Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (4 μέλη και 27 επισκέπτες)

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.618
Πόντοι
38.177
μπορεις να πεις που ειναι αυτο και αν ξερεις βαρδια?


Εγω πρωινή την πέτυχα,το Στουντιο ειναι εκει δίπλα απο την μεγάλη αλάνα που κάνουν στάση και τα φορτηγά,ελπιζω να καταλαβες
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Καλησπέρα, πήρε το μάτι κανενός την Κορίνα ;

Επίσης, μια μελαχρινή με το μαλλάκι στο πλάι ξυρισμένο από την μια πλευρα, λιγο γεματούλα, στο Ανδ. Γεωργίου 30α βράδυ ποιά είναι ;
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
Τελικά σήμερα την κτύπησα την Λίζα στο Ερημίτου, μακράν το πιο γλυκό πιπινάκι των τελευταίων χρόνων, επιδερμίδα βελούδο, βυζάκι μικρό αλλά που καυλέ και ζουμερό, και κολάραααααα κόλαση, τι πάτος ήταν αυτός, την έστησα στα 4 και έχασα το φως μου,  :fuck1: την γάμησα δυνατά και με στράγγιξε,  :knockinb: πέρασα πολύ καλά και θα επαναλάβω, χρειάζεται μια καθοδήγηση αλλά όπως λέει και ένας σοφός ίσως και να είναι καλύτερα έτσι, της αξίζει μια κριτική, θα βρω χρόνο και θα της γράψω κάτι τις.  :rockon:
 

antigregory

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
Τελικά σήμερα την κτύπησα την Λίζα στο Ερημίτου, μακράν το πιο γλυκό πιπινάκι των τελευταίων χρόνων, επιδερμίδα βελούδο, βυζάκι μικρό αλλά που καυλέ και ζουμερό, και κολάραααααα κόλαση, τι πάτος ήταν αυτός, την έστησα στα 4 και έχασα το φως μου,  :fuck1: την γάμησα δυνατά και με στράγγιξε,  :knockinb: πέρασα πολύ καλά και θα επαναλάβω, χρειάζεται μια καθοδήγηση αλλά όπως λέει και ένας σοφός ίσως και να είναι καλύτερα έτσι, της αξίζει μια κριτική, θα βρω χρόνο και θα της γράψω κάτι τις.  :rockon:
βραδυνη ειναι αυτη τυπε μου;;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
που θα βρω κανενα τριχωτο μουνι ρε γαμωτο?  :cum: :cum:
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.766
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
που θα βρω κανενα τριχωτο μουνι ρε γαμωτο?  :cum: :cum:
:rockon:
Μονο με παραγγελια ΑΛ.
Πας και λες τη τσατσα και πηγαίνεις μετα από 10 μερες.
Σαν τα old school τριχωτά δεν έχει  :fuck2:

Φακίρη εσύ που είσαι και τουρίστας ξέρεις πως στον χώρο παίζουνε που και πού μερικά αλανιάρικα τριχωτά  ;)

Αλλού δεν έχω πετύχει.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Καλησπέρα, πήρε το μάτι κανενός την Κορίνα ;
Αν εννοεις τη μικρη, ειναι στις Σερρες.

Μαλλον θ ανεβασω κριτικη για μια εντελως αποτυχημένη συναντηση με την Ελληνίδα Παολα στο ξύλινο.
 

Επισκέπτης
Την μαριαννα την ντεμεκ ελληνιδα πεθυμησα ρε παιδια  :grin: ουτε στην πιατσα δεν φαινεται αλλο, λετε να σταματησε και να δεσμευτηκε με κανενα συναδελφο μας  :think: :grin:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Την μαριαννα την ντεμεκ ελληνιδα πεθυμησα ρε παιδια  :grin: ουτε στην πιατσα δεν φαινεται αλλο, λετε να σταματησε και να δεσμευτηκε με κανενα συναδελφο μας   :think: :grin:
Ξεχαστε την. Δεν θα την ξαναδουμε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom