Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (7 μέλη και 45 επισκέπτες)

Επισκέπτης
χαρη θα μας κανεις ρε φιλε?...εκανες βολτα πες μας τι ειδες οπως κανουμε ολοι.
Τι πμ και βλακειες μας λες?
ρε τυπε αν δεν θελεις μην με στελνεις πμ δεν ειναι με το ζορι, ειπα οποιος θελει. το λογο που το κανω τον εχω πει. τελος με το θεμα αυτο.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.618
Πόντοι
38.177
χαρη θα μας κανεις ρε φιλε?...εκανες βολτα πες μας τι ειδες οπως κανουμε ολοι.
Τι πμ και βλακειες μας λες?


Αλ το εχει δηλωσει οτι δε θα γραφει πλεον και θα απανταει μονο σε πι εμ σε οποιον ενδιαφερετε
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Την εχεις γαμησει μεγαλε?
Εγω παντος ψαχνω μια μονικα-μιλφ που δουλευε στα τριδυμα . Ο Al pacino εχει κανει και κριτικη για αυτην...

ειναι στα Τρικαλα τωρα , σε κανα μηνα θα ειναι πισω .
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Αφου εφαγα την πατατα του αιωνα αποψε στο Fever με την πορνοσταρ Simone Diamond πετωντας 30ε στο πριβε μιας και δεν κανει απολυτως τιποτα στο πριβε,μου την εδωσε και πηγα καρφωτος μετα στη Μιχαελα στο Πηγασου.

Πραγματι ειναι πολυ δυνατη περιπτωση και για να φτασω να καυλωσω τοσο πολυ στις 5 παρα και μετα τα ουισκια ε καταλαβενετε για τι πραμα μιλαμε.
Απ'οτι καταλαβα και μου ειπε κι αυτη εχει καριερα στα μασατζιδικα γι'αυτο και την ξερουν καποιοι εδω μεσα και μας την παινεψαν τις προηγουμενες μερες.
50ε για γυμνο με 69,εμφανισιακα θα λεγαμε ενα καθημερινο κοριτσι με τα πιασιματακια του τα βυζακια του τα χαλαρα,το κωλαρακι του το λιγο φαρδυ..,ξανθια με ανταυγιες και ομορφη φατσα.

Πολυ επικοινωνιακη,παιχνιδιαρα και ολη την ωρα χαζογελαει,δεκτικη σχεδον σε ολα,γλωσσοφιλα,αγκαλιες παιχνιδια,πουτσοτριψιματα,αψογη σε τεχνικη και το τσιμπουκι της και το καβαλημα της απο πανω..
Περισσοτερες λεπτομερειες στην κριτικη νομιζω εχουμε πολυ δυνατο νεο στανταρακι που θα μας απασχολησει για καιρο.

Και φυσικα πληρες αναλυτικο ρεπορταζ απο το Fever στο σχετικο θρεντ
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.459
Πόντοι
1.720
Αφου εφαγα την πατατα του αιωνα αποψε στο Fever με την πορνοσταρ Simone Diamond πετωντας 30ε στο πριβε μιας και δεν κανει απολυτως τιποτα στο πριβε,μου την εδωσε και πηγα καρφωτος μετα στη Μιχαελα στο Πηγασου.

Πραγματι ειναι πολυ δυνατη περιπτωση και για να φτασω να καυλωσω τοσο πολυ στις 5 παρα και μετα τα ουισκια ε καταλαβενετε για τι πραμα μιλαμε.
Απ'οτι καταλαβα και μου ειπε κι αυτη εχει καριερα στα μασατζιδικα γι'αυτο και την ξερουν καποιοι εδω μεσα και μας την παινεψαν τις προηγουμενες μερες.
50ε για γυμνο με 69,εμφανισιακα θα λεγαμε ενα καθημερινο κοριτσι με τα πιασιματακια του τα βυζακια του τα χαλαρα,το κωλαρακι του το λιγο φαρδυ..,ξανθια με ανταυγιες και ομορφη φατσα.

Πολυ επικοινωνιακη,παιχνιδιαρα και ολη την ωρα χαζογελαει,δεκτικη σχεδον σε ολα,γλωσσοφιλα,αγκαλιες παιχνιδια,πουτσοτριψιματα,αψογη σε τεχνικη και το τσιμπουκι της και το καβαλημα της απο πανω..
Περισσοτερες λεπτομερειες στην κριτικη νομιζω εχουμε πολυ δυνατο νεο στανταρακι που θα μας απασχολησει για καιρο.

Και φυσικα πληρες αναλυτικο ρεπορταζ απο το Fever στο σχετικο θρεντ

παρθενοπη η σιμονε προεδρε??  :2funny: :2funny:
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Αφου εφαγα την πατατα του αιωνα αποψε στο Fever με την πορνοσταρ Simone Diamond πετωντας 30ε στο πριβε μιας και δεν κανει απολυτως τιποτα στο πριβε,μου την εδωσε και πηγα καρφωτος μετα στη Μιχαελα στο Πηγασου.

Πραγματι ειναι πολυ δυνατη περιπτωση και για να φτασω να καυλωσω τοσο πολυ στις 5 παρα και μετα τα ουισκια ε καταλαβενετε για τι πραμα μιλαμε.
Απ'οτι καταλαβα και μου ειπε κι αυτη εχει καριερα στα μασατζιδικα γι'αυτο και την ξερουν καποιοι εδω μεσα και μας την παινεψαν τις προηγουμενες μερες.
50ε για γυμνο με 69,εμφανισιακα θα λεγαμε ενα καθημερινο κοριτσι με τα πιασιματακια του τα βυζακια του τα χαλαρα,το κωλαρακι του το λιγο φαρδυ..,ξανθια με ανταυγιες και ομορφη φατσα.

Πολυ επικοινωνιακη,παιχνιδιαρα και ολη την ωρα χαζογελαει,δεκτικη σχεδον σε ολα,γλωσσοφιλα,αγκαλιες παιχνιδια,πουτσοτριψιματα,αψογη σε τεχνικη και το τσιμπουκι της και το καβαλημα της απο πανω..
Περισσοτερες λεπτομερειες στην κριτικη νομιζω εχουμε πολυ δυνατο νεο στανταρακι που θα μας απασχολησει για καιρο.

Και φυσικα πληρες αναλυτικο ρεπορταζ απο το Fever στο σχετικο θρεντ

Φίλε μου επειδή τυχαίνει να την γνωρίζω όπως ανέφερες από μασατζίδικα που έχει δουλέψει,
η κοπέλα είναι πολύ καλή σε αυτό που κάνει. Θα τολμούσα να την βάλω στις καλύτερες του χώρου.
Βέβαια δε ξέρω πως θα λειτουργήσει τώρα στα μαγαζιά που μετακόμισε αλλά θέλω να πιστεύω ότι
θα παραμείνει όπως την ξέρουμε και δε θα χάσει σε απόδοση.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Δε το συζηταω καν ειναι πολυ ειδικη περιπτωση,ενα μειγμα απο Βερονικα,Σαρα,Εφη ολα μαζι...
Βεβαια εμφανισιακα αν δεν εχεις ακουσει απο πριν δηλαδη δεν τρελενεσαι να μπεις κιολας αλλα θα γινει μεγαλος ντορος μ'αυτην.

Καθομουνα σαν μαλακας 6 η ωρα το πρωι να γραψω κριτικες και ακομα δεν ανεβηκαν  :jerking: :jerking: :jerking:
Ολοι για μπανιο πηγαν σημερα?
 

tomftomf

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2011
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπον ακουστε τι γινεται τωρα αγορια μου...ειμαι σε διλλημα :dunno: :dunno:
Αυριο θα εχει καλο καιρο θα εχω και καυλες οποτε θα πρεπει κατα το μεσημερι να κανω μια βολτα εκτος απροοπτου...
Εχω στο μυαλο μου εντονα τη Νταϊανα την οποια εχω αδικησει παρα πολυ αλλα και την Αντριαννα την οποια την πεθυμησα αν και τη θεωρω αμφιλεγομενη περιπτωση ή του υψους ή του βαθους δηλαδη.
Βεβαιως δεν ξεχναω ποτε ομως και τη Νατασα την τσαρινα και την πεθυμησα κι αυτη  :grin: :grin:

Ακουω γνωμες λοιπον...ξερετε ποσο σημαντικες ειναι για μενα αλλωστε  :rolleyes:
αποφάσισες που θα πας να ερθουμε να στησουμε αυτί?  :grin:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.904
Κριτικές
384
Like
5.722
Πόντοι
11.585
Μικρη τσαρκα πριν λιγο σε 4 οικιματα...

Α.Γεωργιου 19. Ειρηνη, Ρωσιδα λεει η τσατσα, μαυρομαλα με ποιασηματα, ζουμπηγμενα βυζια, αυτη al ειναι η Ειρηνη σου.???  :think:

Α.Γεωργιου 21. Μεξικανα καινουρια.!!  :2funny: μαυρομαλα επισης με σωμα ατσουμπαλο, Αν θυμαμαι καλα Μονικα την ειπε η τσατσα, εφυγα σφαιρα, ΜΠΑΖΟ.!

Α.Γεωργιου 52. Μαρα, μαυρομαλα, με καμπυλες και παχακια να πεταγονται αριστερα δεξια, δεν ξερω αν ειναι η γνωστη παλια Μαρα, εχω ξεχασει την φατσα της, της τον εδεινα ανετα.... :pipa2:

Α.Γεωργιου 50. Η Φλωριτα, η πιπινιτσα, μαυρο μαλι ισιο, βυζι κοντρα πλακε. Για φυλακη λεμε.!!!

Η καταθεση εγινε στην Φλωρη, δεν γινοταν να μου εχει ξεφυγει αυτο το πιπινι,  :grin: αλλα κυριολεκτικα πεταξα 30€ στα σκουπιδια, συν οτι μιλαμε ενιωσα λες και γαμουσα ανηλικο και προσπαθησα να φαντασιωθω για να τελειωσω
(...φυσικα οτι πηγα να παρω το νοικι.!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:)
...πολυ ξινοφατσα, μου συστηθηκε μαλιστα και ως ισπανιδα, μπααα με τετοια ξινοφατσα προς Αλβανια ή Βουλγαρια την κωβω...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Η καταθεση εγινε στην Φλωρη, δεν γινοταν να μου εχει ξεφυγει αυτο το πιπινι,  :grin: αλλα κυριολεκτικα πεταξα 30€ στα σκουπιδια, συν οτι μιλαμε ενιωσα λες και γαμουσα ανηλικο και προσπαθησα να φαντασιωθω για να τελειωσω
(...φυσικα οτι πηγα να παρω το νοικι.!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:)
ρε μαν καθε φορα αυτο το σεναριο με το νοικι αποτυγχανει.....μπας και υποσυνειδητα σου ρχεται στο μυαλο το χαρατσι και ο Στουρναρας και σου χαλαει την καυλα; :grin:
την Ντιάνα θα εννοουσε ο αλλος ο φιλος την και καλα Ταιλανδεζα
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.618
Πόντοι
38.177
Δε το συζηταω καν ειναι πολυ ειδικη περιπτωση,ενα μειγμα απο Βερονικα,Σαρα,Εφη ολα μαζι...
Βεβαια εμφανισιακα αν δεν εχεις ακουσει απο πριν δηλαδη δεν τρελενεσαι να μπεις κιολας αλλα θα γινει μεγαλος ντορος μ'αυτην.

Καθομουνα σαν μαλακας 6 η ωρα το πρωι να γραψω κριτικες και ακομα δεν ανεβηκαν  :jerking: :jerking: :jerking:
Ολοι για μπανιο πηγαν σημερα?


Εγω τα ελεγα εβδομαδες πριν..  :grin:
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Α.Γεωργιου 50. Η Φλωριτα, η πιπινιτσα, μαυρο μαλι ισιο, βυζι κοντρα πλακε. Για φυλακη λεμε.!!!

Η καταθεση εγινε στην Φλωρη, δεν γινοταν να μου εχει ξεφυγει αυτο το πιπινι,  :grin: αλλα κυριολεκτικα πεταξα 30€ στα σκουπιδια, συν οτι μιλαμε ενιωσα λες και γαμουσα ανηλικο και προσπαθησα να φαντασιωθω για να τελειωσω
(...φυσικα οτι πηγα να παρω το νοικι.!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:)
...πολυ ξινοφατσα, μου συστηθηκε μαλιστα και ως ισπανιδα, μπααα με τετοια ξινοφατσα προς Αλβανια ή Βουλγαρια την κωβω...

Θα σας διηγηθώ την ιστορία μου σε αυτό το οίκημα μετά από μίνι τσάρκα.
Μπαίνω λοιπόν και η τσατσά με περιμένει με χαρά. Νόμιζε ότι θα περάσω!!!
Βλέπω την κορασίδα που δε μου γέμισε το μάτι και αφού μου εξηγεί τα προγράμματα
η τσατσά μου λέει περνα και δε θα χάσεις (κλασσική ατάκα).
Της λέω ευχαριστώ αλλά θα κάνω μια βόλτα και μου απαντάει:
Αφού δε θέλεις να γαμήσεις γιατί με αφήνεις να μιλάω τόση ώρα μεγάλη γυναίκα!!!
και καθώς γύρισα να φύγω άρχισε να λέει κάτι στα ρουμάνικα ή κινέζικα
ή ότι άλλο μπορεί να ήταν!!
Άρχισα κι εγώ τα καντήλια κι έφυγα... Δηλαδή που το βλέπουν το κακό να κάνεις τη βόλτα
σου πριν αποφασίσεις... Και πως θα σε πείσει να γυρίσεις όταν αρχίσει τα καντήλια με το
που φεύγεις;  :uglystupid:  :uglystupid:
Εγώ πάντως δύσκολα θα ξαναπάω στο συγκεκριμένο σπιτάκι ακόμα και για βόλτα.
Ας βάλουν μυαλό και μετά βλέπουμε.
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
ρε τυπε αν δεν θελεις μην με στελνεις πμ δεν ειναι με το ζορι, ειπα οποιος θελει. το λογο που το κανω τον εχω πει. τελος με το θεμα αυτο.
αν τα γραψεις μια φορα ,γλιτωνεις να τα γραφεις καθε φορα στα pm..οποτε και ο κοσμος ενημερωνετε και εσυ γλιτωνεις γραψιμο.
π.χ εγω δε θελω να σε ζαλιζω με  pm γιαυτο και δε σου στελνω..
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
[size=20pt]οποιος σκευτεται να βγει αργοτερα και ψαχνει καποιες συγκεκριμενες κοπελες ας στειλει πμ μολις γυρισα απο μια αρκετα μεγαλη βολτα.[/size] Μαγκες ειχα καιρο να δω την μιρελα και φουντωσα ολο και ποιο μοντελο γινεται ρε παιδια  :rockon: εμαθα και νεα απο βερονικα  :grin: και αλλα πολλα, κανα μισαωρο θα ειμαι μεσα μετα την κανω για μπυρα και μπορει να περασω και μια βολτα απο την μιρελα  ;)
Υπάρχει άλλος λόγος που μπαίνουμε σ'αυτό το φόρουμ εκτός από την ενημέρωση?
Τι κερδίζεις από τα pm και δεν ποστάρεις την "περιπολία" σου εδώ,μόνο εσύ ξέρεις.

 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Α.Γεωργιου 19. Ειρηνη, Ρωσιδα λεει η τσατσα, μαυρομαλα με ποιασηματα, ζουμπηγμενα βυζια, αυτη al ειναι η Ειρηνη σου.???  :think:

Α.Γεωργιου 21. Μεξικανα καινουρια.!!  :2funny: μαυρομαλα επισης με σωμα ατσουμπαλο, Αν θυμαμαι καλα Μονικα την ειπε η τσατσα, εφυγα σφαιρα, ΜΠΑΖΟ.!
οχι η Ειρηνη η ΠΡΩΗΝ αγαπημενη μου ειναι μονιμη στο Νικ.Ουρανου 26.Δε την εχεις δει ποτε την κανονικη?

Η μεξικανα η Μονικα τα παιρνει στο στομα ομως με 40ε και φαινεται πολυ εκφυλο πουτανακι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom