Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (3 μέλη και 24 επισκέπτες)

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
εκει καταντησαμε....να κανουν ουρες ομορφα παλληκαρακια κ να τα σταζουν χοντρα για να γλεντανε τραβελλακια...α ρε ελεεινιδες.....ποσο ακομα θα πεσουν τα στανταρ? εδω εχουν τρελλαθει ολοι να μπαινουν μπαντου κ να την πεφτουν σε μπαζογριες.....αν ηταν εξωτερικο ολοι αυτοι θα γαμουσαν αβερτα κ θα ειχαν αλλα στανταρ...αλλα η Ελλαδαρα και η αγαμια να ναι καλα.....τα βλεπεις ολα μπλε.....
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
εκει καταντησαμε....να κανουν ουρες ομορφα παλληκαρακια κ να τα σταζουν χοντρα για να γλεντανε τραβελλακια...α ρε ελεεινιδες.....ποσο ακομα θα πεσουν τα στανταρ? εδω εχουν τρελλαθει ολοι να μπαινουν μπαντου κ να την πεφτουν σε μπαζογριες.....αν ηταν εξωτερικο ολοι αυτοι θα γαμουσαν αβερτα κ θα ειχαν αλλα στανταρ...αλλα η Ελλαδαρα και η αγαμια να ναι καλα.....τα βλεπεις ολα μπλε.....

Οι ελληνιδες ειναι της οικογενειας θελουν ενα κοροιδακι να τα φερνει στο σπιτι κ αυτες καφε τσιγαρο και κους κους με τις φιλες, ανοργασμικες ξυνομουρες και καλομαθημενες απτο σπιτι, τα δικα μου δικα μου και τα δικα σου παλι δικα μου. Ciaooo!!
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
Οι ελληνιδες ειναι της οικογενειας θελουν ενα κοροιδακι να τα φερνει στο σπιτι κ αυτες καφε τσιγαρο και κους κους με τις φιλες, ανοργασμικες ξυνομουρες και καλομαθημενες απτο σπιτι, τα δικα μου δικα μου και τα δικα σου παλι δικα μου. Ciaooo!!

τυπε αν εβλεπαν τα Γαλλακια η τα Γερμανακια το τι παρακαλητο ριχνουν Ελληνοπουλα στο μπαντου για να πηδηξουν μπαζογριες θα βαρουσαν το κεφαλι τους στον τοιχο... :headbang: :headbang:  κ η πλακα ειναι οτι πολλοι πληρωνουν κιολας :2funny:

απ την αλλη οι ελεεινιδες παραπονιουνται οτι χαθηκαν οι αντρες κ οτι δε φλερταρουν κ απ την αλλη αν πας να τις μιλησεις το παιζουν κυριες....

γουσταρουν μονο μπατσους κ πυροσβεστες για να ειναι ανετες....λες κ με τα 1000 ευρω ζει ανετα οικογενεια...μονο στο Ελλαντα τα 1000 θεωρουνται πολλα......εξωτερικο οι μπατσοι παιρνουν λιγοτερα απο ολους...με 1000 ευρω ουτε θα γυρισουν να σε κοιταξουν...κυνηγανε μεγαλυτερα ψαρια οι γκομενες δικηγορους, μανατζερ των 5,10 χιλιαδων...αλλα στο Ελλαντα ταβανι ειναι το χιλιαρικο.....
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
36
μπορει καποιος παρακαλω να με πει που θα βρω τη καινουρια Αναστασια μιλφ? και αν υπαρχουν καινουριες μιλφ? συγγνωμη αν γινομαι κουραστικος
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Αποκλειεται να ειχε λεβιε χαχα!! αφου και στις φωτο δεν διακρινεις κατι τετοιο, περα απο αυτο δε νομιζω να δουλευε σε στουντιο και ποσο μαλλον Βιλλες, απλα ο τυπος πηγε ακουσε την τραβελο-βαρεια φωνη και ξενερωσε προφανως δεν ηξερε και που πηγαινε και το Σοκ ειναι μεγαλυτερο παντα, αυτο ειναι ολο !!
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Τρανς ειναι εγχειρισμενη, αλλο τρανς αλλο τραβελι  επιστημη !! χαχαχα!!!  :2funny:
 

Molox

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Μπας και ειναι Τρανσ ρε παιδια....
εχει και μια διαφορα με το Τραβελ...  :headbang2:
 

Molox

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Αυτο λεω....
απο τις φωτο φερνει πιο πολλη σε τρανσ απο Τραβελερ...  :2funny: :2funny:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
Λοιπόν για να βάζουμε τα πράγματα στη θέση τους, Μιχαέλα στο casa di Irene, με το ρολόι στο χέρι η νεαρά, το 30αρι το κοστολογεί στα 8 λεπτά , φοράει  και ένα τεράστιο ρολόι στο χέρι που στο 5λεπτο το κοιτάει, εμένα προσωπικά όταν είδα αυτό το σκηνικό μου πέσε, με παράτησε και έφυγε, είχα δώσει μόλις 30 στην κακομαθημένη στα 80-100αρια των μασατζιδικων, συγνώμη κα Μιχαέλα που θέλαμε να σε γαμήσουμε με τόσο λίγα, μάζεψα τα κομμάτια μου και πήγα αμ'εσως μετά λίγο παρακάτω στο 19 της Α. Γεωργίου, Τζούλη, νεαρό πιπίνι, 19 ετών, έδωσα 30 και εδώ, έκανε φιλότιμη προσπάθεια και μου τον σηκώσε με τα πολλά, γούσταρε να γαμηθεί και δεν της χάλασα χατίρι, την έχυσα μέσα σε κτηνώδεις κραυγές, 20λεπτο γεμάτο, τα συμπεράσματα δικά σας  :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Λοιπόν για να βάζουμε τα πράγματα στη θέση τους, Μιχαέλα στο casa di Irene, με το ρολόι στο χέρι η νεαρά, το 30αρι το κοστολογεί στα 8 λεπτά , φοράει  και ένα τεράστιο ρολόι στο χέρι που στο 5λεπτο το κοιτάει, εμένα προσωπικά όταν είδα αυτό το σκηνικό μου πέσε, με παράτησε και έφυγε, είχα δώσει μόλις 30 στην κακομαθημένη στα 80-100αρια των μασατζιδικων, συγνώμη κα Μιχαέλα που θέλαμε να σε γαμήσουμε με τόσο λίγα, μάζεψα τα κομμάτια μου και πήγα αμ'εσως μετά λίγο παρακάτω στο 19 της Α. Γεωργίου, Τζούλη, νεαρό πιπίνι, 19 ετών, έδωσα 30 και εδώ, έκανε φιλότιμη προσπάθεια και μου τον σηκώσε με τα πολλά, γούσταρε να γαμηθεί και δεν της χάλασα χατίρι, την έχυσα μέσα σε κτηνώδεις κραυγές, 20λεπτο γεμάτο, τα συμπεράσματα δικά σας  :sunglasses:

μαυρο στη καριολα αν μπορεις γραψε κριτικη για το πιπινι που γουσταρε γαμησι μαν :rockon:
 

alladalla

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
338
Κριτικές
11
Like
620
Πόντοι
291
Λοιπόν για να βάζουμε τα πράγματα στη θέση τους, Μιχαέλα στο casa di Irene, με το ρολόι στο χέρι η νεαρά, το 30αρι το κοστολογεί στα 8 λεπτά , φοράει  και ένα τεράστιο ρολόι στο χέρι που στο 5λεπτο το κοιτάει, εμένα προσωπικά όταν είδα αυτό το σκηνικό μου πέσε, με παράτησε και έφυγε, είχα δώσει μόλις 30 στην κακομαθημένη στα 80-100αρια των μασατζιδικων, συγνώμη κα Μιχαέλα που θέλαμε να σε γαμήσουμε με τόσο λίγα, μάζεψα τα κομμάτια μου και πήγα αμ'εσως μετά λίγο παρακάτω στο 19 της Α. Γεωργίου, Τζούλη, νεαρό πιπίνι, 19 ετών, έδωσα 30 και εδώ, έκανε φιλότιμη προσπάθεια και μου τον σηκώσε με τα πολλά, γούσταρε να γαμηθεί και δεν της χάλασα χατίρι, την έχυσα μέσα σε κτηνώδεις κραυγές, 20λεπτο γεμάτο, τα συμπεράσματα δικά σας  :sunglasses:
Εγω πηγα Μιχαελα τη περασμενη κυριακη και την πηρα σε προγραμμα γυμνο τσιμπουκι 60 ευρω.Στο 10λεπτο αρχισαν να παιζουν τα φωτα.Με πλακωσε στη πιπα και τελειωσα αρον των αρον και οταν βγηκα ειχε 2 δωματια γεματα και 1 να περιμενει.Πουτανα διαφημιση.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
Εγω πηγα Μιχαελα τη περασμενη κυριακη και την πηρα σε προγραμμα γυμνο τσιμπουκι 60 ευρω.Στο 10λεπτο αρχισαν να παιζουν τα φωτα.Με πλακωσε στη πιπα και τελειωσα αρον των αρον και οταν βγηκα ειχε 2 δωματια γεματα και 1 να περιμενει.Πουτανα διαφημιση.

Είναι τσεκαρισμένο λοιπόν, ας γυρίσει η νεαρά εκεί που μπορεί και τα παίρνει, εδώ είναι είναι μπουρδέλα, και σε όσους αρέσουμε  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom