Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (3 μέλη και 34 επισκέπτες)

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.808
Πόντοι
3.665
Τη Ζωη και τη Νικολ που τις βρισκω και τι ωρες ?
Δεν ξέρω για τη Νικόλ (τη γαλλίδα που ήταν παλιά στους οίκους στο Βαρδάρη), αλλά η Ζωή έχει σταματήσει, απ' όσο ξέρω, εκτός κι αν κάνει καμιά εμφάνιση στο Λα Φαμ, πράγμα που πολλοί ευχόμαστε να κάνει... 
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Δεν ξέρω για τη Νικόλ (τη γαλλίδα που ήταν παλιά στους οίκους στο Βαρδάρη), αλλά η Ζωή έχει σταματήσει, απ' όσο ξέρω, εκτός κι αν κάνει καμιά εμφάνιση στο Λα Φαμ, πράγμα που πολλοί ευχόμαστε να κάνει... 
:(
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Στοχευμένη κατάθεση στην Candy.
Τα σχόλια περιτεύουν.....
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Αναστήθηκε κι ο Spiler...?


Καταρχάς παρατηρώ τελευταία πολλές "μεταγραφές" (μελών) από το thread με τα μασατζίδικα...

2ον Είχα να μπω καμιά εβδομάδα και μαζεύτηκαν πάνω από 20 σελίδες σχόλια...Δυστυχώς οι περισσότερες ήταν ατέρμωνες συζητήσεις.

3ον Για την Μιχαέλα, έκανε μπαμ ρε παιδιά η υπερπροβολή και η διαφήμιση που έπεσε(από ένα συγκεκριμένο μέλος κυρίως). Ευτυχώς απ' ότι διαπίστωσα οι παλαιότεροι δεν την πάτησαν

Και για τα κοριτσάκια λοιπόν που μπαίνουν τώρα στον στίβο των μπουρδέλων, πιο τρανταχτό παράδειγμα από την Έφη δεν υπάρχει.. Κι αυτό πρέπει να ακολουθούν.
Όλα όλα τα δωμάτια γεμάτα σε όλη τη βάρδια, αλλά 30' τουλάχιστον μέσα... Γενικά αρχίζω να πιστεύω ότι πρέπει να κλείσεις ραντεβού πλέον.

Και γενικά χιλιοειπωμένος κανόνας: ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΜΕ ΡΟΛΟΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ.

 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.808
Πόντοι
3.665
Καταρχάς παρατηρώ τελευταία πολλές "μεταγραφές" (μελών) από το thread με τα μασατζίδικα...

2ον Είχα να μπω καμιά εβδομάδα και μαζεύτηκαν πάνω από 20 σελίδες σχόλια...Δυστυχώς οι περισσότερες ήταν ατέρμωνες συζητήσεις.

3ον Για την Μιχαέλα, έκανε μπαμ ρε παιδιά η υπερπροβολή και η διαφήμιση που έπεσε(από ένα συγκεκριμένο μέλος κυρίως). Ευτυχώς απ' ότι διαπίστωσα οι παλαιότεροι δεν την πάτησαν

Και για τα κοριτσάκια λοιπόν που μπαίνουν τώρα στον στίβο των μπουρδέλων, πιο τρανταχτό παράδειγμα από την Έφη δεν υπάρχει.. Κι αυτό πρέπει να ακολουθούν.
Όλα όλα τα δωμάτια γεμάτα σε όλη τη βάρδια, αλλά 30' τουλάχιστον μέσα... Γενικά αρχίζω να πιστεύω ότι πρέπει να κλείσεις ραντεβού πλέον.

Και γενικά χιλιοειπωμένος κανόνας: ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΜΕ ΡΟΛΟΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ.
Είδες, είπα να αρχίσω να ενεργοποιούμαι σε αυτόν τον τομέα ξανά, γιατί και η πολύ δουλειά τρώει τον αφέντη... ;)  Εγώ πάντως θα σταθώ στο τελευταίο που είπες, το "μακριά από πουτάνες με ρολόι στο χέρι".  Νομίζω ότι είναι αυτό που συνοψίζει τα περισσότερα που έχουν ειπωθεί αυτές τις μέρες για ότι αφορά το ρολόι.  Τα λεφτά που δίνουμε οφείλει να τα τιμά η κάθε κοπέλα και το κάθε ίδρυμα, για να μας έχουν σαν πελάτες, άμα δεν τα εκτιμάνε, πολύ απλά αυτοί χάνουν, εμείς τις επιλογές μας τις έχουμε πάντα. ;)

Πάντως όσες φορές έχω πάρει κάποιο καλό πρόγραμμα (συνήθως κάποιο που ήταν στο 50άρικο ή και παραπάνω) σε studio ή σε μπουρδέλο, ποτέ δεν είχα πρόβλημα με το χρόνο, και πάντα ήμουν μέσα 30 λεπτά και βάλε (κατά μέσο όρο).  Ίσως βέβαια να φταίνε και οι γυναίκες που επέλεγα (Νταϊάνα, Νικόλ, Ζωή, Candy, Mandy, κλπ.), αλλά δεν έχει τύχει ποτέ να παρατηρήσω κάτι.  Μπορεί όμως να ήμουν και απλά τυχερός. :)
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.904
Κριτικές
384
Like
5.722
Πόντοι
11.585
Η ανωριμοτητα και η μαλακια που σε δερνει κατανταει κουραστικη πλεον...Πισω απο την ανωνυμια του πληκτρολογιου κανεις τον μαγκα εκθετοντας και προσβαλλοντας ενα ατομο που σιγουρα δε σε εχει βλαψει σε τιποτα και που ειτε σ'αρεσει ειτε οχι ετσι διαλεξε να ζει.Νομικα θεωρειται γυναικα και μπορει να δουλευει σε στουντιο...εσυ τωρα τι προσπαθεις να αποδομησεις το προφιλ της με αστειακια 12χρονου παιδιου ενω δε την ξερεις καν??
Ποιος φερεται πουστικα στη συγκεκριμενη περιπτωση?

+1
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Η ανωριμοτητα και η μαλακια που σε δερνει κατανταει κουραστικη πλεον...Πισω απο την ανωνυμια του πληκτρολογιου κανεις τον μαγκα εκθετοντας και προσβαλλοντας ενα ατομο που σιγουρα δε σε εχει βλαψει σε τιποτα και που ειτε σ'αρεσει ειτε οχι ετσι διαλεξε να ζει.Νομικα θεωρειται γυναικα και μπορει να δουλευει σε στουντιο...εσυ τωρα τι προσπαθεις να αποδομησεις το προφιλ της με αστειακια 12χρονου παιδιου ενω δε την ξερεις καν??
Ποιος φερεται πουστικα στη συγκεκριμενη περιπτωση?
Συγχωρέστε τον οπισθοδρομικο, αλλα ειναι αργα για ν αλλαξω...
Προφανως δεν μ έχει βλαψει απολυτως καθόλου! Ο τροπος που, δεν διαλεξε, αλλα της επέβαλε ενα καπριτσιο της φυσης και της βιολογιας να ζει, μονο τη συμπαθεια μου μπορει να προκαλεσει...
  Το μαγαζι ομως φερθηκε πουστικα που δεν μ ενημερωσε!
Και ξερεις οτι ειμαι χρονια πελατης τους...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.256
Κριτικές
293
Like
9.900
Πόντοι
13.755
  Το μαγαζι ομως φερθηκε πουστικα που δεν μ ενημερωσε!
Και ξερεις οτι ειμαι χρονια πελατης τους...
οχι μωρε δε νομιζω...το μαγαζι θεωρητικα μπορει να δηλωσει και πληρη αγνοια,ειδε μια γκομεναρα και την πηρε.
Και τι μας κανει εντυπωση ρε παιδια?Αν θυμαστε οταν πρωτοεμφανιστηκε η γκομενερα τοτε Τζενη Χειλουδακη δουλευε σε μπουρδελα και στην Αθηνα και στη Ροδο.Εμεις το ειδαμε εν ετει 2014 και σοκαριστηκαμε...αν το ειδαμε δηλαδη εν ετει 2014 και δε το'χουμε δει πολλες φορες χωρις να το καταλαβουμε  :grin: :grin:

Εμενα μου κανει εντυπωση μια κοπελα η οποια στην ουσια δεν εχει κλειτοριδα και δουλευει ασταματητα.Δεν εχει ουτε περιοδο δηλαδη αν υπολογιζω σωστα...αλλα δε θα πω ποια  :rolleyes:
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
814
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
οχι μωρε δε νομιζω...το μαγαζι θεωρητικα μπορει να δηλωσει και πληρη αγνοια,ειδε μια γκομεναρα και την πηρε.
Και τι μας κανει εντυπωση ρε παιδια?Αν θυμαστε οταν πρωτοεμφανιστηκε η γκομενερα τοτε Τζενη Χειλουδακη δουλευε σε μπουρδελα και στην Αθηνα και στη Ροδο.Εμεις το ειδαμε εν ετει 2014 και σοκαριστηκαμε...αν το ειδαμε δηλαδη εν ετει 2014 και δε το'χουμε δει πολλες φορες χωρις να το καταλαβουμε  :grin: :grin:

Εμενα μου κανει εντυπωση μια κοπελα η οποια στην ουσια δεν εχει κλειτοριδα και δουλευει ασταματητα.Δεν εχει ουτε περιοδο δηλαδη αν υπολογιζω σωστα...αλλα δε θα πω ποια  :rolleyes:
Ε, πες μη βάζεις τριβόλια
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Δεν ξερω φυσικα για ποια λες, αλλα η περιοδος μπορει να σταματησει ειτε απο ορμονικες διαταραχες, ειτε απο "μηχανιες", ειτε απο φαρμακα.
Προσφατα νεαρη κοπελα του χωρου μου ειπε οτι της σταματησε, κι οι γιατροι της ειπαν οτι φταιει η δουλεια της, και παλιοτερα, διασημη ακομα κοπελα, μου ειπε οτι επαιρνε φαρμακα, στο βωμο του χρηματος...
βαζουν και κανα σφουγγαρακι και δουλευουν
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Εμενα μου κανει εντυπωση μια κοπελα η οποια στην ουσια δεν εχει κλειτοριδα και δουλευει ασταματητα.Δεν εχει ουτε περιοδο δηλαδη αν υπολογιζω σωστα...αλλα δε θα πω ποια  :rolleyes:
Δεν ξερω φυσικα για ποια λες, αλλα η περιοδος μπορει να σταματησει ειτε απο ορμονικες διαταραχες, ειτε απο "μηχανιες", ειτε απο φαρμακα.
Προσφατα νεαρη κοπελα του χωρου μου ειπε οτι της σταματησε, κι οι γιατροι της ειπαν οτι φταιει η δουλεια της, και παλιοτερα, διασημη ακομα κοπελα, μου ειπε οτι επαιρνε φαρμακα, στο βωμο του χρηματος...
 

Επισκέπτης
Η ανωριμοτητα και η μαλακια που σε δερνει κατανταει κουραστικη πλεον...Πισω απο την ανωνυμια του πληκτρολογιου κανεις τον μαγκα εκθετοντας και προσβαλλοντας ενα ατομο που σιγουρα δε σε εχει βλαψει σε τιποτα και που ειτε σ'αρεσει ειτε οχι ετσι διαλεξε να ζει.Νομικα θεωρειται γυναικα και μπορει να δουλευει σε στουντιο...εσυ τωρα τι προσπαθεις να αποδομησεις το προφιλ της με αστειακια 12χρονου παιδιου ενω δε την ξερεις καν??
Ποιος φερεται πουστικα στη συγκεκριμενη περιπτωση?
Ας τα παρουμε με την σειρα τα πραγματα, καταρχην οσο ειμαι μελος ποτε δεν σε εβρισα ουτε ποτε ειχα καποιο θεμα μαζι σου ετσι δεν ειναι...εσυ δλδ βριζοντας με για κατι που στην ουσια δεν εχει να κανει με εσενα γιατι πουθενα δεν αναφερω το ονομα σου με λες οτι πισω απ την ανωνυμια του σαιτ κανω το μαγκα εσυ δλδ που με βριζεις χωρις λογο(εκτος και αν εχεις)δεν το κανεις αυτο.... εγω δεν εγραψα ποτε οτι εχω προβλημα να δουλεψει σε στουντιο η οτι εχω προβλημα επειδης εχει κανει οτι εχει κανει στο ευατο της αυτα δεν μ' αφορουν και ποτε δεν μιλησα για αυτα. ΝΑΙ ειπα δυο φορες αντι για αυτην αυτον ε και αυτο σε πειραξε τοσο πολυ και τα εγραψες ολα αυτα και μαλιστα ειδα και απο ενα αλλο μελος να σε επιβραβευη για το τοσο μεγαλο κατορθωμα που εκανες... Το θεμα μας και για να τελειωνουμε με αυτο ειναι οπως εγραψε και ο χαγκεμ αλλα και νωριτερα την κουβεντα που ειχαμε με τους αλλους συναγωνιστες το μαγαζι και το οποιοδηποτε μαγαζι φερνει μια τετοια κοπελα οφειλη να ενημερωνει τους πελατες... νομικα οπως λες μπορει να ειναι καλυμενη δεν το ξερω και δεν με ενδιαφερει αυτο, εμενα με ενδιαφερει να μην κοροιδευουν το πελατη για στην ουσια αυτο κανουν.  
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
οχι τυπε να λενε στην υποδοχη οτι ειναι τρανς η δεν ξερω εγω πως αλλιως τις λετε, και μετα αν θελει ο πελατης θα περασει η οχι ετσι πως κανουν οποιος δεν γνωριζει η δεν καταλαβε θα μπει στο δωματιο γιατι εξω θα δει μια ομορφη παρουσια και θα πληρωσει το ποσο και αν το καταλαβει στην πορεια και δεν θελει να παει μαζι της θα αναγκαστη χωρις λογο να κανει φασαρια με το μαγαζι γιατι δεν τον ενημερωσε και περασε μεσα.
α καλα....

ρε μαν αυτα τα πραγματα ειναι γνωστα στην πιατσα των μπουρδελιαρηδων των ενημερωμενων οπως και για την αλλη την ιδιοκτητρια του γνωστοτερου πλεον στουντιο των αθηνων....τι να λεμε τωρα;
 

Επισκέπτης
τι να πει ;να βαλει ταμπελα προσεχως τρανς :grin:
οχι τυπε να λενε στην υποδοχη οτι ειναι τρανς η δεν ξερω εγω πως αλλιως τις λετε, και μετα αν θελει ο πελατης θα περασει η οχι ετσι πως κανουν οποιος δεν γνωριζει η δεν καταλαβε θα μπει στο δωματιο γιατι εξω θα δει μια ομορφη παρουσια και θα πληρωσει το ποσο και αν το καταλαβει στην πορεια και δεν θελει να παει μαζι της θα αναγκαστη χωρις λογο να κανει φασαρια με το μαγαζι γιατι δεν τον ενημερωσε και περασε μεσα.
 

Επισκέπτης
α καλα....

ρε μαν αυτα τα πραγματα ειναι γνωστα στην πιατσα των μπουρδελιαρηδων των ενημερωμενων οπως και για την αλλη την ιδιοκτητρια του γνωστοτερου πλεον στουντιο των αθηνων....τι να λεμε τωρα;
δλδ με την λογικη σου σε ενα στουντιο πανε μονο ενημερωμενα ατομα και ετσι το στουντιο δεν πρεπει να ενημερωνει..  πεστο μου αυτο να πεσω απ τα συννεφα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
δλδ με την λογικη σου σε ενα στουντιο πανε μονο ενημερωμενα ατομα και ετσι το στουντιο δεν πρεπει να ενημερωνει..  πεστο μου αυτο να πεσω απ τα συννεφα
καταρχας τι ειναι το στουντιο ;επιχειρηση...

ειδες κανεναν επιχειρηματια να λεει δεν εχω καλο εμπορευμα;

δευτερον γιατι να ενημερωσει;με την ιδια λογικη να ενημερωσει και διπλα οτι η μιραμπελα ειναι ξυνη,μην μπειτε,η ταδε ειναι απλυτη  μην την γλειψετε,η ταδε βρωμαει ποδαριλα μην κανετε ποδομαλακιες κλπ
ποιος θα τα πει αυτα;σοβαρευτειτε....
τριτον γιαυτο υπαρχει πια το σαιτ και το διαβαζουν ολοι

τεταρτον τι να λεει επειδη ειναι τρανς;μια ιδεα ειναι ολα ,μηπως και στις αλλες που γαμησαμε ειμαστε για ολες σιγουροι;αλλους τους αρεσουν οι αντρογυναικες στην τελικη,οποιον τον απωθει ως θεαμα,φωνη,υψος δεν ξερω τι δεν μπαινει....οπως εμενα πχ με απωθει δεν το κρυβω η αντριαννα που στους περισσοτερους εδω μεσα αρεσει και μαλιστα ο αλλος μας ειπε οτι πρεπει να την εχει παρει καθε μπουρδελιαρης που σεβεται τον εαυτο του....

εμενα πχ μ αρεσουν οι πιο θηλυκες πετιτ γκομενες με καμπυλες,με παχακια,με μπουταρες και κωλαρες και οχι οι γυμνασμενες γυμναστηριου με κοιλιακους,ουτε οπως εγινε η λαρα μαντυ τελευταια σαν αθλητης παλης....τεσπα.....γουστα ειναι ολα....αλλος μπορει να καυλωνει με ψηλες,με μποντιμπιλντερουδες,με οτι θελει
 

Επισκέπτης
καταρχας τι ειναι το στουντιο ;επιχειρηση...

ειδες κανεναν επιχειρηματια να λεει δεν εχω καλο εμπορευμα;

δευτερον γιατι να ενημερωσει;με την ιδια λογικη να ενημερωσει και διπλα οτι η μιραμπελα ειναι ξυνη,μην μπειτε,η ταδε ειναι απλυτη  μην την γλειψετε,η ταδε βρωμαει ποδαριλα μην κανετε ποδομαλακιες κλπ
ποιος θα τα πει αυτα;σοβαρευτειτε....
τριτον γιαυτο υπαρχει πια το σαιτ και το διαβαζουν ολοι

τεταρτον τι να λεει επειδη ειναι τρανς;μια ιδεα ειναι ολα ,μηπως και στις αλλες που γαμησαμε ειμαστε για ολες σιγουροι;αλλους τους αρεσουν οι αντρογυναικες στην τελικη,οποιον τον απωθει ως θεαμα,φωνη,υψος δεν ξερω τι δεν μπαινει....οπως εμενα πχ με απωθει δεν το κρυβω η αντριαννα που στους περισσοτερους εδω μεσα αρεσει και μαλιστα ο αλλος μας ειπε οτι πρεπει να την εχει παρει καθε μπουρδελιαρης που σεβεται τον εαυτο του....

εμενα πχ μ αρεσουν οι πιο θηλυκες πετιτ γκομενες με καμπυλες,με παχακια,με μπουταρες και κωλαρες και οχι οι γυμνασμενες γυμναστηριου με κοιλιακους,ουτε οπως εγινε η λαρα μαντυ τελευταια σαν αθλητης παλης....τεσπα.....γουστα ειναι ολα....αλλος μπορει να καυλωνει με ψηλες,με μποντιμπιλντερουδες,με οτι θελει
Φυσικα και ειναι επιχειρηση και μαλιστα τα περισσοτερα εχουν βαλει πολλα λεφτα, αλλο αυτο ομως τζ ελ και αλλο το δεν ενημερωνω τον κοσμο και φερομε αντιεπαγγελματικα, παλι με την λογικη σου θα κρυψουν μια ασχημη στο δωματιο και οταν πας θα σε πουν κοιτα μεσα στο δωματιο εχουμε ενα μοντελο μπες και δεν θα χασεις, εσυ ο αφελης θα την πατησεις πχ οπως με καποιον που δεν θελει ρε αδερφε να παει με τρανς και μετα αυτη τη αντιεπαγγελματικη συμπεριφορα σου θα κανει τον πελατη να μην ξαναπατησει. Το τεταρτο που λες κανονικα δεν πρεπει να το σχολιαζω καθολου γιατι πρεπει να καταλαβεις οτι με το ζορι δεν γινεται τιποτε ...δεν  μπορεις εσυ να με επιβαλεις να περασω με μια τρανς την στιγμη που εγω δεν θελω...οποιος θελει θα παει εμεις δεν εμποδιζουμε κανενα να το κανει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom