Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (3 μέλη και 28 επισκέπτες)

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Τον ειδα τωρα στο αλλο σαιτ  :2funny: νομιζω ευκολα θα την πατησουν πολλοι που δεν θα ξερουν, μπορω να βαλω φωτο του εδω ξερει κανεις, και στην φατσα κανει μπαμ αλλα πρεπει να των δεις μερα και οχι στα σκοταδια που μπορει να εχει στο δωματιο η στην υποδοχη :grin:
Απο κοντα δεν εχει διαφορα απο τις φωτο
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.256
Κριτικές
293
Like
9.902
Πόντοι
13.755
Δλδ θα την πατησουν πολλοι συναγωνιστες που δεν ειναι μελη η δεν διαβαζουν του μπου. με αυτον  :grin:  :grin:

Τον ειδα τωρα στο αλλο σαιτ  :2funny: νομιζω ευκολα θα την πατησουν πολλοι που δεν θα ξερουν, μπορω να βαλω φωτο του εδω ξερει κανεις, και στην φατσα κανει μπαμ αλλα πρεπει να των δεις μερα και οχι στα σκοταδια που μπορει να εχει στο δωματιο η στην υποδοχη :grin:
Η ανωριμοτητα και η μαλακια που σε δερνει κατανταει κουραστικη πλεον...Πισω απο την ανωνυμια του πληκτρολογιου κανεις τον μαγκα εκθετοντας και προσβαλλοντας ενα ατομο που σιγουρα δε σε εχει βλαψει σε τιποτα και που ειτε σ'αρεσει ειτε οχι ετσι διαλεξε να ζει.Νομικα θεωρειται γυναικα και μπορει να δουλευει σε στουντιο...εσυ τωρα τι προσπαθεις να αποδομησεις το προφιλ της με αστειακια 12χρονου παιδιου ενω δε την ξερεις καν??
Ποιος φερεται πουστικα στη συγκεκριμενη περιπτωση?
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Παιδια,για να μην παρεξηγιομαστε....
Άλλο το μασατζιδικο που αγοράζεις χρονο 40-60 λεπτα και άλλο το στουντιο,μπουρδελο κλπ.
ΤΗΝ ειχα αναφερει αλλωστε  αυτή τη....σημαντικη λεπτομερεια.
Το κοριτσι ηταν αψογο πριν.Μην περιμενετε να γαματε 30 λεπτα και βαλε με 30 ευρω.
Απλη λογικη.

Εγω τυπε παλια στον Βαρδαρη πριν 2(Μαρτης του 2012) χρονια ειχα πληρωσει ενα πιπινακι 19χρ 25 ευρω και ειχα κατσει 40λεπτο γαμησι  :smitten: :smitten: :smitten:.Απεξω ειχε στηθει ουρα,οταν βγηκα επεσε χειροκροτημα και λεγανε αξιος αξιος!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Εγω τυπε παλια στον Βαρδαρη πριν 2(Μαρτης του 2012) χρονια ειχα πληρωσει ενα πιπινακι 19χρ 25 ευρω και ειχα κατσει 40λεπτο γαμησι  :smitten: :smitten: :smitten:.Απεξω ειχε στηθει ουρα,οταν βγηκα επεσε χειροκροτημα και λεγανε αξιος αξιος!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μου εχουν τυχει και μενα τετοιες κοπελες , οι οποιες γιναν στανταρακια . Ειναι πιστευω και στο μπουρδελο που πας και τι πολιτικη εχει . Μερικα ειναι του 10λεπτου και δεν αλλαζουν με τιποτα , εγω προσωπικα τα αποφευγω .
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Μου εχουν τυχει και μενα τετοιες κοπελες , οι οποιες γιναν στανταρακια . Ειναι πιστευω και στο μπουρδελο που πας και τι πολιτικη εχει . Μερικα ειναι του 10λεπτου και δεν αλλαζουν με τιποτα , εγω προσωπικα τα αποφευγω .

η συγκεκριμενη μετα απο 4 μηνες εφυγε και δν τη ξαναειδα  :'(
ρε φιλε ενταξει ας ειναι με 25 ευρω του 10λεπτου-15λεπτου,αλλα να συμπεριφερεται καλα,οχι λες και κανει αγγαρεια κ να σου σπαει τα νευρα
εκει και 5 ευρω ειναι πολλα  :-
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.256
Κριτικές
293
Like
9.902
Πόντοι
13.755
η συγκεκριμενη μετα απο 4 μηνες εφυγε και δν τη ξαναειδα  :'(
ρε φιλε ενταξει ας ειναι με 25 ευρω του 10λεπτου-15λεπτου,αλλα να συμπεριφερεται καλα,οχι λες και κανει αγγαρεια κ να σου σπαει τα νευρα
εκει και 5 ευρω ειναι πολλα  :-
μη βασανιζεσαι βρε...η Νταϊανα το μισαωρο το'χει για πλακα  :tits: :tits:
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
μη βασανιζεσαι βρε...η Νταϊανα το μισαωρο το'χει για πλακα  :tits: :tits:
Απο βδομαδα Αλ θα παω στη Νταϊανα , δεν εχω ξαναπαει μαζι της γιατι δεν ταιριαζαν οι ωρες , αν παρω το απλο θα μου βγαλει τα γουστα που γραφεις στα ποστ σου ή να παρω μεγαλητερο προγραμμα ?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.323
Κριτικές
167
Like
27.526
Πόντοι
34.538
Εγω τυπε παλια στον Βαρδαρη πριν 2(Μαρτης του 2012) χρονια ειχα πληρωσει ενα πιπινακι 19χρ 25 ευρω και ειχα κατσει 40λεπτο γαμησι  :smitten: :smitten: :smitten:.Απεξω ειχε στηθει ουρα,οταν βγηκα επεσε χειροκροτημα και λεγανε αξιος αξιος!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μπραβο σου.Γιατι δεν το ξανακανες?
Μαλλον γιατι είναι η εξαιρεση στο κανονα!!!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.323
Κριτικές
167
Like
27.526
Πόντοι
34.538
η συγκεκριμενη μετα απο 4 μηνες εφυγε και δν τη ξαναειδα  :'(
ρε φιλε ενταξει ας ειναι με 25 ευρω του 10λεπτου-15λεπτου,αλλα να συμπεριφερεται καλα,οχι λες και κανει αγγαρεια κ να σου σπαει τα νευρα
εκει και 5 ευρω ειναι πολλα  :-
Και αφου ξηγιονταν κι αλλοι το ιδιο,την στειλαν από κει που ηρθε σε λιγους μηνες.
Ερχεσαι στα λογια μου σιγα σιγα....
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
τι γραφω στα ποστ μου δηλαδη??...οποιο προγραμμα και να παρεις η Νταϊανα ξερει να εκτιμαει τον πελατη και ειναι αψογη σε ολα της.Και δυστυχως κι εγω την εχω αδικησει που δεν πηγαινω και το παραδεχομαι
Γραφεις οτι βγαζει καλα γουστα , δεν βιαζεται και ειναι δεκτικη .
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.256
Κριτικές
293
Like
9.902
Πόντοι
13.755
Απο βδομαδα Αλ θα παω στη Νταϊανα , δεν εχω ξαναπαει μαζι της γιατι δεν ταιριαζαν οι ωρες , αν παρω το απλο θα μου βγαλει τα γουστα που γραφεις στα ποστ σου ή να παρω μεγαλητερο προγραμμα ?
τι γραφω στα ποστ μου δηλαδη??...οποιο προγραμμα και να παρεις η Νταϊανα ξερει να εκτιμαει τον πελατη και ειναι αψογη σε ολα της.Και δυστυχως κι εγω την εχω αδικησει που δεν πηγαινω και το παραδεχομαι

Πολυ καλη η Νταιανα,αλλα η Ειρηνη λιγο ακριβα δινει κωλο-80ευρω  :-
η Νταϊανα ειναι αρχοντογυναικα,εχει προσωπικοτητα...τι συγκρινουμε τωρα
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.256
Κριτικές
293
Like
9.902
Πόντοι
13.755
Γραφεις οτι βγαζει καλα γουστα , δεν βιαζεται και ειναι δεκτικη .
ε ναι ενταξει δε το συζητω...κατα τη γνωμη μου δωσε κανα 50αρικο να εισαι κομπλε αμα πας πρωτα φορα μαζι της
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.808
Πόντοι
3.665
τι γραφω στα ποστ μου δηλαδη??...οποιο προγραμμα και να παρεις η Νταϊανα ξερει να εκτιμαει τον πελατη και ειναι αψογη σε ολα της.Και δυστυχως κι εγω την εχω αδικησει που δεν πηγαινω και το παραδεχομαι
η Νταϊανα ειναι αρχοντογυναικα,εχει προσωπικοτητα...τι συγκρινουμε τωρα
Θα συμφωνήσω με τον al σε αυτό, η Νταϊάνα είναι όντως εξαιρετική σε αυτό που κάνει, όπως και άλλες είναι ή ήταν (π.χ. Ζωή, Νικόλ, Candy, κλπ.).  Προσωπικά θα έβαζα την Νταϊάνα άνετα στο top 10 των επιλογών μου.  
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Θα συμφωνήσω με τον al σε αυτό, η Νταϊάνα είναι όντως εξαιρετική σε αυτό που κάνει, όπως και άλλες είναι ή ήταν (π.χ. Ζωή, Νικόλ, Candy, κλπ.).  Προσωπικά θα έβαζα την Νταϊάνα άνετα στο top 10 των επιλογών μου.  
Τη Ζωη και τη Νικολ που τις βρισκω και τι ωρες ?
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Θα συμφωνήσω με τον al σε αυτό, η Νταϊάνα είναι όντως εξαιρετική σε αυτό που κάνει, όπως και άλλες είναι ή ήταν (π.χ. Ζωή, Νικόλ, Candy, κλπ.).  Προσωπικά θα έβαζα την Νταϊάνα άνετα στο top 10 των επιλογών μου.  

Ξεροχυνω για Νικολ  :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
ναι γαμησε την αυτην,κριτικη για το πιπινι στο 19 δεν εγραψες παιχτη τουλαχιστον πες εμφανισιακα πως ειναι

Λοιπόν το πιπίνι είναι αστεράκι, είναι χαμογελαστή έχει καλή διάθεση και εκπέμπει θετική ενέργεια, εμφανισιακά είναι βραχύσωμη με μικρό αλλά όμορφο στήθος, τέλειο κωλαράκι, αφιερώνει χρόνο και δημιουργεί πολύ ευχάριστη ατμόσφαιρα, είναι απίστευτα θηλυκή, και πάνω από όλα της αρέσει αυτό που κάνει. Συνήθως βέβαια τέτοια κορίτσια δεν σταδιοδρομούν για πολύ καιρό, αλλά όσο καιρό μείνουν αφήνουν για χρόνο πολύ την σφραγίδα τους, την παρομοιάζω σε συμπεριφορά σαν την Ρεμπέκα την Ρωσίδα για όσους θυμούνται.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom