Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

alfa15966

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2008
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
70
Πόντοι
0
καλησπερα ντερβισια το γκρικ λειντις εχει προβλημα?απο την μερα που ανανεωθηκε το σαιτ δεν δουλευει καλα
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.386
Κριτικές
35
Like
5.084
Πόντοι
2.266
Mαγκες η Αντριανα τη ωρα πιανει βαρδια?
 

antigregory

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
οχι εγω αλλιως τα καταφερα  :grin:
χθεσινη πετυχημενη καταθεση στην εβελινα την γνωστη νυχτερινες κανει τωρα στο δευτερο απο τα τριδυμα, επισης προχθες μεσημερι στο ερως 16 ηταν η βουλα βαβατση αυτα
σοβαρα κολλητε;
τι ωρα την πετυχες ακριβως;
 

alladalla

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
338
Κριτικές
11
Like
620
Πόντοι
291
καλησπερα ντερβισια το γκρικ λειντις εχει προβλημα?απο την μερα που ανανεωθηκε το σαιτ δεν δουλευει καλα
γιατι γαμηθηκε? οποιος μπορει ας βοηθησει.Υπαρχει προβλημα αλλα μηπως ειναι δικο μας?
 

Επισκέπτης
μαγκες σημερα περασα το πρωι απο μια μινι μπουρδερλοτσαρκα απο μυλο μερια και συγκεγκριμενα απο στην ανδρεου γεωργιου 30 η τσατσα ηταν δεν ηταν 25 χρονων μολις με ειδε και την ειδα λεω αυτη θα γαμησουμε  :knockinb: :knockinb: :knockinb: σημερα μιλαμε κροτιδα  :cum: :cum: :cum:το γκαυλακι και αρχησε να μου λεει αγορι μου γλυκο θα περασεις καλα θα γαμησεις καλα και ολο να την κοιταω και ελεγα δεν ειναι δυνατον τη μουναρος μελαχρινος για την κοπελα δεν ενθουσιαστηκα ηταν καινουρια μια ξανθια τσεχα ονομα δεν θυμαμαι καθολου ελληνικα αλλα μου ελεγε ο μουναρος  :bigdick: :bigdick: :bigdick: οτι θα γαμησω καλα και δεν θα μας ενοχλουσε καθολου με την ησυχια μας παντως για τσατσα δεν το ειχε το αερα της δεν πειραζει με τρελανε το παλιοκοριτσο σημερα δεν εχω ξαναδει σε μικροτερη ηλικια τσατσα  :rockon: :rockon: :rockon:
Εμενα με ειπε πριν λιγο καιρο οτι εκτος απο τσατσα κανει και την τανα εκει  :grin: παντως δεν λεει και πολλα μεσα η μερτσυ απο τι θυμαμαι.
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
16
Σημερα το μεσημερι :

Τριδυμα 2 Η Ελενα. Αντικειμενικά ειναι πολυ ωραια γυναικα, αλλα μια φορα πριν κανα χρονο, εφυγα ασφαιρος. Μαλλον πρεπει να ξαναδοκιμασω...

Τριδυμα 1 Δεν θυμαμα ονομα. Ισως Σαρα. Ψηλη ενισχυμένη κοπελα, μικρη σε ηλικια. Πολυ ευγενικο και ντροπαλο πρόσωπο, που μου εχει κολλήσει ωρες τωρα στο μυαλό. Μετανιωσα που δεν μπήκα. Ευγενεστατη πάντα εκει η τσατσα.

Τριδυμα 3 Η μικρη Ιζαμπελα που αναφερθηκε προχθες. Ενδιαφέρουσα περιπτωση, αλλα μην της βγαλετε το σουτιεν.

Τσιρκο Η Χριστίνα. Εμφανισιακα αδιαφορη, αλλα μεσα πολυ καλη συμφωνα με περιγραφες φιλων

Κεφαλληνίας Η milf Ρωσσιδα...πως τη λενε...Χριστίνα ισως??? Αυτη που δουλευε παλια στη Κατεχάκη, αλλα και σε πολλα αλλα. Σημερα ηταν μες στην τρελη χαρα!!!

Ερως 16 Μια καινουρια πιτσιρικα, εντελώς μοντελε κορμι. Ψιλη, αδυνατη, μαυρισμενη, ευδιαθετη. Αλικη το ονομα της. Αναζητούνται περισσοτερες πληροφοριες...

Πηγασου Συμφωνα με το πρόγραμμα μια Λουιζα. Δυστυχως το παρκαρισμα ηταν αδυνατο, και δεν ανεβηκα. Τώρα που βλεπω φωτογραφιες της, χτυπαω το κεφαλι μου...

Αν. Γεωργιου 30 το δεξι. Βιολετα. Ψιλολιγνη ασπρη σαν το γαλα Ρουμανα, με φοβερο κωλαρακι, κι εντελως αδιαφορη φατσα. Κατι σαν να θυμηθηκα μια καλη κριτικη γι αυτην, ειμαι και γνωστος Ρουμανοφιλος, αρχισαν να πεφτουν και κατι χοντρες ψιχαλες, ε μπηκα.
Τσαμπα το τριανταρι ...
Στην Κεφαλληνίας μήπως εννοείς Μαρίνα Ρωσσίδα? Μιλφ προς γκιλφ  :think:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Οσο για τη Βαβατση που βλεπω....σημερα ηταν μια καινουρια στο έρως οπως εγραψα και παραπανω. Ηταν αρκετα ψηλη κι αδυνατη. Ειναι ετσι η Βαβατση???? Φανηκε να ξερει Ελληνικά, κι είχε αερα, δεν ηταν πρωταρα....Παω να βρω φωτο της Βαβατση...
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
Tsarking.

Ανδ.Γεωργιου 19 => Η κοπελα ηταν σε προγραμμα.Μπιανκα ειπε η τσατσα και την εκανα,νομιζα ειναι η γνωστη απο Μινωταυρο.

Ανδ.Γεωργιου 38 => Η καβλα Γωγω κι αυτη σε προγραμμα...η φωνη του Τζεφρυ ηχησε "Λεφτα υπαρχουν"

Ανδ.Γεωργιου 52 => "Η Μαρα ειναι ποια ψαχνεις?Ειναι στο δωματιο".

Κεφαλληνιας => Η Ελενα καστανο μαλλι,σχετικα ομορφο προσωπο,μικρο στηθος και κωλαρα.Προσχαρη και χαμογελαστη.Επισης μια απο τις λιγες κοπελες που φορανε πορνοheels πλεον.Θα τιμηθει συντομως.

Ανδ.Γεωργιου 24 => Μιρελα.

Ερως 16 => Η Γιασμιν

Μινωταυρος => "Ποια κοπελα ειναι?"..."Η Μπιανκα" WTF??? και βγαινει η αληθινη Μπιανκα.Εχει μουνεψει παρα πολυ,αλλαξε και το μαλλι,η κωλαρα της εχει γινει λατιν τελειως αλλα η αποτυχημενη καταθεση + πουτσοσπασιμο περυσι εχει μεινει.Αρα στο 19 ποια Μπιανκα ηταν,ξερει κανεις?

Ερημιτη => Η Αλεξανδρα,παντα με κερδιζει οταν την βλεπω στο σαλονι.Περασα για αλλη μια φορα και γαμω.Οταν βρω λιγο χρονο θα ανεβασω και τις κριτικες αυτης της εβδομαδας.
 

antigregory

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
Οσο για τη Βαβατση που βλεπω....σημερα ηταν μια καινουρια στο έρως οπως εγραψα και παραπανω. Ηταν αρκετα ψηλη κι αδυνατη. Ειναι ετσι η Βαβατση???? Φανηκε να ξερει Ελληνικά, κι είχε αερα, δεν ηταν πρωταρα....Παω να βρω φωτο της Βαβατση...
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
ναι ρε παιδια η βαβατση ειναι απλως ειναι ξανθια εδω και καιρο και στον θεμο ετσι βγηκε αν μιλησετε αρκετα μαζι της το καταλαβαινετε και απο τα σκερτσα και τα ναζια που κανει, αλλωστε η ιδια μου το ειπε και μου ειπε οτι ερχονται και πελατες της με αυτογραφα κλπ.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.256
Κριτικές
293
Like
9.906
Πόντοι
13.755
Παλι ειδα την Τσαρινα εξω στο δρομο με το σκυλι και αναστατωθηκα παλι.Την εχει δει κανεις τωρα τελευταια στο Ερως 16 ή εχει καμια αδεια?
Οποιος τη δει να μου το πει αμεσως  :o :o :o
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
ναι ρε παιδια η βαβατση ειναι απλως ειναι ξανθια εδω και καιρο και στον θεμο ετσι βγηκε αν μιλησετε αρκετα μαζι της το καταλαβαινετε και απο τα σκερτσα και τα ναζια που κανει, αλλωστε η ιδια μου το ειπε και μου ειπε οτι ερχονται και πελατες της με αυτογραφα κλπ.

Φίλε δε σε πιάνω...
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
ναι ρε παιδια η βαβατση ειναι απλως ειναι ξανθια εδω και καιρο και στον θεμο ετσι βγηκε αν μιλησετε αρκετα μαζι της το καταλαβαινετε και απο τα σκερτσα και τα ναζια που κανει, αλλωστε η ιδια μου το ειπε και μου ειπε οτι ερχονται και πελατες της με αυτογραφα κλπ.
Μμμ λέτε να είναι η Βουλάρα...? Και την προηγούμενη φορά που ήταν εδώ η Λιαγουροπούλου δεν είχε ακουστεί σχεδόν τίποτα μέχρι που έφυγε και τότε είπαν ότι "ήταν εδώ"...
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Από την άλλη βέβαια δε μου φαίνεται λογικό να γαμιεται για 30€ στα μπουρδελα η Βουλάρα, θα μπορούσε έστω να κάνει το call girl ή την στριπτητζου... :idiot:
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
36
καποιος ανεφερε οτι στο ερως 16 βρηκε τη Γιασμιν, τι ωρες τη βρισκω, πρωι η βραδυ?
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Φίλε δυστυχώς δεν δουλεύει πια εκεί η Γιασμιν, προσλαβαμε τη Βούλα Βαβατση...  :2funny:
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
Παντως σημερα το μεσημερι το Ερως ηταν κλειστο.Οποτε ουτε νεα για την Βουλαρα ουτε για την Νατασσα.Για τον τυπο που ρωταει για την Γιασμιν ηταν εκει προχθες το βραδυ.
Θελω να γαμησω την Βαβατση αρρωστσα και απεγνωσμενα οποτε μην τρολαρετε bourdeliotis κλπ speak up ρε τυπε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom