Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

tomftomf

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2011
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
εχω 80 ευρουλακια στο υπολογιστη πανω και τα χαιδευωωωω....τα μιλαω και τα εξηγω διαφορα... μιλα τομφτομφ μιλαααα!!!

Τι άνθρωποι είστε εσείς! Είχα άγχος να τελειωσω  :grin:

Μέτρια πράγματα...γρι ελληνικά και αγγλικά...Μόνο γερμανικα μιλαει...πολύ μουναρος ομως!
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
ποσο μπροστα ειμαστε....θα εχουμε και live μπουρδελοκατασταση  :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
Τι άνθρωποι είστε εσείς! Είχα άγχος να τελειωσω  :grin:

Μέτρια πράγματα...γρι ελληνικά και αγγλικά...Μόνο γερμανικα μιλαει...πολύ μουναρος ομως!
χαχαχα!!!να παω τωρα η δεεεεν;τι προγραμμα πηρες;οταν λες μετρια;φερνει λιγο σε τραβελο!!
 

tomftomf

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2011
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
χαχαχα!!!να παω τωρα η δεεεεν;τι προγραμμα πηρες;οταν λες μετρια;φερνει λιγο σε τραβελο!!
Έχει αγρια ομορφιά κ σωματαρα. Οχι κ τραβελο ρε φιλος! Περασε καλυτερα με απλο να δεις....
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.618
Πόντοι
38.177


Ετσι οπως τα λες ειναι,μετρια πραγματα,αεροπιπα και γουσταρει πουτσες 10εκ.
Με ρωτουσε ολη την ωρα αμα ειμαι πορνοσταρ η αν εχω παιξει σε καμια τσοντα  :jerking:
Το βυζι σιλικονη καλης ποιοτητας και παει στον επομενο αφου πρωτα πλυθει σα την Αμαλια(οι παλιοι με πιανουν)  :S
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
Ετσι οπως τα λες ειναι,μετρια πραγματα,αεροπιπα και γουσταρει πουτσες 10εκ.
Με ρωτουσε ολη την ωρα αμα ειμαι πορνοσταρ η αν εχω παιξει σε καμια τσοντα  :jerking:
Το βυζι σιλικονη καλης ποιοτητας και παει στον επομενο αφου πρωτα πλυθει σα την Αμαλια(οι παλιοι με πιανουν)  :S
χαχαχα σαν την αμαλια λεει....
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
τελικα κατεχακη παιζει μαυρακι???? βραδυ τωρα ποια ειναι??
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.386
Κριτικές
35
Like
5.084
Πόντοι
2.266
η αληθεια ειναι οτι πηρε κιλα τελευταια,στρογγυλεψε,φαρδυνε και εχασε την παλια της αιγλη εμφανισιακα
Δε τη θυμαμαι παλια αυτο που θυμαμαι ειναι οτι ποτε δε με τραβουσε κ αυτο δεν ειναι θεμα εμφανησης γιατι και η θεια Ναντια δεν ειναι και οτι καλητερο στην εμφανηση αλλα παντα με τραβουσε πριν χαθει αληθεια ξερει κανεις που χαθηκε αυτη η ψυχη?????
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.459
Πόντοι
1.720
Δε τη θυμαμαι παλια αυτο που θυμαμαι ειναι οτι ποτε δε με τραβουσε κ αυτο δεν ειναι θεμα εμφανησης γιατι και η θεια Ναντια δεν ειναι και οτι καλητερο στην εμφανηση αλλα παντα με τραβουσε πριν χαθει αληθεια ξερει κανεις που χαθηκε αυτη η ψυχη?????

καποιο λεγαν οτι ανοιξε δικο της μαγαζι στη βεροια τυπε.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
Το βυζι σιλικονη καλης ποιοτητας και παει στον επομενο αφου πρωτα πλυθει σα την Αμαλια(οι παλιοι με πιανουν)  :S

Ε ρε τι μου θύμησες, μιλάμε για θρύλο, την έχω δει να πλένετε βάζονατς το λάστιχο στο μουνί της, (σαν αυτό που ποτίζουμε) , έχουν περάσει χρόνια αλλά την φάση την θυμάμαι  :sunglasses:  εκεί στον όροφο της οδού Δόξης στα Λαδάδικα
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.618
Πόντοι
38.177
Ε ρε τι μου θύμησες, μιλάμε για θρύλο, την έχω δει να πλένετε βάζονατς το λάστιχο στο μουνί της, (σαν αυτό που ποτίζουμε) , έχουν περάσει χρόνια αλλά την φάση την θυμάμαι   :sunglasses:  εκεί στον όροφο της οδού Δόξης στα Λαδάδικα


Γι αυτο το ειπα για να ξυπνησω μνημες  :rockon:
Ετσι και η Νελλα,νερο στη χουφτα απο το νιπτηρα και παμε στον επομενο.
Ιδια φαση ειναι περιπου μονο που η Αμαλια ειχε και ενα βαρελι καποτε αμα θυμασαι (εκτος απο το λαστιχο)  :2funny:
 
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
302
Κριτικές
20
Like
125
Πόντοι
6.760
Πριν 3 μέρες έκανα μετά από παρα πολυ καιρό βόλτα και σε Βαρδάρη αλλά και στις νέες γειτονιές του Μύλου.....Ειδικά την Κυριακή των εκλογών στο Βαρδάρη ήταν ανοιχτά μόνο 2 μαγαζιά.Πάντως πολλά πρέπει να είναι εντελώς κλειστά πια......Μήπως ο Βαρδάρης ετοιμάζεται για ολική μετακόμιση?Ρωτάω γιατί είδα προς Μύλο τόσο πολλά μαγαζιά που φαίνεται να δημιουργείται εκεί η red light district  της πόλης.Από το Villa Prive εντυπωσιάστηκα με την Σαντάλ και τη συμπεριφορά της στο σαλόνι όπως και από την ευγενέστατη και σοβαρή κυρία της υποδοχής.....Δεν μπόρεσα να περάσω βέβαια γιατί 40 ευρώ μου φαινονται αδιανόητα μεγάλο ποσό για πήδημα αν και κάποια στιγμή θα τα δώσω γιατί η Σαντάλ ήταν εντυπωσιακότατη.
Σε αναζήτηση χοντρής λοιπόν βρισκόμουν ή έστω μεγάλων βυζιών αλλά δε βρήκα τίποτα.Μόνο στο Casa d'Irene μια στρουμπουλή μελαχρινή με αρκετό στήθος και με 30 ευρω εισιτήριο παραλίγο να με πείσει αλλά ήταν αρκετά αρωματισμένη οπότε φεύγοντας θα καρφωνόμουν.....Η γενικη εικόνα που μου έμεινε είναι οι πολύ υψηλές τιμές και οι νεαρές και αδύνατες κοπέλες που κυριαρχούν.....Γούστα είναι αυτά βέβαια,αλλά εμείς οι "μερακλήδες" ψάχνουμε το πιο .....πληθωρικό-και σε κιλά και σε ηλικία..... Θα ξανακάνω πάντως σε λίγο καιρό άλλη μια μεγάλη πρωινή βόλτα γιατί γενικά μου άρεσε η περιοχή Μύλου... Δεν ξέρω βέβαια πως θα είναι το βράδυ όπως επίσης δεν ξέρω και πόσα από τα μεγάλα μαγαζιά της περιοχής λειτουργούν σήμερα..... Νεότερα σε λίγο καιρό λοιπόν!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom