον για ξεκαρφωμα  :grin:
 

aristos238

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
sorry παρασκευη λεει ......δεν το προσεξα.... :cum:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.256
Κριτικές
293
Like
9.902
Πόντοι
13.755
ο al πρεπει να παει και να μας δωσει μια ζωντανη περιγραφη οπως μονο αυτος γνωριζει  :rockon: :rockon: :rockon:(θα γραφει για πουτσοτρυψιματα στο πρωιν παπαρι)
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ε ναι το πουτσοτριψιμο στα πρωην αρχιδια επιβαλλεται νομιζω  :grin:
Με αυτο που βλεπω στις φωτογραφιες και αυτα που διαβασα στις αθηναϊκες κριτικες λογικα θα εμπαινα αλλα δεν ταιριαζουν οι ωρες της και εκτος αυτου πρεπει να παω στην Νταϊανα την υπεροχη γυναικα,που δεν εχω καμια διαθεση να τη διαφημισω  :rolleyes:,αλλα γυρναει πολυ στο μυαλο μου και η Καντυ και η Νατασα  :tits2:

Που να πρωτοπαμε με τοσες μουναρες παλι?  :rockon: :rockon:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.179
Κριτικές
10
Like
6.306
Πόντοι
7.095
δλδ τη βικυ θα την ελεγες μουναρα αλ? ;)
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Αυτη η Βικυ που λετε ρε παιδες ειναι μια Βικυ απο Αθηνα που ειχε ερθει για λιγο σε μας εδω στο βιλα εροτικα?ηταν ξανθια με πιο κοντο μαλλιν και παλι υπηρχε θεμα για το αν ειναι τρανς.καποιος ειχε πει οτι ειχε περιεργο μουνι.. εχω την εντυπωση οτι ειναι η ιδια
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
36
ρε παιδια καμια μιλφ αυτη την ωρα εκτος απο την Ειρηνη και τη Χριστινα την αλβανιδα εχει?
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
Tην πηδηξα εγω οπως και παρα πολλοι αλλοι μιας τα δωματια και Σαββατο και σήμερα που εκανα αποπειρα ηταν γεματα με προγραμματα. Η αναμονη εφτανε κατα μέσο όρο το 40λεπτο.

Οι εντυπώσεις μου παρα πολυ καλες ισως η καλυτερη εμπειρια σε στουντιο. Για μένα καλύτερη από Κάντυ και Αντριαννα σε εμφάνιση και συμπεριφορα. Βεβαια και εγώ της συμπεριφέρθηκα καλά στο δωματιο. Εν΄ολιγης τιμα στο επακρο τα λεφτά και ενδιαφέρεται να περάσει καλά ο πελατης. Δεν βιαζεται, πιπα και ισπανικο στις βυζαρες της αριστο και η θεα της κορμαρας της σε ολες τις στάσεις ολα τα λεφτά. Αν βγάλεις απο το μυαλό σου οτι ειναι πρώην άντρας περνάς πολύ καλύτερα ακομα και απο γυναικα ιεροδουλη.
  φιλε μου αν δεν τρεξουνε τα ζουμια της καντυ στα χειλη μου δεν καυλωνω...σορρυ κι ολας απλα την candycrash  μου δεν την αλλαζω!!!
 

Επισκέπτης
φιλοι θελω μια χαρη κ δε τρολλαρω..
εδω κ καποιο διαστημα ειμαι Λονδινο, σκοπευω να ερθω Ελλαδα για κανα τριημερο....

ειμαι παλιος κ καλος πελατης της Εφης κ θα προτιμουσα οταν ερθω να την πετυχω. Σκοπευω να κλεισω εισιτηριο η για αυτη η την αλλη Παρασκευη. Μπορει καποιος να παρει ενα τηλεφωνο στο Φριξου 15 να ρωτησει αν θα δουλευει η Εφη αυτο το Σαβ/κο κ μετα να μου στειλει πμ.....?

θα του ειμαι υποχρεος...
δυστυχως δεν εχουν μεηλ ακομα να επικοινωνησω μαζι τους...

αλλα παρακαλω να μη με δουλεψει...γιατι σκοπευω να παω σερι τριημερο με την Εφη...κατα 50% ερχομαι για αυτην...

ευχαριστω
Γιαννης
Θα σε πω σε πμ αν τελικα βγω αυριο τυπε.
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
16
Τι είναι αυτή η Νέλλα ρε που έχει το άλλο σάιτ? Έχει φάει κανείς? Φέρνει και λίγο σε τράβελλο αν παρατηρήσει κανείς.  :rolleyes: :huh:
 

daemonr

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
83
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
  φιλε μου αν δεν τρεξουνε τα ζουμια της καντυ στα χειλη μου δεν καυλωνω...σορρυ κι ολας απλα την candycrash  μου δεν την αλλαζω!!!

Καιρό έχω να το τιμήσω . . . είσαι δυναμίτης . . . 
 

principe

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
ξερει κανενας αν δουλευειπουθενα η φλωριτα;;;;;
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.904
Κριτικές
384
Like
5.722
Πόντοι
11.585

Συνημμένα

  • foto6.jpg
    foto6.jpg
    65,7 KB · Εμφανίσεις: 21
  • nela-1-net.jpg
    nela-1-net.jpg
    310,1 KB · Εμφανίσεις: 39

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom