Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
36
μια χειρα βοηθειας παρακαλω, τη καινουρια Αναστασια τη μιλφ που δουλευει στο ανδρεου γεωργιου 19 ποτε τη βρισκω? ολο παω και ειναι αυτη η Ειρηνη η μελαχροινη.
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
36
και η Γιασμιν επεστρεψε στο φριξου 14 βραδυνη? κανενα νεο απο τη Χριστινα τη ρουμανα?
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.904
Κριτικές
384
Like
5.722
Πόντοι
11.585
οχι η Ειρηνη η ΠΡΩΗΝ αγαπημενη μου ειναι μονιμη στο Νικ.Ουρανου 26.Δε την εχεις δει ποτε την κανονικη?

Μπορει να την εχω δοκιμασει κιωλας, μια φορα στη Κατεχακη, αν ηταν αυτη.

ρε μαν καθε φορα αυτο το σεναριο με το νοικι αποτυγχανει.....μπας και υποσυνειδητα σου ρχεται στο μυαλο το χαρατσι και ο Στουρναρας και σου χαλαει την καυλα; :grin:την Ντιάνα θα εννοουσε ο αλλος ο φιλος την και καλα Ταιλανδεζα

Την φαντασιωση με το νοικι την κανω αν ειναι κομοδινο η αλλη για να τελειωσω ρεσυ...  :2funny: παλια φαντασιωνομουνα οτι πηδαω τραγουδιαρες στα μπουζουκια...  :2funny:
Παντως η συναντηση με την Φλωριτα θα την χαρακτηριζα τραυματικη εμπειρια λογο οτι δειχνει αρκετα μικρη... :S
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Μπορει να την εχω δοκιμασει κιωλας, μια φορα στη Κατεχακη, αν ηταν αυτη.
οχι κι εκεινη μου φαινεται ηταν αλλη Ειρηνη στην Κατεχακη του ιδιου στυλ ομως

καλα ε...μολις εγραψα μια κριτικη απολαυστικη και παλι  :2funny: :2funny:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.618
Πόντοι
38.177
μια χειρα βοηθειας παρακαλω, τη καινουρια Αναστασια τη μιλφ που δουλευει στο ανδρεου γεωργιου 19 ποτε τη βρισκω? ολο παω και ειναι αυτη η Ειρηνη η μελαχροινη.

Ρε τυπε πας που πας μεχρι εκει γιατι δε ρωτας την τσατσα?
Εγω παντα πρωινη τη βρισκω
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
814
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Για τους τολμηρούς, στο άλλο σάιτ λέει πως θα μας φέρουν την γνωστή Βίκυ από την Αθήνα. Τώρα που έγινε και η Κοντσίτα της μόδας... :P
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Αυτο το Μπουρδελο το "Ερως 16" Μια Ζωη Κλειστο το Πετυχαινω !!!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Για τους τολμηρούς, στο άλλο σάιτ λέει πως θα μας φέρουν την γνωστή Βίκυ από την Αθήνα. Τώρα που έγινε και η Κοντσίτα της μόδας... :P
ωωωχχχ ωραιο μουνι ειναι αυτο ρε  :bigdick: :bigdick:
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.766
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Βολτα πριν λιγο με αναπαντεχη καταθεση στην Αλεξανδρα στο Αν.Γεωργιου 38 με γυμνο,γλυφομουνι και χυσιμο στη μαπα με 40ε...
:rockon: Αυτά είναι τύπε  :2on1: :bigdick:

Βγάλε τον πορνοστάρ από μέσα σου  ;)

Να σπάσει επιτέλους το κατεστημένο του χυσίματος στην καπότα, στα σπιτάκια της πόλης μας.

Από'δω και στο εξής να το ζητάμε όλοι  :grin:

Μη λένε μόνο εμένα περίεργο  :cheesy:
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
814
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
ωωωχχχ ωραιο μουνι ειναι αυτο ρε  :bigdick: :bigdick:
Είναι όμως εγχειρισμένη  :(
Θυμάμαι παλιά που δε το ήξερα και έβλεπα τις φώτογραφίες της και είχα πάθει πλάκα. Ο Jo μου το είπε και έπεσα από τα σύννεφα
 

zorba6969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
336
Κριτικές
86
Like
417
Πόντοι
581
Είναι όμως εγχειρισμένη  :(
Θυμάμαι παλιά που δε το ήξερα και έβλεπα τις φώτογραφίες της και είχα πάθει πλάκα. Ο Jo μου το είπε και έπεσα από τα σύννεφα
Εχει κριτικες;
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
Παντως η συναντηση με την Φλωριτα θα την χαρακτηριζα τραυματικη εμπειρια λογο οτι δειχνει αρκετα μικρη... :S

Και εγώ το ίδιο χαρακτηρισμό θα χρησιμοποιούσα για τη δική μου εμπειρία, βέβαια έχει πολύ καιρό, στο Μαντζάρου 14
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.904
Κριτικές
384
Like
5.722
Πόντοι
11.585
Για τους τολμηρούς, στο άλλο σάιτ λέει πως θα μας φέρουν την γνωστή Βίκυ από την Αθήνα. Τώρα που έγινε και η Κοντσίτα της μόδας... :P

Θα πλασαρετε λες και με μουσι.???  :2funny: :2funny:

Παντως μουναρος η Βικυ, την εχω δει live, πανηψιλη, αλλα η φωνη του πουστη φωνη... :S ...δεν αλαζει.


καλα ε...μολις εγραψα μια κριτικη απολαυστικη και παλι  :2funny: :2funny:

Τι εκανες.?? δεν πιστευω να πεταξες καμια καποτα παλι.??  :2funny:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
Βολτα πριν λιγο με αναπαντεχη καταθεση στην Αλεξανδρα στο Αν.Γεωργιου 38 με γυμνο,γλυφομουνι και χυσιμο στη μαπα με 40ε.... -Αν.Γεωργιου 38.η νεαρη χοντρουλα Βουλγαρα Αλεξανδρα με την ομορφη φατσα απο 25ε απλο,30ε με γυμνο και γλειφομουνι,40ε χυσιμο οπου θελεις,60ε κωλαρακι με ολα τα προηγουμενα


-Αν.Γεωργιου 32 Μελισσες.η μελαχρινη Ιζαμπελα

Έφαγα την πατάτα της χρονιάς με την συγκεκριμένη Ιζαμπέλα,  :headbang:  κρίμα το κορμί,  :headbang: κρίμα και το μαγαζί,  :headbang: ακολουθεί κριτική  :birdman:

Η μεγαλύτερη μαλακία μου όμως ήταν πως λίγο πιο πριν ήμουν στην Αλεξάνδρα και ήμουν έτοιμος να περάσω, αν δεν ήταν τόσο πιεστική θα πέρναγα  :idiot:

Υπόσχομαι όμως να επανορθώσω  :grin: :grin: :grin:

+1 για την  κριτική κύριε Sinnfredi  :sunglasses: :sunglasses:
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Απο τριτη σε βιλλες ερχεται η βικυ!! Πρεπει να δοκιμασουμε νομιζω ξερει κανεις περισσοτερα γιαυτην ???
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Κορμαρα βυζαρες κ καλα σχολια ειδα!! Θα πεσει καταθεση στη βικυ ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom