Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (8 μέλη και 31 επισκέπτες)

Djole_7

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2008
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα στην παρεα
Ρε σεις η Καρινα απο τα τριδυμα που εχει χαθει?
Οπως και η Μαρα που ηταν ενα φεγγαρι στα τριδυμα και ( νομιζω ) στο φριξου 13 οταν ελειπε η Εμμα?
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Καλησπερα στην παρεα
Ρε σεις η Καρινα απο τα τριδυμα που εχει χαθει?
Οπως και η Μαρα που ηταν ενα φεγγαρι στα τριδυμα και ( νομιζω ) στο φριξου 13 οταν ελειπε η Εμμα?
η Μαρα ειναι στο Ανδ.Γεωργιου το 1ο πως πηγαινεις στον μονοδρομο απο τα αριστερα
 

Επισκέπτης
Εφυγε και ο Βικος ρε γαμωτο,τι θα κανω τωρα  :think:

Γαμωτο (και παλι) δεν προλαβα  :headbang:

URL]]
 

Επισκέπτης
Οποιο σκεφτεται να βγει μολις γυρισα πηγα σε λιγα σπιτακια φριξου και τριδυμα δεν ειχα χρονο. σε πμ αν θελει να τον ενημερωσω.
Γιαννη σε στελνω πμ για αυτο που ρωτησες.
Χαγκεμ αν εισαι μεσα δωσε παρον να σε ρωτησω κατι.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
αυριο θα ειμαι πορνοσαλονικα....σιγουρα αν την πετυχω θα παω στην αγαπη μου την καρμεν την μουναρα

θα κανω και κανα δυο ακομα καταθεσεις οπως το βλεπω.....για βοηθηστε με καμια νεα επιλογη,απογευματινη βαρδια.....καραμαν πατσινο και λοιποι
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
ρε παιδια καμια μιλφ αυτη την ωρα εκτος απο την Ειρηνη και τη Χριστινα την αλβανιδα εχει?

Παιζει μια αναστασια ξανθια μιλφαρα σκυλοφατσα με βυζαρες !! την ειδα προχθες βραδυνη αλλα δε θυμαμαι σε ποιο ρε γαμωτο... κανε μια τσαρκα.
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
16
αυριο θα ειμαι πορνοσαλονικα....σιγουρα αν την πετυχω θα παω στην αγαπη μου την καρμεν την μουναρα

θα κανω και κανα δυο ακομα καταθεσεις οπως το βλεπω.....για βοηθηστε με καμια νεα επιλογη,απογευματινη βαρδια.....καραμαν πατσινο και λοιποι
Αλίνα  :tits: :rockon: :rockon:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.256
Κριτικές
293
Like
9.906
Πόντοι
13.755
αυριο θα ειμαι πορνοσαλονικα....σιγουρα αν την πετυχω θα παω στην αγαπη μου την καρμεν την μουναρα

θα κανω και κανα δυο ακομα καταθεσεις οπως το βλεπω.....για βοηθηστε με καμια νεα επιλογη,απογευματινη βαρδια.....καραμαν πατσινο και λοιποι
Λοιπον εμενα θα ακουσεις...κανεναν αλλον  :grin: :grin:
πιπινοΑντριανα επιβαλεται για τα βρωμικα κολπα που σ'αρεσει να κανεις...πιπινοΛιζα στου Ερημιτη πιστευω λογω εμφανισης και αγνοτητας κι εκει μπορεις να μπεις.
Σ'αυτες τις 2 μην αρχιζεις να μοιραζεις 80αρια και μετα παιρνουν θαρρος...Διαπραγματευσου και λιγο ειναι φτηνιαρες

Απο κει και περα πιστευω οτι θα δεσεις πολυ με τη Μιχαελα στο Κασα Ντιρενε και θα σ'αρεσει κιολας το στυλ της εμφανισιακα και ειναι και πολυ εμπειρη.
Και φυσικα να πας και στο κοριτσι μας στη Νταϊανα που τοσο πολυ εχουμε αδικησει τους τελευταιους μηνες

Επισης εμενα το ενστικτο μου μου λεει και για Μονικα στο Αν.Γεωργιου 19 που τα παιρνει και στο στομα κι εγω καποια στιγμη θα τη δοκιμασω...αν ζει ακομα  :grin:
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
αυριο θα ειμαι πορνοσαλονικα....σιγουρα αν την πετυχω θα παω στην αγαπη μου την καρμεν την μουναρα

θα κανω και κανα δυο ακομα καταθεσεις οπως το βλεπω.....για βοηθηστε με καμια νεα επιλογη,απογευματινη βαρδια.....καραμαν πατσινο και λοιποι

Πηρα το πιτσιρικι την Αντριαννα τη μικρη βγαινει στο σαλονι με μια "Anonymous" Μασκα LOL !!!! Πολυυυυυ στενο μουνακι, μηδεν βυζι,προσχαρη,πολυ γλωσσοφιλο,παιρνει πρωτοβουλιες και μαλιστα μου εκανε και ακαπωτη στα 30 ευρω επειδη ετσι της ηρθε LOL !!!

κατα τα αλλα στα γνωστα πηγα Νατασα τσαρινα, ενταξει η τυπισσα ειναι απλα ΘΕΑ!! ενα σωμα φετες μιλαμε με κοκκινο μαλακι,Τουμπανο ρε πουστη η γυναικα, δεν επιανα κωλο ,πετρα επιανααααα χαχαχα!!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Λοιπον εμενα θα ακουσεις...κανεναν αλλον  :grin: :grin:
πιπινοΑντριανα επιβαλεται για τα βρωμικα κολπα που σ'αρεσει να κανεις...πιπινοΛιζα στου Ερημιτη πιστευω λογω εμφανισης και αγνοτητας κι εκει μπορεις να μπεις.
Σ'αυτες τις 2 μην αρχιζεις να μοιραζεις 80αρια και μετα παιρνουν θαρρος...Διαπραγματευσου και λιγο ειναι φτηνιαρες

Απο κει και περα πιστευω οτι θα δεσεις πολυ με τη Μιχαελα στο Κασα Ντιρενε και θα σ'αρεσει κιολας το στυλ της εμφανισιακα και ειναι και πολυ εμπειρη.
Και φυσικα να πας και στο κοριτσι μας στη Νταϊανα που τοσο πολυ εχουμε αδικησει τους τελευταιους μηνες

Επισης εμενα το ενστικτο μου μου λεει και για Μονικα στο Αν.Γεωργιου 19 που τα παιρνει και στο στομα κι εγω καποια στιγμη θα τη δοκιμασω...αν ζει ακομα  :grin:
οκ θα τα τσεκαρω τα πιπινια να δω ποιο θα μ αρεσει
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.256
Κριτικές
293
Like
9.906
Πόντοι
13.755
οκ θα τα τσεκαρω τα πιπινια να δω ποιο θα μ αρεσει
καλα αυριο το μεσημερι ενδεχεται να κανω κι εγω ενα μινι περασμα απο την περιοχη...αν σε αναγνωρισω θα σε χαιρετισω αμα ειναι  :sunglasses:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
16
εχει καλο βυζι;που την βρισκω ειπαμε;
Παίζει να είναι το καλύτερο για εμένα αυτή την περίοδο στα σπιτάκια. Και φυσικό παρακαλώ.. Θυμίζει κάτι από Δανάη το στήθος της..  ;) Νικ. Ουρανού 26 βραδινή
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.618
Πόντοι
38.177
αυριο θα ειμαι πορνοσαλονικα....σιγουρα αν την πετυχω θα παω στην αγαπη μου την καρμεν την μουναρα

θα κανω και κανα δυο ακομα καταθεσεις οπως το βλεπω.....για βοηθηστε με καμια νεα επιλογη,απογευματινη βαρδια.....καραμαν πατσινο και λοιποι


Μιραμπελα,οταν φυγεις απο τη Θεσσαλονικη θα εχεις σιγουρα κατι να θυμασαι  :2funny:  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom