Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (5 μέλη και 37 επισκέπτες)

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
Kαλησπερα αθηναιε συναγωνιστη. Σωστα τα οσα λες αλλα στις τιμες θα διαφωνισουμε, δεν ξερω αν παρακουλουθεις την μπουρδελοκατασταση αν το κανεις θα εχεις προσεξει πως εγω και αρκετοι αλλοι συναγωνιστες παντα σχεδον γραφουμε οτι η τιμες ειναι τσιμπημενες για τις υπηρεσιες αλλα και την ποιοτητα τον κοριτσιων που υπαρχουν στην πολη μας.

Εδώ έχεις ένα δίκιο. Για την ποιότητα και το επίπεδο των κοριτσιών είναι ακριβές. Αλλα εγώ εννοούσα ότι το 30άρι για το απλό που παντού αυτό μου είπαν ως τιμή εκκίνησης, σε σχέση με την Αθήνα είναι καλό γιατί εδώ ακόμη ακόμη και οι αντίστοιχες κοπέλες παίζουν μόνο στο πενηντάρι. (μιλώντας για τα studio)
 

Επισκέπτης
Εδώ έχεις ένα δίκιο. Για την ποιότητα και το επίπεδο των κοριτσιών είναι ακριβές. Αλλα εγώ εννοούσα ότι το 30άρι για το απλό που παντού αυτό μου είπαν ως τιμή εκκίνησης, σε σχέση με την Αθήνα είναι καλό γιατί εδώ ακόμη ακόμη και οι αντίστοιχες κοπέλες παίζουν μόνο στο πενηντάρι. (μιλώντας για τα studio)
Οχι παντου, στις βιλλες με 40 ξεκινανε. Παντως δεν ξερω αν προσεξες αλλα αρκετα στουντιο (που δεν τα λες και στουντιο) οπως αυτα στην ανδρεου γεωργιου (οχι ολα) ειναι χειροτερα και απο τα μπουρδελα του βαρδαρη, δεν ξερω αν τα επισκευτηκες για να καταλαβεις τι λεω. Λιγα ειναι τα στουντιο που πραγματικα ξοδεψαν λεφτα και εκαναν ωραια και ανετα μαγαζια με ολες τις ανεσεις μεσα (τζακουζι κτλ) βεβαια μεχρι και σημερα δεν φροντισαν να φερουν και τα αναλογα κοριτσια ωστε να ολοκληρωσουν ολο το πακετο και να εχουν μετα την απαιτηση να ζητανε 40αρια και 50 αρια.
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
Οχι παντου, στις βιλλες με 40 ξεκινανε. Παντως δεν ξερω αν προσεξες αλλα αρκετα στουντιο (που δεν τα λες και στουντιο) οπως αυτα στην ανδρεου γεωργιου (οχι ολα) ειναι χειροτερα και απο τα μπουρδελα του βαρδαρη, δεν ξερω αν τα επισκευτηκες για να καταλαβεις τι λεω. Λιγα ειναι τα στουντιο που πραγματικα ξοδεψαν λεφτα και εκαναν ωραια και ανετα μαγαζια με ολες τις ανεσεις μεσα (τζακουζι κτλ) βεβαια μεχρι και σημερα δεν φροντισαν να φερουν και τα αναλογα κοριτσια ωστε να ολοκληρωσουν ολο το πακετο και να εχουν μετα την απαιτηση να ζητανε 40αρια και 50 αρια.

ναι γενικά τα όρια μεταξύ studio και μπουρδέλων ήταν δυσδιάκριτα. :cheesy: Επίσης είχα μια διαρκή αίσθηση ότι θα ακολουθήσει ξεπέτα. Φυσικά προαίσθημα ήταν αν δεν περάσεις δεν ξέρεις και βέβαια δεν μπορούσα να περάσω σε όλα σε μια μέρα...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.618
Πόντοι
38.177

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
δεν μπορω να καταλαβω γιατι νευριαζουν τοσο πολυ οταν δεν περνας μεσα και τις λες οτι θα κανεις μια βολτα...

τοσο φιλοχρηματες ειναι?? τοσο αναγκη εχουν τα λεφτα?? η τελικα την πουτανια μιας μεσης γυναικας που την εχουν παρει και την εχουν κανει επαγγελμα την επιδεικνυουν σε τετοιο βαθμο??δεν τις νοιαζει που ο αλλος θα σκεφτει ''καλα ρε πουστη πως κανετε ετσι για τα λεφτα''

και εδω ειναι που ξεχωριζουν τα σωστα μαγαζια και οι σωστες επαγγελματιες απο τις ερασιτεχνιδες του χωρου.
μερικα μαγαζια τους λες οκ θα κανω μια βολτα και σε χαιρετανε ευγενικα.
στα περισσοτερα αρχιζουν να σε βριζουν στα ρουμανικα,..να παραμιλανε,..κτλ. προχτες η αλλη οταν βγηκαμε με ενα συναδελφο που μπηκαμε μαζι μας ειπε ''εχετε μαθει να σας κλεινουν και την πορτα οταν φευγετε?'' εν τω μεταξυ την πορτα την ειχαμε βρει ανοιχτη  :jerking:
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
δεν μπορω να καταλαβω γιατι νευριαζουν τοσο πολυ οταν δεν περνας μεσα και τις λες οτι θα κανεις μια βολτα...

τοσο φιλοχρηματες ειναι?? τοσο αναγκη εχουν τα λεφτα?? η τελικα την πουτανια μιας μεσης γυναικας που την εχουν παρει και την εχουν κανει επαγγελμα την επιδεικνυουν σε τετοιο βαθμο??δεν τις νοιαζει που ο αλλος θα σκεφτει ''καλα ρε πουστη πως κανετε ετσι για τα λεφτα''

και εδω ειναι που ξεχωριζουν τα σωστα μαγαζια και οι σωστες επαγγελματιες απο τις ερασιτεχνιδες του χωρου.
μερικα μαγαζια τους λες οκ θα κανω μια βολτα και σε χαιρετανε ευγενικα.
στα περισσοτερα αρχιζουν να σε βριζουν στα ρουμανικα,..να παραμιλανε,..κτλ. προχτες η αλλη οταν βγηκαμε με ενα συναδελφο που μπηκαμε μαζι μας ειπε ''εχετε μαθει να σας κλεινουν και την πορτα οταν φευγετε?'' εν τω μεταξυ την πορτα την ειχαμε βρει ανοιχτη  :jerking:

Xaxa!! Εχεις δικιο ετσι ακριβως, πρεπει δλδ σωνει κ καλα να περασεις λες και ειναι υποχρεωση!! κ αυτο το πραμα που στραβωνουν και παραμιλανε ειναι πολυ σπαστικο ειδικα οι τσατσαδες το κανουν αυτο αλλα τυχαινει και απο κοπελες.
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Εδώ έχεις ένα δίκιο. Για την ποιότητα και το επίπεδο των κοριτσιών είναι ακριβές. Αλλα εγώ εννοούσα ότι το 30άρι για το απλό που παντού αυτό μου είπαν ως τιμή εκκίνησης, σε σχέση με την Αθήνα είναι καλό γιατί εδώ ακόμη ακόμη και οι αντίστοιχες κοπέλες παίζουν μόνο στο πενηντάρι. (μιλώντας για τα studio)

φιλε ish θα συμφωνισω με τον τζαμαικανο..........
εδω για να καταλαβεις πηρανε τις πουτανες απο τον βαρδαρη που εκει εκανες καλυτερο παιχνιδι με λιγοτερα λεφτα κ καλυτερες υπηρεσιες κ οταν τις βαλανε 5 οικ.τετραγωνα ποιο κατω στα υποτιθεμενα στουντιο νομιζουνε οτι γινανε προ.εσκορτς!!
για να καταλαβεις εγω κοπελα που γαμουσα πολυ συχνα κολαρακι με 40 ευρω κ ανεση χρονου οταν μετακομισε κ αυτη στην βιλκα μου ζητησε 80 :2funny: :2funny: :2funny:!!

αληθεια ρε παιδια την κατερινα την ειδατε πουθενα?? χαθηκε η μου φενετε!!??

οσο για τις τσατσαδες παιδια να αναφερω το συχνο που με λενε εμενα......
εεεε την ξερεις την κοπελα την εχεις δει.....
κλασικη μαλακια τους που στις περισοτερες περιπτωσεις ΔΕΝ την εχω δει!!
εκτος βεβαια αν με πουν ονομα που το ξερω!!
χωριατιλα ακομα κ στις τσατσαδες τι να λεμε τωρα...........

 

Antony14

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες τωρα βραδυνη παιζει καμια gilf σε μυλο-βαρδαρη?  :knockinb: :knockinb: Για helpαρετε με λιγο ρε παιδες
 

Antony14

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Την εχεις γαμησει μεγαλε?
Εγω παντος ψαχνω μια μονικα-μιλφ που δουλευε στα τριδυμα . Ο Al pacino εχει κανει και κριτικη για αυτην...
Tην γαμησα εγω παλιοτερα τοτε που εδινε και το σφιχτο κουλουρακι της....λιγο τυπικη αλλα αψογη επαγγελματιας τοτε....δεν ξερω αν αλλαξε τελευταια συμπεριφορα περαν του οτι εκοψε το πρωκτικο
 

Κασιμπασα

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2012
Μηνύματα
128
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Την εχεις γαμησει μεγαλε?
Εγω παντος ψαχνω μια μονικα-μιλφ που δουλευε στα τριδυμα . Ο Al pacino εχει κανει και κριτικη για αυτην...
την Ευα,ναι την εχω παρει,με πολυ καλες εντυπωσεις.και απο αποψη εμφανισης που παρολο την ηλικια της στεκεται παααρα πολυ καλα και απο αποψη συμμετοχης,με πρωτοβουλιες και δεν λεει οχι σε τιποτα.(παλικαρε παντως να ξερεις οτι την πετυχα βραδινη στο Ν2,αν για καποιο λογο δεν δουλευει σημερα,τι να σου πω?)
την μονικα την εχω δει παλι στα τριδυμα αλλα η εμφανιση της με απετρεψε να επιβεβαιωσω τον al.απο οσο εχω διαβασει οποιος περασε μαζι της κανενας δεν περασε ασχημα.και αλλη μια ειναι καλη,η χριστινα απο νικ.ουρανο αλλα μην πεις οτι σε στελνει ο al!!!
 

Antony14

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
την Ευα,ναι την εχω παρει,με πολυ καλες εντυπωσεις.και απο αποψη εμφανισης που παρολο την ηλικια της στεκεται παααρα πολυ καλα και απο αποψη συμμετοχης,με πρωτοβουλιες και δεν λεει οχι σε τιποτα.(παλικαρε παντως να ξερεις οτι την πετυχα βραδινη στο Ν2,αν για καποιο λογο δεν δουλευει σημερα,τι να σου πω?)
την μονικα την εχω δει παλι στα τριδυμα αλλα η εμφανιση της με απετρεψε να επιβεβαιωσω τον al.απο οσο εχω διαβασει οποιος περασε μαζι της κανενας δεν περασε ασχημα.και αλλη μια ειναι καλη,η χριστινα απο νικ.ουρανο αλλα μην πεις οτι σε στελνει ο al!!!

:rockon: :rockon: ok thanks μαγκες
 

mpampis23

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2008
Μηνύματα
109
Κριτικές
24
Like
76
Πόντοι
11
Συναγωνιστές θα ήθελα κάποια βοήθεια...μια χριστίνα που δούλευε Φρίξου 14 μελαχρινή με κάτι σημαδάκια στο κώλο δεν την έχω δει..ξέρει κανείς τίποτα??
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Την εχεις γαμησει μεγαλε?
Εγω παντος ψαχνω μια μονικα-μιλφ που δουλευε στα τριδυμα . Ο Al pacino εχει κανει και κριτικη για αυτην...

Εχω παει Με Μονικα 2 Φορες, ειναι καυλιαρα φουλ συμμετοχη δεχεται τα παντα αμα δε σε ξεζουμισει δε σε αφηνει να φυγεις απο μεσα, ειναι Μιλφαρα δυνατη!! Αξιζει φιλε να πας 100%

Επισης εχω παρει και την Ευα Παλιοτερα πολυ καλο Μιλφ κορμι πολυ καλα διατηρημενο για την ηλικια της, κανει και το κλασικο της καβαλημα Το Πλαγιο, Πορτογαλεζικο καπως ετσι μου το ειπε νομιζω !! αξιζει και αυτη.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Λοιπον ακουστε τι γινεται τωρα αγορια μου...ειμαι σε διλλημα :dunno: :dunno:
Αυριο θα εχει καλο καιρο θα εχω και καυλες οποτε θα πρεπει κατα το μεσημερι να κανω μια βολτα εκτος απροοπτου...
Εχω στο μυαλο μου εντονα τη Νταϊανα την οποια εχω αδικησει παρα πολυ αλλα και την Αντριαννα την οποια την πεθυμησα αν και τη θεωρω αμφιλεγομενη περιπτωση ή του υψους ή του βαθους δηλαδη.
Βεβαιως δεν ξεχναω ποτε ομως και τη Νατασα την τσαρινα και την πεθυμησα κι αυτη  :grin: :grin:

Ακουω γνωμες λοιπον...ξερετε ποσο σημαντικες ειναι για μενα αλλωστε  :rolleyes:
 

mpampis23

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2008
Μηνύματα
109
Κριτικές
24
Like
76
Πόντοι
11
Λοιπον ακουστε τι γινεται τωρα αγορια μου...ειμαι σε διλλημα :dunno: :dunno:
Αυριο θα εχει καλο καιρο θα εχω και καυλες οποτε θα πρεπει κατα το μεσημερι να κανω μια βολτα εκτος απροοπτου...
Εχω στο μυαλο μου εντονα τη Νταϊανα την οποια εχω αδικησει παρα πολυ αλλα και την Αντριαννα την οποια την πεθυμησα αν και τη θεωρω αμφιλεγομενη περιπτωση ή του υψους ή του βαθους δηλαδη.
Βεβαιως δεν ξεχναω ποτε ομως και τη Νατασα την τσαρινα και την πεθυμησα κι αυτη  :grin: :grin:

Ακουω γνωμες λοιπον...ξερετε ποσο σημαντικες ειναι για μενα αλλωστε  :rolleyes:

Εγώ θα πρότεινα Νταιάνα..σταθερή αξία και  :pipa1: τρελό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom