Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (3 μέλη και 13 επισκέπτες)

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
Ενταξει οπως ειπα την εχω αδικησει παρα πολυ αφου ειχα να παω 1,5 χρονο μαζι της αλλα μου ξηγηθηκε λες και πηγαινω καθε μερα.
Αρχοντογυναικα με εντονη προσωπικοτητα,τρυφερη και στοργικη σα να ηταν η θεια μου  :rolleyes: :rolleyes:....αυταρχικη και αγρια οταν της ειπα τι κακο παιδι που ειμαι και μ'αρχισε στις σφαλιαρες...παθιασμενες αγκαλιες με τα ματια μου να χανονται μεσα στα δικα της.
Τσιμπουκι το καλυτερο που υπαρχει...γλειφομουνι γλειφοκωλι να τη γλειφεις και να μη χορταινεις...σε καποια φαση τελοσπαντων να καταλαβαινω οτι πρεπει να τελειωνω για να μην καταχραστω και την καλοσυνη της και να μου λεει αυτη....'μα γιατι βιαζεσαι'
Το ιδιο και στα προκαταρκτικα οπου κι εκει μου ειπε 'γιατι βιαζεσαι ακομα δε σου'κανα τιποτα'

ενα 40λεπτο γεματο παθος,αγκαλιες,ερωτα και κουβεντα με τη Νταϊανα που θα μου μεινει αξεχαστο...ο Blastbeat την κατεταξε χθες στο τοπ 5,εγω την βαζω χαλαρα μεσα στην τοπ 3αδα και αν αναλυσουμε στα σημεια σε καποια βγαινει και κορυφαια για μενα
Οποιος δεν εχει παρει Νταϊανα χανει μια μοναδικη εμπειρια ζωης θα ελεγα
ετσι ακριβος ηταν και μαζι μου,ισως η πιο αδικημενη απο ολες τις κοπελες,η πιο σταθερη σε αποδοση και απο τις γυναικες που φροντιζουν τον εαυτο τους .ο χαρακτηρισμος Αρχοντογυναικα της ταιριαζει απολυτα και μπορει να σου προσφερει οτι γουσταρεις για τον απλο λογο οτι μπορει να το καταλαβει αλλα και να το προσφερει  :rolleyes:  
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
Ενταξει οπως ειπα την εχω αδικησει παρα πολυ αφου ειχα να παω 1,5 χρονο μαζι της αλλα μου ξηγηθηκε λες και πηγαινω καθε μερα.
Αρχοντογυναικα με εντονη προσωπικοτητα,τρυφερη και στοργικη σα να ηταν η θεια μου  :rolleyes: :rolleyes:....αυταρχικη και αγρια οταν της ειπα τι κακο παιδι που ειμαι και μ'αρχισε στις σφαλιαρες...παθιασμενες αγκαλιες με τα ματια μου να χανονται μεσα στα δικα της.
Τσιμπουκι το καλυτερο που υπαρχει...γλειφομουνι γλειφοκωλι να τη γλειφεις και να μη χορταινεις...σε καποια φαση τελοσπαντων να καταλαβαινω οτι πρεπει να τελειωνω για να μην καταχραστω και την καλοσυνη της και να μου λεει αυτη....'μα γιατι βιαζεσαι'
Το ιδιο και στα προκαταρκτικα οπου κι εκει μου ειπε 'γιατι βιαζεσαι ακομα δε σου'κανα τιποτα'

ενα 40λεπτο γεματο παθος,αγκαλιες,ερωτα και κουβεντα με τη Νταϊανα που θα μου μεινει αξεχαστο...ο Blastbeat την κατεταξε χθες στο τοπ 5,εγω την βαζω χαλαρα μεσα στην τοπ 3αδα και αν αναλυσουμε στα σημεια σε καποια βγαινει και κορυφαια για μενα
Οποιος δεν εχει παρει Νταϊανα χανει μια μοναδικη εμπειρια ζωης θα ελεγα
εμενα παλι τι μου καθεται στραβα και τις εχω παρει ολες εκτος απο αυτην...δεν ξερωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.256
Κριτικές
293
Like
9.906
Πόντοι
13.755
εμενα παλι τι μου καθεται στραβα και τις εχω παρει ολες εκτος απο αυτην...δεν ξερωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!
αααα δεν πας καλα  :knuppel: :knuppel:...η Νταϊανα ειναι θεσμος πανε και θα με θυμηθεις
 

tomftomf

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2011
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
Μολις γυρισα απο τη στοχευμενη καταθεση μου στη Νταϊανα...
Να σχολιασω?...να μιλησω?...να τ'αφησω καλυτερα?...
κι αν μιλησω απο που να αρχισω και που να τελειωσω??

Δεν υπαρχουν λογια για να περιγραψει κανεις την Νταϊανα  :smitten: :smitten: ειναι απλα μια υπεροχη γυναικα
Τελοσπαντων θα δω το exit poll,μην πεσουμε κιολας  :grin: και μετα θα επεκταθω...αλλα τι να πρωτογραψω δεν ξερω

Βράδυ είναι σήμερα?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.332
Κριτικές
167
Like
27.567
Πόντοι
34.538
αααα δεν πας καλα  :knuppel: :knuppel:...η Νταϊανα ειναι θεσμος πανε και θα με θυμηθεις
Εδώ ρε ΤΖΙΜΙΑΔΗ εχω παει εγω,που δεν είμαι φαν του χωρου,εσυ τι περιμενεις?
Να σε στειλει ιδιοχειρη,προσωπικη προσκληση το μωρο?
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
...ο Blastbeat την κατεταξε χθες στο τοπ 5,εγω την βαζω χαλαρα μεσα στην τοπ 3αδα και αν αναλυσουμε στα σημεια σε καποια βγαινει και κορυφαια για μενα
Οποιος δεν εχει παρει Νταϊανα χανει μια μοναδικη εμπειρια ζωης θα ελεγα

:2funny: Η αρχικη σκεψη ηταν να γραψω τοπ 3 αλλα μετα το αλλαξα σε τοπ 5 σκεπτομενος και τις αλλες πορνοδυναμεις της πρωινης μπουρδελοκαταστασης οπως Νατασσα,Εφη,Καντυ,Αντριαννα.es(οταν ειναι πρωινη)...α και την Ρηνουλα( :P :P :P) οχι τη Δουρου,την αλλη ξερεις εσυ  :2funny:  :2funny: .
Επισης new entry στην πρωινη,το ξανθο πιπινι Ιζαμπελα στο Τριδυμο 3 .Κι αυτη την ειχα σταμπαρει απο καιρο και σημερα την τιμησα,ξεκιναει απο 25 ευρω και εχει και πολυ καλες τιμες σε ολα τα προγραμματα.Προκαταρκτικα φουλ, ανεση χρονου,στην κριτικη πιο αναλυτικα.  

Στη μικρη καταδρομικη ειχαμε

Ανδ.Γεωργιου 19 => Η μελαχρινη Αντζελα,σχετικα ομορφο προσωπο αλλα υπερβολικα αδυνατη στα ορια του ανορεξικου  :S

Ανδ.Γεωργιου 24 => Η BBW Τζουλια γνωστη απο Μαρινοσπιτο,golden stars κλπ

Ερως 16 => Μελαχρινη γκομενα κι εδω,καπου την εχω ξαναδει αλλα δε θυμαμαι,φανηκε να εχει ωραιο σωμα αλλα δεν ειχαν συνηθισει τα ματια μου ακομα το σκοταδι οποτε δεν ειμαι τελειως σιγουρος.

Φριξου 15 => Εφη   :kissass:

Τριδυμο 1 => Σαρα,καβλιαρα ξανθια γκομενα.Δεν μπορεσα να καταλαβω αν ειναι μιλφ η μικρη,καπως αινιγματικη ηταν :huh:

Τριδυμο 3 => Η Ιζαμπελα που εγινε και η καταθεση.Ξανθο πιπινι,ομορφο προσωπο,ωραιο νεανικο σωμα με αντιστοιχο κωλο και χαλια στηθος.Οταν λεμε χαλια τυποι καλυτερα μην την αφησετε να βγαλει το σουτιεν.

ΥΓ 1.Στα σπιτια που περασα στην Ανδ.Γεωργιου τσατσαδες και πουτανες ηταν μεσα σε νευρικο κλονισμο.Πως ειναι δυνατον να σταυρωσετε πελατες ρε τυποι με τσιγγανες με κοστος 30 ευρω/8 λεπτο?

ΥΓ 2.Επεστρεψε η πορνοπροσφορα σε ορισμενα todaylicioys hot dog + beer = 1 ευρω.Απο εδω παρτε μαθηματα κυριοι και κυριες της Ανδ.Γεωργιου.

EDIT
Ποιοι ησασταν οι τυποι στο Τριδυμο 3 που μας ελεγε η τσατσα οτι θα μας φερει γκομενες απο Ουκρανια-Ρωσια για να μας παντρεψει? :2funny: :2funny: :2funny:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.256
Κριτικές
293
Like
9.906
Πόντοι
13.755
:2funny: Η αρχικη σκεψη ηταν να γραψω τοπ 3 αλλα μετα το αλλαξα σε τοπ 5 σκεπτομενος και τις αλλες πορνοδυναμεις της πρωινης μπουρδελοκαταστασης οπως Νατασσα,Εφη,Καντυ,Αντριαννα.es(οταν ειναι πρωινη)...α και την Ρηνουλα( :P :P :P) οχι τη Δουρου,την αλλη ξερεις εσυ  :2funny:  :2funny: .
ε ναι αυτη ειναι η πενταδα πλεον.Εγω θα εβαζα σφηνα και την Καρμεν η οποια επισης ειναι αδικημενη λογω του κακου παρελθοντος της αλλα οπωσδηποτε μεσα στο δωματιο δεν παιζεται κι αυτη.
Αλλα απο τις μονιμα πρωινες εχουμε τιτανομαχια με Νταϊανα,Νατασα και Εφη...κριμα που δε συμπεριλαμβανω και την Ειρηνη,μου κακοφαινεται πραγματικα αλλα αυτη το διαλεξε δυστυχως
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Τριδυμο 3 => Η Ιζαμπελα που εγινε και η καταθεση.Ξανθο πιπινι,ομορφο προσωπο,ωραιο νεανικο σωμα με αντιστοιχο κωλο και χαλια στηθος.Οταν λεμε χαλια τυποι καλυτερα μην την αφησετε να βγαλει το σουτιεν.
Δεν ξερω τι μπορει να συμβαίνει με το στηθος της. Πραγματικα υπαρχει προβλημα. Κατα τ αλλα φιλικη και συνεργασιμη.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
αααα δεν πας καλα  :knuppel: :knuppel:...η Νταϊανα ειναι θεσμος πανε και θα με θυμηθεις
ρε δεν μπορωωωωωωωωωωωω....δεν ξερω τι γινεται....κατι μολις μπαινω μου ρχεται παραξενο και βγαινω..πρεπει καποιος να με βαλει με το ζορι μεσα...ειναι η τελευταια που δεν εχω παρει...και αρχιζω να ανυσηχω για μενα
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
αυτην την νελλα την δοκιμασε κανεις;
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.386
Κριτικές
35
Like
5.084
Πόντοι
2.266
αααα δεν πας καλα  :knuppel: :knuppel:...η Νταϊανα ειναι θεσμος πανε και θα με θυμηθεις
Αλ ξερω πολλη καλα τι εννοεις αλλα σε αντιθεση με τον συναδελφο εγω χω παει και περασα σουπερ μαζι της μια φορα και μαλλων θα ναι η τελευταια εννοητε οτι οι ερωτικες υπηρεσιες της δε παιζονται αφου με εκανε τσιμπουκι με καποτα κ εγω νομιζα οτι ειναι ακαποτο αλλα και παλι ρε συ δε με τραβαει καθολου να παω ξανα οσο καλη και να ναι σ αυτο που κανει.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Αλ ξερω πολλη καλα τι εννοεις αλλα σε αντιθεση με τον συναδελφο εγω χω παει και περασα σουπερ μαζι της μια φορα και μαλλων θα ναι η τελευταια εννοητε οτι οι ερωτικες υπηρεσιες της δε παιζονται αφου με εκανε τσιμπουκι με καποτα κ εγω νομιζα οτι ειναι ακαποτο αλλα και παλι ρε συ δε με τραβαει καθολου να παω ξανα οσο καλη και να ναι σ αυτο που κανει.
η αληθεια ειναι οτι πηρε κιλα τελευταια,στρογγυλεψε,φαρδυνε και εχασε την παλια της αιγλη εμφανισιακα
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
16
Παίδες η Αφροδίτη έχει σταματήσει?
 

mpampis23

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2008
Μηνύματα
109
Κριτικές
24
Like
76
Πόντοι
11
χθεσινή μίνι τσάρκα κατα τισ 10 και μισή...στο τρίδυμο νουμερο ένα ηταν ενα πολύ αξιόλογο...κατα τ αλλα μόνο η τάνια πιστέυω ήταν το πιο δυνατό συν οτι έχει ρίξει και τις τιμές στα προγράματα λογω κρίσης οπως ειπε και η τσα2  :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom