Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (5 μέλη και 40 επισκέπτες)

SHREKOYLHS

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
1
Λοιπον ακουστε τι γινεται τωρα αγορια μου...ειμαι σε διλλημα :dunno: :dunno:
Αυριο θα εχει καλο καιρο θα εχω και καυλες οποτε θα πρεπει κατα το μεσημερι να κανω μια βολτα εκτος απροοπτου...
Εχω στο μυαλο μου εντονα τη Νταϊανα την οποια εχω αδικησει παρα πολυ αλλα και την Αντριαννα την οποια την πεθυμησα αν και τη θεωρω αμφιλεγομενη περιπτωση ή του υψους ή του βαθους δηλαδη.
Βεβαιως δεν ξεχναω ποτε ομως και τη Νατασα την τσαρινα και την πεθυμησα κι αυτη  :grin: :grin:

Ακουω γνωμες λοιπον...ξερετε ποσο σημαντικες ειναι για μενα αλλωστε  :rolleyes:

!!! Με άγριες διαθέσεις σε βλέπω φίλτατε Al ... Είτε Λεϊντι ... είτε Τσαρίνα ... για άγρια γούστα είσαι διαθετημένος ... (Αντριάνα ποιά λες; ... αν λες την γνωστή Σπανιόλα ... τότε είσαι 3 στα 3). Πάντως η κάθε μια είναι και εντελώς διαφορετική και στο είδος της κορυφαία. Οπότε καταφθάνεις στην περιοχή και ... όπου σε στείλει η ... καρδιά σου !!!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Εννοεις την Ασιατισα?? που την βρισκουμε?
σιγα μην εννοουμε και την Αφρικανα ρε μαστορα...τη Νταϊανα το ξανθο μπουμπουκι λεω,τη βασιλισσα της πρωινης ζωνης,τη γυναικα με την εντονη προσωπικοτητα και τον αδαμαστο χαρακτηρα...και...και...και...(μας διαβαζει η ρουφιανα)  :rolleyes: :rolleyes:
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
σιγα μην εννοουμε και την Αφρικανα ρε μαστορα...τη Νταϊανα το ξανθο μπουμπουκι λεω,τη βασιλισσα της πρωινης ζωνης,τη γυναικα με την εντονη προσωπικοτητα και τον αδαμαστο χαρακτηρα...και...και...και...(μας διαβαζει η ρουφιανα)  :rolleyes: :rolleyes:

Χαχαχα Κλαιωωωω!!!! ρε μαλακα υπηρχε μια σαν κινεζο-τετοια μιλφ νομιζω ανδρεου γεωργιου 4.
Αυτην που λες που την βρισκουμε ??
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Χαχαχα Κλαιωωωω!!!! ρε μαλακα υπηρχε μια σαν κινεζο-τετοια μιλφ νομιζω ανδρεου γεωργιου 4.
Αυτην που λες που την βρισκουμε ??
:knuppel: :knuppel: :knuppel: δεν ξερεις τη Νταϊανα?  :o :o :o :o :o

Πατα το κουμπι της αυτοδιαγραφης τωρα... :s&m_1: :s&m_1:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Μηπως λες αυτη Αχελωου??
ναι ρε μια ειναι η Νταϊανα τι με ρωτας και με τρελενεις...τετοια γυναικα τετοιο μυαλο,τετοια αρχοντια και τετοιο μουνι και κωλοτρυπιδα για γλειψιμο δεν υπαρχει αλλη.

Αντε πανε πρωι πρωι αυριο και πες σε εστειλε ο αλ πατσινο ωστε αμα εγω το μεσημερι μετα να παρω και τα δωρα μου
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
ναι ρε μια ειναι η Νταϊανα τι με ρωτας και με τρελενεις...τετοια γυναικα τετοιο μυαλο,τετοια αρχοντια και τετοιο μουνι και κωλοτρυπιδα για γλειψιμο δεν υπαρχει αλλη.

Αντε πανε πρωι πρωι αυριο και πες σε εστειλε ο αλ πατσινο ωστε αμα εγω το μεσημερι μετα να παρω και τα δωρα μου

Χαχαχαχα τρελλεεε!!!!  :2funny:
 

Επισκέπτης
οποιος σκευτεται να βγει αργοτερα και ψαχνει καποιες συγκεκριμενες κοπελες ας στειλει πμ μολις γυρισα απο μια αρκετα μεγαλη βολτα. Μαγκες ειχα καιρο να δω την μιρελα και φουντωσα ολο και ποιο μοντελο γινεται ρε παιδια  :rockon: εμαθα και νεα απο βερονικα  :grin: και αλλα πολλα, κανα μισαωρο θα ειμαι μεσα μετα την κανω για μπυρα και μπορει να περασω και μια βολτα απο την μιρελα  ;)
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
16
οποιος σκευτεται να βγει αργοτερα και ψαχνει καποιες συγκεκριμενες κοπελες ας στειλει πμ μολις γυρισα απο μια αρκετα μεγαλη βολτα. Μαγκες ειχα καιρο να δω την μιρελα και φουντωσα ολο και ποιο μοντελο γινεται ρε παιδια  :rockon: εμαθα και νεα απο βερονικα  :grin: και αλλα πολλα, κανα μισαωρο θα ειμαι μεσα μετα την κανω για μπυρα και μπορει να περασω και μια βολτα απο την μιρελα  ;)
Ειιιιπεεεςςςς, νέα από Βερόνικα  :think: Για κάντα μας πιο λιανά Ζιζάνιους. Επιστρέφει στην ενεργό δράση το βατραχάκι της ?  :cheesy:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
16

Επισκέπτης
κοιτα τυπε με ειπε οτι ψαχνει κουμπαρο απο ελλαδα αν σε βολευει και θελεις αυτο το διαστημα να μετακομισεις στην κοσμοπολιτικη οδησσο της ουκρανιας, φυγε μην το σκευτεσαι.  :grin:

τελευταια 5 λεπτα και την κανω ειδη αρχισαν να βαρανε τα τηλ.  :grin:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Παντρεύτηκε? Έφυγε για πάντα από Ελλάδα? Λέγε ρε μαν. Μη μας κρατάς σε αγωνία. Και κάτι ακόμα.. Μήπως είσαι ο πρώην Γαμαικανός  :think:
στειλε πμ αλλιως δε σου λεει...ειναι απορρητες πληροφοριες
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
16
κοιτα τυπε με ειπε οτι ψαχνει κουμπαρο απο ελλαδα αν σε βολευει και θελεις αυτο το διαστημα να μετακομισεις στην κοσμοπολιτικη οδησσο της ουκρανιας, φυγε μην το σκευτεσαι.  :grin:

τελευταια 5 λεπτα και την κανω ειδη αρχισαν να βαρανε τα τηλ.  :grin:
Ούτε με σφαίρες αυτή την περίοδο Ουκρανία  :ak: :ak:. Ε την Βέρο. Θα τήλιξε κανέναν με το τσαχπίνικο τσιμπούκι αλά μσάζ με τη γλώσσα της που έκανε. Άραγες ο άμοιρος Ουκρανός που θα τη στεφανωθεί να γνωρίζει για το παρελθόν της στα σπιτάκια της ΜπουδελοΣαλόνικας  :knockinb:  :think:  :2funny:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.618
Πόντοι
38.177
κοιτα τυπε με ειπε οτι ψαχνει κουμπαρο απο ελλαδα αν σε βολευει και θελεις αυτο το διαστημα να μετακομισεις στην κοσμοπολιτικη οδησσο της ουκρανιας, φυγε μην το σκευτεσαι.  :grin:

τελευταια 5 λεπτα και την κανω ειδη αρχισαν να βαρανε τα τηλ.  :grin:


Δεν ειναι η καταλληλη εποχη για Ουκρανια αλλα και για γαμους  :grin:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Οποιος γουσταρει στελνει με κανενα δεν εχω προβλημα, το ειχα πει απ την αρχη.
χαρη θα μας κανεις ρε φιλε?...εκανες βολτα πες μας τι ειδες οπως κανουμε ολοι.
Τι πμ και βλακειες μας λες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom