Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Η Μπετυ ειναι μια ασιατισσα χοντρη ασουλουπωτη, απορω πως την πηραν στις βιλλες.

Η αλισα καλη αλα δε με τρελλανε

Μιχαελα που λετε δε μπορω γιατι με νοιαζει κυριως εμφανιση.

Επειδη τριγυρναω μυλο, καμια προταση βραδυνη ομορφη;;; Επειγον!!
Λαρα στο λα φαμ! ειναι λιγο ξεπετουλα ομως  :grin: α ναι και μιρελα τα σπαει σε εμφανιση αλλα μεσα :grin:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.256
Κριτικές
293
Like
9.892
Πόντοι
13.755
Με την καντυ εχω μαλωσει εδω και πανω απο 1 χρονο. Καμια αλλη; Αλ σωσε με!
ε τι να σε σωσω...ειναι η Καντυ δεν πας...ειναι η Μιχαελα δε σ'αρεσει...αμα σε πω η Εμμα θα μου πεις καταπινει χυσια...ε τι να σε πω
Πανε στη Μιρελα  :knuppel: :knuppel:
 

Επισκέπτης
τρανς εχει και στους δρομους της πολης γιατι δεν περνουν καμια απο εκει  :grin: και φερνουν απ την αθηνα  :think:
 

Επισκέπτης
Οχι βρε! Απλα δουλεύει χωρις τσατσα η Ελληνιδα και θα ηταν στο δωματιο. Κι εμενα μου ετυχε.
ναι αλλα σε εμενα τυχαινει συνεχεια και παω διπλα στο αλλο και μετα ξανα παω εκει και δεν  με ανοιγουν ποτε
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
920
Κριτικές
33
Like
1.642
Πόντοι
716
Τελικα πηγα Λαρα. Ομορφο κορμι, αλλα οποτε παω απεριποιητη ειναι ρε γαμωτο. Χωρις μεικαπ, με σημαδακια στο προσωπο, για 30€ ευρω καλη ειναι.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.618
Πόντοι
38.177

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Σημερα το μεσημερι πηγα να δω τη Βικη  :tits: απο εμφανιση αψογη , ψηλη με απιστευτο κορμι λαδωμενο που μοσχομυριζε και απιστευτες βυζαρες . Δεν αντεξα και μπηκα ..... η κριτικη συντομα  :knockinb: :rockon:

Περιμενω κριτικη μαν μην αργησεις σε παρακαλω!!!
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Η Αντριαννα με τα πιστολια στα μπουτια δουλευει ??  Σκεφτομαι να καταθεσω Αξιζει ???
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
Η Αντριαννα με τα πιστολια στα μπουτια δουλευει ??  Σκεφτομαι να καταθεσω Αξιζει ???

ναι το κατέχει το σπορ η Αντριάννα  :boobies:
είναι από τις κοπέλες που κάθε "σοβαρός" μπουρδελιάρης οφείλει να τιμήσει έστω μία φορά
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
ναι αλλα σε εμενα τυχαινει συνεχεια και παω διπλα στο αλλο και μετα ξανα παω εκει και δεν  με ανοιγουν ποτε

και εγώ 2 φορές. λέω μήπως με βλέπουν με άδεια χέρια και λεν τι άξεστος είναι αυτός; σκεφτομαι να πάω με καμιά ανθοδέσμη 
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
Με την καντυ εχω μαλωσει εδω και πανω απο 1 χρονο. Καμια αλλη; Αλ σωσε με!
μαλωσες με καντυ;πως το καταφερες αυτο;της ειπες οτι οι πολωνοι ειναι χαλια στο (lol)league of legendes??αλλιως δεν εξηγειται!!!
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
ε τι να σε σωσω...ειναι η Καντυ δεν πας...ειναι η Μιχαελα δε σ'αρεσει...αμα σε πω η Εμμα θα μου πεις καταπινει χυσια...ε τι να σε πω
Πανε στη Μιρελα  :knuppel: :knuppel:
θα πει η μιρελα χαζογελαει...χεχε!!!
 

alfa15966

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2008
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
70
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΑ ΝΤΕΡΒΙΣΙΑ ΣΤΗΝ ΒΙΚΗ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΠΗΓΕ ΚΑΝΕΝΑς ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΓΑΜΗΣΕ ΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΡΕΝΤ ΛΑΙΤ
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
ναι το κατέχει το σπορ η Αντριάννα  :boobies:
είναι από τις κοπέλες που κάθε "σοβαρός" μπουρδελιάρης οφείλει να τιμήσει έστω μία φορά

Που δουλευει αυτες τις μερες δεν βλεπω και ενημερωση στο αλλο σαιτ, ξερουμε που και βαρδια ??
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
920
Κριτικές
33
Like
1.642
Πόντοι
716
μαλωσες με καντυ;πως το καταφερες αυτο;της ειπες οτι οι πολωνοι ειναι χαλια στο (lol)league of legendes??αλλιως δεν εξηγειται!!!

Οχι ρε συ, απλα την ειχα παρει 3-4 φορες σερι, φανηκε να γουσταρε, μου ζητησε facebook και ιστοριες να μιλαμε (με το κανονικο της, το ονομα το οποιο  δεν εχει καμια σχεση με Candy :P), και ενω μιλουσαμε σε καποια φαση πρεπει να την πηρε πρεφα κανενας γκομενος και μου λεει ψαχνει να σε βρει και τετοιες μαλακιες. Που θα  ερχοταν να μου κανει τι δλδ, αλλα τεσπα. Φαντασου να ημουν παντρεμενος και να μου διαλυσει την οικογενεια μια μαλακια...
 

extreemplatinum

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
264
Κριτικές
15
Like
20
Πόντοι
231
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΑ ΝΤΕΡΒΙΣΙΑ ΣΤΗΝ ΒΙΚΗ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΠΗΓΕ ΚΑΝΕΝΑς ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΓΑΜΗΣΕ ΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΡΕΝΤ ΛΑΙΤ
ΕΓΡΑΨΑ ΚΡΙΤΙΚΗ ΜΑΚΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΒΕΛΙ
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
Που δουλευει αυτες τις μερες δεν βλεπω και ενημερωση στο αλλο σαιτ, ξερουμε που και βαρδια ??

το άλλο σάιτ είναι γενικά αξιόπιστο. άρα για να μην την έχουν εκεί, μάλλον δεν εργάζετε αυτές τις μέρες
 

extreemplatinum

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
264
Κριτικές
15
Like
20
Πόντοι
231
Η ΒΙΚΗ ΣΤΟ VILLA EROTICA ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΒΕΣΤΙ ΜΑΚΡΥΑ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom