Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (3 μέλη και 16 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.256
Κριτικές
293
Like
9.898
Πόντοι
13.755
Πριν παω στη Μιχαελα ειχα κι εγω μια επιφυλαξη γιατι ως γνωστον οπου ακους πολλα κερασια...και ποσο μαλλον πριν ακομα εμφανιστει δουλεψει σε στουντιο
Ομως ηταν πολυ ενταξει αν και ηταν 5 η ωρα το πρωι και ηθελαν να κλεισουν κιολας αλλα η κοπελα διαθετει και χαρακτηρα και διαθεση και απαιχτη τεχνικη απο τις λιγες.

Τωρα αν ειναι η πολιτικη του μαγαζιου αυτη ειναι μαλακια τους διοτι απο τοτε που ανοιξε μονο μ'αυτη την κοπελα θα δουν χαϊρι εφοσον την αφησουν ελευθερη.Οπως ειπα ειναι ενα κραμα απο Εφη,Σαρα και Βερονικα...

Τελοσπαντων θα τους κραξω και στο θρεντ τους μπας και μ'ακουσουν και πιασουν την καλη μ'αυτο το θησαυρο που εχουν στα χερια τους
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.323
Κριτικές
167
Like
27.526
Πόντοι
34.538
ας βγουν τωρα τα αλανια που μας την διαφημιζαν εδω μεσα και δημιουργησαν ντορο γυρο απο το ονομα της,να μας κατακρινουν που δεν τελειωνουμε μεσα σε ενα πενταλεπτο  :birdman:
Παιδια,για να μην παρεξηγιομαστε....
Άλλο το μασατζιδικο που αγοράζεις χρονο 40-60 λεπτα και άλλο το στουντιο,μπουρδελο κλπ.
ΤΗΝ ειχα αναφερει αλλωστε  αυτή τη....σημαντικη λεπτομερεια.
Το κοριτσι ηταν αψογο πριν.Μην περιμενετε να γαματε 30 λεπτα και βαλε με 30 ευρω.
Απλη λογικη.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
Παιδια,για να μην παρεξηγιομαστε....
Άλλο το μασατζιδικο που αγοράζεις χρονο 40-60 λεπτα και άλλο το στουντιο,μπουρδελο κλπ.
ΤΗΝ ειχα αναφερει αλλωστε  αυτή τη....σημαντικη λεπτομερεια.
Το κοριτσι ηταν αψογο πριν.Μην περιμενετε να γαματε 30 λεπτα και βαλε με 30 ευρω.
Απλη λογικη.

Επειδή έχω γνώση και από μπουρδέλα αλλά και από τα μασατζίδικα  οφείλω να διευκρινίσω τα παρακάτω προς αποφυγήν παρεξηγήσεων.
Στα μασατζίδικα ο χρόνος των 60 λεπτών στοιχίζει 80 έως 100 ευρώ. Σε αυτό το χρόνο η κοπέλα έχει το περιθώριο να ικανοποιήσει τον πελάτη σε ρυθμούς χαλαρούς με όλη της την ησυχία.
Στα μπουρδέλα ο χρόνος των 10 λεπτών στοιχίζει 30 έως 40 ευρώ, τα πράγματα είναι πιεσμένα και η κοπέλα θα πρέπει να ανεβάσει ρυθμούς (εξάλλου πληρώνεται περισσότερο ανά ώρα), να ιδρώσει την φανέλα εν ολίγεις, για να φύγει ο πελάτης στο 10λεπτο ικανοποιημένος. Ο χρόνος πιέζει αλλά δεν πρέπει να το δείξει, γιατί αν το κάνει στις περισσότερες περιπτώσεις ψυχολογικά λειτουργεί αρνητικά, ο χρόνος δεν φτάνει και ο πελάτης φεύγει δυσαρεστημένος. Και για να είναι και εντάξει θα πρέπει και σε κάποιες περιπτώσεις να πιστώσει λίγο ακόμη χρόνο έως 5 λεπτών ας πούμε. Αν το κάνει μακροχρόνια θα της βγει. Πρέπει να καταλάβει ότι οι πελάτες δεν είναι μηχανές.
Η συγκεκριμένη κοπέλα είναι καλή, αλλά θα πρέπει να αλλάξει νοοτροπία και να βγάλει το ρολόι από το χέρι της, έχει όλα τα εξωτερικά προσόντα για μια λαμπρή σταδιοδρομία, αλλά θα πρέπει να μπει στο νόημα των μπουρδέλων, εγώ προσωπικά το κάνω χαλάλι το 30αρι και ελπίζω αν διαβάζει να της φανούν χρήσιμα τα παραπάνω.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.323
Κριτικές
167
Like
27.526
Πόντοι
34.538
Επειδή έχω γνώση και από μπουρδέλα αλλά και από τα μασατζίδικα  οφείλω να διευκρινίσω τα παρακάτω προς αποφυγήν παρεξηγήσεων.
Στα μασατζίδικα ο χρόνος των 60 λεπτών στοιχίζει 80 έως 100 ευρώ. Σε αυτό το χρόνο η κοπέλα έχει το περιθώριο να ικανοποιήσει τον πελάτη σε ρυθμούς χαλαρούς με όλη της την ησυχία.
Στα μπουρδέλα ο χρόνος των 10 λεπτών στοιχίζει 30 έως 40 ευρώ, τα πράγματα είναι πιεσμένα και η κοπέλα θα πρέπει να ανεβάσει ρυθμούς (εξάλλου πληρώνεται περισσότερο ανά ώρα), να ιδρώσει την φανέλα εν ολίγεις, για να φύγει ο πελάτης στο 10λεπτο ικανοποιημένος. Ο χρόνος πιέζει αλλά δεν πρέπει να το δείξει, γιατί αν το κάνει στις περισσότερες περιπτώσεις ψυχολογικά λειτουργεί αρνητικά, ο χρόνος δεν φτάνει και ο πελάτης φεύγει δυσαρεστημένος. Και για να είναι και εντάξει θα πρέπει και σε κάποιες περιπτώσεις να πιστώσει λίγο ακόμη χρόνο έως 5 λεπτών ας πούμε. Αν το κάνει μακροχρόνια θα της βγει. Πρέπει να καταλάβει ότι οι πελάτες δεν είναι μηχανές.
Η συγκεκριμένη κοπέλα είναι καλή, αλλά θα πρέπει να αλλάξει νοοτροπία και να βγάλει το ρολόι από το χέρι της, έχει όλα τα εξωτερικά προσόντα για μια λαμπρή σταδιοδρομία, αλλά θα πρέπει να μπει στο νόημα των μπουρδέλων, εγώ προσωπικά το κάνω χαλάλι το 30αρι και ελπίζω αν διαβάζει να της φανούν χρήσιμα τα παραπάνω.
Το θεμα είναι αυτό να το εμπεδωσει και ο πελατης.
Γιατι αν περιμενει με 30 ευρω να εισπραξει υπηρεσίες και χρονο μασατζιδικου θα φυγει δυσαρεστημένος.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.904
Κριτικές
384
Like
5.722
Πόντοι
11.585
Το θεμα είναι αυτό να το εμπεδωσει και ο πελατης.
Γιατι αν περιμενει με 30 ευρω να εισπραξει υπηρεσίες και χρονο μασατζιδικου θα φυγει δυσαρεστημένος.

Μηπως να τραβαμε μια μαλακια απο μακρια βλεποντας την να μην κουραζετε το κοριτσι.? λεω εγω τωρα...
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.179
Κριτικές
10
Like
6.304
Πόντοι
7.095
Θα μας κοιταζει οταν θα τον παιζουμε καραμαν;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.256
Κριτικές
293
Like
9.898
Πόντοι
13.755
Ενταξει μωρε τους τα'χωσα πιστευω να βαλουν μυαλο...
Τι θυμηθηκα τωρα ομως?...Τεταρτη νυχτα παω καρφωτος στην Καντυ αλλα τα 3 δωματια γεματα.
Ε λεω ας μπω και διπλα στο Βιλα να παρω ματι την Αννα...και τι βλεπω??  :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:...τη λαζοτσατσα

Ρε Βιλες που μας διαβαζετε κιολας,πατε καθολου καλα??  :uglystupid: :uglystupid:
Αυτη διωχνει τον κοσμο απο μονη της,απο που την ξεθαψατε?
Βγαινει στο σαλονι και ξυνει την κοιλια της...την αλλη φορα ξυνει τον κωλο της,χασμουριεται...σε λιγο θα μας κλασει κιολας

Τον τελευταιο καιρο αναγνωριζω καποια πραματα στη συγκεκριμενη αλυσιδα και την παινευω κιολας αλλα οχι και να μας βαλεις τη λαζοτσατσα παλι.Απαραδεκτο και παρακαλω να την εξαφανισετε το συντομοτερο δυνατο
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Μηπως να τραβαμε μια μαλακια απο μακρια βλεποντας την να μην κουραζετε το κοριτσι.? λεω εγω τωρα...

:2funny: :2funny: :2funny: να σε καλα ρε καραμαν με εκανες κ γελασα!!

φιλε φακιρη να ξεκαθαρισουμε κατι..........
το θεμα χρονος πιστευω ειναι καθαρα θεμα της κοπελας κ κανενος αλλου!!
Λεω "πιστευω" γιατι δεν θελω να το πεξω ξερολας κ ισχυρογνωμων!!
νομιζω τα εχουμε πει κ στο παρελθον........εδω ρε παιδια μας φερνουνε οτι χειροτερο υπαρχει.......τις δασκαλευουνε κ λιγο στο στυλ "κανε λιγο γρηγορα" κ τελιωσε το παραμυθι!!! μου αρεσει που σε μερικα μαγαζια οι τσατσαδες αρχιζουνε τα "δεν αργει το κοριτσι,ειναι χαλαρη," κ πουτσ.... μπλε!!
εεε εδω που τα λεμε καλα να παθουνε μιας κ απο δουλεια απο οτι μαθαινω εξω κ διαβαζω ειναι ολες για κλαματα!!

να αρχιζω να λεω ΧΡΟΝΟΥΣ με κοπελες που εχω κανει??..........κ με 30 ευρω!!!!
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
Η πλακα ειναι οτι μιλαμε για τα 30 ευρω λες κ ειναι σκουπιδια.....ενω η μιση Ελλαδα δουλευει δεκα ωρες για να τα βγαλει...
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Η πλακα ειναι οτι μιλαμε για τα 30 ευρω λες κ ειναι σκουπιδια.....ενω η μιση Ελλαδα δουλευει δεκα ωρες για να τα βγαλει...

ελα ντε............δεν λες καλυτερα δυο οκταωρα!!
ελα ομως που εδω εχουνε great expectations!!! οχι μονο απο πλευρας κοριτσιων αλλα κ απο ολο το συστημα που ειναι στημενο εδω στην θεσσαλονικη!!
γιατι εγω σε αυτο το συμπερασμα καταληγω οτι φταιει το συστημα κ τα αφεντικα!!

καποια παιδια εδω ξερουνε πολυ καλα απο που μας ερχονται οι ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ κοπελες τον τελευταιο καιρο!! κ δεν λεω ΜΟΝΟ απο ποια χωρα,αυτο ειναι εμφανες!!
ΑΛΛΑ απο ποιες ρατσες(οχι πως εχω προβλημα με αυτο προς θεου)!!

τωρα μην μου πεις οτι οι βουλγαρες η ρουμανες η γυφτισες που εκει που ζουσανε κ δεν ειχανε στον ηλιο μοιρα,δεν ειχανε να φανε κ δεν ξερανε τι χρωμα εχει το 10ευρω......
να ξερουνε να ζητανε 30-40 κ 80 ευρω!!! κ ουτε φυσικα ξερουνε την αξια του χρηματος!!

τις φερνουνε,τις λενε θα δουλευεις για τοσα κ η ταριφα σου θα ειναι 30 ευρω κτλ κτλ!!
γιαυτο κ στην αθηνα εκει κανουνε παπαδες με 10-20 ευρω στα μπουρδελα ασχετα αν ειναι παρανομα η οχι!!
 

Witchking

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2013
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
ελα ντε............δεν λες καλυτερα δυο οκταωρα!!
ελα ομως που εδω εχουνε great expectations!!! οχι μονο απο πλευρας κοριτσιων αλλα κ απο ολο το συστημα που ειναι στημενο εδω στην θεσσαλονικη!!
γιατι εγω σε αυτο το συμπερασμα καταληγω οτι φταιει το συστημα κ τα αφεντικα!!

καποια παιδια εδω ξερουνε πολυ καλα απο που μας ερχονται οι ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ κοπελες τον τελευταιο καιρο!! κ δεν λεω ΜΟΝΟ απο ποια χωρα,αυτο ειναι εμφανες!!
ΑΛΛΑ απο ποιες ρατσες(οχι πως εχω προβλημα με αυτο προς θεου)!!

τωρα μην μου πεις οτι οι βουλγαρες η ρουμανες η γυφτισες που εκει που ζουσανε κ δεν ειχανε στον ηλιο μοιρα,δεν ειχανε να φανε κ δεν ξερανε τι χρωμα εχει το 10ευρω......
να ξερουνε να ζητανε 30-40 κ 80 ευρω!!! κ ουτε φυσικα ξερουνε την αξια του χρηματος!!

τις φερνουνε,τις λενε θα δουλευεις για τοσα κ η ταριφα σου θα ειναι 30 ευρω κτλ κτλ!!
γιαυτο κ στην αθηνα εκει κανουνε παπαδες με 10-20 ευρω στα μπουρδελα ασχετα αν ειναι παρανομα η οχι!!


Γι' αυτο μηπως ειναι καιρος πλεον να γινει καποια κινητοποιηση απο μεριας μας, οχι πανω στις τιμες (εχει χιλιοειπωθει αυτο - δυσκολα θα πεσουν )  αλλα κυριως πανω στην "ποιοτητα" των κοριτσιων..  ε..???  Εσεις οι συχνοι με τις αναφορες σας να τονιζεται πως σας φαινεται καθε κοριτσι γιατι ειναι κριμα να βαφτιζονται με μια "υπεραξια"  κοπελες αμφιβολης καταγωγης-καταστασης που δε ξερουν τι τους γινεται, για να μην αναφερθω στους υγειονομικους κινδυνους. Καλο ειναι να διαδωσουμε κι'αλλο το site ωστε να μπορουν ολοι να ενημερωνονται και να γινουε μοχλος που δε αφηνει "πεταμενες"  να δουλευουν για τοσα λεφτα
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.272
Κριτικές
40
Like
23.462
Πόντοι
26.096
Σωστά!
Και κάτι ακόμη. Δεν έχουμε όλοι τις ίδιες εμπειρίες. Εσείς οι πιο έμπειροι και παλιοί σταματήστε να μιλάτε με μισόλογα, υπονούμενα και κωδικούς. Γίνεστε ακατανόητοι.
Δεν ξέρω αν διαβάζει ο Al Pacino. Δεν τον ξέρω τον άνθρωπο αλλά εκτιμώ τα πόστ του. Ας αναλάβει ένα πιο ενεργό ρόλο και να πείσει και τους υπόλοιπους να μιλούν με κατανοητό τρόπο.
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.272
Κριτικές
40
Like
23.462
Πόντοι
26.096
Το ίδιο βέβαια αίτημα απευθύνω και προς τους Gameover, Karaman7 και όλους τους έμπειρους, για να μην αδικήσω κάποιους.
 

Επισκέπτης
Μ' αρεσει που καποιοι την συγκρινατε με εφη,βερονικα  :o οι κοπελες αυτες (δυστυχως την μια την χασαμε)  :priest: οπως και καποιες αλλες μαρινα ποιο παλια αφρο,νατασα το τριανταρι (που αν και ειναι αρκετο παλι) το τιμανε και δεν σε κοροιδευουν. Οπως αυτες που μαθανε απο αλλου να περνουν περισσοτερα, αν ηταν ετσι ας καθοταν στα μασατζιδικα αλλα εκει σε λεει οτι δεν μπορει να εχει πολλους πελατες την ημερα για διαφορους λογους... οποτε τα χρηματα στα στουντιο ειναι ποιο πολλα αρα ας ξεπεταμε οσους ποιο πολλους μπορουμε για να κερδιζουμε ακομα περισσοτερα.   :jerking:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
Το ίδιο βέβαια αίτημα απευθύνω και προς τους Gameover, Karaman7 και όλους τους έμπειρους, για να μην αδικήσω κάποιους.
δεν νομιζω οτι καποιος μιλαει με υπονοουμενα..απλα μερικες φορες επειδη ολοι εχουμε παρει καποια κοπελα λογικο να μιλαμε ετσι πχ.βερονικα=βατραχακι.οσοι την πηρανε ξερουν..αυτο δεν ειναι και μεγαλος γριφος..
στα μεγαλα θεματα ειναι ανοιχτα τα χαρτια απο τα παιδια...
 

pasta

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
28
Like
4
Πόντοι
0
Τελικα  το bourdelo στην κατεχακη 13 εκλεισε ,περασα προχθες και ηταν σφραγισμενο απο την αστυνομια.
ξερει κανει που δουλευει τωρα η  βικη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom