Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (4 μέλη και 19 επισκέπτες)

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
Φυσικα και ειναι επιχειρηση και μαλιστα τα περισσοτερα εχουν βαλει πολλα λεφτα, αλλο αυτο ομως τζ ελ και αλλο το δεν ενημερωνω τον κοσμο και φερομε αντιεπαγγελματικα, παλι με την λογικη σου θα κρυψουν μια ασχημη στο δωματιο και οταν πας θα σε πουν κοιτα μεσα στο δωματιο εχουμε ενα μοντελο μπες και δεν θα χασεις, εσυ ο αφελης θα την πατησεις πχ οπως με καποιον που δεν θελει ρε αδερφε να παει με τρανς και μετα αυτη τη αντιεπαγγελματικη συμπεριφορα σου θα κανει τον πελατη να μην ξαναπατησει. Το τεταρτο που λες κανονικα δεν πρεπει να το σχολιαζω καθολου γιατι πρεπει να καταλαβεις οτι με το ζορι δεν γινεται τιποτε ...δεν  μπορεις εσυ να με επιβαλεις να περασω με μια τρανς την στιγμη που εγω δεν θελω...οποιος θελει θα παει εμεις δεν εμποδιζουμε κανενα να το κανει.
ουφφφφφφ επειδη το θεμα ειναι κουραστικο ας σταματησει εδω. ρε τζι ελ μην εισαι κι εσυ τοσο απολυτος. κι εγω στην ιδεα  οτι η αλλη ηταν αλλος αηδιαζω. ενταξει εσυ μπορει να μην εχεις τετοια κοληματα (ο καλος ο μυλος ολα τα αλεθει :cheesy:)  αλλα δεν ειμαστε ολοι ιδιοι. και βεβαια θα επρεπε να ενημερωνομαστε απο τα μαγαζια οτι το ατομο που δουλευει εκει ηταν ενα πρωην αγορακι.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
καταρχας τι ειναι το στουντιο ;επιχειρηση...

ειδες κανεναν επιχειρηματια να λεει δεν εχω καλο εμπορευμα;

δευτερον γιατι να ενημερωσει;με την ιδια λογικη να ενημερωσει και διπλα οτι η μιραμπελα ειναι ξυνη,μην μπειτε,η ταδε ειναι απλυτη  μην την γλειψετε,η ταδε βρωμαει ποδαριλα μην κανετε ποδομαλακιες κλπ
ποιος θα τα πει αυτα;σοβαρευτειτε....
τριτον γιαυτο υπαρχει πια το σαιτ και το διαβαζουν ολοι

τεταρτον τι να λεει επειδη ειναι τρανς;μια ιδεα ειναι ολα ,μηπως και στις αλλες που γαμησαμε ειμαστε για ολες σιγουροι;αλλους τους αρεσουν οι αντρογυναικες στην τελικη,οποιον τον απωθει ως θεαμα,φωνη,υψος δεν ξερω τι δεν μπαινει....οπως εμενα πχ με απωθει δεν το κρυβω η αντριαννα που στους περισσοτερους εδω μεσα αρεσει και μαλιστα ο αλλος μας ειπε οτι πρεπει να την εχει παρει καθε μπουρδελιαρης που σεβεται τον εαυτο του....

εμενα πχ μ αρεσουν οι πιο θηλυκες πετιτ γκομενες με καμπυλες,με παχακια,με μπουταρες και κωλαρες και οχι οι γυμνασμενες γυμναστηριου με κοιλιακους,ουτε οπως εγινε η λαρα μαντυ τελευταια σαν αθλητης παλης....τεσπα.....γουστα ειναι ολα....αλλος μπορει να καυλωνει με ψηλες,με μποντιμπιλντερουδες,με οτι θελει

Ολα σωστα η εμφανιση δν παιζει τοσο ρολο οσο οι υπηρεσιες.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
καταρχας τι ειναι το στουντιο ;επιχειρηση...

ειδες κανεναν επιχειρηματια να λεει δεν εχω καλο εμπορευμα;

δευτερον γιατι να ενημερωσει;με την ιδια λογικη να ενημερωσει και διπλα οτι η μιραμπελα ειναι ξυνη,μην μπειτε,η ταδε ειναι απλυτη  μην την γλειψετε,η ταδε βρωμαει ποδαριλα μην κανετε ποδομαλακιες κλπ
ποιος θα τα πει αυτα;σοβαρευτειτε....
τριτον γιαυτο υπαρχει πια το σαιτ και το διαβαζουν ολοι

τεταρτον τι να λεει επειδη ειναι τρανς;μια ιδεα ειναι ολα ,μηπως και στις αλλες που γαμησαμε ειμαστε για ολες σιγουροι;αλλους τους αρεσουν οι αντρογυναικες στην τελικη,οποιον τον απωθει ως θεαμα,φωνη,υψος δεν ξερω τι δεν μπαινει....

+1 , η τοποθέτηση σου τα λέει όλα και ελπίζω να σταματήσει η κουβέντα κάπου εδώ


οπως εμενα
πχ με απωθει δεν το κρυβω η αντριαννα που στους περισσοτερους εδω μεσα αρεσει και μαλιστα ο αλλος μας ειπε οτι πρεπει να την εχει παρει καθε μπουρδελιαρης που σεβεται τον εαυτο του....

εμενα πχ μ αρεσουν οι πιο θηλυκες πετιτ γκομενες με καμπυλες,με παχακια,με μπουταρες και κωλαρες και οχι οι γυμνασμενες γυμναστηριου με κοιλιακους,ουτε οπως εγινε η λαρα μαντυ τελευταια σαν αθλητης παλης....τεσπα.....γουστα ειναι ολα....αλλος μπορει να καυλωνει με ψηλες,με μποντιμπιλντερουδες,με οτι θελει

Και εμένα αυτές με τα παχάκια μου αρέσουν και δεν το έχω κρύψει ποτέ,  και εμένα με απωθούσε η Αντριάννα μέχρι που πριν λίγες μέρες την επισκέφτηκα, ε δεν ξέρεις τι έχανα τόσα χρόνια  :grin:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
16
Εμενα μου κανει εντυπωση μια κοπελα η οποια στην ουσια δεν εχει κλειτοριδα και δουλευει ασταματητα.Δεν εχει ουτε περιοδο δηλαδη αν υπολογιζω σωστα...αλλα δε θα πω ποια  :rolleyes:
[/quote]
Μιρέλλα  :think:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
Εμενα μου κανει εντυπωση μια κοπελα η οποια στην ουσια δεν εχει κλειτοριδα και δουλευει ασταματητα.Δεν εχει ουτε περιοδο δηλαδη αν υπολογιζω σωστα...αλλα δε θα πω ποια  :rolleyes:

Μιρέλλα  :think:

Σίγουρα όχι αυτή papaz  :cheesy:  έχει κλειτορίδα, δοκιμασμένο  :grin: :grin:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
καταρχας τι ειναι το στουντιο ;επιχειρηση...

ειδες κανεναν επιχειρηματια να λεει δεν εχω καλο εμπορευμα;

δευτερον γιατι να ενημερωσει;με την ιδια λογικη να ενημερωσει και διπλα οτι η μιραμπελα ειναι ξυνη,μην μπειτε,η ταδε ειναι απλυτη  μην την γλειψετε,η ταδε βρωμαει ποδαριλα μην κανετε ποδομαλακιες κλπ
ποιος θα τα πει αυτα;σοβαρευτειτε...

τεταρτον τι να λεει επειδη ειναι τρανς;μια ιδεα ειναι
1:  Ναι αλλα αν μου πουλησει για Mercedes ενα Toyota που του αλλαξε το σημα κι εγω ο βλακας δεν το καταλαβα, υπαρχει θεμα...Ασχετα βεβαια αν τα Toyota ειναι υπεροχα!

2: Κι αν σου πω οτι προσφατα τσατσα γνωστη μου απ τα παλια, δεν φωναξε την κοπελα, αλλα μου ψυθιρισε..."δεν κανει αυτη για σενα, αλλα ελα μεθαυριο που θα εχω μια που θα σ αρεσει"...οπως κι εγινε! Εχασε η κερδισε?
Επισης, σημερα ο ψαρας μου στη λαικη, δεν μου εβαλε αυτα που του εδειξα, αλλα μου εκλεισε το ματι, επειδη ειχε κοσμο...και μου εβαλε αλλα :cheesy:

4: Τρεμω στην ιδεα!!!! Ομοφοβια θαρρω το λενε, αλλα δεν θα παω σε ψυχαναλυτή να το γιατρεψω :)
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
Εμενα μου κανει εντυπωση μια κοπελα η οποια στην ουσια δεν εχει κλειτοριδα και δουλευει ασταματητα.Δεν εχει ουτε περιοδο δηλαδη αν υπολογιζω σωστα...αλλα δε θα πω ποια  :rolleyes:

Μιρέλλα  :think:
εχει περιοδο καθε αρχη του μηνα....4 μερη κι ολας...οσο για την κλειτοριδα απλα δεν εκδηλωνεται το μιρελακι ....με 15 λετπα γλυψιμο τελειωνει καρατσεκαρισμενο!!!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.325
Κριτικές
167
Like
27.527
Πόντοι
34.538
Μια ΑΛΙΝΑ πηρα χθες.Εχω  κριτικη.
Καλο μωρο,αλλα δε μπορω αυτή τη βιασυνη σε αυτά τα μαγαζια ρε παιδια...
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Μια ΑΛΙΝΑ πηρα χθες.Εχω  κριτικη.
Καλο μωρο,αλλα δε μπορω αυτή τη βιασυνη σε αυτά τα μαγαζια ρε παιδια...

τικ τακ τικ τακ,οταν μπαινεις στο δωματιο και ερχεται η αλλη νιωθεις οτι θα σκασει βομβα ετσι οπως βιαζονται  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.325
Κριτικές
167
Like
27.527
Πόντοι
34.538
τικ τακ τικ τακ,οταν μπαινεις στο δωματιο και ερχεται η αλλη νιωθεις οτι θα σκασει βομβα ετσι οπως βιαζονται  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Γαμησε τα ρε ΚΩΣΤΑΚΗ,δυσκολα θα ξαναπαω σε αυτά τα μαγαζια.
Μονο στοχευμενα ισως...
 

Επισκέπτης
Καλα εσεις μαλλον δεν εχετε πετυχει βαρδαρη στα φορτε του  :grin: η κοπελα να εχει ολα τα δωματια γεματα και ο κοσμος να ειναι μεχρι εξω, και να τρεχει πανικοβλητη και απο την βιασυνη της να ξεχναει ρουχα και να μπερδευει τα δωματια.  :2funny: ενταξει τωρα στα στουντιο ειναι χαλαρα τα πραγματα κι οσες το κανουν ετσι ειναι γιατι τις εχουν πει απο το μαγαζι. Παραδειγμα μια πιτσιρικα στο α.γ 38 με διαφευγη τωρα το ονομα της που δεν βιαζοταν καθολου την βαλανε χερι να το παει οσο ποιο γρηγορα μπορει με αποτελεσμα τελικα να μην την ξαναδουμε.  :grin:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Καλα εσεις μαλλον δεν εχετε πετυχει βαρδαρη στα φορτε του  :grin: η κοπελα να εχει ολα τα δωματια γεματα και ο κοσμος να ειναι μεχρι εξω, και να τρεχει πανικοβλητη και απο την βιασυνη της να ξεχναει ρουχα και να μπερδευει τα δωματια.  :2funny: ενταξει τωρα στα στουντιο ειναι χαλαρα τα πραγματα κι οσες το κανουν ετσι ειναι γιατι τις εχουν πει απο το μαγαζι. Παραδειγμα μια πιτσιρικα στο α.γ 38 με διαφευγη τωρα το ονομα της που δεν βιαζοταν καθολου την βαλανε χερι να το παει οσο ποιο γρηγορα μπορει με αποτελεσμα τελικα να μην την ξαναδουμε.  :grin:

τον εχουμε πετυχει πχ εποχες 2004-2006-2007  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.325
Κριτικές
167
Like
27.527
Πόντοι
34.538
τη μαρθα που την θυμηθηκες  ρε αρχηγε
Τι ωραια ιππευε η γαμιολα,απιστευτη ηταν.Τσιμπουκι οσκαρικο!!!!!
Σκετη απολαυση...
Και η πλακα ηταν ότι μπηκα στο ιδιο δωματιο που γαμουσα τοτε!!!
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Τι ωραια ιππευε η γαμιολα,απιστευτη ηταν.Τσιμπουκι οσκαρικο!!!!!
Σκετη απολαυση...
Και η πλακα ηταν ότι μπηκα στο ιδιο δωματιο που γαμουσα τοτε!!!
Και με την Αλινα τι θεμα ειχες με το χρονο? Ποσο εξαργυρωσες το πενηνταευρω?
Ρωταω γιατι την ειχα στο πρόγραμμα.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.325
Κριτικές
167
Like
27.527
Πόντοι
34.538
Και με την Αλινα τι θεμα ειχες με το χρονο? Ποσο εξαργυρωσες το πενηνταευρω?
Ρωταω γιατι την ειχα στο πρόγραμμα.
Σεξ σοου ειπε η κωλο τσατσα,ακαπο,69.
Τα δυο πρωτα δεν τα ειδα. Και γενικα ολη η φαση εγινε λες και μας κυνηγουσαν.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom