Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (4 μέλη και 21 επισκέπτες)

simera_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
3
Like
130
Πόντοι
281
ολος αυτος ο ντορος για την τρανσ ειναι για την καινουργια στις βιλες?
 

new york boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
8
Like
95
Πόντοι
1
Καλησπερα,

βολτα σημερα στη βραδυνη βαρδια. Πηγα στα ΤΡΙΔΥΜΑ στο πρωτο οπως μπαινουμε στην ΑΛΙΣΙΑ. Ψηλη μελαχρινη, με μακρυ μαλλι, κανονικη στα κιλα.
Πολυ καλης εμφανισης αλλα ΜΗΝ ΠΑΡΑΣΥΡΘΕΙΤΕ. ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΦΑ.

Αγενεστατη συμπεριφορα και ακρως εγωιστικη. ηθελα να τις γλυψω τα βυζια ορθια, και να με τσιμπουκωσει ορθιο και μονο ξαπλωμενο με ηθελε.
ειχα το δικο μου προφυλακτικο και για να μην το βαλει το ανοιξε και το πεταξε στο πατωμα για τσαμπουκα. μου φορεσε με πολυ αγαρπο τροπο το δικο της.

Ξεκινησε να ψευτοβογγαει με το που μπηκα μεσα της και στα 10 λεπτα ΑΚΡΙΒΩΣ μου λεει φευγω. με το απλο μονο 10 λεπτα.
επισης δεν μιλαει ελληνικα ουτε αγγλικα.
Η συννενοηση ειναι ακρως δυσκολη.
ΟΥΣΤ!!! Μας περνανε για κοροιδα. ΟΥΣΤ! Ηρθε για να τα κονομισει η κυρια με ψευτοδουλεια!
ΜΑΥΡΟ!
 

new york boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
8
Like
95
Πόντοι
1
επισης,

στη βολτα ξαναειδα καποιες που τις εχω βαλει ΜΑΥΡΟ και εχω κανει κριτικη σε αλλα ποστ.
για να μαθαινουν οι νεοι και να θυμουνται οι παλαιοι.

ΜΟΝΙΚΑ στο τελευταιο στην ανδρεου γεωργιου στα δεξια οπως παμε προς τα κτελ. ΧΑΛΙΑ με κακη πλαστικη μια που το ενα βυζι ειναι διαφορετικο απο το αλλο.
εγωιστρια στο κρεβατι.

ΤΖΕΣΙΚΑ στις ΜΕΛΙΣΣΕΣ. Αγενεστατη και με το ρολοι στο χερι. επισης, πολυ βαρετο σεξ.
και
πηγα στη ΜΙΚΑΕΛΑ. στο καθετο στενο στην ανδρου γεωργιου. δεν θυμαμαι το ονομα του δρομου. Την ρωτησα αν κατεβαζει τα 60 για το 69 αν υπαρχει προφυλακτικο και αρνηθηκε. ΛΕω γενικα δεν κανεις εκπτωση. ΠΟΤΕ μου λεει.
Αντε γεια της λεω.
ουστ!

 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
16
εχει περιοδο καθε αρχη του μηνα....4 μερη κι ολας...οσο για την κλειτοριδα απλα δεν εκδηλωνεται το μιρελακι ....με 15 λετπα γλυψιμο τελειωνει καρατσεκαρισμενο!!!
Καθόσουν και την έγλκειφες ένα τέταρτο θες να πεις δλδ εσύ τώρα? Και στο τέλος τι είχαμε? Squirting  :think:
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Σαββατο βραδυ καταθεση στην πιτσιρικα Αντριαννα (Το κοριτσι με την Μασκα !! λολ) Πολυ μινιον γκομενα, βυζι ανυπαρκτο, σαν σωμα 10 χρονου!! το μουνακι της ειναι παρα πολυ στενο δεν χωρουσα μεσα της! Απο χαρακτηρα εχει πλακα αν της μιλας αγγλικα συνεννοησε αψογα γιατι απο ελληνικα δεν το κατεχει, Στα του αγωνα ειναι παρα πολυ καλη με γλωσσοφιλα απο μονη της το ξεκιναει με το που μπαινει στο δωματιο,δεχεται δαχτυλα τα παντα, χωρις μη εκει μη εδω!! Πληρωσα ενα 30αρι και σε καποια φαση στο τελειωμα μου βγαζει την καποτα και μου ξεκιναει απο μονη της ενα ακαποτο ολο τρελλα γτ γουσταρε λεει  :think: (η μαλον για να τελειωνει πιο γρηγορα ωστε να παει στον επομενο μιας και ειχε κινηση) χαχα οτι ναναι τα πηρε και στο στομα και ολα τελεια!!
Θα ξαναπηγαινα, αν η τυπισσα βαλει μια ωραια σιλικονη και κανει ενα 3αρακι στηθος θα γινει μινιον τουμπανακι,πιστευω σε τετοιες κοπελες η σιλικονη πραγματικα χριαζεται μιλαμε για ΜΗΔΕΝ βυζι.

Υ.Γ. Οσο ημουν στο στουντιο εγινε ενα σκηνικο, καποιος παπαρας μπαινει μεσα στο στουντιο και λεει στην τσατσα η οποια ειναι ευγενεστατη, "Που ειναι η πουτανα σου να την δουμε" Μαγκες αυτο ηταν τα περνει η τσατσα και λεει πουτανα να πεις την αδερφη σου καριολη και τον πεταξε εξω!! Χαχαχα, συγκινηθηκε κιολας πηγε να κλαψει αλλα εχει και δικιο και αυτα τα ζωα ρε πουστη εινε ελεος,κανενας δε σε υποχρεωσε να δωσεις τα λεφτα σου αλλα επειδη πληρωνεις δε σημαινει οτι πρεπει να φερεσαι και ετσι, κοκκινη καρτα στον τυπο, (δεν ξερω αν ειναι κανενας απο εδω μεσα).
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
16
Σεξ σοου ειπε η κωλο τσατσα,ακαπο,69.
Τα δυο πρωτα δεν τα ειδα. Και γενικα ολη η φαση εγινε λες και μας κυνηγουσαν.
Η τσατσά της Αλίνας ήταν μια 45αρα καλοστεκούμενη, γαμήσιμη για τσατσά? Δλδ τύπε τι εννοείς? Έδωσες 50αρικο, και αυτό που πήρες ήταν στάση 69 γλείψιμο με καπότα  :think: Σου έκανε παράπονα για τον χρόνο μέσα η Αλίνα? τέλιωνε, χύσε κτλ?
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
Καθόσουν και την έγλκειφες ένα τέταρτο θες να πεις δλδ εσύ τώρα? Και στο τέλος τι είχαμε? Squirting  :think:
γενικα κανω περιεργα πραγματα στο μιρελακι γιατι πηγαινω απο την πρωτη φορα που ηρθε ελλαδα και υπαρχει εξοικειωση.....και ναι ειχαμε squirt οχι οπως της cytherias αν αυτο εννοεις..!!!
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
16
γενικα κανω περιεργα πραγματα στο μιρελακι γιατι πηγαινω απο την πρωτη φορα που ηρθε ελλαδα και υπαρχει εξοικειωση.....και ναι ειχαμε squirt οχι οπως της cytherias αν αυτο εννοεις..!!!
όπως της Γαλανού?  :s&m_2:  :rockon:
 

Επισκέπτης
Λοιπον παιδες επειδης δεν μ'αρεσει να αφηνω εντυπωσεις που τελικα δεν ισχυουν, περασα εχθες στην μιχαελα με απλο 30 και μπορω να πω οτι ηταν παρα πολυ καλη,ανετη και χωρις να κοιταει ρολογια, και επισης ειχα γραψει οτι δεν μ' αρεσε την πρωτη φορα που την ειδα, ενταξει γραψτε λαθος απο κοντα ειναι αρκετα ομορφη κοπελα και εχει πολυ ωραιο χαμογελο, αυτα και την προτεινω σε ολους. το δωματιο ισως το καλυτερο που εχω περασει τελευταια, ολα στην πενα  :grin: αλλα εχουν ενα θεμα η υποδοχη ειναι εξω απ το πρωτο δωματιο  και εχθες γελουσα μια ωρα με εναν τυπο, ολα τα ακουγα μεχρι και προταση που δεν την εκανε ο μπαγασας  :2funny:

Εχθες καταφερα και εκανα το απιστευτο περασα ολα τα μαγαζια τις πρωτης βαρδιας και τελικα μπηκα στην μιχαελα που ηταν δευτερη βραδυνη, μονο εγω τα κανω αυτα  :2funny:
πηγα να δω και την πολυσυζητημενη του τελευταιου καιρου αλλα τελικα ηταν η μολδαβη βικτωρια με τα τατου, ουτε στην πρωινη ουτε στην βραδυνη ηταν σε καποιο απο τις βιλλες. Αμα θελει καποιος να του πως για πρωινη βαρδια τις κοπελς που συναντησα, τις θυμαμαι σχεδον ολες, ας στειλει πμ.
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
Δες πμ τυπε.
Btw χθες πηγα Νταιανα μετα απο πολλους μηνες.Πηρε πολλα κιλα απο τοτε δυστυχως,προσωπικα την προτιμουσα στα επιπεδα προ 3ετιας που ηταν και η τελευταια καταθεση.Στα του δωματιου ολα καλα,τρελο τσιμπουκωμα,πολυ καλη διαθεση και χωρις να δυσανασχετει.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.325
Κριτικές
167
Like
27.527
Πόντοι
34.538
Η τσατσά της Αλίνας ήταν μια 45αρα καλοστεκούμενη, γαμήσιμη για τσατσά? Δλδ τύπε τι εννοείς? Έδωσες 50αρικο, και αυτό που πήρες ήταν στάση 69 γλείψιμο με καπότα  :think: Σου έκανε παράπονα για τον χρόνο μέσα η Αλίνα? τέλιωνε, χύσε κτλ?
Η τσατσα ηταν μια γρια.
Γραψε λαθος,πρωτο και τριτο δεν ειδα.
Δεν ειπε τιποτα το μωρο για το χρονο αλλα όταν όλα  γινονται τρηγορα,σαν να σου λεει τελειωνε...
 

Επισκέπτης
Φτιαχνεται και καινουργιο στουντιο δεν ξερω αν το προσεξατε  :grin:
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
36
παιδια αυτη την ωρα ειναι η ευα στα τριδυμα η ολο βραδυ ειναι ακομη? και κατι αλλο την Αναστασια τη καινουρια τη μιλφ ποτε θα τη πετυχω?
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
πρωινη καταθεση στη Μιρελα...κλεω για τα χαμενα πενηνταρια που εχω δωσει μεχρι τωρα :rockon:
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Σημερα κατα τις 17 00 ειπα να κανω μια μικρη βολτα . Μπαινω στο Red Light ηταν η Βικυ η τρανς , διπλα η Βικτωρια απο Μολδαβια , στο Φριξου 13 η Μιραμπελα η οποια με επιασε στη κουβεντα και αρχισε να με χαιδευει , για μια στιγμη ημουν ετοιμος να περασω , αλλα μετα θυμηθηκα οοοοοοοολα αυτα τα αρνητικα σχολια και κρατηθηκα . Η καταθεση εγινε στη Νταιανα Godiva με πολυ καλες εντυπωσεις αν και υπαρχει ενα ( αλλα ) για τα κιλα της , κατα τ' αλλα δεν μου χαλασε κανενα χατηρι .
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
Σημερα κατα τις 17 00 ειπα να κανω μια μικρη βολτα . Μπαινω στο Red Light ηταν η Βικυ η τρανς , διπλα η Βικτωρια απο Μολδαβια , στο Φριξου 13 η Μιραμπελα η οποια με επιασε στη κουβεντα και αρχισε να με χαιδευει , για μια στιγμη ημουν ετοιμος να περασω , αλλα μετα θυμηθηκα οοοοοοοολα αυτα τα αρνητικα σχολια και κρατηθηκα . Η καταθεση εγινε στη Νταιανα Godiva με πολυ καλες εντυπωσεις αν και υπαρχει ενα ( αλλα ) για τα κιλα της , κατα τ' αλλα δεν μου χαλασε κανενα χατηρι .

ευτυχως που δε μπηκες Μιραμπελα...να φανταστεις εμενα που γενικα ειμαι κ ευκολος κ ανεκτικος κ εχω περασει κ καλα κ με κοπελες που καποιοι εδω μεσα δεν λενε καλα λογια..πχ Μαξιμ..Στεφη κτλ.....αυτη η Μιραμπελα μου εσπασε τα νευρα........
 

Επισκέπτης
ευτυχως που δε μπηκες Μιραμπελα...να φανταστεις εμενα που γενικα ειμαι κ ευκολος κ ανεκτικος κ εχω περασει κ καλα κ με κοπελες που καποιοι εδω μεσα δεν λενε καλα λογια..πχ Μαξιμ..Στεφη κτλ.....αυτη η Μιραμπελα μου εσπασε τα νευρα........

:2funny: :2funny: :2funny:

το παιζει δυσκολη πουτανα , θα πρεπει να κανουμε και καμακι στις πουτανες στο τελος για να καθοντε να τις γαμησουμε :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom