Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (3 μέλη και 19 επισκέπτες)

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
να πεταχτω ο ασχετος;βικυ και μπετη λεει στο αλλο site... δοκιμασε κανεις;
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
να πεταχτω ο ασχετος;βικυ και μπετη λεει στο αλλο site... δοκιμασε κανεις;

Αυτη την Μπετυ την ειδα και εγω αμα ξερει κανεις περισσοτερα ας πει!! επισης ανανεωσανε και το interface τους, επιασα τα 100 μυνηματα γιουπιιι !!! :P
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.256
Κριτικές
293
Like
9.892
Πόντοι
13.755
Σε κάθε περίπτωση όμως το θεωρώ ανήθικο από πλευράς του μαγαζιού να πλασάρει μια τρανς που αν δεν υπήρχε το site δε θα το γνωρίζαμε αυτό και κακή κίνηση από πλευράς τους για το image του μαγαζιού. Αυτό φυσικά είναι θέμα του μαγαζιού.
Το θέμα των αδειών νομίζω πως είναι προφανές πως κολλάει με τα παραπάνω, άλλωστε είχε γραφτεί πριν λίγο καιρό (νομίζω μάλιστα από σένα Al) ότι όλη η Αν. Γεωργίου θα έχει πρόβλημα με τις άδειες λόγω της απόστασης από το ξενοδοχείο. Μήπως λειτουργούν ήδη χωρίς άδεια;
το μαγαζι τι το νοιαζει το παρελθον της??Βλεπει μια γκομεναρα,κανονικη γυναικα και με το νομο και εφοσον πληρει τις προϋποθεσεις και κανει για τη δουλεια την βαζει και δουλευει.Πιθανον να μη το ξερουν κιολας...
Αλλα και σενα αμα δε σου το λεγανε εδω μεσα και σου τις βαζανε διπλα διπλα με την Αντριαννα και σου λεγανε μια απο τις 2 ειναι τρανς το πιθανοτερο ειναι θα δυσκολευοσουν να το καταλαβεις υπο τον φωτισμο ενος μπουρδελου.
Δε την εχω δει ζωντανα αλλα στις φωτο φαινεται γκομεναρα.
Το παραδειγμα της Αντριαννας το χρησιμοποιησα γιατι κατι καλες τσατσαδες λιγο παραπανω διαδιδουν τετοιες φημες
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.256
Κριτικές
293
Like
9.892
Πόντοι
13.755
τωρα για την τρανσ αυτα θεωρουνται φυσιολογικα στην αθηνα....εξαλλου και εδω περασαν κανα δυο που πολλες φημες τις ακολουθουσαν για αλλαγη φυλου...
τη μια την ξερουμε  :grin: :grin:....γαμω την πρωτη κριτικη μου γαμω
Η δευτερη ποια ειναι???
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
τη μια την ξερουμε  :grin: :grin:....γαμω την πρωτη κριτικη μου γαμω
Η δευτερη ποια ειναι???
Ξέρω μία Trans που δούλευε παλιά στη Φωκά με Τσιμισκή (νομίζω Καρλότα). Τα είχε κομμένα και είχε κανονική άδεια ιερόδουλης, αφού κατά το νόμο είχε γίνει γυναίκα και είχε και γυναικεία ταυτότητα. Αυτή δούλευε πολλά χρόνια στη Θεσσαλονίκη, αλλά έχω χρόνια να τη δω. 
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
920
Κριτικές
33
Like
1.642
Πόντοι
716
Guys αυτη τη Μπετυ απο βιλλες μπορει να την περιγραψει κανεις;

Με εχουν εξιταρει οι περιγραφες τις Αλισα στα τριδυμα και λεω να παω να τη δω, αλλα θελω μια εναλλακτικη αν δε με ενθουσιασει
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.256
Κριτικές
293
Like
9.892
Πόντοι
13.755
Guys αυτη τη Μπετυ απο βιλλες μπορει να την περιγραψει κανεις;

Με εχουν εξιταρει οι περιγραφες τις Αλισα στα τριδυμα και λεω να παω να τη δω, αλλα θελω μια εναλλακτικη αν δε με ενθουσιασει
πανε στη Μιχαελα αυριο βραδυ και θα με θυμηθεις

εκεινη η πολυ ψηλη στην ρουλια κωττα....
αυτη ηταν η πρωτη η Ελινα και η πρωτη κριτικη που εγραψα...η δευτερη ποια ειναι?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
πανε στη Μιχαελα αυριο βραδυ και θα με θυμηθεις
αυτη ηταν η πρωτη η Ελινα και η πρωτη κριτικη που εγραψα...η δευτερη ποια ειναι?
ε η νικολ επειτα......πολλα ακουγονταν
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
Αφου οι περισσοτεροι ζητανε εξτρα συνεχεια!! δεν κανεις ακαποτο φευγω,δε τα περνεις στο στομα φευγω, και αναγκαζονται να τα κανουν εκτος νομιμου πλαισιου για να επιβιωσουν αφου δεν τους κοβει αυτους που τα ζητανε !!!

Ακριβως αυτο τυπε....
Κ το θεμα οτι αυτοι οι τυποι δεν ειναι επικυνδυνοι μονο για τον εαυτο τους αλλα κ για τους αλλους....
Γιατι αν κανουν τετοιες ...κιες γινονται φορεις μεταδοσης Σμν....κ την παταμε ολοι.....
Κολλαν μια μαλακια πανε με καμια 20αρια το μηνα κανουν σε ολες γλειφομουνια...
Ετσι κ αλλιως η πολη εχει καμια. 30 αρια σπιτακια.......
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
Αφου οι περισσοτεροι ζητανε εξτρα συνεχεια!! δεν κανεις ακαποτο φευγω,δε τα περνεις στο στομα φευγω, και αναγκαζονται να τα κανουν εκτος νομιμου πλαισιου για να επιβιωσουν αφου δεν τους κοβει αυτους που τα ζητανε !!!

Ο πειρασμός της παρανομίας πάντα υπάρχει, σε όλους τους τομείς της ζωής, αυτό δε σημαίνει ότι είμαστε άμοιροι ευθυνών αν υποκύψουμε.
Εν προκειμένω, οι κοπέλες πρέπει πρώτα από όλα, για τον ίδιο τους τον εαυτό, να βάζουν την υγεία τους. Άλλωστε αν κάνουν καλά τη δουλειά τους, ακόμη και με το απλό πρόγραμμα, θα επιβιώσουν. Απόδειξη το γεγονός ότι εδώ και χρόνια πρώτα ονόματα στην πόλη είναι κοπέλες με υψηλή απόδοση στο απλό, χωρίς να κάνουν τα επικίνδυνα έξτρα.
Αυτές που τα κάνουν, τόσο τις κόβει. Αλλά εάν υπάρχει σε εφαρμογή ένα σωστό πλαίσιο λειτουργίας και ελέγχου, θα υποχρεωθούν εκ των πραγμάτων να συμμορφωθούν.
Και επειδή το πλαίσιο αυτό θεωρητικά υπάρχει, απλώς αναρωτιέμαι αν είναι σε λειτουργία ή αν έχει αδρανήσει.
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
Εστω οτι δεν λειτουργει σε πλαισια νομιμοτητας,εισαι διατεθειμενος να κανεις κατι γι'αυτο προς αντιστροφη του κλιματος παρανομιας η τα post σου εχουν πιο πολυ ας πουμε διαθεση φιλοσοφικης αναζητησης?
Respect για τους τονους  :P

Σαν τι να κάνω; Εγώ δεν έχω κάποιο θεσμικό ρόλο. Ούτε θα βγω με πλακάτ στην Αριστοτέλους.
Απλά θέτω έναν προβληματισμό σε όλους τους μπουρδελιάρηδες της πόλης για να συζητήσουμε τις σκέψεις μας πάνω σε αυτό το θέμα. Ίσως να γίνομαι υπερβολικός και να έχω κουράσει, ίσως πάλι θα ήταν καλό σαν πελάτες-καταναλωτές να εκφράσουμε, έστω μέσα από αυτό το site, τις προτιμήσεις μας στα μαγαζιά.
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Σημερα το μεσημερι πηγα να δω τη Βικη  :tits: απο εμφανιση αψογη , ψηλη με απιστευτο κορμι λαδωμενο που μοσχομυριζε και απιστευτες βυζαρες . Δεν αντεξα και μπηκα ..... η κριτικη συντομα  :knockinb: :rockon:
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
το μαγαζι τι το νοιαζει το παρελθον της??Βλεπει μια γκομεναρα,κανονικη γυναικα και με το νομο και εφοσον πληρει τις προϋποθεσεις και κανει για τη δουλεια την βαζει και δουλευει.Πιθανον να μη το ξερουν κιολας...
Αλλα και σενα αμα δε σου το λεγανε εδω μεσα και σου τις βαζανε διπλα διπλα με την Αντριαννα και σου λεγανε μια απο τις 2 ειναι τρανς το πιθανοτερο ειναι θα δυσκολευοσουν να το καταλαβεις υπο τον φωτισμο ενος μπουρδελου.
Δε την εχω δει ζωντανα αλλα στις φωτο φαινεται γκομεναρα.
Το παραδειγμα της Αντριαννας το χρησιμοποιησα γιατι κατι καλες τσατσαδες λιγο παραπανω διαδιδουν τετοιες φημες

Το θεωρώ πολύ δύσκολο το μαγαζί να μην το γνωρίζει για τη συγκεκριμένη, ενώ έχουν γραφτεί τόσα. Άλλωστε δε νομίζω στο συγκεκριμένο μαγαζί να έχουν τόση έλλειψη επαγγελματισμού ώστε να μην ξέρουν τι άτομο βάζουν να εργαστεί στο μαγαζί τους. Αντιθέτως, οι βίλες έχουν δείξει πολλά δείγματα επαγγελματισμού.
Έχεις δίκιο όμως ότι θα μπορούσαν και να μη γνωρίζουν, και όχι μόνο αυτοί για τη συγκεκριμένη, αλλά και οποιοδήποτε μαγαζί για την οποιαδήποτε κοπέλα. Και για να μη παρεξηγηθώ, δεν έχω τίποτε ούτε με το μαγαζί ούτε με την κοπέλα, άλλωστε δεν τη γνωρίζω καν. Και αν όντως τηρεί τις προϋποθέσεις του νόμου, δικαίωμά της να εργαστεί.
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
920
Κριτικές
33
Like
1.642
Πόντοι
716
Η Μπετυ ειναι μια ασιατισσα χοντρη ασουλουπωτη, απορω πως την πηραν στις βιλλες.

Η αλισα καλη αλα δε με τρελλανε

Μιχαελα που λετε δε μπορω γιατι με νοιαζει κυριως εμφανιση.

Επειδη τριγυρναω μυλο, καμια προταση βραδυνη ομορφη;;; Επειγον!!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.256
Κριτικές
293
Like
9.892
Πόντοι
13.755
Ναι αλλα φτανει γιατι γεμισατε 3 σελιδες με θεωριες...
Σιγα ρε πουστη μου...πουλι ειχε η κοπελα,δεν ειχε καμια χειροβομβιδα...
Αμεσως να τη φατε  :rolleyes: :rolleyes:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.256
Κριτικές
293
Like
9.892
Πόντοι
13.755
Η Μπετυ ειναι μια ασιατισσα χοντρη ασουλουπωτη, απορω πως την πηραν στις βιλλες.

Η αλισα καλη αλα δε με τρελλανε

Μιχαελα που λετε δε μπορω γιατι με νοιαζει κυριως εμφανιση.

Επειδη τριγυρναω μυλο, καμια προταση βραδυνη ομορφη;;; Επειγον!!
Καντυ με κλειστα ματια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom