Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (8 μέλη και 40 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
εξαρταται το τι θελει να θυμαται  :fuck2:...και δεν τον κοβω για μαζοχιστη   :sunglasses:...
δεν προλαβαινω να γαμησω και την μιραμπελα ρε παιδια.....μπορει ομως να περασω να με βρισει λιγο οταν θα γυρναω την πλατη
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.618
Πόντοι
38.177
δεν προλαβαινω να γαμησω και την μιραμπελα ρε παιδια.....μπορει ομως να περασω να με βρισει λιγο οταν θα γυρναω την πλατη


Καλα καταλαβα οτι εχεις βιτσια  :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Μεγαλη στουντιοτσαρκα σημερα μεσημερακι στους καυτους δρομους του ερωτα και η κατασταση εχει ως εξης
-λαφαμ η χριστινα
-red light district η σεξυ καρμεν
-βιλα εροτικα θα ανοιγε μετα τις 5
-φριξου 13 η μιραμπελα
-φριξου 15 η εφη
-Φριξου 14,μινωταυρου,κωλετη,εκκλησια,λουξ,ματζαρου κλειστα
-κατεχακη θα ανοιγε σε κανα τεταρτο απο οταν περασα,εθεαθη μαυρουλα απεξω μαλλον αυτη θα δουλευει
-τσουκαλα τριδυμα η σαρα μια ξανθια κοπελα ,η εβελινα και η πιπινα ιζαμπελα
-ερημιτου η λιζα πολυ καλο και αθωο φαινομενικα πιπινι,μπηκε στην λιστα αλλα δεν τιμηθηκε ακομη
-ανδρεου γεωργιου 21 η μονικα η μεξικανα
-casa d Irene η καμελια
-ανδρεου γεωργιου 32 η μερσυ
Διπλα ακριβως η ξανθια αδυνατη πιπινα Βιολετα εσυνεληφθη να καπνιζει στον προθαλαμo
-ΕΡΩΣ 16 Η μπιανκα,νατασα απο τριτη λεει και τζαστιν επισης απο βδομαδα τωρα λειπει στην πατριδα της
-ν. Ουρανου 26 η Ειρηνη η φιλη του πατσινο δλδ
-κοροβαγκου η σεξι μουναρα υπερθεα του ερωτα Σανταλ
Οι δυο αψογες μεχρι στιγμην καταθεσεις εγιναν στην μουναρα της καρμεν και στο κωλαρακι της Σανταλ....ουτε προμοτορας στις βιλες να μουνα....οι κριτικες αργοτερα τωρα παω για καφε και αν ειναι μπορει να ριξω ενα ακομη πριν τελειωσει η πορνοεκδρομη μου
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Μεγαλη στουντιοτσαρκα σημερα μεσημερακι στους καυτους δρομους του ερωτα και η κατασταση εχει ως εξης
-λαφαμ η χριστινα
-red light district η σεξυ καρμεν
-βιλα εροτικα θα ανοιγε μετα τις 5
-φριξου 13 η μιραμπελα
-φριξου 15 η εφη
-Φριξου 14,μινωταυρου,κωλετη,εκκλησια,λουξ,ματζαρου κλειστα
-κατεχακη θα ανοιγε σε κανα τεταρτο απο οταν περασα,εθεαθη μαυρουλα απεξω μαλλον αυτη θα δουλευει
-τσουκαλα τριδυμα η σαρα μια ξανθια κοπελα ,η εβελινα και η πιπινα ιζαμπελα
-ερημιτου η λιζα πολυ καλο και αθωο φαινομενικα πιπινι,μπηκε στην λιστα αλλα δεν τιμηθηκε ακομη
-ανδρεου γεωργιου 21 η μονικα η μεξικανα
-casa d Irene η καμελια
-ανδρεου γεωργιου 32 η μερσυ
Διπλα ακριβως η ξανθια αδυνατη πιπινα Βιολετα εσυνεληφθη να καπνιζει στον προθαλαμo
-ΕΡΩΣ 16 Η μπιανκα,νατασα απο τριτη λεει και τζαστιν επισης απο βδομαδα τωρα λειπει στην πατριδα της
-ν. Ουρανου 26 η Ειρηνη η φιλη του πατσινο δλδ
-κοροβαγκου η σεξι μουναρα υπερθεα του ερωτα Σανταλ
Οι δυο αψογες μεχρι στιγμην καταθεσεις εγιναν στην μουναρα της καρμεν και στο κωλαρακι της Σανταλ....ουτε προμοτορας στις βιλες να μουνα....οι κριτικες αργοτερα τωρα παω για καφε και αν ειναι μπορει να ριξω ενα ακομη πριν τελειωσει η πορνοεκδρομη μου

:cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
 

alaska-saxara

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2014
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
ποια ειναι η <το πιτσιρικι Αντριαννα μικρη βγαινει στο σαλονι με μια "Anonymous" Μασκα> και σε ποιο καταστημα ειναι(οδο με αριθμο εστω?)
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
-ερημιτου η λιζα πολυ καλο και αθωο φαινομενικα πιπινι,μπηκε στην λιστα αλλα δεν τιμηθηκε ακομη

Είναι αθώο και πολύ ζουμερό το πιπίνι, εγώ το τίμησα για 2η φορά σήμερα το πρωί, αξίζει και επί πλέον έχει τον σωματότυπο που σου αρέσει, κωλάρα ποίημα μιλάμε και βυζάκια μικρα μεν αλλά όταν τα κοιτάς από κάτω νομίζεις πως είναι από κούκλα, τέλεια, στείνεται καλά αλλά θέλει και καθοδήγηση την οποία δέχεται ευχάριστα, πάνε και πιστεύω πως δεν θα χάσεις  :) Δάχτυλα, γλωσόφιλα πάντως δεν δέχεται, εγώ την πήρα και τις 2 φορές σε απλό των 30, και ο χρόνςο που χρειάστεικα ήταν γεμάτο 10λεπτο που μου ήταν αρκετός, φαντάζομαι πως αν παρεις κατι παραπάνω θα έχεις σίγουρα και πολύ περισσότερο χρόνο, πρωκτικό δεν κάνει.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
σε εβρισε τελικα??
οχι ισα ισα ηταν παραδοξα προσχαρη.....ετοιμος ημουν να μπω


παντως και σαν γενικο σχολιο σημερα ειχε κοσμο στην γυρα και πολλες κοπελες ειχαν πελατες στα δωματια.....αρα μπουταρης και σαμαρας με την εξοδο απο τα μνημονια ο ενας και την αλα σαλονικα red light district φεραν μπουρδελικη αναγεννηση.....εκλογες εχουμε αυριο να πατε να τους ψηφισετε...... :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
και να τονισω και παλι για την ιστορια οτι το τσιμπουκι ανευ καποτας φυσικα που μου κανε σημερα η σανταλ αγγιξε την τελειοτητα.....την συνιστω απολυτα σε οσους δεν εχουν δοκιμασει....το κατεχει το θεμα,αφηστε την να σας χαλαρωσει....
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
την αλλη φορα της χρωσταω μια καταθεση σ αυτην  και την λιζα....ηταν πολυ χαμογελαστη
οταν μια πουτανα τα κανει  αυτα φιλε να ξερεις οτι δεν εχει δουλεια...ειναι η κλασσικη πουτανια της γυναικας οταν θελει να περασει το δικο της,απλα αυτες οι γκομενες το εχουν τελειοποιησει..
πανε και ενημερωσε μας για την συμπεριφορα της..
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
οταν μια πουτανα τα κανει  αυτα φιλε να ξερεις οτι δεν εχει δουλεια...ειναι η κλασσικη πουτανια της γυναικας οταν θελει να περασει το δικο της,απλα αυτες οι γκομενες το εχουν τελειοποιησει..
πανε και ενημερωσε μας για την συμπεριφορα της..
ειχε βγει εξω να παρει αερα μαν.....
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.256
Κριτικές
293
Like
9.906
Πόντοι
13.755
Μολις γυρισα απο τη στοχευμενη καταθεση μου στη Νταϊανα...
Να σχολιασω?...να μιλησω?...να τ'αφησω καλυτερα?...
κι αν μιλησω απο που να αρχισω και που να τελειωσω??

Δεν υπαρχουν λογια για να περιγραψει κανεις την Νταϊανα  :smitten: :smitten: ειναι απλα μια υπεροχη γυναικα
Τελοσπαντων θα δω το exit poll,μην πεσουμε κιολας  :grin: και μετα θα επεκταθω...αλλα τι να πρωτογραψω δεν ξερω
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.332
Κριτικές
167
Like
27.561
Πόντοι
34.538
Μολις γυρισα απο τη στοχευμενη καταθεση μου στη Νταϊανα...
Να σχολιασω?...να μιλησω?...να τ'αφησω καλυτερα?...
κι αν μιλησω απο που να αρχισω και που να τελειωσω??

Δεν υπαρχουν λογια για να περιγραψει κανεις την Νταϊανα  :smitten: :smitten: ειναι απλα μια υπεροχη γυναικα
Τελοσπαντων θα δω το exit poll,μην πεσουμε κιολας  :grin: και μετα θα επεκταθω...αλλα τι να πρωτογραψω δεν ξερω
Τι ψηφισε η ΝΤΑΙΑΝΑ μας,σου πε?

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
:2funny: :2funny: :2funny: :grin:    Al για εσενα το ανεβασε αυτο σημερα;
 

Συνημμένα

  • Καταγραφή.PNG
    Καταγραφή.PNG
    239 KB · Εμφανίσεις: 34

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.256
Κριτικές
293
Like
9.906
Πόντοι
13.755

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.256
Κριτικές
293
Like
9.906
Πόντοι
13.755
Ενταξει οπως ειπα την εχω αδικησει παρα πολυ αφου ειχα να παω 1,5 χρονο μαζι της αλλα μου ξηγηθηκε λες και πηγαινω καθε μερα.
Αρχοντογυναικα με εντονη προσωπικοτητα,τρυφερη και στοργικη σα να ηταν η θεια μου  :rolleyes: :rolleyes:....αυταρχικη και αγρια οταν της ειπα τι κακο παιδι που ειμαι και μ'αρχισε στις σφαλιαρες...παθιασμενες αγκαλιες με τα ματια μου να χανονται μεσα στα δικα της.
Τσιμπουκι το καλυτερο που υπαρχει...γλειφομουνι γλειφοκωλι να τη γλειφεις και να μη χορταινεις...σε καποια φαση τελοσπαντων να καταλαβαινω οτι πρεπει να τελειωνω για να μην καταχραστω και την καλοσυνη της και να μου λεει αυτη....'μα γιατι βιαζεσαι'
Το ιδιο και στα προκαταρκτικα οπου κι εκει μου ειπε 'γιατι βιαζεσαι ακομα δε σου'κανα τιποτα'

ενα 40λεπτο γεματο παθος,αγκαλιες,ερωτα και κουβεντα με τη Νταϊανα που θα μου μεινει αξεχαστο...ο Blastbeat την κατεταξε χθες στο τοπ 5,εγω την βαζω χαλαρα μεσα στην τοπ 3αδα και αν αναλυσουμε στα σημεια σε καποια βγαινει και κορυφαια για μενα
Οποιος δεν εχει παρει Νταϊανα χανει μια μοναδικη εμπειρια ζωης θα ελεγα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom