Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.901
Κριτικές
384
Like
5.714
Πόντοι
11.585
xάλια περασες???????????????????????????????
Αυτήν την Αφροδίτη που είναι στις villes κανεισ δεν την εχει δοκιμασει να μας πει εντυπωσεις???????

Μεγαλη μπαζολα (Σανταλ), απορω πως ενεδωσα και την πληρωσα....  :headbang:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.901
Κριτικές
384
Like
5.714
Πόντοι
11.585
ειναι απατη βγαινει στα σκοταδια με πορνοεσωρουχα και μας παρασυρει εγω τη ξεκολιασα ομως :grin:

Γουστα ειναι αυτα φιλε μου...εγω ηξερα τι θα αντιπετοπισω οπτικα και πηγα εις γνωση μου, μπας και μου βγει, απο εκει και περα τα φενομενα δεν απατουν....
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.459
Πόντοι
1.720
Μετα απο πολλους μηνες εκανα μια μινι τσαρκα με πολυ δυνατη καταθεση στην Αντριαννα- Ανδ. Γεωργιου 30. Ευχαριστω πολυ τον προεδρο ηγετη και δασκαλο της μπουρδελοκαταστασης al pacino που την ανακαλυψε και προτεινε πρωτος.

Στα αλλα που πηγα
Στα τριδυμα ηταν μια Σονια ξανθια ψιλοχοντρουλα, μια Ελενα που δεν ειδα γιατι ηταν στο δωματιο και μια ξανθια σαν τζανκι λεπτη με δυο σκουλαρικια στην κοιλια
Στο ποστο της Εμμας δεν ηταν η Εμμα αλλα μια μελαχρινη χοντρη μπαζολα. Τελος στο Ανδ Γεωργιου 24 ηταν η Αλεχαντρα η Μεχικανα που εχει βαλει καμια 10αρια κιλα απο τοτε που την ειχα παρει πριν 2 χρονια. Καλη περιπτωση φαινοταν εμαθε και ελληνικα :grin: Στα αλλα δεν πηγα γιατι δε με επαιρνε ο χρονος ειχα κανονισει καφε
 

Επισκέπτης
Εμενα παλι αυτη η αντριαννα δεν με εκανε το κλιικ να περασω μεσα  :grin: παντως ειχε γεματα δωματια και 4 ατομα στην υποδοχη που την περιμεναν. Για χαλαρωστε λιγο μην παθει τιποτα το κοριτσακι απο το πολυ το  :knockinb:  :2funny:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
Εμενα παλι αυτη η αντριαννα δεν με εκανε το κλιικ να περασω μεσα  :grin: παντως ειχε γεματα δωματια και 4 ατομα στην υποδοχη που την περιμεναν. Για χαλαρωστε λιγο μην παθει τιποτα το κοριτσακι απο το πολυ το  :knockinb:  :2funny:
  ασε σημερα τον ακονιζω μετα απο αυτα π ακουω τελευταια για αυτην...τον παιζω 2 φορες και παω σε μια ωριτσα...αν ακουσετε φωνες εγω θα ειμαι μεσα!!! :P
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
16
   ασε σημερα τον ακονιζω μετα απο αυτα π ακουω τελευταια για αυτην...τον παιζω 2 φορες και παω σε μια ωριτσα...αν ακουσετε φωνες εγω θα ειμαι μεσα!!! :P
Πόσο χρονών είναι? Δίνει και γκώλον  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom