Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (3 μέλη και 24 επισκέπτες)

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Λοιπόν για να βάζουμε τα πράγματα στη θέση τους, Μιχαέλα στο casa di Irene, με το ρολόι στο χέρι η νεαρά, το 30αρι το κοστολογεί στα 8 λεπτά , φοράει  και ένα τεράστιο ρολόι στο χέρι που στο 5λεπτο το κοιτάει, εμένα προσωπικά όταν είδα αυτό το σκηνικό μου πέσε, με παράτησε και έφυγε, είχα δώσει μόλις 30 στην κακομαθημένη στα 80-100αρια των μασατζιδικων, συγνώμη κα Μιχαέλα που θέλαμε να σε γαμήσουμε με τόσο λίγα, μάζεψα τα κομμάτια μου και πήγα αμ'εσως μετά λίγο παρακάτω στο 19 της Α. Γεωργίου, Τζούλη, νεαρό πιπίνι, 19 ετών, έδωσα 30 και εδώ, έκανε φιλότιμη προσπάθεια και μου τον σηκώσε με τα πολλά, γούσταρε να γαμηθεί και δεν της χάλασα χατίρι, την έχυσα μέσα σε κτηνώδεις κραυγές, 20λεπτο γεμάτο, τα συμπεράσματα δικά σας  :sunglasses:

καλημερα στην παρεα.........
αχ ρε game πως την πατησες ετσι........τι λεγαμε τοσο καιρο!!
με την μιχαελα παναθεμα σε!!?
 

extreemplatinum

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
264
Κριτικές
15
Like
20
Πόντοι
231
Αποκλειεται να ειχε λεβιε χαχα!! αφου και στις φωτο δεν διακρινεις κατι τετοιο, περα απο αυτο δε νομιζω να δουλευε σε στουντιο και ποσο μαλλον Βιλλες, απλα ο τυπος πηγε ακουσε την τραβελο-βαρεια φωνη και ξενερωσε προφανως δεν ηξερε και που πηγαινε και το Σοκ ειναι μεγαλυτερο παντα, αυτο ειναι ολο !!
λοιπον παιδες ακουστε με καλα δεν ακουσα την φωνη της μονο αλλα μπηκα και στο δοματιο οπως γραφω και στην κριτικη μου απο εκει και περα μια δοκιμη θα σας πεισει εσας οι οποιοι ειστε δυσπιστοι για να διαπιστωσετε οι ιδιοι οτι ειναι εγχειρισμενη και δεν εχει πεος ...απο εκει και περα τα συμπερασματα δικα σας
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
21
Πόντοι
16
Εγω πηγα Μιχαελα τη περασμενη κυριακη και την πηρα σε προγραμμα γυμνο τσιμπουκι 60 ευρω.Στο 10λεπτο αρχισαν να παιζουν τα φωτα.Με πλακωσε στη πιπα και τελειωσα αρον των αρον και οταν βγηκα ειχε 2 δωματια γεματα και 1 να περιμενει.Πουτανα διαφημιση.
Ούτε ο Κριστιάνο δεν παίρνει 6,00 ευρώ το λεπτό..... :jerking:
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
λοιπον παιδες ακουστε με καλα δεν ακουσα την φωνη της μονο αλλα μπηκα και στο δοματιο οπως γραφω και στην κριτικη μου απο εκει και περα μια δοκιμη θα σας πεισει εσας οι οποιοι ειστε δυσπιστοι για να διαπιστωσετε οι ιδιοι οτι ειναι εγχειρισμενη και δεν εχει πεος ...απο εκει και περα τα συμπερασματα δικα σας

Καλα οτι ειναι τρανς φενεται απτη φατσα οκ εγχειρισμενη ειναι δεν αμφιβαλω απλα δεν ειναι τραβελι αυτο λεμε οτι δεν εχει Πουτσοο!!!
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
36
καμια μιλφ αυτη την ωρα εχει για να περασω?
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
δηλαδη με λιγα λογια στη βικυ γαμας κολαρακι στα 40(αφου απο εκει ξεκιναει και αλλη τρυπουλα δεν εχει)
και λειπει το προγραμμα των 80...
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Λοιπόν για να βάζουμε τα πράγματα στη θέση τους, Μιχαέλα στο casa di Irene, με το ρολόι στο χέρι η νεαρά, το 30αρι το κοστολογεί στα 8 λεπτά , φοράει  και ένα τεράστιο ρολόι στο χέρι που στο 5λεπτο το κοιτάει, εμένα προσωπικά όταν είδα αυτό το σκηνικό μου πέσε, με παράτησε και έφυγε, είχα δώσει μόλις 30 στην κακομαθημένη στα 80-100αρια των μασατζιδικων, συγνώμη κα Μιχαέλα που θέλαμε να σε γαμήσουμε με τόσο λίγα, μάζεψα τα κομμάτια μου και πήγα αμ'εσως μετά λίγο παρακάτω στο 19 της Α. Γεωργίου, Τζούλη, νεαρό πιπίνι, 19 ετών, έδωσα 30 και εδώ, έκανε φιλότιμη προσπάθεια και μου τον σηκώσε με τα πολλά, γούσταρε να γαμηθεί και δεν της χάλασα χατίρι, την έχυσα μέσα σε κτηνώδεις κραυγές, 20λεπτο γεμάτο, τα συμπεράσματα δικά σας  :sunglasses:
Μαλιστα...τα κακα της δημοσιοτητας!
Χτιστηκε ενας μυθος γύρω απ τ ονομα της, πριν ακομα εμφανιστει. Φτασαν στο σημειο, να διαφημίζουν την αφιξη της, ακομα και στα therd αλλων μαγαζιων!!
Ηλιθιότητα ή σκοπιμοτητα????
Απ την αλλη, απο αναφορες φιλων, πιστευω οτι η Μικαελα πραγματικα αξιζει, και τα χρονομετρα ειναι ανακαλύψεις των αφεντικων.
Ελπιζω να διαβαζουν κι αυτα εκτος απ τις κολακειες.
Προφανως η επισκεψη μου αναβάλλεται επ αοριστον...

Όσο για τη Τζουλια, είναι διαμαντακι οπως απο καιρο εχω γραψει σε κριτικη, αλλα....ελπιζω να μην μας διαβάζει...
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
Λοιπόν πέρασα κι εγώ από τη Μιχαέλα.

Πέρασα με 40 ευρώ χωρίς γλύψιμο απλά ζήτησα λίγο πιο χαλαρό πρόγραμμα.

Πέρασα όμορφα σε γενικές γραμμές, είναι ευδιάθετο κορίτσι, το κατέχει το άθλημα  αλλά μετά το 10λεπτο και καθώς την είχα στα τέσσερα και την είχα καταβρεί με τη θέα της υπέροχης κωλάρας της άρχισε να κοιτάει το γαμημένο το ρολόϊ και με αποσυντόνισε, αλλά ευτυχώς είχαμε αίσιο αποτέλεσμα.

Η πλάκα είναι ότι δεν είχε κόσμο στα άλλα δωμάτια, αλλά παρόλα αυτά με 30 και 40 ευρώ δεν βλέπω χαϊρι, και τα λεφτά δεν βγαίνουν πλέον εύκολα κύριοι στο La Casa D'Irene.
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
ας βγουν τωρα τα αλανια που μας την διαφημιζαν εδω μεσα και δημιουργησαν ντορο γυρο απο το ονομα της,να μας κατακρινουν που δεν τελειωνουμε μεσα σε ενα πενταλεπτο  :birdman:
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
36
μιλφ τωρα για βραδυ ποιες εχουμε εκτος απο την Ευα?
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.904
Κριτικές
384
Like
5.722
Πόντοι
11.585
δηλαδη με λιγα λογια στη βικυ γαμας κολαρακι στα 40(αφου απο εκει ξεκιναει και αλλη τρυπουλα δεν εχει)
και λειπει το προγραμμα των 80...

χμμμ...ευκαιρια να παρω κωλαρακι για 1η φορα μου.!!  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom