Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (3 μέλη και 37 επισκέπτες)

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.618
Πόντοι
38.177
για σου ρε προεδρε καλημερα.......

πολυ εσιοδοξο σε κοβο βρε :grin:....δυο τρια κιολας?????
τωρα αντε εγω να ικανοποιηθω οταν εχω περασει απο νικολ,σιμονα, κ πολλες αλλες!!
σε σχεση παντα με αυτες που ηρθανε τωρα ετσι.....!!??
κ απο τις παλιες που μεινανε εεεε τι να πω..........

τα εχω βαψει λιγο μαυρα τορα τελευταια η μου φενετε??? :grin: :grin: :grin:


Παιχτη πανε σημερα το βράδυ Πηγάσου,ειναι η Μιχαελα λογικα.
Για μενα ειναι στανταρακι,ωρα να γίνει και για σένα
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
ΠΑΤΣΙΝΟ ελπιζο φιλε μην με παρεξηγησεις!! Κ ειμαι σιγουρος για την κοπελα οτι θα ειναι σουπερ στο δωματιο σε εχω εμπιστοσυνη......αλλα για μενα απο εμφανιση ειναι αστα να πανε!!
μα κι εγω το ειπα απο την πρωτη φορα οτι ειναι εντελως αντιθετη απο τα γουστα μου σαν εμφανιση αλλα το ρισκο μου βγηκε.
Εμφανιση και αποδοση ειναι μονο η Νατασα και η Καντυ αυτη την εποχη πιστευω
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Για μενα παιδια οσο και αν σας φαινεται περιεργο το μεγαλυτερο στανταρακι μου ειναι η Αλεξανδρα-Ροναλντινιο  :knockinb:
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
481
Κριτικές
9
Like
454
Πόντοι
21
Πρωινη βολτα για να παω στην αντριανα  ρουμανα κοκκινο κοντο μαλλι στο Ανδρέου Γεωργίου 19 αλλα κλειστο.... :headbang: :headbang: :headbang: την εχει πετυχει κανεις σε καποιο αλλο μαγαζι?
στα αλλα μαγαζια οι περισοτερες  μπαζα, μαλλον θα ζηταω φραγκα φευγοντας για να τις γαμησω...
Αχελώου 10: η βικυ  μολδαβη
Πέτρου Ερημίτη 2 : το μωρο που εχει αναφερθει πιο πανω.... με μεγαλη λεκανη,γεματουλα
Φρίξου 13 δεν θυμαμαι ονομα...αδιαφορη
Ανδρέου Γεωργίου 21 η μονικα...
Ανδρέου Γεωργίου 34 η χριστινα...τηλεφωνο πηρα μαλλον ειναι η βυζαρου η ρουμανα που δουλευε πρωι στο Φρίξου 14
Ανδρέου Γεωργίου 30 η μερτσυ
Ανδρέου Γεωργίου 24 η μιλφ ζωη
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
Πρωινη βολτα για να παω στην αντριανα  ρουμανα κοκκινο κοντο μαλλι στο Ανδρέου Γεωργίου 19 αλλα κλειστο.... :headbang: :headbang: :headbang: την εχει πετυχει κανεις σε καποιο αλλο μαγαζι?
Την εχω πετυχει κατα καιρους στα Ερως 16 και Ανδ.Γεωργιου 50 πρωινη συνηθως.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.618
Πόντοι
38.177

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
καταθεση χθες στην αντριαννα...στο 30 του ανδ.γ....για 10 μερουλες θα ειναι ακομα εδω..προλαβετεεεε να την χαρειτε...συνησταται για gfe καταστασεις...

Θα φύγει από την πόλη δηλαδή;  :think:
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
36
να αναφερω οτι η χριστινα που δουλευει στο ανδρεου γεωργιου 34 δεν ειναι η βυζαρου η ρουμανα αλλα η αλβανιδα γιατι ειχα περασει μια βολτα πριν καμια βδομαδα. Τωρα οποιος μπορει ας με βοηθησει ποια ειναι αυτη η μιλφ η βυζαρου ξανθια που δουλευει στο ανδρεου γεωργιου 19 η 21, μπορει καποιος να με διαφωτισει?
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.618
Πόντοι
38.177
να αναφερω οτι η χριστινα που δουλευει στο ανδρεου γεωργιου 34 δεν ειναι η βυζαρου η ρουμανα αλλα η αλβανιδα γιατι ειχα περασει μια βολτα πριν καμια βδομαδα. Τωρα οποιος μπορει ας με βοηθησει ποια ειναι αυτη η μιλφ η βυζαρου ξανθια που δουλευει στο ανδρεου γεωργιου 19 η 21, μπορει καποιος να με διαφωτισει?


Στο 19 ειναι και ειναι καινουρια,φαση μιλφ προς κουγκαρ,απο Ρωσια με τεραστια βυζια
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
36
ευχαριστω για την απαντηση azazel μηπως γνωριζεις πως τη λενε και ποιες ωρες τη βρισκω?
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
για σου ρε προεδρε καλημερα.......

πολυ εσιοδοξο σε κοβο βρε :grin:....δυο τρια κιολας?????
τωρα αντε εγω να ικανοποιηθω οταν εχω περασει απο νικολ,σιμονα, κ πολλες αλλες!!
σε σχεση παντα με αυτες που ηρθανε τωρα ετσι.....!!??
κ απο τις παλιες που μεινανε εεεε τι να πω..........

τα εχω βαψει λιγο μαυρα τορα τελευταια η μου φενετε??? :grin: :grin: :grin:

-Εφη φριξου 15
-Εμμα
-Καρμεν
-Αντριανα
-Σαρα
-Νατασα τσαρινα
....
6 σ βρηκα
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
ναι θα παει ελβετια για 3 μηνες ειπε και θα επιστρεψει μετα...

Εγώ, από αυτά που μου είπε, κατάλαβα ότι ήταν στη Ζυρίχη για 3 μήνες και έφυγε γιατί το κόστος ζωής ήταν πολύ υψηλό...
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
μα κι εγω το ειπα απο την πρωτη φορα οτι ειναι εντελως αντιθετη απο τα γουστα μου σαν εμφανιση αλλα το ρισκο μου βγηκε.
Εμφανιση και αποδοση ειναι μονο η Νατασα και η Καντυ αυτη την εποχη πιστευω

ελα ντε..........
αφου οταν την ειδα με επιασε απελπισια κ εβαλα τα χερια στο προσωπο μου!!
ωχ θεεε μου............ :2funny: :2funny:
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
-Εφη φριξου 15
-Εμμα
-Καρμεν
-Αντριανα
-Σαρα
-Νατασα τσαρινα
....
6 σ βρηκα

φιλε φοιβο τις ξερω πολυ καλα τισ κοπελες μην νομιζεις........
ασχετα που φενετε να ειμαι καινουριος σαν εγραφη εχω καιρο εδω!!
ηδικα στα μαγαζια απο εποχη που ειχαμε γερμανιδες στα σπιτακια!!
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
-Εφη φριξου 15
-Εμμα
-Καρμεν
-Αντριανα
-Σαρα
-Νατασα τσαρινα
....
6 σ βρηκα
εγω απο αυτες μονο νατασσα δεν δοκιμασα και αυτο γιατι βαριεμαι να τρεχω και να φανταστεις ο φουρνος ειναι και διπλα...
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
6/5 πρωί

Μάντζαρου 10 (14) Κλειστά
Villa Erotica, Κάρμεν, ξανθιά, ωραίο σώμα, δεν βγάζει όμως την αριστοκρατικότητα που εκπέμπουν οι φωτογραφίες. Σαλονάρισμα βιαστικό, αναμαλλιασμένη, βγαίνοντας από το δωμάτιο με συναγωνιστή. Σαλόνι ευρύχωρο, πολυτελές, υπηρεσία ευγενική και αναλυτική.
Red Light District, Κάντυ, δυνατό, ψηλό ξανθό τούμπανο, αλλά χωρίς να μου κάνει το απαραίτητο κλικ, χώρος καλός, σαλονάρισμα μακριά, υπηρεσία καλή και ευγενική αν και στράβωσε λίγο που δεν πέρασα.
Studio Lux μια Ρωσίδα, κοντούλα, με λίγα περιττά κιλά, στο μέσο όρο. Υπηρεσία χοντρή και χυμένη στους καναπέδες, έτρωγε, γενικά ένα χάλι.
Κοροβάγκου Villa Prive, Ψηλή μαυρομάλα Ρουμάνα, τούμπανο, η καλύτερη απο όσες είδα, ωραίο κοντινό σαλονάρισμα, υπηρεσία σοβαρή. Απο άποψη γενικής εντύπωσης επικοινωνιακά αυτό το μαγαζί με κέρδισε σε όλα.
Βγαινοντας απο Κοροβάγκου Ανδρέα Γεωργίου στο δεύτερο κατα σειρά (νομίζω). Φλωρίτα. Πιστιρίκι πιπίνι, ότι πιο Petite έχω δει ποτέ, με to ζόρι 1,55 και μάλον με τα τακούνι, στήθος, πίσω σύστημα όλα μινιον, εμφανισιακά με το ζόρι 18.  Έγινε κατάθεση θα ανέβει κριτική.

Επίσης επισκέφτηκα και άλλους οίκους που δεν κατέγραψα διότι δεν άξιζε. Τα γενικά δικά μου συμπεράσματα πάντα σε σχεση με την Αθήνα:

1. Αρκετή αγένεια από υπηρεσίες
2. Χαμηλό το επίπεδο στις κοπέλες
3. Καλές οι τιμές
4. Μεγάλη ευκολία στην μετακίνηση μεταξύ των οίκων και εύκολο παρκάρισμα.

Πάντως ενώ στο θέμα διασκεδαση, ψυχαγωγία, φαγητό, κ.λπ. η συμπρωτεύουσα ήταν πάντα μίλια μπροστά μου έκανε εντύπωση που στο θέμα του αγοραίου έρωτα είναι λίγο πίσω. Βέβαια ώς πρωτάρης ίσως να μην έψαξα και τα σωστά μαγαζιά...

Τέλος στην Γιαννιτσων και Μοναστηρίου αρκετές έκαναν πιάτσα, κατεστραμμένες σε μεγάλο βαθμό. Δυο τρείς που σταμάτησα ούτε να μιλήσουν δεν μπορούσαν.


 

Επισκέπτης
6/5 πρωί

Μάντζαρου 10 (14) Κλειστά
Villa Erotica, Κάρμεν, ξανθιά, ωραίο σώμα, δεν βγάζει όμως την αριστοκρατικότητα που εκπέμπουν οι φωτογραφίες. Σαλονάρισμα βιαστικό, αναμαλλιασμένη, βγαίνοντας από το δωμάτιο με συναγωνιστή. Σαλόνι ευρύχωρο, πολυτελές, υπηρεσία ευγενική και αναλυτική.
Red Light District, Κάντυ, δυνατό, ψηλό ξανθό τούμπανο, αλλά χωρίς να μου κάνει το απαραίτητο κλικ, χώρος καλός, σαλονάρισμα μακριά, υπηρεσία καλή και ευγενική αν και στράβωσε λίγο που δεν πέρασα.
Studio Lux μια Ρωσίδα, κοντούλα, με λίγα περιττά κιλά, στο μέσο όρο. Υπηρεσία χοντρή και χυμένη στους καναπέδες, έτρωγε, γενικά ένα χάλι.
Κοροβάγκου Villa Prive, Ψηλή μαυρομάλα Ρουμάνα, τούμπανο, η καλύτερη απο όσες είδα, ωραίο κοντινό σαλονάρισμα, υπηρεσία σοβαρή. Απο άποψη γενικής εντύπωσης επικοινωνιακά αυτό το μαγαζί με κέρδισε σε όλα.
Βγαινοντας απο Κοροβάγκου Ανδρέα Γεωργίου στο δεύτερο κατα σειρά (νομίζω). Φλωρίτα. Πιστιρίκι πιπίνι, ότι πιο Petite έχω δει ποτέ, με to ζόρι 1,55 και μάλον με τα τακούνι, στήθος, πίσω σύστημα όλα μινιον, εμφανισιακά με το ζόρι 18.  Έγινε κατάθεση θα ανέβει κριτική.

Επίσης επισκέφτηκα και άλλους οίκους που δεν κατέγραψα διότι δεν άξιζε. Τα γενικά δικά μου συμπεράσματα πάντα σε σχεση με την Αθήνα:

1. Αρκετή αγένεια από υπηρεσίες
2. Χαμηλό το επίπεδο στις κοπέλες
3. Καλές οι τιμές
4. Μεγάλη ευκολία στην μετακίνηση μεταξύ των οίκων και εύκολο παρκάρισμα.

Πάντως ενώ στο θέμα διασκεδαση, ψυχαγωγία, φαγητό, κ.λπ. η συμπρωτεύουσα ήταν πάντα μίλια μπροστά μου έκανε εντύπωση που στο θέμα του αγοραίου έρωτα είναι λίγο πίσω. Βέβαια ώς πρωτάρης ίσως να μην έψαξα και τα σωστά μαγαζιά...

Τέλος στην Γιαννιτσων και Μοναστηρίου αρκετές έκαναν πιάτσα, κατεστραμμένες σε μεγάλο βαθμό. Δυο τρείς που σταμάτησα ούτε να μιλήσουν δεν μπορούσαν.
Kαλησπερα αθηναιε συναγωνιστη. Σωστα τα οσα λες αλλα στις τιμες θα διαφωνισουμε, δεν ξερω αν παρακουλουθεις την μπουρδελοκατασταση αν το κανεις θα εχεις προσεξει πως εγω και αρκετοι αλλοι συναγωνιστες παντα σχεδον γραφουμε οτι η τιμες ειναι τσιμπημενες για τις υπηρεσιες αλλα και την ποιοτητα τον κοριτσιων που υπαρχουν στην πολη μας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom