Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

alaska-saxara

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2014
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
εκτος το οτι πιο καινουργιος πεθενεις...αρχιζω με τα 1000 ΤΗΑΝΚS μου στον HOUSE OF FUN για την βοηθεια του.(με εχουν μαθει τα καλα να τα λεω)...οπιοις εχει τηλ για ελενα-ελιζα.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.618
Πόντοι
38.177
εκτος το οτι πιο καινουργιος πεθενεις...αρχιζω με τα 1000 ΤΗΑΝΚS μου στον HOUSE OF FUN για την βοηθεια του.(με εχουν μαθει τα καλα να τα λεω)...οπιοις εχει τηλ για ελενα-ελιζα.


Οποιος καταλαβε-καταλαβε ε?
Τι θελει να πει ο ποιητης?
Ρε συ Χαουζ τους μαθαινεις να γραφουν σαν και 'σενα  :2funny:
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
Συναγωνιστές, έχω ένα προβληματισμό που θέλω να μοιραστώ μαζί σας. Το τελευταίο διάστημα παρατηρώ πολλές κοπέλες στη Θεσσαλονίκη να προσφέρουν χύσιμο σε στόμα (ή και αλλού), το οποίο, όσο και αν αρέσει σε όλους μας, ξέρουμε τι κινδύνους εγκυμονεί. Τώρα βλέπω ότι μια από τις μεγαλύτερες αλυσίδες της πόλης ετοιμάζεται να φέρει τρανς. Όλα αυτά με κάνουν να αναρωτιέμαι αν όντως τα μαγαζιά λειτουργούν με άδειες τελικά ή όχι και αν γίνονται οι απαραίτητοι έλεγχοι. Γιατί αν ήταν έτσι, πιστεύω ότι οι κοπέλες δε θα διακινδύνευαν τόσο εύκολα με τα ελεύθερα χυσίματα, ούτε θα ερχόταν τρανς να δουλέψει.
Δεν ξέρω τι ρόλο μπορεί να παίζει ίσως το γεγονός ότι βρισκόμαστε σε προεκλογική περίοδο αλλά όλα αυτά με κάνουν πολύ σκεπτικό.
Όσο για μένα προσωπικά, παρότι δε θέλω να λέω μεγάλα λόγια, αν οι Βίλες φέρουν τρανς εγώ προσωπικά τις βάζω στη μαύρη λίστα. Εκτός αν έχουν τα κότσια να ενημερώνουν τους πελάτες στο σαλόνι (όπως θα έπρεπε σε μια τέτοια περίπτωση) ότι η εργαζόμενη είναι τρανς και όποιος θέλει να περάσει δικαίωμά του και επιλογή του.
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
16

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Συναγωνιστές, έχω ένα προβληματισμό που θέλω να μοιραστώ μαζί σας. Το τελευταίο διάστημα παρατηρώ πολλές κοπέλες στη Θεσσαλονίκη να προσφέρουν χύσιμο σε στόμα (ή και αλλού), το οποίο, όσο και αν αρέσει σε όλους μας, ξέρουμε τι κινδύνους εγκυμονεί. Τώρα βλέπω ότι μια από τις μεγαλύτερες αλυσίδες της πόλης ετοιμάζεται να φέρει τρανς. Όλα αυτά με κάνουν να αναρωτιέμαι αν όντως τα μαγαζιά λειτουργούν με άδειες τελικά ή όχι και αν γίνονται οι απαραίτητοι έλεγχοι. Γιατί αν ήταν έτσι, πιστεύω ότι οι κοπέλες δε θα διακινδύνευαν τόσο εύκολα με τα ελεύθερα χυσίματα, ούτε θα ερχόταν τρανς να δουλέψει.
Δεν ξέρω τι ρόλο μπορεί να παίζει ίσως το γεγονός ότι βρισκόμαστε σε προεκλογική περίοδο αλλά όλα αυτά με κάνουν πολύ σκεπτικό.
Όσο για μένα προσωπικά, παρότι δε θέλω να λέω μεγάλα λόγια, αν οι Βίλες φέρουν τρανς εγώ προσωπικά τις βάζω στη μαύρη λίστα. Εκτός αν έχουν τα κότσια να ενημερώνουν τους πελάτες στο σαλόνι (όπως θα έπρεπε σε μια τέτοια περίπτωση) ότι η εργαζόμενη είναι τρανς και όποιος θέλει να περάσει δικαίωμά του και επιλογή του.
Φερνουν trans και το ανακοινώνουν οτι ειναι  ή οχι??? Sorry δεν τα διαβασα ολα...
Το τελειωμα στο στομα επρεπε να το απαγορευσουμε ΕΜΕΙΣ. Αλλα τοσο ηλιθιοι ειμαστε κι εμεις...
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
21
Πόντοι
16
Καταρρίφτηκε και αυτό το άβατο των στούντιο, λογικό καθότι είναι αντιγραφή από άλλους χώρους και συνευρέσεις όπου φυσικά έχει και την ανάλογη χρέωση…
Οι αναδουλειές φέρνουν καινοτομίες…
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
Φερνουν trans και το ανακοινώνουν οτι ειναι  ή οχι??? Sorry δεν τα διαβασα ολα...
Το τελειωμα στο στομα επρεπε να το απαγορευσουμε ΕΜΕΙΣ. Αλλα τοσο ηλιθιοι ειμαστε κι εμεις...

Γράφτηκε στην προηγούμενη σελίδα.
Δε νομίζω να το ανακοινώνουν... Άλλωστε (χωρίς να ξέρω τι ακριβώς λέει ο νόμος, μπορεί να λέω και βλακείες) αμφιβάλλω για το αν είναι καν νόμιμο να δουλεύει τρανς σε αυτά τα μαγαζιά...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.256
Κριτικές
293
Like
9.886
Πόντοι
13.755
Συναγωνιστές, έχω ένα προβληματισμό που θέλω να μοιραστώ μαζί σας. Το τελευταίο διάστημα παρατηρώ πολλές κοπέλες στη Θεσσαλονίκη να προσφέρουν χύσιμο σε στόμα (ή και αλλού), το οποίο, όσο και αν αρέσει σε όλους μας, ξέρουμε τι κινδύνους εγκυμονεί. Τώρα βλέπω ότι μια από τις μεγαλύτερες αλυσίδες της πόλης ετοιμάζεται να φέρει τρανς. Όλα αυτά με κάνουν να αναρωτιέμαι αν όντως τα μαγαζιά λειτουργούν με άδειες τελικά ή όχι και αν γίνονται οι απαραίτητοι έλεγχοι.
και τι σχεση εχει το χυσιμο που παιρνουν στο στομα 4-5 κοπελες με το αν η Βιλα θα φερει μια γυναικα εξ αλλαγης φυλου,δηλαδη γυναικα συμφωνα με το νομο,και ολο αυτο με το αν γινονται ελεγχοι και αν τα σπιτια εχουν αδεια??

Βαζεις 4 παραγοντες εντελως αντιφατικους μεταξυς τους
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.618
Πόντοι
38.177
Απο τριτη σε βιλλες ερχεται η βικυ!! Πρεπει να δοκιμασουμε νομιζω ξερει κανεις περισσοτερα γιαυτην ???


Τυπε νομιζω μονο Τριτη θα δουλεψει το κοριτσι(ελπιζω να μην κανω λαθος)  :grin:
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Οσο για τα χυσιματα στο στομα που λετε καποιοι αυτο ειναι δικο σας θεμα αν θα το κανετε οπως κ τα ακαποτα που κανετε κ τα γλυφομουνια κρυβουν κινδυνους παρολα αυτα τα κανετε!! Εαν δε σας κοβει οτι γαματε πουτανες ειστε αξιοι της μοιρας σας, τα παντα πρεπει να γινοντε με καποτα να ειμαστε ολοι οκ! Δεν αξιζει για 15 λεπτα να αρπαξεις κανα παρασημο κ να τραβιεσε σαν μαλακας στους γιατρους, εχω κανει κ εγω ακαποτι πιπα δεν επαθα τπτ αλλα δε σημαινει οτι θα τη γλυτωνω για παντα το εχω κοψει πλεον τελος. Δεν ειναι μονο το ειτζ ειναι πολλες ασθενειες που παιζουν!! ΒΑΛΤΕ ΜΥΑΛΟ!!!
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
και τι σχεση εχει το χυσιμο που παιρνουν στο στομα 4-5 κοπελες με το αν η Βιλα θα φερει μια γυναικα εξ αλλαγης φυλου,δηλαδη γυναικα συμφωνα με το νομο,και ολο αυτο με το αν γινονται ελεγχοι και αν τα σπιτια εχουν αδεια??

Βαζεις 4 παραγοντες εντελως αντιφατικους μεταξυς τους
Αυτο που τα ενωνει ολα Al, ειναι η παρακμιακη πτωση του επιπεδου.
Να δεχτω οτι κι η παρακμή εχει τη γοητεια της, αλλα δεν ειναι για χορταση. Αν αυτο που κανουν 4-5 το το κανουν ολες, θα κλεισουν οι πορτες για πολλους.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Αυτο που τα ενωνει ολα Al, ειναι η παρακμιακη πτωση του επιπεδου.
πραγματι αυτη η καινουρια φουρνια απο ρουμανες κυριως ιεροδουλες προκειμενου να εχουν πελατεια τα κανουν ολα....σε σχεση με το παρελθον που ηταν αδιανοητο να φιλησεις πχ στομα σε μπουρδελο

τωρα για την τρανσ αυτα θεωρουνται φυσιολογικα στην αθηνα....εξαλλου και εδω περασαν κανα δυο που πολλες φημες τις ακολουθουσαν για αλλαγη φυλου...τεσπα ειναι σαν την νηστεια....αμα δεν το ξερω και φαω δεν πιανεται ;) :2funny:
 

Επισκέπτης
Αυτο που τα ενωνει ολα Al, ειναι η παρακμιακη πτωση του επιπεδου.
Να δεχτω οτι κι η παρακμή εχει τη γοητεια της, αλλα δεν ειναι για χορταση. Αν αυτο που κανουν 4-5 το το κανουν ολες, θα κλεισουν οι πορτες για πολλους.
Ετσι ειναι, χυσιμο μονο στην μαπα και οχι στο στομα και μετα καλο πλυσιμο το προσωπο για να φυγουν τα φλοκια  :cheesy: ακαπωτο/γλυψιμο δεν πρεπει να υπαρχουν για εμενα.... και ακομα δεν μου εχει απαντηθει απο κανεναν αν αυτες που εχουν προγραμμα για γυμνο και γλυψιμο αραγε αυτη που τους βγαζουν την αδεια το γνωριζουν οτι στα προγραμματα του μαγαζιου προσφερονται και αυτα  :think: ειναι απορια πολλων ετων  :grin:
 

Επισκέπτης
Τωρα που το θυμηθηκα, στο ξυλινο πρεπει να κανουν φεις κοντρολ δεν εξηγιεται αλλιως, οποτε παω εγω να μην με ανοιγουν  :tickedoff: την επομενη που θα γινει κατι παρομοιο θα φανε μαυρο για ενα χρονο  :uglystupid:
 

Επισκέπτης
Οσο για τα χυσιματα στο στομα που λετε καποιοι αυτο ειναι δικο σας θεμα αν θα το κανετε οπως κ τα ακαποτα που κανετε κ τα γλυφομουνια κρυβουν κινδυνους παρολα αυτα τα κανετε!! Εαν δε σας κοβει οτι γαματε πουτανες ειστε αξιοι της μοιρας σας, τα παντα πρεπει να γινοντε με καποτα να ειμαστε ολοι οκ! Δεν αξιζει για 15 λεπτα να αρπαξεις κανα παρασημο κ να τραβιεσε σαν μαλακας στους γιατρους, εχω κανει κ εγω ακαποτι πιπα δεν επαθα τπτ αλλα δε σημαινει οτι θα τη γλυτωνω για παντα το εχω κοψει πλεον τελος. Δεν ειναι μονο το ειτζ ειναι πολλες ασθενειες που παιζουν!! ΒΑΛΤΕ ΜΥΑΛΟ!!!
Νατος ο παιχτης, δικο μας και αυτος  :rockon: σκευφτομαι να κανω ομαδα κατα των προγραμματων  :grin: μετραω κεφαλια (νικ) για να δω αν ειμαστε πολυ και αξιζει να το παμε ενα βημα παραπερα  :grin: οσοι πιστοι, δηλωστε συμμετοχη! θα κανω μια εξαιρεση και θα ανοιξω θεμα ωστε να ακουστουμε  :rockon:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Τωρα που το θυμηθηκα, στο ξυλινο πρεπει να κανουν φεις κοντρολ δεν εξηγιεται αλλιως, οποτε παω εγω να μην με ανοιγουν  :tickedoff: την επομενη που θα γινει κατι παρομοιο θα φανε μαυρο για ενα χρονο  :uglystupid:
Οχι βρε! Απλα δουλεύει χωρις τσατσα η Ελληνιδα και θα ηταν στο δωματιο. Κι εμενα μου ετυχε.
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
36
ρε παιδια εχθες περασα απο ανδρεου γεωργιου 19 και ηταν η Ειρηνη ψιλομιλφ, δε θυμαμαι απο που ειπε, ρωταω τη τσατσα για Αναστασια και με λεει οτι δε δουλευει εδω, μετα ειναι μια Κορινα με ειπε. Που δουλευει τελικα αυτη η Αναστασια. Εν τω μεταξυ μολις περναω κατα τις 4 με 4:30 το μεσημερι βλεπω απ εξω απο το ανδρεου γεωργιου 24 μια ξανθια μιλφ που ψιλοτραβελοφερνε με οχι και πολυ μεγαλο βυζι να μπαινει με τη τσατσα μεσα, μηπως ειναι αυτη?
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
481
Κριτικές
9
Like
454
Πόντοι
21
ρε παιδια εχθες περασα απο ανδρεου γεωργιου 19 και ηταν η Ειρηνη ψιλομιλφ, δε θυμαμαι απο που ειπε, ρωταω τη τσατσα για Αναστασια και με λεει οτι δε δουλευει εδω, μετα ειναι μια Κορινα με ειπε. Που δουλευει τελικα αυτη η Αναστασια. Εν τω μεταξυ μολις περναω κατα τις 4 με 4:30 το μεσημερι βλεπω απ εξω απο το ανδρεου γεωργιου 24 μια ξανθια μιλφ που ψιλοτραβελοφερνε με οχι και πολυ μεγαλο βυζι να μπαινει με τη τσατσα μεσα, μηπως ειναι αυτη?
εγω ψαχνω την αντριανα εκει...εσυ την αναστασια...την εχουμε τρελανει την τσατσα...κεφαλληνιας νομιζω ειχε πει συναγωνιστης οτι την ειδε τελευταια φορα...
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
και τι σχεση εχει το χυσιμο που παιρνουν στο στομα 4-5 κοπελες με το αν η Βιλα θα φερει μια γυναικα εξ αλλαγης φυλου,δηλαδη γυναικα συμφωνα με το νομο,και ολο αυτο με το αν γινονται ελεγχοι και αν τα σπιτια εχουν αδεια??

Βαζεις 4 παραγοντες εντελως αντιφατικους μεταξυς τους

Χυσίματα στο στόμα συνεπάγεται αυξημένη πιθανότητα για μια κοπέλα να αρπάξει παράσημο, άρα εφόσον γίνονται εξετάσεις αυξημένο κίνδυνο να ανιχνευθεί αυτή η λοίμωξη και να αναγκαστεί να μείνει αρκετό καιρό χωρίς δουλειά.
Είπα και πριν ότι δε γνωρίζω τι ακριβώς λέει ο νόμος και μπορεί να λέω βλακείες (αν γνωρίζει κάποιος ας μας βοηθήσει) αλλά δε μου φαίνεται λογικό να είναι νόμιμο να δουλεύει τρανς. Αν είναι, και λέω βλακείες, πάσο. Σε κάθε περίπτωση όμως το θεωρώ ανήθικο από πλευράς του μαγαζιού να πλασάρει μια τρανς που αν δεν υπήρχε το site δε θα το γνωρίζαμε αυτό και κακή κίνηση από πλευράς τους για το image του μαγαζιού. Αυτό φυσικά είναι θέμα του μαγαζιού.
Το θέμα των αδειών νομίζω πως είναι προφανές πως κολλάει με τα παραπάνω, άλλωστε είχε γραφτεί πριν λίγο καιρό (νομίζω μάλιστα από σένα Al) ότι όλη η Αν. Γεωργίου θα έχει πρόβλημα με τις άδειες λόγω της απόστασης από το ξενοδοχείο. Μήπως λειτουργούν ήδη χωρίς άδεια;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom